Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jenkka
19. lis 2012

@mirka200 a na kolko chodi vonku??? moj byval von 4-6 tyzdov, a aj on chodi z domu nabaleny ale to mu vydrzi par dni. ☹ Moj len na cestu da 100,- mesacne

mirka200
19. lis 2012

@jenkka teraz išiel opäť do novej firmy a ta je od nás 150 km a jazdí tam 6 týždnov vonku a 10 dní doma tak uvidíme,ale presne neviem kolko minie vonku 😒

lucka1987
20. lis 2012

joj baby .. mm dojde zajtra poobede sa tesim.. sice mozno este na jendu jazdu pojde do konca tyzdna, ale to je v nedohladne.. vcera som mu upiekla kolac a dnes idem robit restovanu pecienku, tu ma rad v zemiakovej placke.. . som sa dala na 90 dnovu dietu uz po druhy krat.. ( prvy krat som schudla 13 kil po porode ) teraz som nabrala z 54 znovu 54 a potrebujem 4 -5 kil dat dolu, tak dufam, ze do Vianoc sa mi to podari.. takze dnes ked bude varit , nemozem ochutnavat tak poriadne, lebo dnes mam byt na ovoci 😠 😀 😀 😀 😀 😀

mirka200
20. lis 2012

@lucka1987 ja si netrúfam na takú dietu ☹ ale potrebujem zhodiť 14 kg a ni deko nejde dole a to mám pohybu dosť a ani sa neprežieram,snažim sa jesť zdravo ak sa dá,ale ak mi niekto ponukne pizzu alebo inú mnamku neodolám 😀

lucka1987
20. lis 2012

@mirka200 bize aj mne je zatazko odolat. dnes mam ovocny den, ale ochutnavala som jedla, ked som ich varila. a mam vycitky.. strasne by som chela dat tie 4 kila dolu. od leta som pribrala.. a vobec sa necitim dobre 😒

mirka200
21. lis 2012

@lucka1987 máš nejaký link na jedálny lístok?vdaka 🙂

lucka1987
21. lis 2012

@mirka200 ani nie. kukni gugeľ . tam je toho dost. neriadim sa jedalnym listkom . striedajus a tam 4 dni. vzdy na ranajky su dva kusy ovocia, potom az je obed
1. den bielkoviny ( bud maso alebo vajicka ) na veceru to iste len v mensom
2. skroby ( zemiaky alebo ryza ) na veceru tiez
3. uhlohydraty ( cestovina, nejake cesto, pizza ) na veceru nieco sladke, napr zakusok
4. ovocny den. cely den len ovocie.

a toto sa stale strieda

mirka200
21. lis 2012

@lucka1987 ok dik.

lucka1987
21. lis 2012

@mirka200 neni zac 🙂

danculike
26. lis 2012

Cez víkend som mala mužíčka doma no ešte že prišiel lebo mna skolila vysoká teplota ☹ nebola som schopná nič robiť takže na miesto toho aby si on trochu odýchol tak pendloval okolo mna a detí a ked mi ostalo trošku lepšie tak išiel do práce a neviem kedy príde ☹ som toho smutná ale čo už nemožem za to že som ostala chorá ale slúbila som mu že na budúce mu všetko vynahradím 🙂

lucka1987
28. lis 2012

@danculike u nas je zas chory mm . bol doma 4 dni, ale boleli ho usi, krk a hlava.. takze nic moc 😒 teraz siel taky na jazdu, ale dnes vecer ma prist, tak dufam, ze mu jetrochu lepsie

kika050
30. lis 2012

Ahojte kočeny tak mna mm prekvapil,že zas nepride domov 3 víkend doma no nie je mi dobre! Do frasa! No čo už včera už tak nenapadne naznačoval že nepride ale že sa pokusi no dnes rano ženepride kolega mal havarku som z toho vyľakaná:-/ Musi ist na jeho auto! Ja sa furt bojim toho že sa mu môže niečo stať a potom zostanem ale úplne sama ☹

mirka200
30. lis 2012

@kika050 to napadne každého určite ☹ ja radšej nato ani nemyslím 😉

kika050
30. lis 2012

Tak predsa len manžel sa vracia ale pride asi len nadranom to tiež maju super vymislene tie firmy ma jazdit 2týždne a víkend doma,ale to pride sobotu nadránom a nedelu večer už musia ist na cestu lebo sú ďaľeko. Presviedčam ho na inu firmu,ale nechce sa nechať presvedči´t konečne po roku dostal vlastný kamion doteraz bol striedač. No dnes je aj striedač a na starosti aj vlastný kamion fakt si s nim robia čo chcú! Neviem či sa mu tam tak strašne pači,ale podľa m%na by to mal zmeniť. Vám ako vaši mm chodia? A sú spokojný?

julkav188
30. lis 2012

ahojte babenky..tak aj môj jazdí,jazdí a jazdí..ked nastupoval,sľúbili mu každý víkend doma...pravda je žiaľ iná..ak je doma cez víkend...máme sviatok,ale cez týždeň sa mu občas podarí byť doma deň-dva..takže sa to dá vydržať,čo robil predtým vo firme,tak býval doma 2-4 dni za celý mesiac a to bolo naozaj veeeeľmi málo,teraz sa to už dá 🙂

mirka200
1. pro 2012

@kika050 no môj toho roku vymenil 3 firmy,a to od dvoch ešte nedostal výplatu a asi ani nedostane len almužnu,lebo mu tam našli vždy nejakú vadu na kamione a poistovna mu to nepreplatí 😠 😠 😠 neviem načo tie poistovne sú.pre akú firmu jazdí?môj musel ísť do firmy 150 km od domova a jazdí 6 týždnov von a týžden doma ☹ nič moc ale musí zarobiť peniažky.

mirka200
1. pro 2012

@julkav188 také reči aj môj mal,že bude častejšie doma,ale pravda bola iná ☹

danculike
2. pro 2012

Dievčatá to je asi v každej firme tak najprv naslubujú hori doli a potom je pravda opakom no ale čo už moj muž tento rok vymenil firmu robil v jednej TT firme 5 rokov a tam to fungovalo tak ked chcel bit súrne doma a oznámil to dispečerke ta na just ho nestiahla na slovensko tak to boli ešte len nervi no ale firmu vimenil sice nerobí mu dispečer napriek ale tiež nebýva doa ako u slubovali jeden víkend vonku a druhý doma hned ho nie je doma aj tri týždne ale zase na druhej strane tie euráče? 😉 no čo vám poviem ledva sa zmestia na učet 🙂 🙂 🙂

mirka200
2. pro 2012

@danculike tak to je super 😉 😉 😉 aká to je firma?,či môj tam náhodou nebol 🙂 🙂 🙂

danculike
2. pro 2012

@mirka200 robil niekedy v Trade Log a teraz robí tiež v TT v 3JJJ - 3DDD hovoria im koktavý

mirka200
3. pro 2012

@danculike nič mi to nehovorí,môj teraz robi v BT vo zvolene 🙂

danculike
3. pro 2012

@mirka200 to je už daleko ale možno naši chlapi sa poznajú dohvie kolko krát spolu už pauzovali 🙂 a možno sa aj o nás bavili no to bi bola sranda no nie 🙂 🙂 😀 😀

mirka200
4. pro 2012

@danculike 😀 😀 😀 aj to je možné

danculike
5. pro 2012

Dievčatá ja mám mužíčka doma ako sa teším to je milé prekvapko 🙂

kika050
6. pro 2012

No dievčence takže môj zlaty manžel sa na víkend nedostavil a včera mu zas dali cestu do Belgie takže pravdepodobne nepride zase takže už len na Vianoce.Krása môžem ďakovať krave špeditérke ktoréj asi hormony uplne inde behajú ☹ ktorá je rozvedená,nemá deti a nechce ho pustit domov. By som ju osobne stretla asi by riadne schytala krava ☹

danculike
6. pro 2012

@kika050 No presne to poznám môj muž mal kedy si presne takú istú dispečérku ako ma tvoj muž len ona nebola rozvedená ale slobodná totálna krava a držala s riaditeľom firmy ktorí sa k nej v práci nepriznával určite deti nemohla mat a nezniesla keď bol niekto šťastný a tešil sa domov na rodinu tak naschvál ho nepúšťala domov a keď tak len úplne minimum a robila to všetkým ženatým chlapom no ale v júli firmu zmenil tak je to už lepšie no viem o čom píšeš a nezávidim ti ☹

mirka200
7. pro 2012

@danculike ja ešte 2 týždne musím vydržať 🙂 🙂

mirka200
7. pro 2012

@kika050 no tak môj muž miluje takých špeditérov a nie z jedným sa pohádal 😀 😀 ale sú hnusní

danculike
7. pro 2012

@mirka200 no moj muž išiel na otočku do Nemecka a dnes v noci by mal príst a bude na víkend doma teším sa tolko roboty ho čaká až až no a poto odíde ☹ a príde až k vianociam 🙂 no ale to sa dá vydržať no len ty ho máš už dlho vonku 🙂 takže pre teba dva týždne je dlhá doba. A čo deti ako to zvládajú aj ho spoznávajú keď príde domov? 🙂

mirka200
7. pro 2012

@danculike už je to dlho pre mna ☹ a malý neviem ako bude reagovať vôbec,to išiel prvý krát na taký dlhý turnus,lebo nastúpil do novej firmy a tiež to trápi mm,že ho ani malý nebude poznať ☹