Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

mirka200
6. led 2013

@danculike tak vieš mamička jeho,pri nej je mu lepšie,neváži si čo má doma,ale škoda reči on to bude lutovať ☹

danculike
6. led 2013

@mirka200 no to mi je lúto ☹ ale hádam sa zbadá a všetko bude v poriadku ja som to mala tiež doma ale to je moc na dlho a nie vypisovanie takto verejne a o bi ste sa divili keby som vám to mala vypisovat a teraz je nenahraditelný otočil sa o 360 stupnou a dúfam že mu to aj tak zostane 🙂

mirka200
7. led 2013

@danculike a čo ho dohnalo k tomu,aby sa tak zmenil?ja som myslela,že sa zmení ked sa drobec narodí,ale kdeže ešte horšie,ak chceš napíš kludne ip 🙂 🙂

malinke1
9. led 2013

Ahojte tak nas tatino začal tahat aj 3-4 tyzdne potom tyzden doma ale teraz bol doma dva tyzdne takze sme si ho uzili az az a hlavne maly ten ma desat mes. a uz rozpoznava ludi okolo seba a ked vidi tatina je hotovy a ten pohlad na neho 🙂 no parada 🙂

didda139
14. led 2013

ahojte,moj drahy je uz skoro mesiac doma,musi ict na nejake skusky a uz si troska lezieme na nervy...stava sa to aj vam?predtym bol doma 7dni,niekedy 14 ale teraz to potiahol🙂)

mirka200
15. led 2013

@didda139 jasné môj ked je týžden doma,tak už si ideme na nervy a tak to aj dopadlo,že sme sa dobre pohádali 😒

didda139
15. led 2013

@mirka200 u nas je to zatial len take dotahovanie,este sme sa tak dobre nepovadili...ale ked odide zas my bude chybat🙂))

mirka200
16. led 2013

@didda139 mne nebude už chýbať :-P

kitinka76
16. led 2013

@didda139 jo stává 😉 když je doma moc dlouho. tak si lezeme na nervy a když odjede, tak je mi zase smutno 😅 hplt ženská, nevím co chci 😀 😀 😀

didda139
16. led 2013

@kitinka76 presne tak,ked neni doma chcela by som ho mat pri sebe a strasne mi chyba a ked dojde uz po dvoch dnoch mi leze na nervy...A zas ked ma uz odist nechcem ho poustit 😉 😉 😉

mirka200
17. led 2013

tak môj zajtra odchádza po mesiaci 😲 😲 to je už moc,takže 6 týždnov sami doma 🙂 🙂

danculike
17. led 2013

@mirka200 nehovor tak neboj všetko bude dobre 🙂 hlavu hore 🙂

danculike
17. led 2013

dievčence tak oj muž bol cez výkend doma a bola to hotová katatrofa on bol soplaví a poznáte chlapov hotové malé decko vobec sa s nikým nebalvil bol len nervózny a po každom frflal až nakoniec som to nezvládla nahučala na neho povadili sme sa a sme povadený do dnešného dna aj tak odyšiel do roboty a ani neviem kde je včera mi volal ale bola som na neho odmeraná no v sobotu by mal príst tak som zvedavá na tu komunikáciu čo bude no ja som tvrdohlavá a ja neustúpim ked som neni na vine ale hádam sa to dá do poriadku 🙂

stugik
17. led 2013

ahojte, až dnes som zistila, že aj táto téma sa tu rieši a tak mi nedá pridať sa. Som vydatá 11 rokov za kamionistu a môžem zodpovedne prehlásiť že je to ťažký život. Prvých 5 rokov sme nemali deti, tak sa to celkom dalo, odchádzal v nedeľu večer a vracal sa vo štvrtok,takže aspoň tie 3 dni sme boli spolu, aj keď ešte popritom som sa oňho musela deliť s jeho veľkou láskou - futbalom! Odkedy ale sme rodičia 3 detičiek, je to o " držku", nikdy neviem kedy pôjde preč, kedy sa vráti, nedá sa nič naplánovať, nehovoriac o tom, že na všetko som sama. Keď sa niekedy posťažujem pred niekým aké je to zložité, ako odpoveď dostanem - to si mala dopredu vedieť čo ťa čaká! Ale ruku na srdce ktorá z nás dopredu vedela aké to bude ? Inak keď je doma tak je to super chlap, nemá problém doma pomôcť s čímkoľvek a deti na ňom doslova visia, niekedy mám dokonca pocit krivdy, ja sa o ne starám nonstop 24 hodín za každých okolností a príde domov tato a maminka je na vedľajšej koľaji! Ja sa vždy teším na Vianoce a na august, kedy má voľno dlhšie a sme všetci spolu, aj keď občas to vtedy býva aj zložité, sme často každý sám a vytvorené svoje zvyky a dať to potom dokopy je " zaujímavé". Držím palce všetkým spolubojovníčkam !

kitinka76
17. led 2013

@stugik to, že se nedá nic naplánovat mě na tom sere nejvíc!!! Loni jsme se s dětma chystali do aquaparku 3 měsíce než nám to vyšlo!!! Když byl v únoru můj oblíbený ples, tak dojel v sobotu večer hodinu před plesem a utahaný jak kotě a o půlnoci jsme šli domů ☹ a když si někdy naplánuju něco s kamarádkama, tak zrovna přijede a má nafouklou papulu, že má sedět sám doma 😒

evelina77
17. led 2013

Aj my sme na tom podobne,zvykli sme si ale od kamosiek dostanem vzdy odpoved co by si chcela ved ti zarobi 🙂 ako keby tie eurace boli vsetko,nikto nevrati ten cas ked deti vyrastu a tatinko nevidi ako chodime a ze uz mame prvy zub 🙂

stugik
17. led 2013

Mňa dokázali a dokážu do stavu nepríčetnosti dostať situácie- oblečení všetci 5 a viete o čom hovorím keď poviem že obliesť 3 deti je riadna fuška a hlavne teraz v zime, ešte predtým uistenie od šéfa že ho nebude potrebovať a môže si ísť vybaviť čo potrebuje, zrazu telefon a volá šéf že za desať minút má byť vo firme lebo odchádza. Takže sa vyzliecť a krvný tlak 200. A čo sa týka poznámok o euríkoch tak to už neriešim, lebo mám pocit, že všetci v mojom okolí trpia utkvelou predstavou, že sa topíme v peniazoch, čo je realite na míle vzdialené, a ono to o tých peniazoch v živote stále nie je. Syn mu vyrástol ani nevie ako-má 6 rokov a baby takisto.

mirka200
17. led 2013

@danculike povedal mi veci ktoré som si nezaslúžila,ale tak už je to tak ako tak,ale zajtra už odchádza 😒

danculike
17. led 2013

Jaj dievčence máme to ťažké s týma našimi chlapmi občas si nevážia to čo majú niekedy závidím mojím susedkám že majú chlapov doma a ja nie a o tých euráčoch no to už sme len vyhrali aj u nás to tak funguje že si všetci myslia že sme najbohačší raz sme si dovolili ist na na exsskluzívnu dovolenku a bolo to tu ale oni nevedia kolko sme na nu šetrili no ale čo už veru deti mu rastú ani nevie ako nevie čo sa u nás deje a ked príde domov tak ho musíe počúvat ako mu bolo na cestách ale to čo je doma to ho až tak nezaujíma ale na to sme si v našej domácnosti už zvykli 🙂

mirka200
21. led 2013

Tak baby môj už išiel v piatok a príde asi až niekedy v marci 😉

lubka8386
30. led 2013

baby prosim vas kolko zarabaju vasi chlapi ktory jazdia napriklad na kamione ale iba na slovensku ???? lebo moj robi tak ze dva dni je v praci a dva dni je doma a nosi mi domov 500 eur

lucka1987
30. led 2013

@lubka8386 na sk co mame kamosov maju tak cca 700 - 900 €, podla toho u koho a kolko km najazdi ale kedze tvoj robi len 15 dni do mesiaca ked robi dva a dva. tak je to normalna vyplata.. pretoze vacsinu robia normalne 5 - 6 dn v tyzdni chlapi , aby zarobili tych 800 na sk

lubka8386
30. led 2013

@lucka1987 ahaa dakujem nemam prehlad 🙂

mirka200
30. led 2013

@lubka8386 tiež si myslím,že plat má primeraný 🙂

danculike
30. led 2013

Muž mi volá v pondelok že príde vo štvrtok domov v utorok to bol už piatok a dnes sobota ráno no uvidíme či vôbec príde ale mohol by mám pre neho nachystanú prácu ako sa poteši!!! 🙂 🙂 😀

danculike
30. led 2013

Jáj ešte som sa vás chcela spýtať či majú vaši muži v kamióne nejakú mikrovlnku no môj nie ale prišiel stým že sa musí po niečom takom popozerať lebo ho už nebaví vyťahovať plynovú bombu a tak si zohrievať jedlo no skoro ma porazilo už máme v pivnici odloženú nejakú policu na palubovku do Dafu mal ju tam asi dva týždne ale nakoľko zmenil prácu a dostal druhý kamión tak mu tam tá polica nesedí no som zvedavá čo sa ešte v tej pivnici objavý hlavne že mi stále rozpráva že stou robotou sekne a bude doma pri nás len neviem kedy to chce spravit 🙂

lucka1987
31. led 2013

@danculike no moj nema mikrvlnku.. ja som ju aj kukala, ze mu ju kupim na vianoce, ale ceny okolo 300 -450 € ma presvedcili, nech t necham tak.. kupil si kedysi chladnicku, 7 rokov dozadu dal za nu 19 tis sk... ako mne sa zdaju tieto veci do aut straasne predrazene 😅 n ale nech. zas musm povedat, ze je velka, a funguje ako ma a dokonca ma ja mraziacik.. takze spokojnost velka.. tiez si stale musi vytahovat tu bombu plynovu , mikrovlnka by mu usetrila kopec casu. ale na druhej strane, nastastie nechodi an dlho prec, je prec 3-7 dni, podla toho kam ide.

danculike
31. led 2013

@lucka1987 no to je teda pálka no musím mu povedať moj muž momentálne robí vo dvojke s bratom takže by sa mohli na nu aj poskladat no mne chodí muž aj na 3 týždne von no uvidíme vdaka za radu ja som ani neverila že také niečo je 🙂

lucka1987
31. led 2013

@danculike no je vela veci.. aj rychlovarne kanvice do auta su... tie su lacnejsie. take mensie som viela od 20-25 €.. mozno tu kupim. si mi to teraz pripmenula.. 😉

danculike
31. led 2013

@lucka1987 to viem že je aj sa mi zdá že to majú no neviem ale sa staráme o tých našich chlapov len aby im dobre bolo 🙂