Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

robinsonka123
16. říj 2019

@autora Tento týždeň mam dosť ťažký. Som opäť sama v dome, cely týždeň zle spávam a dnes ma chytil záchvat plaču, ledva som sa upokojila. Neviem, či je to z tých hormónov, ale teraz to nejak veľmi zle zvládam a neviem, čo mám robiť. Rozmýšľam, či nebudem chodiť cez týždeň k rodičom, keď on je na tyzdnovkach. Som k tomu na PN, lebo som robila v škôlke a pochytala som choroby a ledva som sa z toho dostala (musela som brat aj antibiotika). Zajtra idem na kontrolu, tak dúfam, že všetko bude ôk. Ako to všetko zvládaš? Co sa tyka jeho práce, už veľakrat som mu to v záchvate hnevu vyčítala,co ma aj neskor mrzelo. Ale neviem, čo mám robiť so sebou. Som doma, v novej dedine, kde poriadne nikoho nepoznám. Najlepšie sa vyspím vtedy, keď je cez víkend doma. Moje tajné želanie je, aby si našiel prácu, aby bol viac doma, nevadí, keď pôjde dole s platom. Rozmýšľam ako to mam všetko zvládnuť, bojím sa, aby na to nedoplatilo bábätko, keďže cíti všetko, čo prežívam.

papousekpaja
16. říj 2019

Muj pritel take jezdi s kamionem, zatim jsem rada, ze ma prave tuto praci, protote prave diky ni jsme se dali, po 9 letech, opet dohromady, kdyz ho cesty ke me priblizili a on se rozhodl me po tak dlouhe dobe navstivit, takze dekuji jeho zamestnani a i jeho dispecerce, ze jsem po dlouhe dobe opet stastna a mam konecne milujiciho chlapa, co by me na rukou nosil, nastesti mu to vychazi tak, ze ho mam doma i v tydnu bud na jednu nebo dve noci. Jezdi z Hranic na Morave do Francie a domu mu to vychazi na jeho povinne pauzy, jsem cca na puli cesty. Jednu jizdu od nas do Francie jsem absolvovala s nim a domu me vratil nemocnou s horeckama, no telo se nepralo s virem a ani s bakteriema, ale s malym, uz ted moooc milovanym, ale jeste nenarozenym "vetrelcem" 😂. Jo, cestou se vajicko rozhodlo zahnizdit po krasnem spolecnem vikendu doma. Rikal ze se mnou moc chce byt u porodu, ze si kvuli tomu klidne i vezme 14 dni dovolenou, ale ze o to nechce prijit.

autora
17. říj 2019

@robinsonka123 ono to bude asi tema hormonama, nebo už to bylo podobné před těhotenstvím? Já už jsem na spadnutí, 38 TT a pomalu se smířila s tím že tady na porod nebude, vím že je to těžké i pro něj, po porodu si vezme dovolenou a bude doma. Přemýšleli jsme o změně práce ale on by byl někde ve skladu nešťastný. Doufám že ti kontrola dopadne ok. A že bude brzo líp. Možná by ti opravu pomohlo odjet k rodičům (nevím jak daleko to máš) aby jsi nebyla sama. Jestli jsi i na nemocenské a nechodíš do práce tak je to doma asi takové posmutněle.

mim23
11. pro 2019

@papousekpaja Ahoj. Tak to mas dobre ze je aspon tak doma. Moj muz je doma cez vikend. Dostal pomuku robit na nemecku zmluvu v nenecku turnusovo 4+1. Ja ho nechcem pustit, uz som si aj poplakala. Mame rocneho syna.