Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

caruzo19
24. pro 2008

teda nika,nie kika 😀

nika2007
24. pro 2008

dakujem caruzo,snad sa k nemu pripoji nejaky sofer,ktoremu to tiez ,,nevyslo" ☹ ☹ ☹ a nebude tak SAM ☹ ☹ ☹

greta24
26. pro 2008

dUFAM, ZE STE MALI KRASNE vIANOCE A VYSLI VAM PODLA VASICH PREDSTAV 😀
Nas tata vecer odchadza do prace, zatial nevieme, ci ho pustia na Silvestra domov

nika2007
26. pro 2008

ano veeeelmi pekne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ gretka niesi narocna ? 😀

caruzo19
26. pro 2008

nam tata akurat odficieva tiez do sveta,30.ma vykladku vo francuzsku,tak hadam ak mu daju tocku domov,tak aj na silvestra pride,no ale netesim sa dopredu,vtedy nikdy nepride 😀
jezisko doniesol sanky,sankovali sme sa v obyvacke na koberci 😀 😀

greta24
28. pro 2008

Caruzo, tak ti nasi tatinkovia sli spolu, vcera zabijali cas nad DVD 😀 Akurat ten moj ma vykladku uz pondelok, tak uvidime, ako dopadne Silvester

caruzo19
28. pro 2008

no hej,v pondelok,ale vo fr,nie?nejak tak mi to hovoril tata ze hadam by sa aj zadarit mohlo.no pisal mi vcera ze su spolu,natocili madara cez kable a dal im za to vinko a salamu,tak to sa im vikenduje 😀 😀 😀
ja som este pribalila velku krabicu vianocneho peciva,tak konecne maju veget po sviatkoch 😀 😀 😀 aj som sa ho pytala ci by si nevzal zabku so sebou a nechcel 😅 😅 😅

katka755
28. pro 2008

ahoj tak my mame dobre vianoce....tatko ide asi az 4.1 tak som rada len smutim s vami ze vasi nemozu byt doma........

montinka
29. pro 2008

Katka aj nas bude asi do 2.1. doma. tak aky bol jezisko?

belanka
29. pro 2008

tak život s kamioňákom poznám dokonale.nonstop sama.zázrakom sme ale splodili aj 2.dieťa.ja s malou sama,kúpila,prerobila,zariadila byt,chodila mpopritom do práce,no "krásny život".je pravda,že nebol na dovolenke a zarábal,ale nebola to selanka.neď viete.terza jazdí len SK.doma je každý deň,ale robí na smeny,minimálne 12hod.,tak zasa sme prakticky samé a za tretinu pôvodného príjmu.už mám pocit,že mi asi ťažko vyhovieť...

greta24
29. pro 2008

Ja som mu zas nabalila salat s rybou, tak si predlzili Vianoce. Stale neviem, ako dopadne Silvester, vraj mu daju vediet...

greta24
30. pro 2008

Zatial stale neviem, ale asi z toho nic nebude 😢

caruzo19
30. pro 2008

taky tak ☹

katka755
30. pro 2008

hmmmm baby budem na vas mysliet zajtra, je mi luto tych ktorim nepridu isto,no drzim pazurky aby vam dosli domov nech ste spolu.................tak potom dajte vediet ako...........

montinka jezisko bol super tatko sa tesil,uz aj skusal tie korcule........... a mala tiez skakala od stastia................dostala to co aj jeziskovi pisala

nika2007
30. pro 2008

nas tatinko vyklada rano o 5 vo viedni,ale aj tak tomu davam 40 na 60 ☹ ☹ ☹

caruzo19
30. pro 2008

a bude vyjazdeny?ak hej,tak ho hadam domov pustia,teda skoro urcite.ten nas bude mat plny vykon,tiez uz je vo viedni,rano vyklada,tak pochybujem ze ho poslu domov 😒

nika2007
31. pro 2008

neviem ci uz bude vyjazdeny,lebo napisal,ze nijako mu to nevychadza,no uvidim,idem mu pisat

caruzo19
31. pro 2008

tak drzim palce,nas tata uz fici domov 🙂

nika2007
31. pro 2008

aj nas tatino uz ideeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 domov

greta24
31. pro 2008

Aj nas tata fici...... do Nemecka ☹ ☹ ☹

caruzo19
31. pro 2008

nika tak aspon toto vam vyslo.
tak pajem vsetkym stastny novy rok!!!

montinka
1. led 2009

ahoj prajem vsetkym stastny novy rok plny zdravicka,trpezlivosti, stasticka a lasky. 😉

greta24
2. led 2009

Vsetko naj naj naj v Novom roku, nech vas stastie sprevadza na kazdom kroku !!! 🙂
My sme mali osameleho silvestra, tata v nemecku a my doma ☹

nika2007
2. led 2009

ja sa pripajam dievcata - STASTNY NOVY ROK,VELA,VELA ZDRAVIA A to ostatne uz pride same... 🙂

greta24
6. led 2009

Konecne mame doma tatinka, odisiel 26. 12, tak si to teraz uzivame, vdaka sviatku je doma o par hodin dlhsie 😀

katka755
6. led 2009

tak si ho uzivajte nas uz 4.1 odcestoval ale teraz zazrakom len na dva tyzdne a potom chce menit firmu,aj stahovat sa budeme do ineho podnajmu tak sa uz tesim normalne na to balenie jaaaaaaaaaaaaaaaj baby to nenavidim za svoj zivot som sa uz tolko krat stahovala ze hruza...........
len dufam ze to vsetko pojde hladko................

caruzo19
7. led 2009

katka tak to ti fakt ze nezavidim,balit s 2 detmi a potom rozbalovat,tipujem ze muzicek bude pracujuci..
no drzim palce.
baby,som obtelefonovala urady,prechadzam z rodicovskej na matersku koncom mesiaca,no kazdy mi povedal nieco ine,esteze na socialke bola teta velmi mila a ochotna,nakoniec som sa aj na upsvar dohodla ze co mam vlastne robit 😠
normalne som tatovi naordinovala den dovolenky,lebo sama to neobeham.tak dufam ze pride tento vikend

nika2007
7. led 2009

caruzo z materskej na rodicovsku 🙂 ,pockaj ako ?nieje materska pol roka ? no to je jedno,HLAVNE aby si vybavila,lebo aj ja MILUJEM urady...a potom po porode nezabudni do 2tyzdnou nahlasit na soc.poistovni,ze si na md-pokial mas druhy pilier...aby ti to platili 😉

katka tak prajem vela pevnych nervov a trpezlivosti!!! 😀

greta24
7. led 2009

Katka, tiez som si velakrat uzila stahovanie, dufam , ze uz nikdy viac - drzim palce !
Caruzo, to vybavovanie je total byrokracia, tak nech ti muzika pustia

caruzo19
7. led 2009

nika,z rodicovskej na matersku 😉