Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

caruzo19
20. únor 2009

a odkial su? dost podstatne 😉

jarus74
20. únor 2009

ahoj nicky 🙂 to asi tazko zozenie pracu co mu neprajem u nas je tiez velka kriza j a cakam ze muz po tejto fure bude doma ak tiez jeho zamestnavatel neskonci s prepravami lebo niesu a ked sa najde tak podcenu .

inac zas na markize teraz bolo ze na slovensku niekolko desiatok prepravnych spolocnosti ukoncili cinnost koli financnej krize ☹ co sa to robi ved to uz neni mozne ☹

katarinka1107
20. únor 2009

dobre ranko 🙂 Ved to som vcera sledovala aj ja a je mi z toho spatne 😝 .Moj manzel sice nejazdi na Slovensku ale kriza je vsade, dnes nie si clovek s nicim isty.Asi sa ozaj maju najlepsie podvodnici a spekulanti 😝 🙄 .Prepacte ale ja uz tu nic nechapem na tomto svete. 🙄 Ostava len dufat, ze snad bude lepsie 😀

nicky77
20. únor 2009

Kamoška je zo Žarnovice.

montinka
20. únor 2009

ahojzte dievcence ako sa mate?

dandulik
20. únor 2009

ahojte...no ja osobne sa mám na.....zajtra sme mali isť s manželom na ples,no ale bohužial nepríšiel z nemecka domov, lebo nemal nákladku domov ...takže idem na ples mojou sestrou, je to o nervy... ☹ ...no musím si zvykať,ako manželka kamionistu... 😀

katarinka1107
20. únor 2009

nika poslala som Ti to ciselko potom . Inak pekny vecer damy 🙂 .Jaj dandulik , tak to je ale zmena planov 😔 .Co uz. 😔

nika2007
20. únor 2009

ahojte trukerky 😉 😉 😉
dadulik NIKDY sa nemozes tesit dopredu a byt presvedcena ze to vyjde ☹ je to blby pocit
katarinka dakujem 🙂

katarinka1107
20. únor 2009

ni vidim , ze mame akesi svoje nepisane pravidla. Ako napr:nikdy sa netes dopredu 😀 Pridavam svoje: uverim tomu az ked budem pri tom , alebo v dejisku 😀 .

caruzo19
20. únor 2009

svata pravda,dievcence,netreba sa tesit,potom sa to skoni 😀

montinka,ty sa pochval,ako ste s robotou?

baby,my mame tatu domaaaaaaa a boli sme nakupit v madarsku,je to na skok a usetrili sme neskutocne peniaze,nakupili sme plienky a prasok a natankovali sme a spokojni sme.

dandulik
21. únor 2009

no ved to baby, asi som sa naten ples velmi tešila...od našej svadby sme nikde neboli a sedím len doma a bola som rada že niekam vypadneme a takto to dopadlo...no čo už....už sa nebudem tešiť na nič, asi ani na prícod bábetka....aby bol manžel pri porode, teda aspoň za dverami.....ale na to sa tešíť musím....🙂 no nie???

katarinka1107
21. únor 2009

dandulik tusim na Teba dosli "tazke casy" 😒 Neboj ved nieco aj vychadza ako si naplanujeme 😀 Len asi nie vzdy 😔 .Inak dobry den.Nika uz si sa dovolala? Ci cakas na vhodny okamih?Teraz si to mala ako Postu pre Teba 😀 Oni tie baby sa neucili za predavacky?Ja si to uz nepamätam.Inak sme sami .Dnes sa hadam aj "stretneme na pc s tatom" 🙂 NO aspon nieco 😀

greta24
21. únor 2009

Vitaj Dandulik, ty si priamo z TO ? Ja som tam chodila do skoly, mam tam zopar spoluziakov.
Ani my dopredu nic neplanujeme, az ked stoji kadet na parkovisku, tak mam istotu, ze je drahy doma. Tiez som rada, ze ma nejaku pracu, z toho, co davali v spravach mi behaju zimomriavky po chrbte 😒

dandulik
21. únor 2009

ahoj greta.... byvam 8km od Topoľčian....veru dnes to nieje ružové s tou robotou....

montinka
21. únor 2009

ach caruzo s robotou velmi biedne. dala som nove fotecky tak kuknite

beata.n
22. únor 2009

Ahoj maminy nemohla by ste mi nektera z vas poradit? mam pritele ,, kamionaka'' ale je bez prace a ma nabidku prace jezdit do zahranici akorat mu neni 21 let. nevi nektery z vasich manzelu jak je to z jezdenim do zahranici v tomto veku? budu vam vdecna za kazdou odpoved dekuju vam moc

dandulik
22. únor 2009

ahoh....beata...pepáč ja ti moc neporadím, neviem ako to chodí...moj manžel začať jazdiť ked mal 25r....

katarinka1107
22. únor 2009

ahojte 🙂 no beus ani ja Ti neporadim.A dotycna spol. pre ktoru by jazdil nevie ake su podmienky? Teda ci moze jazdit aj taky nie 21rocny? Ako si sa dandulik bavila?

jarus74
22. únor 2009

ahojte mne sa zda ze asi musi mat 23r. ale neviem to urcite 🙂

montinka
22. únor 2009

aj moj drahy povedal ze musi mat viac ako 21 rokov

nika2007
22. únor 2009

katarinka,este som nevolala/cakam na vhodnz okamih 😀 ale nic im nehovor 😉 😉 😉 Danka sa ucila za chemicku a Dara tusim za predavacku TUSIM

dandulik
22. únor 2009

katarinka...dakujem za opýtanie...bavila som sa dobre, bola so mnou aj sestra a švagrina s manželom....tancovala som pomalinky, lebo som v 20tt...

katarinka1107
23. únor 2009

to viem , ze so cakatelka, len si bola straasne znicena, ze manzelik neprisiel domov 😔 .Neboj raz to vyjde, ako naplanujes.Inak dobre ranko 🙂

beata.n
23. únor 2009

ahojky maminy.no přítel je ted bez práce,takže to nevíme jak to je,dřív jezdil jen po ČR,takže to nepotřeboval vědět.on má být totiž nějaký nový zákon od dubna,takže to je zase všechno jinak.ale dneska jde do jedné autoškoly se na to zeptat,tak uvidíme co řeknou,ale jinak moc děkuju za pomoc!!!!mějte se krásně 😵

katarinka1107
23. únor 2009

tak beus drzime palce 🙂

beata.n
23. únor 2009

katy děkuju ti moc,jsi hodná,já taky doufám,že už někam konečně nastoupí,je už druhým měsícem doma a už je to fin.neůnosný 😖

katarinka1107
23. únor 2009

daj vediet bea ako dopadol v tej autoskole a co vybavil. 🙂

greta24
23. únor 2009

Bea, drzime palce !!!!!

jarmilka007
23. únor 2009

ahojte 🙂
tak ja sa tiež hlásim do klubu,teda ak môžem...no aj my máme ,,víkendového tatinka"....akurát včera odcestoval do Francuzka a my si s dcérkou uživame jarné prázdniny v Košiciach 🙂

beata.n
23. únor 2009

ahojte maminky.
tak v autoškole to dopadlo tak,že zjistil,že od nové vyhlášky nebude moc jezdit ani jako spolujezdec.no tak hledáme něco vnitrostátního,ale moc tomu šanci nedávám.tak bude muset jít dělat něco jiného-hlavně aby už teda konečně něco dělal