Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

martinamil
10. bře 2009

Aha a jak to dnes dopadlo? Já si neumím představit, že by Aleš neměl diety. To snad je i nezákonné. 😕

montinka
10. bře 2009

nooo pojde mu pekne kontrola a daju mu datum do kedy by mu ich mal dat a ak mu ich nebude chciet dat ma ist s tym na sud

exjanka
10. bře 2009

Ahojte
Montinka ako ste dopadli?My sme mali tiez problemy 4 masiace im nezaplatili,uz som bola zufala.Dufam ,ze to uz horsie nebude 😖 .
Martinka ja nie som ani na rizikovom a depky ma chytaju poriadne.Deti niekedy pomozu ale niekedy prave oni pridu preco tu nie je ocik,aj ked vidim niekde parik s detmi pride mi luto 😉 .No co uz narobime s tymi nasimi ocikmi kamionistickimi,len nech maju vsetky km stastne.

katarinka1107
10. bře 2009

no montinka, nie je co zavidiet. Ten sud tiez asi nie je bohvieco. Ale dufam , ze to "sef" zariadi aj bez neho.Martina, hormony su divne, ja som obcas plakala aj pri spravach 😀 😀 Alebo ked som si spomenula, ze tehu pri dcere sme prezivali spolocne ateraz som bola "sama" Ale zas tie telef. ucty 😝 prajem nam vsetkym menej depiek 😀 vela stastnych km 😀 a ziadne nevyplatene diety 😀 a vsetko nech je ako ma 😀 Keby toto bolo ako zaklinadlo, co? 😀 A este by sme dodali,aby boli castejsie doma 😀 😀 😀 😀

montinka
10. bře 2009

no to dufam ze nebude musiet byt sud mozno sa zlakne a da mu ich

exjanka
10. bře 2009

Katka nech funguje tvoje zaklinadlo 😀 😀 😀

katarinka1107
10. bře 2009

😀 😀 😀

greta24
11. bře 2009

Montinka, nech to dobre dopadne !
Katarinka, caruj, caruj, aby bolo vsetko ako si prajeme 😀

katarinka1107
11. bře 2009

no myslim , ze takto carujeme vsetky 😀 😀 Inak keby to ozaj fungovalo, bola by to obrovska sila 😀 😀 Inak pekny den 🙂

montinka
11. bře 2009

vdaka dievcata

katarinka1107
13. bře 2009

caute dievcata, co mate vsetky tatov doma 😀

exjanka
13. bře 2009

ahoj Katka ,ja som aj nazrela ale ked nikto nic 😉
Nam ocik zas nepride ,uz mam nervy z toho ,piaty tyzden bude prec.Dnes aj Nikit revala ☹
Vy ako?Juuuj a u nas kolko snehu rano bolo ,za noc nakydalo 10cm

katarinka1107
13. bře 2009

no u nas nesnezi, nastastie, len prsalo a fucal vietor. Nas tato je prec este len tyzden , tak este dva sme sami. To mu predlzuju pekne. Ti nezavidim ja som si uplne odvykla od tych 6- tyzdnovych turnusov.

exjanka
13. bře 2009

Ved moj tiez robi tri tyzdne a tyzden doma ale maju veeela roboty a niektory dovolenku beru co mali vela starej t ak tak.A ja som na nervy z toho .

martinamil
13. bře 2009

Ahojky, já mám taky Aleše pořád ještě pryč. Teď ve Švýcarsku a pak do Finska - za Polární kruh.

Depka mě moc nepustila a ještě k tomu mi začalo tvrdnou bříško. A to ošklivé počasí?! Tady sice nesněží, to vlhko je strašlivě vlhké. Nevlídné! Brrr 😝

exjanka
13. bře 2009

Ahoj Martinka 🙂 Juj brusko nech netvrdne ,mrnuskovi vysvetli ze je este zima 😉 nech este vydrzi.Nas ocik zas v Spanielsku 😠 .Mne sa velmi pacilo Svajciarsko ako krajina 🙂 .
No mna depka cim dalej viac zviera 😖 ,keby aspon slniecko pekne svietilo-vtedy je cloveku hned veselsie.

martinamil
13. bře 2009

Exjanka, díky, zkusím mu to vysvětlit 😉

Tady dnes svítilo sluníčko, ale jen málo a moc přeháněk. Bléé 😝

Teď jsem si sedla nad jídelní lístek a vymýšlím svatební menu. Budu se vdávat jako velryba a to jsem se zaříkala, že ne. A když už tak jedině ve čtyřech. Vše je jinak 😉

exjanka
13. bře 2009

Jeej tak gratulujem 😵 ,to je jedno ci velryba ci nie ,hlavne ze z lasky a klape to.Tak povyberaj dobroty 😝

katarinka1107
13. bře 2009

exjanka ale zas asii si rada , ze ma robotu, ze. Velmi sa taketo situacie biju. 😝 Marti, nech je malicky este v teplucku. Ved sa tu este nablazni , tak nech sa setri 🙂 A co ze budes ako velryba 😀 mozno budes potom nasledovana nejakymi celebritkami 😀

martinamil
13. bře 2009

😀 😀 Díky dokážete podržet!! 🙂

katarinka1107
13. bře 2009

co marti aj tak mas co zo sebou robit a nie sa stresovat, ci budes alebo nebudes velryba 😀 Hlavne ze budes a budes zdrava aj s malickym 🙂 Ales si myslim ze je nebojacny ked chodi kade tade a vselico vidi. Ty budes ako taka jeho lahodka pre oci 🙂 Myslim to v dobrom 🙂

greta24
14. bře 2009

Nas tata mal tento vikend prist domov, ale poslali ho az za Hamburg, tak sme stale sami ☹
Martina, budes krasna nevesta, ved materstvo pridava zene na krase. Pi vela Magnezie, to pomaha, aby brusko netvrdlo

exjanka
15. bře 2009

ahojte
Ja som vcera zaspala 😀 .Gretka tak aj vy ste cakali zbytocne ☹

katarinka1107
15. bře 2009

No nedela za nami dalsi tyzden zacina , hadam sa Vam tatovia aj domov dopravia. Nas je vo francuzsku. Este 2tyzdne budeme sami.Gretka a exjanka je to hrozne, ked ste cakali zbytocne . ☹ ☹

exjanka
15. bře 2009

No Katka mna uz riadne nervy chytaju uz treti krat som ho preobjednavala k zubarke 😠 ,ta musi mat z nas radost.
Ale aspon sa zohreje trochu v Spanielsku,on ked pride domov tak sa mu smejeme ze mu je stale zima 😀 😀

martinamil
16. bře 2009

Dobré ráno, slaměnné vdovy 😉

Exjanka, vaše zubařka ho ještě objednává? Naše už to vzdala a prohlásila: "Až bude doma, tak ať se tu zastaví. Mezi 8-9 hod. ho vezmu vždy." Pochopila, že nemá smysl ho objednávat, protože je to vždy jinak. 😉

Včera večer měl nakládat, ale ve 23.hodin psal, že průšvih, že mu bouchla nějaká hadice od hydrauliky a vytekl mu hydraulick olej (ve Švýcarsku!!!). Do 4 hod. řešil ekologickou havárii a v 10 hod. májí přijet servisáci. Když se daří, tak se daří! ☹

katarinka1107
16. bře 2009

ahojte 🙂 😉 Exjanka, ja som tiez dnes probjednavala moju polovicku na iny termin. ale nastastie to nie je tak casto. Martinka, tak sa tvoj Ales nenudil, co? 😖 A inak ako sa Ti vodi? Mrnus v poriadku? Neboj este nejakych 12tyzdnov vydrzis a budes nam uz pisat, ako behas s nim po vonku 🙂

greta24
16. bře 2009

Nas tata mrzne v Nemecku, aspon sa bol vcera pozriet na more, no dufam, ze uz konecne tento tyzden pride. Drzte palce !

chersi
16. bře 2009

Ahojky tak se přidávám k ženuškám kamioňíkům.

katarinka1107
16. bře 2009

ahoj a vitaj chersi 🙂 😉 🙂 😉