Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

marti457
20. dub 2009

Teda Marti, vy taky musíte mít všechno ☹
Hanka má pravdu, když budete mít Aleše pryč tak si vás aspoň v nemocnici ohlídaj a mimčo udržej co nejdéle v bříšku a budete jen odpočívat - počítač určitě přibalte s sebou a dávejte info jak Vám je.
Já se u porodu začla otvírat rychle a na 5cm jsem se zastavila, ale bolesti pořát stupňovaly 😢 hrozná bolest 😢
Tak aspoň o tohle příjdete 😉
Držím palečky ať už do porodu je vše ok

Hanko co Karolínka, už papá? Mě teď Kubik taky pořád říká " nic nechci papat " ale nakonec do něj aspoň něco dostanu
Ve čtvrtek jedem do Ústí na vyšetření prdelky - pořád má na hovínku krev. Tak snad nás pošlou jen s natrhlou prdelkou dom. Nic ale není vidět a i říká, že ho nic nebolí 😒 tak uvidíme

hanka.h
20. dub 2009

marti457 - je to pořád při starém - mléko, jogurty, suché pečivo a vývar s nudlema ☹ Občas ji dám i čokoládku, aby měla nějakou energii... teď je nemocná (zánět průdušek) tak ju nebudu nijak trápit a pak vyzkouším čaj, který tady na jiné diskusi doproručovala jedna maminka. Dítě prý po něm vyhladový tak uvidím 😕
Držím palečky ať je vše OK 😉

martinamil
20. dub 2009

Holky držím palce, ať jsou všichni potomci v pohodě. Není nic horšího než nemocné dítě. ☹ Toho se na tom mateřství bojím ze všeho nejvíce.

katarinka1107
21. dub 2009

ahojte mamnky. Vsetko som precitala, no zazili ste dost. martinka, nasa tehulka teda ty beries uz asi vsetko aj zuby 😀 , Uz aby sa vsetko stastlivo skoncilo. Aspon 4t vydrz este. pamätas, kes me to takto vraveli okolo 27t , no hadam ta takto podrzime 😀

katarinka1107
22. dub 2009

ahojte maminky, 🙂 😉 🙂 😉 Prosim prave mi volala znama, potrebujem vasu pomoc, nepoznate nejaku firmu , kde potrebuju vodicov MKD? V tej kde pracuje nas tatino neberu, tak sa len pytam ci nemate niektora info. Dakujem . Dnes som len behla pozriet, vidim nic nove , tak sa drzte mamulky 😉

marcela79
22. dub 2009

Ahojte maminy, prišla som sem pozrieť a zisťujem, že martinka je v nemocnici? Alebo som zle čítala? Hanka, papká asi len to, čo jej chutí a určite to asi postačuje jej malému telíčku 😉 Katarínka 1107 - neviem, ak by vedel manžel...

martinamil
22. dub 2009

Katarinka, bohužel nevím o nikom. Tady se hodn propouští, ale prý LKW Augustyn bere na Unii

Marcelko akoj, ano od včerejška pro změnu zase, ale kontrakce už ustupují, tak to snad bude ok.

katarinka1107
22. dub 2009

martinka, dakujem za info. Drz sa , ty si akcna tehulka 😉 Marcelka, no ja som sa manzela ani nepytala, je vonku, ale viem , ze je tazke zohnat miesto. Nam tato pride v sobotu, tak sa tesime . Babulky, pekny vecer a dobru nocku. Marti, ti pekne oddychuj 😉

martinamil
23. dub 2009

Tak mě práv volal Aleš, že odvezl Syslinku k babičce a dědovi (k našim) a odjíždí na ty Azory. Návrat tak 23.-24.5. Doufám, že mimís na tátu počká.

Víkend bude na La Jungera (hranice F-SP). Nebudete tam mít některá taťku, že bychom je seznámily 😀

katarinka1107
23. dub 2009

zdravim maminy. 🙂 No nas tato nebude na nijakych hraniciach, on nam pride domov 😀 . Ty ako? Je lepsie?

martinamil
23. dub 2009

Katarinka, tak to je to nejlepší 😀

Mě už je lépe, vlastn mi níc není a mohla bych jít domů 😉 😀

katarinka1107
23. dub 2009

marti, Ty nespekuluj, ano? Len tam pekne lez a sleduj nas tu a my sa ti budeme pekne ozyvat a nejako ta bavit. 😀 Ja viem , nuda je to velika, len tak lezat , ale neboj ked sa maly narodi, ako si spomenies na tieto casy 😀 . Budem sa snazit, nejako ta zabavit, mam rti nieco popisat doIP 😀 😀 ja som ikecana , ze az,tak by si aj pospala pri tom 😀 😀

katarinka1107
23. dub 2009

okrem toho , ze som ukecana tak mi tu aj prebehuju prsty , ako sa citam 😀 prepac 😅

katarinka1107
23. dub 2009

okrem toho , ze som ukecana tak mi tu aj prebehuju prsty , ako sa citam 😀 prepac 😅 a vybrali ste pekne meno. Krystof 🙂

katarinka1107
23. dub 2009

no nejako mi to blbne a pisem si aj sama 😀 pozeram 😀 😀

martinamil
23. dub 2009

😀 😀 Neboj z nemocnice nezdrhnu. Pro mimíska udělám to nej, nej, nej. Dnes mi volala mamča, že se stavěla u švagrové, viděla tam naší výbavičku (švagrová mi to pere) a prý toho je tak pro trojčata 😀 Alespoň nebudu muset tak často prát 😀 😀

greta24
23. dub 2009

My sa tesime, ze nas tata je tyzden doma, tak si to uzivame, len to ma malu chybicku krasy - odislo nam auto, ma zlu spojku, tak musime na pozicku zobrat nejake z bazaru, aby sa dostal do toboty 😒

montinka
23. dub 2009

ahoj nas ocino akurat dnes aj prisiel a s nim aj notebook tak sa hlasim. dufam ze sa mate dobre my celkom ano

martinamil
23. dub 2009

Takže tento víkend budu sama slamnná vdova? Ale to vůbec neva, přeji vám to!!! 😀

katarinka1107
23. dub 2009

martinka vobec sa neboj, ja sem nakuknem 😉 To neznamena, ze nebudem pozerat, co mas nove predsa. Inak monti , bez auta sme aj my asi 3t ale uz bude hotove.Nejaky dobrotnik nam to trosku "bozkal svojim autom" 😠 Ale uz to budeeeeee. Takze neboj marti, v sobotu este nie som motorizovana, ja si ta tu poobzeram a popiseme. Vybavicka pre trojcata? 🙂 Zide sa ti maly bude chodit ako z modneho katalogu 😀 😀 😀 😀 😀

katarinka1107
23. dub 2009

a hlavne marti nerod prosim ano? 🙂 Popros aj malickeho nech si da pauzu este 😀

martinamil
23. dub 2009

V plánu rodit zatím nemám. Vždyť musíme počkat na toho tátu. Jsme mu to slíbili. 😉 Máma si dala tu práci a spočítala, že mám 6 capačky, 18x body s krátkým rukávem 56, 10x s dlouhým rukávem 56, 8x body s kraťásky 56, 12x overal 56, 10x dupačky 56 a 15x kalhoty a tepláky 56. To je moc? No co alespoň nebudu muset tolik prát 😀

Holky, bez auta si to vůbec neumím představit. My jsme byli v zimě bez jednoho - bylo 3 dny v servisu a málem jsme se doma pobili. A to byl Aleš pryč, jen se řešil problém, jak se dostane v noci na firmu pro kamion. Kdyby to šlo, tak vám oběma hned auto půjčím. Mě jsou teď na nic. Aleš má Octávku taky v garáži, aby nestála 5 týdnů na firmě a oba Peugeotkové jsou taky doma. Tchyně nám vrátila "velkého" Peugeota, tak ten stojí před garáží. My teď spíš řešíme problém, které auto prodat. Já se nechci zbavit ani jednoho "mého" Peugeota a Aleš argumentuje, že Octávka má největší kufr a že s díttem to bude nutné. Tak tomu necháváme čas a užíváme si luxusu 2 lidi = 3 auta + motorky. Ale jinak jsme docela normální 😀 😀

marcela79
23. dub 2009

Ahojte, marti tak to máš výbavičku........... 😉 Ani ti to nebude treba, to maličké vyrastie, že sa ani nenazdáš, a ani mu to nestihneš poobliekať 😉

martinamil
23. dub 2009

Marcelo, já vím 😅 , ale když ono to všechno bylo tak krásné a nedalo se odolat 🙂 a to mi ještě slíbila oblečení švagrová po svých dětech.

marcela79
23. dub 2009

Tak to hej... 😉 . A ešte si v nemocnici Marti, však? I ja som mala také tehotenstvo, ležala som cca 7 mesiacov, mesiac z toho v nemocnici. 😔 Od piatého mesiaca som bola otvorená na 3cm, a brucho mi tvrdlo asi od začiatku. Malý sa narodil úplne normálne, tak držíme palce, viem dobre, čo teraz asi prežívaš 😔

martinamil
23. dub 2009

Ano Marcel. Bohužel nebo bohudík v nemocnici. Sice mi už otrnulo a šla bych klidn domů, ale zase mě tu hlídají. Mimísek je v pořádku a to je nejdůležitější a já to tady ještě nějak vydržím.

marcela79
23. dub 2009

Neboj, určite to vydržíš 😉 . Ja som nastúpila 7.3 2008, a 7.4 po vizite ma primár prepustil domov, a ani sa mi nechcelo ísť, a to som mala doma dievčatá... Ale strach o malého bol väčší 😉 ...

sabicka
23. dub 2009

Ahojko. Tak ja mam doma tiez "kamionistu" . Je to nic moc, ale co uz. Zvykame si. I ked kvoli tomu sa aj dost hadame. Mame rocneho syna a chyba nam

sabicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinamil
23. dub 2009

Marcel, to víš, že vydržím. Doma bych stejně byla sama, když Aleš dnes odjel na ty Azory. Vrátí se 23.-24.5. a tady mě hlídají a nemusím se nerovovat s tím, kdo by mě odvezl, kdyby náhodou. 😉 Ale ono to nějak dopadne. O víkendu připravil dětský pokojík (sestavil kolébku a postýlku). V pondělí nám dovezou ten nový nábytek, tak to brácha zařídí a sestaví. Výhoda, že se člověk může spolehnout na rodinu.