Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

marti457
23. dub 2009

Teda Marti, to je opravdu výbavička jak pro trojčata 😀 , holky mají pravdu - ani to neunosíte, ale tak aspoň zbude něco nového pro druhé mimi 😉

Jinak mi dneska byli s Kubikem v tom Ústí a řekli nám, že má slabou sliznici (na prdelce), která mu praská, proto má krev na hovínku 😖 .
Máme zadek mazat dubovou kůrou, dělat koupele v řepíku a hlavně nesmí čokoládku, kakao a banány ☹ a on tak rád kakaíčko.

O výkendu tu máme řipskou pouť - se těšíme všichni, Kubik nejvíc! Ale určitě jsem nakouknu 😕

martinamil
24. dub 2009

Dobré ráno Marti. No hlavně, že to není nic závažnějšího. A proč nesmí kakao? Čokoládu bych pochopila, ale kakao a banány?

Druhé už určitě nebude. Do toho rizika už fakt nejdu. Šílená sice jsem, ale zase ne tolik. Tak dáme každý den něco jiného a pak to vyperu vše na ráz. Musím zjistit, zda švagrová s bráchou ještě mimi plánují (mají 8 letého jedináčka) a když ne, tak to zabalím do bedny a odvezu do Kojeňáku. Oni to využijí určitě 😉

Jé, ono bude vlastn svatého Jiří - na Řípskou pouť jsme vždy chodili s našima. Letos nejdou. Jedou s autíčkem (Aerovkou) do Počernic a pak do Průhonic do dendrologického parku. Prý už je rozkvetlý. 🙂

katarinka1107
24. dub 2009

no zdravim dievcata 🙂 😉 🙂 😉 . Ano dnes je Juraja a je krasne 😉 Martinka, ako sa citis?

martinamil
24. dub 2009

Katarinko, děkuji, je to v pohodě. Máma nám dnes vyzvedla ve zlatnictví snubní prsteny. Zítra jsme se měli brát. jsem docela ráda, že se to přesunulo, protože představa svatby mě docela dostává. Brrr, to bych nezvládla.

hanka.h
24. dub 2009

Ahojky všem, už jsem tu dlouho nebyla 😕

marti - ty už jsi v nemocnici? Nepsala jsi že máš nastoupit později? Držím palečky ať mimi v bříšku vydrží až do příjezdu tatínka 😉 Věciček máš hodně, ale uvidíš, že budeš mít nedostatek.... sem tam si mimčo ublinkne, pročůrá se nebo prokaká.... budeš převlíkat xkrát za den a budeš ráda, že budeš stíhat prát a žehlit 😀

marti457 - držíme palečky ať se to brzy zlepší 😉

Tady je dnes taky krásně a po skoro týdnu jsme byli ráno na procházce, ale fouká dost silný a studený vítr..... ale to je fuk, hlavně že jsem se dostala konečně na chvilku z baráku 😀

Jéé svatba, já bych se hned vdávala znova.... vše jsem zařizovala sama a navíc jsem zjistila, že jsem těhu.... šaty už vybrané, ale i když jsem byla v 16.týdnu tak jsem si nechala ty korzetové... měla jsem je už vyhlídlé rok a nechtěla jsem se jich vzdát 😎 Vyfotím fotečku za alba (nemám skener) a hodím do albíčka. A marti myslím, že je dobře, že jste svatbu odložili.... uvidíš že si ju pak lépe užiješ, i když s prckem, ale určitě nebudeš litovat a víc si vše užiješ 😉

hanka.h
24. dub 2009

Tak jsem si do alba dala jednu svatební fotečku.... je to ale nekvalitní, když je to vyfocené foťákem. Kdo chce mrknětě, fotku pak smažu.

marti457
24. dub 2009

Jé Hanko, Vám to slušelo - já se vdávala 2.6.2006 a byla jsem v 6. měsíci 😀

martinamil
24. dub 2009

Viíte ten červen nám byl asi souzený. Já se poprvé vdávala 7.6.03, ale v červnu 05 jsem už byla s Alešem. No jo, člověk míní a život mění. Jsem zvědavá, kdy se vezmeme 🙂

katarinka1107
24. dub 2009

martinka,svadbu budete mat na hollywoodsky styl 😀 maly vam ponesie prstienky 😀 . Vadi, ti to? no mozno vyberies este krajsie saty ako tie co si nam ukazovala.Hanka, neboj, boli ste velmi pekna svadobna dvojka 😉 Marti ty si bola v 6mesiaci, ja v nejakom 4m 😀 ale nebolo vidno nic 😀

martinamil
24. dub 2009

Katarinko, no snad to stihneme dříve, než malý začne chodit 😉 Plán je o prázdninách. A rovnou oslavíme i narození mimíska 😅 Z jedné vody na čisto!

katarinka1107
24. dub 2009

martinka, dobre to mas vymyslene 😀 Teraz ako je ti? mas nadstandart a si sama na izbe? V kt si nemocnici, lebo som stratila prehlad

martinamil
24. dub 2009

Jsem na klasickém dvojlůžkovém. Na rizikovce není nadstandart. Jsem tu zatím sama uvidíme, kdy mi sem někoho dají. Jsem u Apolináře.

katarinka1107
24. dub 2009

to je v prahe, kde rodia celebritky,? 😀 😀 😀

martinamil
24. dub 2009

Ano, mám to 65 km daleko, ale jsou tam nejlepší neonatologové (www.apolinar.cz). Všechny vysoce rizikové thotenství jsou ta. Já tam dojíždla i do klasické poradny od 13.tt.

marti457
24. dub 2009

Jo Marti kakao a banány prý stavěj ☹ 😕 tak se mu to musí zahojit - nějaké koupele v dubové kůře a řepíku moc nechce, tak jsem mu ten zadek dneska jen s tím odvarem polejvala a dubová kůra gel mu nevadí, za 6 neděl na kontrolu. Ale s tím kakaem nám dali, každou chvíli na mě volá, že chce kakaíčko 😢
A jak to Marti utíká v nemocnici? Jezdí za vámi aspoň nějaké návštěvy? A co Aleš, už dorazil na ty Azory nebo ještě jede? Nám zítra Lukáš ve 20.00 odjíždí do Anglie, ale řipskou ještě stihneme-aspoň to.

martinamil
24. dub 2009

No to mě nenapadlo. Ale trochu kakaíčka bych asi riskla.

Docela to utíká. Z práce mi dovezli práci, takže se nenudím. Ale kdepak. Trajekt má v Lisabonu zabookovaný na úterý večer. Teď je u Lyonu.

Marti - Lukáš jezdí na mrazáku? Nebo proč ho posílájí v sobotu večer, když se v neděli nesmí? To bude hezky grogy, výstup na Říp a pak táhnout celou noc. Já nevím jak to ti naši chlapi zvládnou, ale pro mě celonoční jízdy byly málem smrt. Jednou jsem fakt jela od 22 hodin 4,5 hodiny pak si dala 40 min dácha a v další hodině mě na A6 v Německu předjížděly koráby. Bylo hotovo. Musela jsem zastavit a protože ani Aleš neml výkon, tak jsme šli raději spát. Bylo to o hubu.

marti457
25. dub 2009

Lukáš jezdí nějakým menším náklaďákem 7,5t on může jezdit o výkendu , nemá kamion.
Na říp jdem ráno - nevím jestli tam vydržíme, ve 2hod tam má být Dáda Patrasová tak uvidíme jak bude Kubik ospalej a odpo půjde Lukáš s Kubikem spát. Taky to moc nezvládá v noci, vždycky radši vyjede dřív aby si mohl někde zastavit aspoň na 2 hoďky a schrupne si 😀

martinamil
25. dub 2009

Ahoj Marti, vidíš. Malé auto mě nenapadlo 😉 Hned jsem si to předvedla na mrazák.

Tak si to tam užijte i za mě. já budu den trávit na levoboku možná se přetočím i na pravý 😅

marti457
25. dub 2009

Ahojky, tak jsme na Řípu vydrželi do 17hod.
Kubik okolo druhý byl ospalej a pak to předržel a usnul až teď ve 20:30.
Lukáš ještě nevyrazil, spal asi hodinku 🙄 . Teď kouká na hokej a čeká, až se mu ozvou, že dorazilo auto ze Slovenska, přeložej to Lukášovi a ten s tím vyráží do Anglie. Má nasmažený řízečky, upečenou sekanou, namazaný housky, nějaké paštiky, pouťové koláčky - tak snad neumře hlady 😕

martinamil
25. dub 2009

Tak jste si to užili. Dnes bylo nádherně. 🙂

No podle toho co píšeš, tak hlady fakt neumře 🙂

Já mám Aleše na La Joungera (hranice F-SP) a bude tam dělat neděli. Jinak vše ok a když to tak zůstane, tak by mě mohli v úterý pustit. 🙂

marti457
25. dub 2009

Jéé tak to je super, doma je doma 😉
Ale zase v nemocnici uvařej, ukliděj, převlíknou postel atd. 😎

marti457
25. dub 2009

Lukáš usnul na gauči u hokeje 😀 nechám ho, ať se trochu vyspí a jdu taky na kutě 😲

martinamil
26. dub 2009

Dobré ráno. To víš, že doma je doma. Mamča navaří, bráškové nakoupí a já budu jen ležet a ležet. Mikrovlnka a lednička to jistí, ale už se moc těším. 🙂

marti457
26. dub 2009

To je fajn mít takovou rodinu, která se postará - taky takovou mám a jsem za to ráda 🙂
Já když jsem nakoukla do jiných diskuzí typu moje máma je horší než tchýně nebo co píšou o tchýních tak nechápu 😒 já si nemůžu na nic stěžovat 😎 bydlíme s Lukášovými rodiči v baráku - oni maj byt dole a mi nahoře a moje rodiče bydlí od nás kousek (na Kubika je to dálka, ale ujde to), i babička tam bydlí a děda taky kousek tak chodíme pořád po rodině a můžu se na ně spolehnout, když něco potřebuju 😅

martinamil
26. dub 2009

Tak to já si nemůžu stěžovat ani na jednu stranu rodiny. Ale zase mít je úpln blízko bych je nechtěla. Rodiče a sourozence mám v Ml.Boleslavi (30 km) a rodiče Aleše a jeho sourozenci jsou za Benešovem (115km). M to docela vyhovuje. Naši mohou kdykoliv přijet protože to není daleko, ale nejsou tu denně. A k Benešovu jsme jezdili pravidelně skoro každý víkend, protože druhou půlku domu využíváme jako chalupu. Možná mi budou chybt blíž, až bude mimís, ale nemyslím, že by to bylo nějak významnější. Já jsem taky vyrůstala s tím, že mám jedny prarodiče 60 km a druhé 250 km.

My jsme měli taky možnost bydlet s Alešovo rodiči v jednom domě (je to Alešův dům), ale to jsem já odmítla. Je tam sice krásně, ale po pravdě prd.l světa. Na nejbližší autobusovou zastávku 5 km a ten autobus jede 3x denně. Já jsem vyrůstala ve městě a neumím si to tam vůbec na trvalo představit. A druhý argument je práce. Tady mám práci dobrou, možná bych sehnala ještě něco v Praze, ale dojíždět 80 km do práce je nemyslitelné. A Aleš sehnal tady práci naprosto bez problémů. Takže jsem koupila byt tady a tamtem dům využíváme jako chalupu.

katarinka1107
26. dub 2009

tak mamulky ahojte. My sa vyesujem , je doma tato. Prisla som pozriet. Aj martinke som slubila , no vcera mi to nevyslo. Boli sme vonku , aby si tato oddychol, a teraz sa chlapci bycikluju ja idem dovarit obed. Marti, ako sa citis? sudim , ze dobre, ked ta chcu pustit. Musim ist, lebo bara mi tu stepuje za chrbatom. Ach deticky nase 😀 Peknu nedelu, este sem hadam nakuknem

katarinka1107
26. dub 2009

no marti, asi mas odpocinkovu chvilku 😉 .Inak ako si pisala, lepsie, ked kazdy byva sam 😉 . Potom sa ma cela rodinka rada 😀 . Viem o com vravim, aj my ako sme sa odstahovali od nasich, tak sa mame vsetci radi 😝 😀

martinamil
26. dub 2009

Ahoj Katarinko, já mám dnes pracovní den. Dovezli mi práci z práce, tak dělám kalkulace na velké výběrové řízení. Alespoň se nenudím 😉 😀

Ale už mě bolí zadek z toho "sedo-lehu" 😅

martinamil
27. dub 2009

Tak je po vizitě. Když se nic nezmění, tak zítra po vizitě domů. Jupííííí 😀

katarinka1107
27. dub 2009

ahojte, som tu naskok, mame doma auto 🙂 🙂 🙂 🙂 Tak dnes uz sme mobilizovani 🙂 🙂 🙂 . Jurasek spi,barka ssa uci, tato mam prestavku 😀 😀 ja som vas prisla pozriet. Marti blahozelam , len si doma davaj pozor. este aspon 4t vydrz. Teda ty musis, pokial nepride otec-hlava rodiny , co? 😉