Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

marti457
7. kvě 2009

Ahojky, tak jsme dneska kupovali kočárek (golfky), hned jsem je jela prubnout, ale sporťák je sporťák - jede to hůř, přišla jsem celá ufuněná 😝

Jo Marti, jestli Vás malej budí okolo sedmé tak takle bude i vstávat, ale to jde, taky se mi kluci budí okolo sedmé. Jo a jestli budete kojit tak si taky moc prášky neužijete - já měla bloklé záda, ale fest, 14 dní a nemohli mi dát ani injekci 😠

martinamil
7. kvě 2009

Marti, jestli bude vzhůru tak jako teď tak to docela beru. Řádí od 20 do 22 hodiny a pak je do 7 hodin klid. To by bylo bájo. 😀

Holky, už jen 16 dní 😀 😀 😀

marti457
7. kvě 2009

Prý to tak je, jak se budí v bříšku tak i po porodu. Mě malej v noci nebudil, ale asi jsem ho to naučila já 😀 jak jsem v noci pořád courala na wc a napít a pak zas mazat rameno aby mě už nebolelo 😒 tedˇje vzhůru kařdé 2,5 hodiny 🙄 no někdy vydrží v kuse spát 3 hodiny a to už se dopředu budím 😅 a čekám, kdy se vzbudí on.
Když mu byly 3 měsíce, řekla mi doktorka, že musím vydržet, že má růstové období - tak nevím, vždyť děti rostou pořát 🙂

16 dní už uteče !!!!!!!!

katarinka1107
7. kvě 2009

jeeej marti , to uz vydrzis, nie? Ako sme vraveli, ze aspon 4t vydrzte a uz sa to bliiiiiizi. 😉 😉 😉 😉 . Ako sa citis? Inak moj Jurasek spal v noci, ked bol v brusku , ale bol to cecacek, v noci som bola aj od smädu aj ako dudlik. Ale od januara spime tak je to parada 🙂

jaa
7. kvě 2009

Ahojky mamky kamionačky.
Taky se u vašich mm projevila ta krize???
U nás teda děsně.Plat o 20000 nižší,sami si platí mýtné a parkovné...No děs.Tak jde jezdit do Německa za eura....

jaa
7. kvě 2009

Jsem tu teda dlouho nebyla,ale je vás tu hodně nových 😅 Musím se sem mrknout častěji.

Držím palečky nastávající mamince. 🙂

martinamil
8. kvě 2009

Ahoj Katarínko, jasně, že vydržíme!!! 😀 😀 Jak dlouho jsi Juráška kojila? Já bych taky chtěla, uvidíme, jak to vyjde.

Ahoj Jaa, u nás se tedy krize zatím (klop, klop, klop) neprojevila. Podmínky pořád stejné, i když jezdí pro Škodovku. Jediné, kde je to znát, tak tím, že neberou nová auta.

Děkuji za držení palců! 😅

katarinka1107
8. kvě 2009

martinka ja som moje deti kojila veeelmi dlho. Barunku 29mesiacov a Juraska 25mesiacov. Ale mne sa to pacilo, tak nech aj vam vyjde aspon ten polrok a potom uvidite. Si ranne vtaca, a ako Ales manzel tvoj, , je vyteseny , co vidi vsetko, ci nie?

greta24
8. kvě 2009

jaa, vsade je to horsie, moj tiez nadava, ale nemoze odist, lebo teraz sa tazko hlada ina robota. Tak nam uz len ostava riadit sa heslom - VYDERZAJ PIONER !!!

martinamil
8. kvě 2009

Holky, musím se pochlubit. Už se začíná pokojíček rýsovat Kuk: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Já z toho mám takovou radost! Nad přebalovák příjde ještě polička a až se vrátí Aleš, tak ještě regál na hračky, truhla na hračky a polička nad postýlku. Postýlku (140x70) v pokojíčku bude mít mimís po mé prababičce. Starou, bytelnou, dřevěnou, natřenou stejnou barvou jako ten nový nábytek. Už je opálená a už přišla nová matrace Juj, už se to rýsuje 😀 😀

Katarínka, jasně že je 😀 A největší radost má z toho, že na Truckforu vede v soutěži o nejdelší štreku kamionem 😀 😀 😀 Jak malý kluk.

katarinka1107
8. kvě 2009

no marti, izbicka je peknucka. A gratulujem Alesovi k prvenstvu 😀 😀 😀 . To je radosti, co?

martinamil
8. kvě 2009

To víš, že ano. Jako malý kluk 😀 😀

martinamil
9. kvě 2009

Holky, já jsem dnes vražedně šikovná 🙄 ☹ Právě se mi povedlo nabourat obě dvě naše auta. Na Peugeotu je škoda tak 50.000, na Octávce 10.000. Ještěže má Aleš druhého Peugeota na firmě, protože bych určitě nabourala i jeho. A to jsem jen vyjížděla z garáže. 😖 😒 Nejraděj bych si nafackovala! Vím, že jsou to jen plechy a plasty, ale...

katarinka1107
9. kvě 2009

juuj martinka, no ved povedz si tak, este ze sa horsie nestalo. Dufam , ze uz teraz zo stresu nerodis .

martinamil
9. kvě 2009

Katarinko, nerodím, ale vztek na sebe samu mě ještě nepřešel. Já bych si nafackovala. To je tak, když je člověk zvyklý, že je dvojnájezd pořád prázdný. Blbec je hold blbec. 😠

katarinka1107
9. kvě 2009

ale marti, nevycitaj si to stale. Hoci ja by som bola taka ista, plakala by som od jedu, co som to za tela 😀 😀 .*Ale stalo sa , co uz. Hlavne ze si v poriadku. A ma ti to kto opravit? asi ano.

martinamil
9. kvě 2009

V pondělí odvezu Peugeota do servisu. Naštěstí mám i havarijní pojištění, tak to půjde z něj. A Octávka je napsaná na Aleše, tak tam to bude z povinného ručení. Ještěže si vzal Aleš druhého Peugeota, protože ten je můj a nemohla bych z pojistky čerpat na obě auta. Ale nejprve musím zjistit škodu na Octávce. Mám spoluúčast 5000 na Peugeotu a jestli bude na Octávce škoda do 10000 tak to nemá cenu hlásit na povinné ručení, protože bych zbytečně přišla o bonus. No jo, když se daří, tak se daří. 😒

jaa
9. kvě 2009

greta.Vydržet pionýr 😀 😀 😀 No,nevím,nevím....Já jsem se honem ujala schánět novou práci,protože to by takhle finančně nešlo... ☹ 20 000 je hold hodně.A,navíc muselo být na našem účtu pořád dost peněz,aby měl na poplatky a pokuty.A my,aby jsme se chodily s holkama pást.Během 3 týdnu dostal 22 000 pokuty za to,že hold Mercedes vyrobil větší kamiony,než má Švícarsko normu.Platil to z našeho účtu a peníze jsem musela honit,aby je laskavě přeposlali zpátky na náš účet....a to jim to trvalo 10 dní.A vubec jim nevadilo,že taky potřebujem peníza na jídlo a na poplatky... 😠

marti.Teda,co se ti to poštěstilo??? 😲 Já jsem Peugeota jenom škrábla na nárazníku,že to nebylo skoro poznat a málem mě to skolilo.....Tohle by mě asi dostalo.... 😅
Ale hlavně,že jsi ok a mrnousek taky... 😉
A,kdepak ten tvuj mm jezdí,že má tak dlouhé štreky.???

marti457
9. kvě 2009

Ahojky, Marti to je mi Vás líto ☹ , já asi 2x ťukla tátovi auto a vždycky mě to tak mrzelo, že jsem z toho brečela 😢 😢 tak asi vím, jak Vám musí být 😖 . Hlavně že jste s mimískem v pořádku 😉

jaa
9. kvě 2009

Teda marti...
Ted jsem zkoukla tvoje album a koukám,že má malej víc bot,než naše malá.... 😅 A to mi tatík pořád tvrdí,že už jich má moc. 😀 😀 😀

A,jakej jste nakonec koupili kočárek??Ten první??Nebo Bebe confort???Ten jsem měla taky v merku....Ale kvuli zácpě na silnici a omezení vycházek jsme nestihli dojet do Prahy.Tak máme Cortinu.

jaa
9. kvě 2009

marti457.Koukám,že taky máš Cortinu.My jsme dneska dovezli sporták...,ale moc se mi do něj nechce.Ještě máme 2cm v korbičce....

jaa
9. kvě 2009

marti457.Ty jmenovky mají ted v Hypernově.MM si ji tam ted kupoval.Stojí kolem stovky 😉

marti457
9. kvě 2009

Ahojky jaa, cortinu už mám zabalenou a v pondělí ji díky Martince posílám na Moravu ☹ , bude mi po ní smutno 😅 . Už máme golfky, musím si na ně zvyknout. Cortina byla SUPER ! Užili jsme si ji 😉
Jo ty cedule myslím ty velké, jako SPZetky, jak se dávají za okno se jménem 🙂 , nemyslíš jen ty co jsou na klíče 😀 ? Aby nebylo nedorozumění 😀 😀 Díky

jaa
9. kvě 2009

marti.NN.Ty velké za okno. 😉 V každé hypernově je mají.Je to na velkém stojanu a dle abecedy. 😉

Taky máme golfky.jenže mi vadí,že do nich fouká,protože hold nejdou otočit proti směru jízdy. ☹

jaa
9. kvě 2009

marti.Jinak ta hodně známá jména mají často vybraná.MM si kopil DANA,protože je Dan.No a ted si už koupil Daniel.Tak měl radost.Jo a je to od f.NEKUPTO!!!!!

jaa
9. kvě 2009

A zapomněla jsem dodat,že u toho DANA,si umazal to A 😀 😀 😀

jaa
9. kvě 2009

A jsou u potřeb pro motoristy. 😉 Tak jen doufám,že je najdeš.Kdyby ne,tak napiš jméno mm a já se ti tu kouknu a mohla bych ti koupit a poslat,kdyby jsi chtěla. 😉

jaa
9. kvě 2009

Jdu spát.Dneska jsem s holkama výletovala,tak jsem unavená.Dobrou. 🙂

marti457
9. kvě 2009

Ježiš jaa tak díky, na netu jsem koukala, že by stála ta cedule 500,- 😉

Máte hezkou Cortinku a mimochodem skláním poklonu - těch dětiček 😲 , mě někdy stačí ty naše 2 😀 .

Dneska si užívám, mám jen malého doma a klídeček - Kubik zůstal u našich a manža u Labe, měli jsme tu dneska závody s motorovými čluny a naši kamarádi se zúčasnili a byli 2. tak začli trochu slavit , ale nakonec je diskvalifikovali, protože neobjeli 1 bojku tak stejně slavěj - nebo zapíjej žal 😒 ??? No tak jsem tam manžu nechala a sliboval, že do půlnoci bude určitě doma, i dřív 😕 nevím, nevím 😝 asi tůdle nůdle 😀

marti457
9. kvě 2009

No já bych potřebovala KEVIN, všichni mu tady tak říkají 😎

Dobrou, taky jsem chtěla jít dneska brzo a nějak mi to zase nevyšlo. Asi tím, že jsem si po dlouhé době "asi po 3 letech" dala kafíčko bez kofeinu 😀 tak snad tu nebudu do rána 😀 😀 😀 , ráno bych vypadala asi takle 🙄

Jdu zalehnout a uvidím jestli usnu 🙂