Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

martinamil
13. kvě 2009

Tak jsem si teď dala palačinku (studenou) s meruňkovou marmeládou a mimís mě asi ukope. Tak nevím zda mu chutnalo, či mi nadává. 😉

jaa
13. kvě 2009

Jistě chutnalo.Oni mají na konci těhu sladký moooc rádi.jen ho krm.ještě pěkně nabere. 🙂

jaa
13. kvě 2009

Tak se pěkně s mimísem vyspěte.Já jdu taky.A držím palečky.... 😉

martinamil
14. kvě 2009

Dobré ráno! Já včera vytuhla u zapnutého počítače. Vypínala jsem až ve 3 hodiny ráno 😅 Přeji krásný klidný den.

jaa
14. kvě 2009

Teda Marti. 😀 😀 😀 Mě se zdálo,že jsi nějak umlkla... 😀 😅

martinamil
14. kvě 2009

A jak se mi dobře spalo, když tu vedle plavaly ty rybičky (spořič obrazovky) 😀 😀 😀

Teď tu byli naši, dovezli meruňkové knedlíky k obídku, takže fakt dnes nebudu nic dělat, jen ležet 😅

jaa
14. kvě 2009

tak to se máš. 😉
Chtěla jsemse tě zeptat.Odkud máš objednanou tu tzv.půl postýlku.Mě se klas.nevejde do ložnice,tak by se mi hodila ta půlková.

martinamil
14. kvě 2009

Jaa, já ji mám od tud http://babybutt-de.erwinmueller.com/shop/artike... (musíš zkopírovat celý odkaz, koník to neumí přečíst), ale je vhodná tak do 4 měsíců, protože matrace je jen 90x50 cm. Tam už by se Ti malá asi nevešla.

jaa
14. kvě 2009

marti.Dík.Měří 70cm,tak by se vejít měla. 😉

jaa
14. kvě 2009

Ona by měla jít ještě asi prodloužit,ale nevím,jestli je to zrovna tento model.Jsou i bez zaoblených rohů.
Dlouhou ji můžu mít,jak chci,ale ta šíře.....50cm by bylo ok.Taky by u nás mohli vyrábět postýlky do malých prostor.

jaa
14. kvě 2009

No,půjdu vařit.Včera jsme si pěkně popovídali. 😉
Jinak,jestli bydlíš v Milovicích,tak tam je hezká příroda.Já jezdím:Kolín,Nymburk,MB,ČL...KE STREJDOVI NA CHALUPU.

martinamil
14. kvě 2009

Nevím, zda jde tato. Určo by jí nějaký šikovný truhlář za ty samé peníze vyrobil.

V Milovicích hezká příroda? Myslíš ten tankodrom za barákem? Ale na motorce se tam jezdí fajn, to je pravda 😅 Já se narodila na Šumavě, takže mi to přijde hezké tam. 😀

Aleš psal, že depo je sbalené, dnes budou nakládat a večer do přístavu. Tak super!!! 😀

katarinka1107
14. kvě 2009

dobry den maminky 🙂 🙂 .No marti, knedliky mnam, a rybky super 😀 ta uspali.

martinamil
14. kvě 2009

To víš, vyhlásila jsem na dnešek perfektní plán dne. Vylezu z postele jen na wc a k lednici. Tak se mě mamince zželelo a dovezla knedlíčky i nastrouhaný tvaroh. Takže ještě bude jedna cesta = k mikrovlnce 😀

Já byla včera nějaká k.o. Ta cesta do Prahy mě zase dostala, ta neměly rybky ani moc práce se mnou. 😵

jaa
14. kvě 2009

Tankodrom ne.Borovice a lesy.
JJ.Šumava je pěkná,ale už i tam je dost strom§ napadených lišejníky. ☹

martinamil
14. kvě 2009

Tak to jo. Borovice a lesy tu jsou. Bydlím v Lesní ulici a sosny mám hned před okny. http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImag... výhled z dětského pokoje a pracovny (dnes už to jsou 2 místnosti)

Já pocházím od Nýrska a tam zatím kůrovec není. 🙂

katarinka1107
14. kvě 2009

marti mate to pekne , sa musi uznat

martinamil
14. kvě 2009

Katarinko, děkuji 😅

jaa
14. kvě 2009

Teda Marti.To je prostor.To se nedá s našimi 63m rovnat.MOOOOc hezké. 🙂

Kůrovec ne.Ale hnusnej šedivej lišejník tam je.A úplně to visí ze stromů.Jinak my jsme jezdli roky do Horské Kvildy.Ale ted,jak tam nechávají vznikat blata,tak se to už nedá.By nás sežrali tiplice a komáři. 😒 Navíc tam byla děsná zima.Dole pod kopcem 35 stupnů a na Kvildě jen 18.

martinamil
14. kvě 2009

Jaa, děkuji. Byt má 109 m2 a teď už je to 4+1.Ale poslední patro bez výtahu. 😒

katarinka1107
14. kvě 2009

nevadi marti, ved kocik asi budes mavat niekde na prizemi, ci nie? A zvyknes si aj s Krystofkom 😉 . Inak ozaj je to tam kraaaasne 😉

martinamil
14. kvě 2009

Kočárek bude dole v garaži. Máme tu dvojgaráž vlevo dole a byt pak vpravo nahoře. Určitě si zvyknu, nic jiného mi ani nezbývá, ale už teď jdu ty schody na 2x. Funím jako lokomotiva 🙂 Ale ten výhled - Praha, č. Brod, Lysá n/L, Nymburk 😀 na Silvestra, když jsou ohňostroje ...

marti457
14. kvě 2009

Marti máte to doma fakt krásné 😉 a toho místa ...
My bydlíme v baráčku, ale máme malý bejváček, zatím mi to docela vyhovuje, ale až budou kluci velcí tak si tu polezem po hlavách 😀 😀 😀

martinamil
14. kvě 2009

Marti, děkuji. My jsme o domečku uvažovali, ale nakonec jsme zvolili tento kompromis. Byt s garáží a zahradou. Aleš má totiž ještě domek od rodičů, který využíváme jako chalupu. A starat se o dva domy, dvě zahrady a s touto prací 😉 nemyslitelné 🙄

jaa
15. kvě 2009

marti.MM rodiče bydlí sami v obr řadovce 200m a my v bytě 63,m.A tchýně mi řekla,že tu máme místa dost. 😅 Tak,asi jo.Skoro,jako sardinky v plechovce. 😀
Jinak ten objekt je moc hezky předělaný.To vy sami,nebo developer,či město??A,moc dobrý kompromis.Skoro dům,zahrada,garáž.Hlavně dobrý sousedy. 😉

jaa
15. kvě 2009

Jdu uklízet .Mm přijede už dneska. 😉

montinka
15. kvě 2009

ahojte no nejaky virus je vo vzduchu mala sa ma uz trosku lepsie ale dobre schudla. hm ale pomalinky zacina papat tak je dobre a teraz pre zmenu hnackuje mamina. ale uz mam 2 kila dole. 😝

jaa
15. kvě 2009

Jéje.Monti.Já mám na tohle doma desinfekční sprej a ještě na pusu roušky.Holky pořád honím,at si myjí ruce,tak snad domu nic nedonesou.Brzy se uzdravte. 😉

montinka
15. kvě 2009

jaa mne moc nevadi ze ja hnackujem aspon schudnem,len nech to zase neprenesem na malu. 😖 tej sa to uz pomaly upravuje aj ja si umyvam ruky a aj malej ked prideme z vonku nechapem... ☹ no nic to hlavne ze to prechadza

martinamil
15. kvě 2009

Tak já jsem dnes zpátky. Soud i zubař ukončen a snad bude pohodička. I když jak mi ten zub konečně uzavřel, tak to cítím. Doufám, že ho nebudou na pohotovosti zase otvírat, To by bylo po třetí ☹

Jaa, dů dělal developer a prodávali to až, když bylo komplet hotové, plnil si sen, protože do teď jeho firma stavěla "jen" všechny Globusy a Tesca a chtěl, aby po něm zůstalo i něco hezkého.

Monti, je dobře, že to malou přechází. Asi je to opravdu ve vzduchu a nezabráníš tomu. 😒 Ale dál držím moc a moc palečky, ať už je to ok. Přeci jen je maličká a moc jí to vysiluje.