Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

martinamil
15. kvě 2009

Tak děvčata jako spestření. Už pro mě jede brácha a jedeme do Prahy na zubní pohotovost. To jsem si dala jen zeleninový salát. Kousla jsem na něj a už hodinu se ta bolest zhoršuje a nemůžu se ho dotknout. Asi tam ještě něco z toho zánětu zbylo a jak to uzavřel, tak se to tam bouří. To už s tím laboruji určitě 2 měsíce, né-li déle. ☹

jaa
15. kvě 2009

Marti.Ty si teda užíváš.Hlavně,at je v noci dobře. 😉

jaa
15. kvě 2009

monti.Je to ve vzduchu.Malá už by to chytit neměla.Má od už ochrané látky. 😉

montinka
15. kvě 2009

dakujem vam dievcata martinamil mas pravdu od kedy sme prisli z nemocnice vacsinu dna len spinka a ked je hore staci ze sa trosku pohra ale trosku prejde a uz je zase unavena. ale zase ked bude vela spinkat aspon jej to rychlejsie prejde,dufam.🙂 jaa tak to dufam uz nechcem zazit tie jej place pri napichovani infuzii. 😒 hm nas ocino ide zase zajtra prec. ach jo ale nevadi hlavne ze budu bubaciky.😀

jaa
15. kvě 2009

monti.Koukala jsem na Tamarku.je sladoučká.A měla jsi bříško jako já....pěkné,velké.... 🙂
Holky,koukejte být zdravé. 😉
Tak mi už máme tátu doma. 🙂

martinamil
16. kvě 2009

Tak já hlásím, že jsem včera na operačním sále porodila. Ale naštěstí jen ten zub! Mimísek je ještě v břiše! 😅

V ordinaci jsem byla od 19 do 21 hodin a ten prokletý zub raději vyndali. Ale protože nešel a byl tam obr zánět tak chirurgicky. Pak ještě dlouho sledovali po zašití, jak to krvácí, kvůli tomu mému heparinu. Bála jsem se noci, protože prášky si vzít nemohu, ale je to v pohodě. Sice to cítím, ale žádná obr bolest, bez prášků se nechá, což včera vůbec nešlo. Dokonce jsem dnes už snídala 😀

marti457
16. kvě 2009

Teda Marti - ve mě hrklo, než jsem si dočetla tu první větu 🙂
To jste tedy musela zkusit, 2 hodiny 😨 brrr

Hlavně, že to dá už pokoj ! To je něco ZUBY 😢

marti457
16. kvě 2009

Jukněte mi do alba - mám tam šperky, které prodávám 😉

jaa
16. kvě 2009

Reda Marti... 😲 Ve mě taky hrklo.... 😅
Tak máš alespon klídek.Ted,už to bude ok. 😉

marti457jdu se mrknout 😉

jaa
16. kvě 2009

Hezký.Moc se mi líbí ten hematit 1-8. 🙂

martinamil
16. kvě 2009

No co, nemůžeme vše brát tragicky 😉

Aleš už je bez signálu, tedy snad někde u Madeiry. Juj, jak já se těším!

Marti, juknu! A prosím tykej mi, teď jsem si toho všimla 😉 😀 Jsme všechny na stejné lodi. 🙂

marti457
16. kvě 2009

Ty náramky v Hematitu jsou nalevo za 350,- a napravo něco pod 3 stovky 😉

Tak ju, budu tykat 😉 tak já jsem Martina 😀 😀 😀

marti457
16. kvě 2009

No kdyby jste někdo chtěl, písněte mi na IP mail a pošlu vám katalog i s ceníkem 😉
V albu mám některé špatně nafocené ☹ 😅

Dneska jdu už do postýlky - včera jsem byla na oslavě 30. šla jsem spát v 1hod a Lukášek mě pak snad po hodině pořád budil 🙄

marti457
17. kvě 2009

Ahojky, tady dneska nikdo nebyl?
Marti jak je?

marti457
18. kvě 2009

Mám obavy Marti, neporodila jsi? Snad ještě né 😉

katarinka1107
18. kvě 2009

pekny den damy 🙂 marti vyzera to , ze si si pisala, sama zo sebou cely vikend. My sme ale kamosky co? no citala som vecer, ze sa nam marti (mil) neozyva, sdielala som s tebou rovnake pocity . Hadam nerodi, uvidime

greta24
18. kvě 2009

Ak ano, tak pribudne maly kamionak 😉
Nam sa tata vracia zo Svedska, tak dufam, ze do vikendu pride, budeme mat velke oslavy

jaa
18. kvě 2009

Ahoj holky.
Snad ten neposedný zubák Martě nerozvířil porod....??,To by to Aleš nestíhal a určitě by ho to moc mrzelo... ☹

martinamil
18. kvě 2009

Tak já se hlásím! Celý víkend byl na nic. V sobotu poslíčci 6 hodin, v neděli od 9 do 18 hodin. Brrr 😝 Už jsem myslela, že jedeme, ale pak to začalo ustupovat.

Dnes poradna. Jsem otevřená na 3,5 cm, ve čtvrtek nástup do porodnice, příští týden císař 😉

Do alba jsem dala nové foto vorvaně, tak koukněte 😀

jaa
18. kvě 2009

Marti.Hezký břišulo.. 😀 .My ,už mysleli,že jsi porodila. 😲
Třeba tě nechají rodit přirozeně..Holčina od nás měla naplánovaného císaře od začátku,kvůli patologické zdvojené děloze.A,nakonec rodila přirozeně.A,já,co měla rodit přirozeně,tak jsem musela na cŘ.

martinamil
18. kvě 2009

Marti, fakt nenechají. Právě proto nastupuji již ve čtvrtek a bude to o 4 týdny dříve. Mimís je pořád koncem pánevním a hlavně moje břišní stěna by to nezvládla. Už v 18. tt. rupla a musela se opravovat. Teď se počítá se 4 hodinovou operací, protože je to tam všechno nějaké potrhané, uvolněné.

marti457
18. kvě 2009

Jé Marti to jsem ráda, že jste ještě 2v1 😉
Jinak Ti to moc sluší, ještě si bříško "užívej" a za týden už budeš mít malé 😅

marti457
18. kvě 2009

A ještě - katalogy se Ti už otevřely? Kdyžtak pošlu znovu 😀

martinamil
18. kvě 2009

Marti, po pravdě jsem nezkoušela. Měla jsem teď trochu jiné "starosti". Ale jdu na to juknout 😉 Písnu email

katarinka1107
18. kvě 2009

marti ved si pekna tehulka, aky vorvan 😀 Drzim palce, stiha to Ales, ved pekne sa drzite, a 4h operacia? budes pod celkovou anestezou? Juj to budes mat vo stvrtok v porodnici pc zeravy 😀 len nam budes hlasit novinky. 😉

martinamil
18. kvě 2009

Katarinko, určitě v celkové narkóze. Oni musí opravit to poškozené břišní svalstvo. Ještě se neví, zda budou řezat klasicky dole, nebo zda půjdou přes jizvy u pupku. To se uvidí, až při konsiliu.

Jasně, že budu mít PC sebou 😉 Každopádně holky s červnovek https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... o mě budou mít nejaktuálnější zprávy. Když ne já, tak Aleš bude psát sms 😀

jaa
18. kvě 2009

Tak se Marti hlavně drž.Já měla komplikace při cŘ a taky mi praskla děloha.byla jsem na sále přes 2 hodiny. ☹
Tak on se mrňousek nechce otočit ☹ Jsou teda i případy,že se otočí jen 14 dní před termínem,ale pro tebe bude asi lepší rodit CŘ.Hlavně,aby jsi byla brzy fit. 😉 A mimísek taky.

martinamil
18. kvě 2009

Jaa, já bych s tou poškozenou břišní stěhou přirozeně ani neporodila. 9x mi to už ruplo, tak to ani zkoušet nebudeme. Mimís byl hlavou dolů, ale minule, když to na tom konsiliu slyšel, tak usoudil, že je nepohlné být hlavou dolů, když nemusí a otočil se do sedu. Takže je do "L". Hlavičkuje mi do žaludku a nohy má pod žaludkem a kope do něj 🙂

jaa
18. kvě 2009

Tak se se asi moc nenajíš,vid?Já měla malou extra divokou a je teda pořád 😅 .Dokonce mě u ní pálila i žáha,jak tam řádila,ale byla kebulkou dolů už od 19 tt.
Jinak je štěstí,že to bříško na svou výšku nemáš zase nějak obr. 😉 Jako třeba já.... 😲 😲 😲 😅

A,jak poslíčci??Máš je silné???J´Když mi je měřili na tokografu,tak jsem měla od 80 do 100%.Takže dost.

jaa
18. kvě 2009

Jinak se mi líbí topřirovnání"vorvaň".Co jsem potom byla já. 😀 😀 😀 😅 😅 😅 Já asi Plejtvák obrovský..