Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katarinka1107
30. kvě 2009

marti krystufek je moc peknucky. Blahozelame este raz, aj ja som behala od kamionaciek po junovky, co sa nove udialo 😀 😀 . A mliecko? to je parada, ze mas,ja som ho mala tiez vela, ale casom sa to zas upravi. Pekne sa zotavujte. Damy, prajem pekny vikend 😉 🙂 😉 🙂

martinamil
30. kvě 2009

Zdravím vás! Mám teď čas, tak se hlásím. Kryštofa mi sebrali na horské sluníčko. Má hraniční hodnoty bilirubinu, tak raději bude do rána svítit. Pokud se to nezmění, tak jdeme zítra domů 😀 😀 😀

montinka
30. kvě 2009

hm mart457 no neviem ja musim asi aspon ro a pol pockat lebo ja som po cisarskom a vraj by som mala az dva roky cakat ale no neviem. mozno sa zadari skor.:-P xi xi to by bolo daco.🙂

marti457
30. kvě 2009

Martimil, je to zázrak, co, takové miminko. Hlavně, že jste to tak všechno dobře zvládli 😉

jaa
30. kvě 2009

Marti.Tak to je fain.Daří se vám oběma dobře,viď? 🙂Oba jste to pěkně zvládli.Jste pašáci. 😉
Kryštůvka poslali na Havai a ty nic???? 😅 Držím pěsti,at vás zítra pustí domů za taťkou.

Jinak náš taťka už přijel ze zkoušky na návěsu.. 😀 Doteď jezdil jen na tandemu...tak to byl pro něj trošku šok 😕 Naštěstí ho poslali jen do Polska.Jinak to brzdí....prý skoro vůbec 😅 ,a couvání je nejhorší...Tak se má chudák co učit... 😕 .Jinak ta firma,co v ní jezdí vozí jen samé lux věci(hodnota zboží tak kolem 50mil) 😲 Vše mají hlídané pod satelity.každá zastávka,nebo odbočení se musí hlásit.Nesmí ,ani vylézt z auta,když ho zastaví policie.Vše je na kody i vrata a dveře.Mají bezpečtnostní telefon....No,mají to,jako na vojně.Hlásit,hlásit,hlásit..... 😀

jaa
30. kvě 2009

Marti.
Krásné nové fotečky. 🙂 Kryštůfek je jako citronek.Ale ono mu to sluníčko vytáhne. 😉

martinamil
31. kvě 2009

Tak nás dnes nepustí ☹ Výsledky jsou ok, ale pan primář nás chce mít ještě 24 hodin pod dohledem, protože bych prý nepoznala, kdyby se to vracelo. Dítě je prý unavené a já bych si myslela, že jen spí. Ale zítra prý už určitě

Jaa, on nebyl ani moc žlutý (fotím bez blesku), ale krev byla na hranici.

marti457
31. kvě 2009

Marti tak buď ráda, že nechtěj nic riskovat. To já měla Kubika jak broskvičku, teď přesně nevím kolik měl,jestli 21 nebo 24, prý taky na hranici, chodili mi ho měřit takovým malým měřákem, ale na sluníčko ho nedali a pustili nás i se žloutenkou domu a to mi ani nepil, pořád jsem ho tam krmila tou stříkačkou 😠 prý to trvá dlouho ta žloutenka než odezní ☹ . Já byla nešťastná, nevěděla jsem co s ním, jak ho budu doma krmit- tak hned jak nás pustili jsem koupila flaštičku a měl to moje mlíčko z flašky 😔

Máš asi nejlepší doktory, buď ráda.
Mě tu jeden doktor nebo sestra řekl to a druhý to zas vyvrátil 😖 Třeba - dávejte ho k oknu, když má žloutenku, pak přišel primář a nadával, že to sluníčko přez okno přece nepomůže a nebo když jsem měla úplně nalitý a tvrdý prsa tak někdo řekl dávat teplý, zas někdo přišek a řekl, jestli si tam nechci udělat zánět tak mám prsa chladit 😀 já už jim tu nevěřila nic 😀 😝

Ještě dneska odpočívej a zítra dom 😉

jaa
31. kvě 2009

marti.
Alespon si odpočineš. 🙂 Pak ti ,už přijde fofr.Tak toho ještě využij. 🙂
Já ,neměla žloutenku,ani u jedné.Hnedka baštily.Ale ty žloutenkové dětičky opravdu hooodně spí a moc nejí.Kamarádky Lukášek ji měl hodně silnou a byl 4dny pod uv.A ,pak chodili ještě na krev do 2 měs.A do 3 byl,jako citron.

marti457.
Kvůli tomu,že každý dr i sestry tvrdí něco jiného,tak jsem si dělala vše podle sebe... 😅

katarinka1107
31. kvě 2009

martinka, neboj, ako tu uz mamulky vraveli, dnes oddychnes este,domov dorazite v 100%poriadku. Pekny novy tyzden prajem 😉 😉

katarinka1107
1. čer 2009

zdravim maminky, tak ako sa vodi?My sme dnes odprevadili tatina a mne je smutno, kzda to poznate 😔 ☹ Tak som sa sem prisla pozriet, co je nove, ale hadam si aj sama pisem 😀No martinka, (mil) nebude mat tolko casu, ako ked bola tehulka, ta to tu drzala v pohotovosti 😀

katarinka1107
1. čer 2009

ozaj este sme tu mali dandulik tehulku , ale ta asi skor na julovky beha , 😉 pekny vecer

caruzo19
1. čer 2009

aj my sme odprevadili tatina do auta,dosiel domov cez kruzky,lebo ho bolel zub,tak isiel na pohotovost,natocil 24 a zas nam odfical do sveta stastie hladat 🙂

katarinka1107
1. čer 2009

jeej caruzo ty sa ako mas? mas toho asi dost aj bez pc 😝 Ako babulky?Uz ste asi super zabehane, co? Zvladate vsetko sikulky

caruzo19
2. čer 2009

no den mi ubehne ani neviem ako,nastastie drobcek je uplne pohodove dieta,pohra sa v postielke a aj si tam sama zaspinka,akurat sa budi po pol hodke.ale vzala som si na krk este psa a macku,tak nestaci strazit starsiu aby nezavrazdila len sestru,ale aj zvery 😀 ale ja som vas priebezne smirovala,len ste pisali tolko,ze som nestacila citat,nie este pisat 😅 takye troska som v obraze 🙂
inak ma picne,povinnost psychotestov posunuli az do konca roka a ak sa nam zadari,tata da niekolko rocnu pauzu v kamionceni a najde si nejake civilizovanejsie zamestnanie,uz by sa nam mohlo podarit zaciatkom buduceho roka,tak ich robil zbytocne 😝 ale aspon vieme ze je sposobily 😀

katarinka1107
2. čer 2009

no teda caruzo klobuk dolu 🙂 Ja som mojmu pripominala psychotesty a on ze oni ich robit nemusia, lebo nei su zamestnanci slovenskeho zamestnavatela, Tak som z toho magor ako to je. Hadam si rozumeju aj na vedeni firmy 😒 A prajem pekny den vsetkym maminkam

marti457
2. čer 2009

Ahoj Caruzo, to tě obdivuji, jak to můžeš zvládat? My taky máme kočku, ale psa jsem zamítla, možná až budou kluci větší.
Vyrůstala jsem se 2 psi a pár kočkama, tak vím, co to je 😲

caruzo19
2. čer 2009

no v tej firme co robi nas tata to vyzadovali,sice nie od neho priamo,ale od ludi co nastupili po nom,myslim od gretkinho muza dokonca a mal volno v januari,tak si ich rychlo urobil,aby nemusel cerpat dovolenku

no veru,som si dala s tymi zvieratami 😔
a to som skoro minuly tyzden prisla domov zo zoo s malym nosalom,prisla na mna nostalgia ked som ich tam videla,mala som skvelu nosalku,este stale je v zoo,uzasne zvieratko,okre, ineho bola aj v reklame s krausom v cechach,uz neviem na co to bolo,tusim nejake noviny ci co.byvala v hiltone pocas natacania,hviezda 😅 😅 chodili sme na besedy mezdi deti... len bola taka skvela preto,ze nikdy nezazila nic zle medzi detmi.
ale nosal by jej pekne precvakal ruky keby mu robila tak zle jak macke a psovi.

greta24
2. čer 2009

Caruzo, nebola to reklama na T-mobile ? nie som si ista, lebo som ju nevidela, mame len markizu a STV 😝
Nechapem, ako to stihas, ja mam co robit len s jednym dietatom. Asi uz starnem 😀
Tiez sme mali tatina neplanovane doma, lebo nebolo roboty, tak sme si to aspon trosku uzili, maly dostal k MDD traktor.

caruzo19
2. čer 2009

nedalo mi,zistovala som si to,na cesky telekom to bolo
http://zivot.lesk.cas.sk/cl/11124/167762/Matild...
som si troska zaslzila ked som vsetky tie svoje "deti" videla,ale co uz ☹

ma.minka
2. čer 2009

ahoj jsem tu nová četla jsem co píšete a je to hrůza můj chlap je taky pryč jsem sama na 8měsíčního synka tadeáše a je to hrozný dřív sme měli firmu sice byl od 6hod od rána pryč až do 20hod někdy i dýl často taky jezdil pryč na noc ale tohle je horší je velký smutno nějak jsem ještě víc na všechno sama ☹

caruzo19
2. čer 2009

ma.minka neboj,clovek si aj na sibenicu zvykne,zvyknete si obidvaja a ten cas uplynie ako voda

ma.minka
2. čer 2009

já vím ale je tu pořát to ale mám strach až syn bude velkej jak mu vysvětlím když se stane že za ten měsíc táta domů nepřijel jen kvůli tomu že někde v cizině maj nějaký svátky a nemůže přz hranice dom a co až bude mít narozeniny a žeptá se mě táta mě nemá rád že nepřijel a tak na víchovu syna jsem zvyklá že jsem na něj sama vlastně od porodu jsem pořád sama jen mám strach jak to malímu budu vysvětlovat a navíc se musim přestěhovat do nového bytu který máme ve fyrmě udělaný mám strach že to sama nezvládnu ty noci mám tu strach vedne když jsem přídu natož v noci až tu budu sama ale hold peníze jsou přednější to mi muž říká často ale nejvíc mě štve že je tam rát že se tam třepal jít jezdit ale schovává se pořát za ty peníze

caruzo19
2. čer 2009

dieta kym je male,tak nevie kedy ma narodeniny,proste sa slavia ked je tatinko doma,aj ked to je 3 tyzdne po tom termine.v tomto by som problem nevidela.a ked uz si to uvedomovat bude,tak uz na to budete zvyknuti.
drzim palce aby si sa dostala do psychickej pohody,inac sa to zvlada tazko a trpi tym najma dieta

katarinka1107
2. čer 2009

no ma.minka caruzo to vystihla, neboj zvyknes si. Mas tu nas, ja sem nabehnem ako mozem a pocitam si maminky kamionacky a viem , ze nie som sama. Nas jurko ma 2r 6m, no a ked sa narodil , bola som tiez sama, mala som aj Barborku, ale dalo sa, Bolo mi smutno, lebo som to porovnavala, ze pri Barunke bol doma, nejazdil, ale zvykli sme si. A to byval prec 6t a 2t doma, . Teraz je 3t vonku a 1t doma, a da sa . Odisiel vcera a jurko sa tatinkuje stale, ale prejde to, lebo je maly este. Okrem toho mame kontakt cez skype a to sa vidime. Dnes vybozkaval jurko cely monitor, lebo pusinkoval tatina 😀 NO a stahovanie? zvladnes, aka budes na seba pysna, co vsetko vies zariadit.Prides do toho, bude lepsie,. No a ked ti bude velmi smutno, popis sem a ujde ti cas. Pekny vecer 🙂 🙂 🙂 🙂

katarinka1107
2. čer 2009

ktovie, ako sa vodi martinke (mil) a krystofkovi.Ale hadam dobre,

marti457
2. čer 2009

Ahoj ma.minka 😵 vítám tě mezi námi.
MM jezdí jen sedmitunou, takže žádné čekání, může jet v neděli a o svátky - tak ho nemáme tak dlouho pryč a navíc teď většinou jezdí jen Německo, je za 2 nebo 3 dny doma, vyspí se a zase jede.☹ někdy je i 3 dny doma 😎 aspoň ho vidíme a on ty naše kluky.
Jsem už na to zvyklá, ale nedokážu si představit, kdyby byl 5 týdnů pryč ☹ to vás tady obdivuji.

marti457
2. čer 2009

Marti tak jak je doma s Kryštůfkem a taťkou? Už je vám 1 týden 😉 Doufám, že už tedy jste doma ???

martinamil
3. čer 2009

Ahoj holky, jsme doma!!

Máme se snad fajn. Kryštůfek je zlatý a skoro vůbec nebrečí. Nepočítám-li koupání, které se mu tedy fakt nelíbí. Včera ho konečně změřili, takže má 49 cm. Zase jsem byla za exota, že je tak velký. Zhubnul z 2720 na 2490 g. Kojíme, ale nemá zatím sílu si vytáhnout vše sám, tak dokrmujeme přes prst stříkačkou. Mléka mám strašlivě moc, takže je to v pohodě. Jediné co je špatně, tak to vypadá, že po mne zdědil poroduchu zpracování vitamínů B. Takže musí chodit pravidelně (každý týden na krev) a píchají mu vitamín B12, aby se správně dovyvíjel mozek a nervový systém. Ale poškození prý nehrozí, prý je mentálně naprosto v pořádku. Naštěstí se to zjistilo včas. Poškození se prý projeví při dlouhodobém nedostatku (min. 3 měsíce). Tak mne trochu uklidnili.

katarinka1107
3. čer 2009

martinka, to je vsetko teda v poriadku, mas stastie na lekarov, hadam vsetko dobre dopadne. Mliecko si asi aj odstrekujes, co? Krystofko ma stastie, moze papat a papat a papat 😀 Ono sa to casom upravi a zacne snad aj sam sat z prsnika, ale je predcasniatko nie? tie sa skorej unavia. Vela stastia 🙂 🙂 A pekny den damy 😉