Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katka755
17. srp 2008

eli tak nakup prvy si robi v BA v tescu ale to len kolko mu do chladnicky vojde a potom len v LIDLI vonku a minie tak 200eur

solida
18. srp 2008

ahoj debra. ved aj ja stale verim, ze sa to predsa len podari, no kazdy mesiac pri ms revem jak decko. a to este sme tak malo spolu a namiesto svokry mam robota ☹ - no ziadna slava. keby sa nam podarilo odkupit nejaky starsi domcek, nech mam aspon pokoj. a tvoj zase na cestach?

debra
18. srp 2008

neboj mojka,určite sa to podarí,len musíš vydržať,a byť trpezlivá,a hlavne neplač a nestresuj sa...aj ked sa to asi pri svokre nedá,že? 😖 veru tak,môj zase na cestáx a začal robiť tamdem,takže teraz bude doma minimálne...ja zase uvažujem nad druhým dieťaťom,ale od sept nastupujm do práce a okrm toho ma odrádza ten minim rodič.príspevok 😠 😠
aj my by najradšej bývali sami..veď vieš,bývame s našimi,ale to nie je tiež žiadna výhra...minule som sa s matkou taaaak povadila,že hrôza,ja že ma aj z domu vyhodí 😕
najlepšie je bývať sami,ale nie vždy to ide a preto mužíček môj xudáčik musí makať a makať....aby sa nám to podarilo 😒

eli77
19. srp 2008

Solida prave som citala tvoje trapenie s otehotnenim...
...tak aj nam sa to darilo velmi tazko...a doktorka ma vobec nepovzbudila...vraj zeny kamionistvo tazsie zostanu tehotne...a je to aj pochopitelne...snazilkovat sa viete len v tedy ked je doma a vtedy akurat nemusis mat plodne dni...takze je to na figu...ked my sme sa snazili o Miusku tak aj ja som revala pri kazdej ms...a nevedela som na to nemysliet...tak strasne krcovito som tuzila po babetku...no a po cca 2 rokoch sa nam zadarilo a na teste sa objavili dve ciarky...
...jedine co ti viem poradit je aby si myslela optimisticky...len to pomaha...nesmies mysliet na to ze sa vam to aj tak nepodari....drzim palce a verim tomu ze coskoro uvidim blikat pri tvojom mene ze cakate babenko 😉
...baby my sme na tom podobne ako vy ...doteraz sme byvali v podnajme...kvoli tomu sme vyhodili von oknom kopu prachov ale ten pokoj a klud sa neda vycislit...viete jak krasne sa nam zilo 😵 no ale v marci nam uz vyprsala zmluva...novy podnajom sme nechceli tak sme sa rozhodli kupit si starsi domcek a dovtedy budeme byvat u nasich....chvala bohu sme nasli vhodny a hlavne lacny domcek tak ak pojde vsetko podla planu tak sa coskoro stahujeme 😀

debra
19. srp 2008

eli77 normálne vám závidím,že sa sťahujete do vlastného....aj ja xceeeem ☹ ale tu u nás v BB sú hrozne drahé byty,p.p.pozemky či kúpa domu,asi budeme celý život šetriť na dom...včera mi muž volal,že dostali v Španielsku pokutu ešte s jedným kolegom,ma skoro porazilo,musel to zaplatiť zo svojix,hoci neboli na xybe 😠 😠 ale nakoniec vo firme cez satelit ix sledovali,kde sa naxádzaju a vysvetlilo sa to,tak im dnes tie peniaze vrátili 😎 ja by túto robotu nerobila ani za nič,by ma drblo

solida
19. srp 2008

ahojte vsetky. debra, nic si z toho nerob, moj tiez platil v Spanielsku za nieco, co nebolo jeho vinou a stalo nas to 2200 € 😒 . no co narobis, oni sa tam velmi s nimi nebavia - nezaplatis, posedis. uz len 3 dni som v robote a idem domoooooooooooooooooou, uz sa tesim 🙂 . aj ked hned v nedelu ideme na krstiny, bratovi sa podarila krasna dcera 🙂

solida
19. srp 2008

to znamena, ze si velmi cez vikend neoddychnem, no aspon budem spolu s manzelom 😉

montinka
19. srp 2008

ahojte ako sa mate?

debra
19. srp 2008

ahojte....ja sa mám...no ani neviem ako....dnes ma malá vytočila,by jej nasekala na prdelku 😅 aj vás deti tak vytočia???bože,už aby bol september a išla už do škôlky,a ja už konečne do roboty...
takže si sa stala krstnou maminou? 🙂 onedlho sa staneš aj ty....verím tomu 😉

debra
19. srp 2008

myslela som solida,že aj ty sa onedlho staneš maminkou...svojmu dieťatku 🙂

solida
20. srp 2008

dakujem debra, si mila 🙂 najprv som chcela napisat, ze uz aby to bolo, no ak bude treba cakat, tak aj pockam 😉 , ved v zivote neide vsetko len tak, ako si to predstavujeme, no nie? pekny dnik

ewinah111
20. srp 2008

ahojte babulky mozme sa k vam pridat??????

solida
20. srp 2008

jasne ewinah ze mozes 😉 , ved nas je dost, ktore sedime same doma a cakame na nasich tirakov

greta24
20. srp 2008

ahoj ewinah 🙂

debra
20. srp 2008

presne tak v živote nikdy nič nejde podľa toho,ako si ho ty naplánuješ,dnes sme tu zajtra môžme byť bohvie kde 😀 dnes sme s malou blúdili po meste,tak xudiatko bola taaaaká unavená,že zaspala už pred pol 8,a dala ju do postielky a nestačila odísť z izby a tá už oči zavreté 😕

zajtra má Viki 4 roky,bóóóže,ako xytro tie roky ubiehajú...aj si hádam poplačem ☹ že aká je už veľká a že by nebolo od veci jej spraviť už konečne súrodenca 😀

ewinah111 vitaj v klube žien kamioňákov 🙂

ewinah111
20. srp 2008

tiračky tak dakujem za privitanie 😀 .ako sa mate?ja uz lepsie ,pred chvilou mi manzel volal ,ze su uz na slovensku 🙂 fakt dobra sprava az na tu druhu,ze este tento tyzden musia odkrutit jednu jazdu ☹ ale my zeny sme veeelmi statocne stvorenia a vydrzime vsetko no nie???? 😉

mila01
21. srp 2008

Ahoj holky,tak se zase blíží víkend,přijedou vám chlapy domů?My ještě nevíme,taťka nám otočil už 2 Hamburky,po 10 hodině by měl vjet do Čech,tak zavolá a řekne,co mu dali dál.Doufám že přijede,byt už máme dodělaný,uklidila jsem ho a ještě zbývá dodělat chodbu,připojit elektroniku a můžem se nastěhovat zpátky.Sice se mi tu u tchýně líbí,ale už je to 6 týdnů,je to dlouhý,už bych chtěla domu.

ewinah - máš pravdu,asi vážně vydržímě všechno 😠 😀

katka755
21. srp 2008

ahojte baby niekomu pridu domov niekomu nie ☹

mila tak byt uz mate no to je super ze?konecne doma a ako sa po vychutnava ta zmena ze?ja som teraz len malovala a mam z toho velku radost,uz sa tesim ked pride manzl a uvidi to,zatial ano netusi...

ewinah ahoj.na kolko ti manzel jazdi prec?a ako dlho to uz robi?

debra ja mam tiez taku potvoru 4rocnu,no niekedy hruza... dokaze tak vytocit,no ale mame 3,5mesacne babo a to jej asi vadi tatko v praci a ona citi ze sa jej venujem menej ako do teraz,no a myslim ze je to koli tomu tak sa snazime nejak o stale urovnat,ale uz aj ja sa tesim na skolku predsa takej slecne uz chybaju deticky...
este tento vykend sme same ale uz na dalsi budeme z tatkom,konecne...

mila01
21. srp 2008

Katka - máš pravdu s tou školkou,potřebujou děti okolo sebe,Andrejka chodí do školky už rok a půl,přesně od 3 let,chodí jenom na dopoledne,po obědě jí beru domu,protože ona nespí a oni jí tam samozřejmě nutí,zůstává tam,jenom když je to nezbytně nutný - doktor s Kájou nebo tak.Teď je celé prázdniny doma a už obě počítáme dny,kdy půjde za dětma. 😀 😀 😀

katka755
21. srp 2008

no nie zeby sme ich uz mali dost ale oni uz nevedia co zo sebou nudia sa tak vymislaju a potom to tak vyzera.nsa zase chodi do skolky normalne sice ju vyberam skoro prvu ale ked mame doma tatka tak nechodi vobec lebo jej to vadi,mali sme taku chvilu ze nam len plakala a potom nechcela do skolky ani ked bol uz v praci teraz ju pre istotu nechavame doma a je to v poode

mucosin
21. srp 2008

ahoj všem 😉 , koukám, že se to tu pěkně rozjelo, to je fajn 🙂 , člověk alespoň vidím, že v tom není sám, nehledě na to, že mě osobně například neskutečně těší poznání, kolik dětiček můžou kamioňáci zplodit i přes to, že bývají hodně pryč 😀

debra
21. srp 2008

katka aj ja už budm rada,ked bude Viki v škôlke,lebo tiež už len vymýšľa... 😒
ja idm 2.9.do práce, tak sa aj teším aj nie 😒 😀
môj muž tento víkend nepríde,točí Nemecko ☹ ale vraj na budúci by mal...uvidíme...ja vždy uverím len vtedy,keď zavolá a povie "zlatko o xvíľu som doma" takže zatiaľ neverím ničomu 😀
aj vaši muži vyvážajú vložky? 😀 môj muž často a xváli si túto fúru,že super spratné 😉
a často keď nosí zo Španielska cereálie tak mu zo 2 krabice dajú pre malú...super,že?

katka755
21. srp 2008

no debra tak sa tesime obe na skolku a vela stasia v praci...
vies moj nevozi domov nic vlaste oni len take zvity zeleza vozia raz mal vysavace a raz nejake veci tusim k cinanom ale to nebral nic euro mince zle vytlacene este viezli no blbosti ale ich tam nakladaju tak on s tym nema starosti... takze nam pridu dalsi vykend ze?nas po 6tyzdnoch tak to je uz dost uz som aj ja nervozna z cakania a deti su zo mna,ale ked pride tak uz bude vsetko ok na 2tyzdne.
no a inac baby piste teraz cez vikend mate chlapov tak to nastihate a ja sa nudim a stale kukam ci sa niekto neozval....

mila01
22. srp 2008

Ahojky,neboj Katko,ten týden už uteče a pak ho budete mít doma celé dva týdny.My ho budem mít doma sice už dneska,ale jenom do neděle,to si ho zas tolik neužijem.Malá už se taky těší,ale jak jsem psala,bere to tak,že taťka prostě jezdí a jeto.Nebere to nijak tragicky.Stýkáme se hodně s ostatní rodinou,babičky,sestřenky s dětma,sestry,takže je hodně mezi lidma a tolik jí to nepřijde.
Taťka před chvílí volal,stojí v Praze,naloží a jede domu.Takže někdy odpoledne,vrhnem se na ten náš byt a v neděli se snad budem stěhovat domů.Po 6 týdnech - nemůžu se dočkat. 😀 🙂

greta24
22. srp 2008

Nas tata bol teraz dva tyzdne doma, maly si na neho velmi zvykol a zajtra odchadza do roboty, tak som zvedava, ako to stupel zvladne ☹

solida
22. srp 2008

gretka, u nas je to opacne, moj manzel bol 2 tyzdne doma, lebo sefstvo bolo na dovolenke, tak mal taku nutenu dovolenku aj on, no samozrejme bez toho, aby mu to vopred oznamili, a ja som bola 2 tyzdne v robote - chodim na turnusy vonku. ja dojdem domov zajtra, on pojde v pondelok prec - no krasa ☹

mila01
22. srp 2008

Teda solida,to je pech,to je mi vážně líto.Znám to,když je takle dýl doma a pak odjede,to je smutno.My měli doma taťku minulý týden a když po týdnu odjížděl,tak mi taky bylo hodně smutno.Děcka to naštěstí berou dobře.Mě nejvíc štve,že se až ve čtvrtek nabo v pátek dozvim,jestli přijede domu na víkend nebo ne.To si člověk nemůže nic naplánovat.Příští víkend máme se známýma zamluvený penzion a ten další chceme jet k jiným známým na zapíjení,narodila se jim holčička,tak jsem zvědavá,co z toho vyjde.Doufám že aspoň jedna akce,už si s náma nikdo nechce nic plánovat,protože na poslední chvíli vždycky všechno rušíme. 😠

katka755
22. srp 2008

ahojtew baby,no mila aj my sme dost z rodinou ale tatko je len jeden,tragicky to az neberie ale je to problem pre dieta ked ho 6tyzdnou nevidi potom pride ona si nanho zvykne a zrazu musi prec,tak preto to tak stale dopadne,no je uz velka rozumnejsia tak jej uz dochadza ze je to zle...a prajem vela stastia nech ste uz cim skor vo svojom

solida tak to mate dost tazke a casto sa vam stava ze sa tak miniete?to musela byt pre teba blba doba ked si myslela na to ze je doma a ty tam nemozes byt...

no mila a tie spolocne akcie ti verim a poznam tiez sme chceli na chatu no ked sme my mohli ostatny nie tak sme chceli sami a nakoniec nam po pocasie nedovolilo...

mila01
22. srp 2008

Holky,tak teď jsem docela zmrazená,píšu si tady i s holkama od nás z města a zrovna jsme taky řešili,jak máme taťky doma - jsme tam dvě od kamioňáka a jedna od šífáka a zrovna jsem se dočetla,že je tam jedna mamina,má 3 děti - kluky v rozmezí 17 a 3 roky a je bohužel vdova.Tak se až stydim,že si stěžuju,nám taťka přijede aspoň jednou za čas,jim už nikdy nepřijede. ☹ 😢 😢 Dost mě to zpražilo - ikdyž to tak nebylo napsané.

katka755
22. srp 2008

no to je fakt,mozeme byt stastne ze ich mame,lebo maju dost riskantne povolanie a robia to len pre nas....
neviem a ani si nechcem predstavit tie rodiny ktore ich uz nemaju...