Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

martinamil
3. čer 2009

Ahoj Katarinka. Teď mám na doktory štěstí, jako dítě jsem měla velkou smůlu (jsem případ zanedbání lékařské péče), ale te

martinamil
3. čer 2009

se mi to nějak odeslalo samo 🙂

teď mám jedny z nejlepších, takže je to v pohodě. Mléko musím odstříkat, jinak bych nevydržela. Kryštůfek vypije 25 z prsu a 25 ze stříkačky a já ještě 100 ml odsaju z jednoho prsa. V porodce se přebytky krmila JIPka. Teď chci Něco zamrazit, protože nevíme, jak dlouho to mlíčko vydrží.

Aleš měl mít volno, ale dovezl nás domů a už zase jel. A naštěstí ne do toho Holandska, ale jen do Liberce a večer je zpátky. Je to trochu k zlosti, ale musíme vyjít zaměstnavateli vstříc, když seženou práci. Není doba na to, aby práci odmítali.

ma.minka
3. čer 2009

ahoj holky já vím že je to tak jak říkáte jen mi vadí že jezdí jeden až dva dny dom za měsíc a půl jezdí s autama do ruska na ukrajinu a tak ale hold smutek je smutek mě spíš děsí jen ta předctava že měsíc a něco je prostě dlouho a pak se člověk nestihne ani otočit a je zase pryč

martinamil
3. čer 2009

Ma.minko, neboj, jak už psaly ostatní, zvykneš si. Zvykla jsme si každá. Ano, občas je nám smutno, občas máme depku. Musíme se smířit s tím, že to ty naše chlapy baví. Kdyby je to nebavilo, nemohli by tuto otročinu vůbec dělat. A my bychom nebyly šťastnější, kdyby byli sice doma, ale nešťastní, protože dělají něco, co je vůbec nebaví, ale dělat to musí.

marti457
3. čer 2009

Marti nám se ze začátku taky koupání nelíbilo, vždycky si pobrečel jen kolem 17hod a při něm, jinak byl a je pořád moc hodný. Tak ať to Kryštůfkovi taky vydrží být hodný a až zesílí tak začne bumbat 😉
Pa pa

katarinka1107
3. čer 2009

martinka(mil), ty si aka maminka krmicka 😀 😀 Ale s tym zmrazovanim robis dobre. Ja som si mliecko tiez marzila, aj ked mal jurko asi 7mesiacov, mala som dost aj na odsavanie, tak som mu ho davala do stravy namiesto kravskeho alebo suseneho. K vianociam ked mal rok , mal namrazeneho 0,5l mlieka 😀 😀Len sa drzte a pekne papjte aj spinkajte. Nezabudni, ze aj ty musis oddychovat. A ma.minka, no ja by som sa toho ruska a ukrajiny tiez bala, ale hadam si zvyknes a budes chodit smutky sem zahanat k nam 😉

greta24
3. čer 2009

Vitaj ma-minka ! 🙂
Mas to tazke, nas tata nie je tak dlho prec, ale tiez by sme ho radsej mali doma viac. Ked pojde maly do skolky, tak s tym aj tak bude musiet skoncit, lebo sama to vsetko nestihnem, musela by som mat tryskac v zadku 😀 😀 😀

marti457
4. čer 2009

Tak holky, náš mladší Lukášek měl minulý týden teploty, přikládala jsem to k zoubkům, ale tenhle týden má v noci čtyřicítky, lítáme po doktorech, všechna vyšetření jsou v pořádku a Lukášek má pořád teploty ☹ dr. mu dala raději antibiotika a zítra jdem už potřetí na krev 😒

montinka
4. čer 2009

ahojte tak ocino je konecne doma a tak hned pisem kym mala spinka. marti457 a doktori akoze nevedia z coho? pocuj nema on tu siestu chorobu co mavaju deti. aj nasa to mala z nicoho nic tri dni teploty potom zrazu zmizli ale zase sa vyhadzala. hm ale to zmizlo tiez ako prislo tak odislo. no dufam ze to budete mat len to a nic vazne.

marti457
4. čer 2009

Já myslela, že to má k zoubkům - má celou vrchní dáseň nateklou, ale teploty měl už minulý týden, ne tak vysoký, jen teď v pondělí mu bylo dobře a v úterý to přišlo ještě horší, v noci ty čtyřicítky ☹

montinka
4. čer 2009

presne to som si myslela aj ja ani u doktorky som s nou nebola az ked sme neskor ked uz bola ok strazili kamoskinho maleho a on to par dni na to tiez dostal som zistila ze to nebolo zo zubkou ale tato choroba a vlastne sme ho nakazili.☹ ale tak co uz kto vedel

katarinka1107
4. čer 2009

ahojte maminky. Chudatko Lukasko, marti , to s anai nevyspis, maly tiez , potvory horuckove 🙄

marti457
4. čer 2009

No moc se nevyspíme - Lukášek by spal, ale budím ho na antibiotika a když má ty čtyřicítky tak ho zase proberu tím, když mu to chci srazit a dám ho do vlažné vody 😠 a aby toho nebylo málo, dneska začal mít teplotu ( jen 37,7) ten starší, tak uvidím co z toho bude ☹
Zítra jdem zase na krev a k toktorce tak nám snad něco poradí, jen aby nás nedala do nemocnice 😕

katarinka1107
4. čer 2009

budeme drzat palce, hadam sa z toho dostane marti. A ako sa vodi nasej novej mamulke martinke? 😉

caruzo19
4. čer 2009

marti,drzim palce nech su rychlo fit
a to davaju atb len tak?moc vysetrili?

martinamil
4. čer 2009

Ahojky, nějak nestíhám 🙂

Juj, Marti, doufám, že bude klukům co nejdříve lépe. Toho se strašlivě moc bojím, jak zvládnu první nemoc Kryštůfka.

My se dnes nějak nezastavili. Zkoušeli jsme den bez dokrmu, tedy jsem kojila, vždy když se jen trochu probral. Tedy každou hodinu 😉

Včera jsem dala Kryštůfkovi vodu 40°C a jak se mu to líbilo. Užíval si to! Tedy je to teplomil po mně. 😀

katarinka1107
4. čer 2009

no marti to mas ale americana priamo z Californie 😀 , Ze 40°C aspon so dosla na to, ako sa okupete bez placu 😀

marti457
5. čer 2009

Tak on Kryštůfek potřeboval teplejší vodu, ona mu byla ziminka 😀
Taky moje švagrová koupala kluky ve vodě, kam jsem pomalu nemohla strčit ruku 😀
To je člověk v jednom kole, co? pořád kojení a přebalování a na nic jiného není čas, ale hlavně, že je malý spokojený - úklid a všechno okolo jde stranou 😉

Jinak mi máme noc bez horeček 😉 nechci to ale zakřiknout. Jsem tady takle brzy, protože musím dát malému antibiotika tak nechci zaspat 😝

amadora
5. čer 2009

Ahojte! Prijímate nové členky do klubu? 🙂

katarinka1107
5. čer 2009

marti 457 ako lukasko? uz neteplotuje vobec? citala som , ze ste mali noc bez horuciek, tak sa to hadam uz da na poriadok Vitaj amadora aj martinko. 🙂 🙂Marti(mil) ako ste spinkali? 🙂

amadora
5. čer 2009

Kati ďakujeme veľmi pekne 🙂

matap
5. čer 2009

martinamil ahoj a tiež všetky maminy! Dlho som sa neozvala, naposledy som niekde okolo 33 strany.
Do konca marca som totiž bola u našich na Slovensku, teraz som s manželom doma v Taliansku a kedže som ostala na všetko sama (ešte aj manžel je skoro stále preč), nemala som čas sa ozvať.
Ale Martinka často som na teba a na malé myslela, či už je na svete, či ešte v brušku, lebo som sledovala tvoje nie najlepšie prebiehajúce tehotenstvo... Konečne dnes som sa dostala k počítaču a chcem ti poblahoželať k malému, nech sa mu darí na tomto svete a maminka nech má veľa mliečka, aby jej rástol zdravučký.

marti457
5. čer 2009

Katarinka, v noci to bylo dobré a ráno zas oba měli 38 teplotu. Byli jsme na té krvi a prý dobré, mám v pondělí jen zavolat jak nám je.

Ahoj Amadora a Matap 🙂

martinamil
5. čer 2009

Amadora, vítej mezi námi.

Matap, moc děkuji za blahopřání.

My měli noc klidnou. Na můj vkus až moc. Malého jsem na jídlo musela budit. Začíná se z jídla stávat boj. Přes den vypije z prsa max. 20 a dalších 30 ml musím dokrmit ze stříkačky. Na láhev ho nepřemluvím. Dnes volal pan profesor z Homolky, že se knečně hladina vitamínů u mne stabilizovala. Tak suoer! Mám na 14 dní pokoj s odběry a hlavně jistotu, že malý v mléce dostává dostatek.

Marti, to je šílenost. A to už jsi se chtěla radovat. A mají jen teplotu a nebo se to projevuje i jinak?

katarinka1107
5. čer 2009

no marti457 dufam , ze sa chlapcom teplota na vikend vyhne, ved uvidite, ale co to moze byt? Nevie ani lekarka co? Uvidite z krvicky. Martinka (mil) neviem ako ti poradit, aby s jedla nebol boj. 😖 : Moj jurasek to mal naopak , teda aj od smädu aj ako dudlik, tak sme takyto problem nemali, Ale vazil 4200g bol to uz veelky janosik. Krystofko asi za to , ze je malinky , je spavy . Aj predcasniatko, aj mal zltacku, nemal? ☹ Ahoj matap 😉

amadora
5. čer 2009

Kočky ďakujem všetkým za prijatie 🙂 Náš tatko jazdí väčšinou SR a HU, to chodí z domu v noci a vracia sa večer, ale chodieva aj do Čiech, Rumunska a Litvy a to býva týždeň preč. Teraz je už druhý mesiac doma lebo mu z "milovanej" šoférčiny vyskočila platnička 😒 No už ho volajú do práce o 3 týždne, aby išiel na dve otočky do Litvy. Peniaze sa míňajú a tak chce ísť. Len ešte nie je ok a veľmi sa o neho bojím aby sa mu niečo nestalo a nepokašľal si to ešte viac ☹

marti457
5. čer 2009

Marti vydržte to s Kryštůfkem a na flaštičku ho raději neuč nebo se ti může odstavit úplně 😖 ono jim to lépe teče a nemaj s tím takovou práci. On až zesílí tak vytáhne z tebe co bude potřebovat - já vím, je to záhul to krmení ze stříkačky, má toho víc okolo než v pusince, co? Já Kubika taky v porodnici takle krmila a doma měl moje mlíčko z flašky (nevydržela jsem a dala mu ji) a rok jsem mu odstříkávala - to byla dřina, ale bylo mi to nějak líto mu to moje mlíčko nedávat tak jsem se přemáhala 🙂

Jinak Lukášek měl teplotu jen ráno, ale Kubik má zas teď večer zase přes 38st.
Lukáškovi vůbec nic jiného kromě té teploty nebylo, spíš až teď chrochtá a když spí tak chrápe, asi se nastydl z těch vlažných koupelí na sražení horečky. A Kubovi nejdřív začal kašel a pak do toho ta teplota.
Já už mám na telefonu zadaný úkoly kterému jaký sirup dát a v kolik hodin 😅
Už aby to bylo za námi 🙄

Příští týden máme jet za MM babičkou do Liberce, má narozeniny tak snad to vyjde. My na to taky máme štěstí ! Kuba celej rok nemarodí a když máme někam jet tak má den předem horečku, tak snad to letos přišlo o týden dřív a stihne se vypotit 😉

Nějak jsem se rozepsala 😀 😀 Dobrou noc

katarinka1107
5. čer 2009

marti457 toto vsetko absolvujes sama s chlapcmi, tatu mate asi na cestach. co?(myslela som tie teplotky)Hadam to ustane. A s tou flaskou mas pravdu, ale ked nebude krystofko priberat asi ina moznost nebude. A ty si aj tak pekne vydrzala odsavat mliecko. 🙂 🙂 Dobru noc babulky, my sme prave dokoncili s tatinom hovor cez skype 🙂 🙂 .

marti457
5. čer 2009

Caruzo moč máme v pořádku 😉 to taky byla sranda s tou močí - nalepili mu na pindíka takový pytlík a prý se do něj spolehlivě vyčůrá než tam dojedeme a ono nic 😝 tak jsme čekali a nic až jsem jim řekla o nočník a hned jak si sednul tak čůral 😎
Doma ho po ránu dávám na nočník a pak jak si vzpomenu tak do něj umí čůrat i kakat - je to šikulka 🙂

greta24
6. čer 2009

Vitaj Amadora !
Vsetkym detickam drzim palce, nech vyzdraveju a pekne papaju ! 🙂