Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

martinamil
20. črc 2009

Ahoj Marti! Dávám papírovku a přes ní bych měla dávat 2 pleny, ale dávám látkovky AIO. Chtěla jsem látkovat, ale když jsem zjistila, jako dlouho po vyprání schnou, tak mě nadšení přešlo. Tak je používám alespoň takto. Na bříško ho dávám docela často, aby cvičil ty krční svaly. Ale nelíbí se mu to, protože to má spojené s tou Vojtovkou.

Lucy dobrou

martinamil
20. črc 2009

Větrat nechávám, ale je vidět, že máš holky 😉 Během chvilinky má počůrané podložku, triko i okolí 🙂

Zkusím sehnat ten krém.

Pro dnešek se loučím, Kryštof mi nadává, že mu svítí PC do očí. Tak pa a dobrou noc 😀

jaa
20. črc 2009

Marti.tak zkus naširoko složenou klas.látkovou plenu.Ona neobepne nožky a jde pod ní krásně vzduch.Ty plenkové kalhotky ty nožky dost uzavřou. 😉 Ted jsem koukala na látkovky u jedné paní a jen jedny dávají nožky do správné polohy.Je to tím,že mají hodně vysoké krytí přes boky a tlačí nožky moc dolu a jsou většinou,až ke kolínkům.Nebo by to chtělo klas.staré zavazovačky.Ty se svázaly jen v pase a nožky měly volnost.Jedinným problémem byl únik stolice do boku. 😅

jaa
20. črc 2009

Když větráš,tak mu hod přes pindíka bavlněnou klas.plenku. 😉

jaa
20. črc 2009

Jo a tu bavlněnou plenku dej do druhé pleny,kterou přeložíš na šátek.A zavážeš na bříšku. 😉 Když bude na bříšku,zavážeš na zádech. 😉

Holky co takhle nějaký srazík???? 🙂

Jo a máme na prodej kamionovou lednic ikupovanou v Česmadu.Používanou rok.Kdyby jste o někom věděli...,??? 😉

jaa
20. črc 2009

A,ještě jsem si vzpomněla...pokud bude horko,tak se dá ta plena přes papírovky na široko a z té druhé se udělá pásek.Omotá kolem prcka a konce zasuneš. 😉

katarinka1107
21. črc 2009

ahojteee 🙂 ale ste sa vcera posnazili 😀 LUcy vitaj,Babulky su zlatucke.Martinka (mil) krystofkove pokroky super 🙂Teda jaa zraz by bola parada,ale ako? Ci niekde na hraniciach 😀 😀 Mame doma tatu , tak len kuk obcas

martinamil
21. črc 2009

Marti, dáky za rady, vyzkouším.

Srazík, super myšlenka, ale jak ji zorganizovat. Já jsem z Milovic, Jaa Prachovic, Marti z Roudnice a je bez auta a Katarinka z Hlohovce. Pro mne není problém sednout do auta a jet, ale vy to holky, máte složitější. Ale určitě bychom našly nějaký hezký pensionek přístupný vše na 2-3 dny. Např.http://www.vsemina.cz/index.php?lg=cs&p=novinky

A třeba by se nám povedlo najít i termín, kdy budou tatínové doma, vzít je s sebou, aby hlídali a my si mohli klidně pokecat 😉 😅

katarinka1107
21. črc 2009

marti si akcna maminka 😀 tainkovia by mali aspon o zabavu postarane, a my klud 😀 😀 .

marti457
21. črc 2009

No už vidím tatínkové, jak by hlídali 😕 akorád by se ožr.li 😀 😝
Do pátku snad máme auto - v sobotu jedem totiž do Chomutova na Kamenčák 😎

martinamil
21. črc 2009

Marti, nepropadej beznaději, oni by hlídali. Když se dětem "dobře poradí" 😉 Tatínkové by se nemohli opít, bo by to měly rezervované maminky. Sklenka dobrého vínka není k zahození. Už mám dlouhý seznam co si dám až přestanu kojit.

Minule jsem už neodolala a dala si 1 dcl Plzeňského. Nevypadalo to, že by z toho měl Kryštof nějaký problém, ale jinak dodržuji 😉

martinamil
21. črc 2009

Jinak hlásím, že Kryštof je Otesánek. Už budeme muset schovat vůz i s voli, aby nám ho taky nesnědl. Jí 7x denně 180 ml. Doktorka říkala, že je to hodně, ale když to prý chce, tak mu to mám dát. Tak uvidíme co nám řekne za 14 dní na poradně.

jaa
21. črc 2009

MARTI.tÝ JO.Tak to se pěkně rozbaštil,vid? 😉 Já ti to říkala....A,kolik už váží????
Jinak srazík by to chtělo někde napůl cesty..... 😉 A stěma tatkama to nevidím růžově....Náš by nikam nejel..on se totiž stydí... 😅 A,chytit den,aby byli všichni doma??????To se stejně nepovede....Tak to zvládnem sami,ne???A klidně stačí i na den. 😉 😉 😉 😉

marti457
21. črc 2009

Náš tatík by asi taky nejel a dopředu nikdy neví, kdy bude doma ☹ Lukášek slavil v pátek a v sobotu rok a Lukáš přijel ve čtvrtek z Anglie tak si ani nebral na oslavu volno, že je vyjetej a stejně ho i v pátek i v sobotu naháněli - ale řekl jim, že NEJEDE !!!

martinamil
21. črc 2009

Marti, Lukáškovi všechno nej k narozeninám!

Marti(Jaa), baští jako zjednanej. Chutná mu. A to k tomu musím připočítat ještě tak 200 ml čaje na žízeň. Kolik váží nevím, nevážila jsem ho. Odhaduji tak okolo 3500g.

S tím styděním je to asi všude. Aleš má stejný problém 😉 a koukala jsem do jeho kalendáře a má teď volné 2 víkendy (1.8. - žení se jeho brácha a pak 19.9.) jinak jsou závody či výstavy. Takže tatínky - chůvy, nevyužijeme.

Tak zkuste navrhnout termín a dáme to dohromady. My z ČR to máme jednoduché, jen Katarinka to má trochu z ruky. Ale kdyby jsi chtěla, můžeš sbalit děti a přijet. Nabízím ubytování all inclusive kousek od Prahy a vlastně i na půl cestě mezi Marti(457) a Marti(Jaa) 😀 😀 😀

jaa
21. črc 2009

Jé, to je super.Tobude zachvíli pěknej chlapák. 😉 Chlapi jsou stydlíni.Ale,kdyby si dali pár piv,tak je to přejde. 😀 😀 😀

Srazík by šel někdy kolem půlky srpna. 😉 Marti hod odkaz na to all inclusive 😉 A,kde to je???Pak by to chtělo nějaké místečko,kde by to bylo tak nějak napůl cesty pro všechny. 😅

martinamil
22. črc 2009

Marti nepochopila jsi to. AI pro Katarínku s dětmi u mě doma. Já jsem na půl cesty mezi vámi 😀 😀 😀

A jelikož jsou prázdniny a my všechny doma, tak asi raději v týdnu, kdyby náhodou na víkend přijeli tatínkové. Co?

marti457
22. črc 2009

Holky, 25. 7. odjíždíme na Kamenčák do Chomutova, budem tam asi 4 dny a pak 6. 8. jedem do Berouna - tak si vyberte, kam za mnou chcete přijet se podívat 😀

jaa
22. črc 2009

marti.Já jsem si to myslela. 😀 😀 😀 Tak uvidíme,kdo se přidá..... 😉

marti457.Chomutov je poněkud dost z ruky. ☹

katarinka1107
22. črc 2009

teda martinka to je ale ozaj all inclusive 😀 😀 dakujeme, my sme dnes boli cely den pri vode , tato sa nam venoval, odchadza az v nedelu, tak to vyuzivame 😀 😀 A krystofovi teda dobre pali, . Lukaskovi vsetko naj

martinamil
22. črc 2009

My dnes byli na rehabilitaci na kontrole. Kryštof byl pochválen za úspěchy, je znát určitý pokrok. Dostali jsme nové cviky a u těch se zlobí ještě víc. Ale má slíbeno, za každý den cvičení, koupání ve velké vaně. to miluje 😀

Marti, co v Berouně? To už by bylo schůdnější 😉 🙂

marti457
22. črc 2009

Lukáše teta a strejda mají chatu v Nižboru u Berouna 😎

marti457
22. črc 2009

Jo a Kryštůfek je šikulka !!!

jaa
22. črc 2009

Úvaly,Říčany,Český Brod.To by šlo. 😉 Beroun...to je moc přes Prahu...Mojí navigaci mi šlohli lupiči a tahle je naprd. 😝 ☹

jaa
22. črc 2009

Prdolka malej to pěkně dohání. 🙂 😉

jaa
22. črc 2009

Nemůžem se přeci všechny nacpat k tetě na chalupu.... 😀 😀 😀 😀 😀

katarinka1107
22. črc 2009

teda marti krystof je iny fajnsmejker 😀 velka vana , to sa aj mne paci 😀 😀 . A sikulko je to je pravda 😉

marti457
23. črc 2009

Tak tady se nám přehnala okolo 18 hod pěkná bouřka - krátká, ale bylo to něco 😲 Byli jsme 2 hodiny bez proudu.
Nemohla jsem ani malému uvařit sunar tak jsem mu dala jogurtové jahůdkové mlíčko a jak si šmakoval 😀 .
Jinak malý má od rána teploty - v sobotu máme vyrazit na ten Kamenčák ☹ tak uvidíme

martinamil
23. črc 2009

Marti, u nás byla taky a teď se vrátila. Doufám, že to bude u Kubíka jen cestovní horečka, aby jste si to užili.

Kryštof měl dneska blbý den. Od rána ho bolelo bříško. Ani ven jsme dnes v tom vedru nešli. Pořád plakal ☹

marti457
23. črc 2009

On nám marodí ten menší - Lukášek, minule měl horečky 14 dní ☹ tak snad to bude fakt jen cestovní horečka, tu vždycky míval Kubik 😝
Lukášek k tý horečce taky od rána pořád plakal, snad budem mít klidnou noc a vy taky !
Tak dobrou, jdu spát než se mi to začne budit 😵