Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

marti457
31. črc 2009

Ahojky Emi, vítej 😉
Jo jo, je to těžký. Tatínkové ani nevidí, jak nám dětičky rostou. My tedy máme taťku častěji doma - jezdí jen 7,5 tunou a většinou Německo, ale přijede, vykoupe se, vyspí a jede...

katarinka1107
31. črc 2009

vitaj eminkaa 🙂 . Damy pekny piatkovy vecer,

jaa
31. črc 2009

Teda Marti.
Ty jsi byla miminko mamutek 🙂 .Asi jsi si vzala to,co bylo pro sestřičku a na ní už nezbylo. ☹Jinak malá ve 2měs.5800 a 61cm. 😉

fridi.Tak to jsi měla prcka. 😉Nella měla 3500g a 51cm.A já 48kg a 152cm. 😀 😅

jaa
31. črc 2009

Marti.Škoda ☹ .Myslela jsem,že v něm bude Krištůfek běhat. ☹ Sejít by jsme se v tom \Kolíně mohly. 😉 Domluvíme se. 😉

fridininka
31. črc 2009

čau holky, no já měla prcka. Měsíc před porodem mě postihla nějaká viróza a od té doby nepřibíral 😢 😢 😢 . Ale ven se rozhodl jít sám. Věděl, že venku mu bude líp 🙂 . Já jsem celé těhotenství měla na h...o.
Ve čtvrtém měsíci jsem začala krvácet a nesměla nic dělat 😠 😢 😠 . Ze dne na den skončit v práci a ležet. Jelikož jsem od dospívání měla problémy s hormony, tak jsem při těhotenství přibrala 35kg. Byla jsem MAMUT 😢 😢 😢 . No tak vlastně ještě jsem. Před těhu 168cm a 68kg. Kéž by se to vrátilo ☹ . Furt mám o 18kg víc než předtím. No co vám budu povídat, prostě hrůza 😖

jaa
31. črc 2009

fridi.To se ještě srovná 😉 Já mám taky ještě 7kg nahoře. ☹

Jinak jsem koukala,že jsi se ještě přidala k zářijovkám 🙂 Ale jsme ted víc na FB.Škoda,že jsi nepřišla už dříve. 🙂

jaa
31. črc 2009

Jéé.19.9.jsem měla TP dle UTZ.malá byla velká,tak mi to šoupli.Ale jen trochu.Jinak byla větší o 2-3 t.Amáte stejný bazének.My ho koupili malé v Chorvatsku. 😉

jaa
31. črc 2009

JO A MÁLEM BYCH ZAPOMNĚLA...MALÁ UŽ SAMA CHODÍ...... 😉

marti457
1. srp 2009

Nelince gratuluji ke krůčkům 😉
My furt nic a ani nelezem, ale pokrok - už se o mě zvedá a to pořád a je na mě nalepenej jak klíště 😝

katarinka1107
1. srp 2009

no marti457 mas sa co obracat vsak?Mas to perne 😝 Neboj ked sa stavia, co chvila sa sam pust a bude behat . A Nelinke blahozelam Jaa uz behas za nou ako vrtula co? Fridi , kila pojdu dolu neboj, . A ked nie budes fesula aj s kileckami ,Ja tiez nie som pierocko,ked som si povedala , ze obmedzim sladke, lebo to mam rada, mala som na to este väcsiu chut. Teraz je teplo, berie mi menej a mohlo by to tak zostat, ale ako sa poznam nezostane 😝 😀

fridininka
1. srp 2009

holky, díky moc za podporu, že kila půjdou dolů 🙂 Ale bohužel se to nějak zaseko a to si nemyslím, že nějak moc jím 😒
jaa: jo jo, přidala jsem se k záříjovkám 😀 . Ale FB fakt ne, tam mě nikdo nedostane. Mám zákaz od manžela, aby se nám do pc nenatáhly nějaký "FUJ". Byla jsem chviličku zaregistrovaná na Badoo a doteť mi chodí hrozně spamů. Tak fakt radši ne. Nejsme s manželem žádní počítačový experti, tak to radši nebudu pokoušet 😀 😀 😀
Jinak gratuluji k cupitání, je to šikulka 😉

jaa
1. srp 2009

Holky.Děkujem za gratulace.Ted mám oči na stopkácha a ruce v postřehu. 😅 😀

A,nově,když chce,tak říká EEEE a pakkadí,nebo čůrá.Dneska na koupálku říkala EEE a vyčůrala se.Pak stála asi 10 min, u bazénku a začala říkat EEE,ale vzhledem k tomu,že už kadila předtím dvakrát,tak jsem se nevzrušovala...Nooo a pak byly bobky na trávě.Malá ukročila do boku a zkoumavě na někoukala, cože to z ní vypadlo. 😀 😀 😀

katarinka1107
1. srp 2009

jaa , tak nelis je sikulka 🙂 Som sa zasmiala tomu jej skumaniu, predstavila som si ju zivo 😀 😀 😀 😀

martinamil
2. srp 2009

Ahojky, holky v albu fotky ze svatby Bylo super. I počasí vydrželo. 🙂

Marti, gratuluji Nelince ke krůčkům!!! 😅

marti457
3. srp 2009

Ahojky, Martimil, bylo krásně a svatbu jste si určitě moc užili. Moc vám to všem slušelo a Kryštůfek je pěknej velkej chlapák 😉

katarinka1107
3. srp 2009

pekny den mamulky 🙂 Krystof aky druzba na paradu.Dnes zase horko,ideme k vode , prajeme dobry tyzden . 😉

balisek
3. srp 2009

Ahoj holčiny,tak jsme tady zase po dlouhé době🙂 jakpak se máme?

balisek
3. srp 2009

omlouvám se, že mám zas tak pitomej dotaz.Náš malej Tomášek je hrozně živej a před chvíli jsme ho krmili a při krkání sebou tak škubnul že mi vypadla hlavička z rukou a rychle mu spadla dopředu..nepláče a je v klidu,jen se chci zeptat,jestli mu ti může ublížit,vím že kdyby mu spadla dozadu tak je to velice nebezpečné

balisek
3. srp 2009

ach jo,já sem pitomá

marti457
3. srp 2009

Ahojky balisku, vůbec nejsi pitomá. Takových šoků ještě zažiješ, myslím, že to je dobrý - určitě kdyby mu něco bylo, poznáš na Tomáškovi něco.
Určitě každé mamině spadlo dítě z postele nebo z gauče, mě už oba kluci taky žuchli 😝

marti457
3. srp 2009

Děti jsou hrozně gumový 😅

katarinka1107
3. srp 2009

no a balisek mozes robit cokolvek stane sa nieco vzdy, i ked budes pri nich stat. To by sme museli byt aspon trojmo aby si nieco nespravili, presne ako vravi marti

martinamil
4. srp 2009

Ahoj Balisku, Kryštof mi to už taky udělal. Někdy, ať se snažíš sebevíc tomu nezabráníš. Ony jsou, ty děti, ještě nestabilní.

Jinak u nás dnes noc katastrofa - úplně nejhorší. Trápily nás prdíky. Teď usnul a spí mi na prsou.

marti457
4. srp 2009

U nás jsou noci od 3 měsíců katastrofa, ale ta dnešní byla snad taky nejhorší - jestli zuby nebo co ?

martinamil
4. srp 2009

Tedy Marti ☹ Já mám ale výhodu. Když v 8 hodin usnul, tak jsem to zalomila s ním. To Ty bohužel nemůžeš.

Kdy jedete do toho Berouna?

marti457
4. srp 2009

Zítra vyrážíme, ještě nemám nic zbaleno a prádlo na šňůře ☹ Lukášek mi nedovolí nic dělat, najednou vyžaduje hrozně pozornosti a pořád si něco vyřvává 😝
Lukáš musel odjet ráno vyřešit nějakou pokutu, kterou dostal někdy v únoru v německu ( tehdy myslím pouze 100Kč) a už mu přišel 3. dopis, kde už se to vyšplhalo na 130 tis. V tý jeho práci s tím vůbec nic neudělali - vyprdli se na to 😠 přitom jim to pořád připomínal 😠 😠 😠

martinamil
4. srp 2009

Marti, když se daří, tak se daří ☹

S tou pokutou to je k vzteku. Aleš dostal, ještě na mrazáku, 250€ za přetížení. Zaměstnavatel to taky neřešil a nakonec plati 1500€. Od firmy to nevymůžu, i když mi Němci napsali, že to fakt bylo za toto. Ale on se k tomu nemá a firma má dluhy kam se podíváš ☹ 😠

Kdyby jsi potřebovala, tak se ozvi. Ono i s Němci se dá vyjednávat. Záleží na tom, zda je to Policie nebo BAG.

marti457
4. srp 2009

Tak ju, děkuji moc. Jsem zvědavá s čím přijede. Už mi psal, že jede na firmu, ale že to vypadá bledě ☹

katarinka1107
4. srp 2009

marti drzim palce. A napis ako to dopadlo

marti457
4. srp 2009

Tak to Lukášovi zaplatí zaměstnavatel, měl prý ale keci, že je to poslední pokuta, kterou platí. Přitom to byla jejich chyba. Když jel Lukáš do Německa, nedostal s sebou ten papír o dovolené a to po něm v tom Německu chtěli a dali mu zatím jen tu stovku s tím, že přišel první dopis, kde se měla pokuta doplatit. Na to se v práci vyprdli a pokuta se vyšplhala u Lukáše na 4250 Eur, ale stáhli to na 1656 Eur a to jel ještě s jedním řidičem, kterému to stáhli na 1000 Eur. Má se to zaplatit do 31. 8. tak prý zaměstnavatel zaplatí hned tu menší částku a tu větší bude splácet.
Hlavně, že to nemusí platit Lukáš 😝

Zítra ráno odjíždíme na tu Berounku tak snad bude krááásně 😎