Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katarinka1107
5. srp 2009

marti aspon ze tak, Aj ked v podstate pyka za zamestnavatela . No a na Berounke nech Vam to vyjde

jaa
6. srp 2009

Ahojky.
Tak jsem se na vás zase přišla podívat.Včera mi volal mm.Celý rozrušený,že odevzdával stazky v Německu na firmě a účetní mu tvrdí,že u nich nejsou lístky od nafty,parkování,mýta ap....Tak je z toho celkem dost špatný.Stojí si za tím,že tam vše bylo.Je na to dost pečlivý.Vše si podepisuje a secvakává sešívačkou a ještě je dává do folií.Celý den to po telefonu řešil s účetní a ta s Německem.No a nakonec to večer našli.Bordeláři to zabordelili v Německu.
Jinak,už má na firmě svoje auto a nedělá střídače.Tak byl nadšený.Má ho super vybavené a v plastech a s houkačkami. 🙂

Martimil.Chtěla jsem se zeptat,jak je na tom ten zaměst,co si ufiknul tu ruku.Je ok??A,co prdolka malej???Ještě vás nesnědl??

Jo a malá potvora sice chodí,ale jak může,tak si i doleze.Nevím,jestli ji některá z holek pustila,že se trochu bojí.Ale,jak ji pozoruji samotnou,tak si přejde,kam chce.Ale,jak ví,že na ni koukáme,tak leze. 😅 😕

eli77
6. srp 2009

Ahojky...tak mm uz je prec 4tyzdne...este 17dni a bude doma...uz mi bez neho totalne sibe...asi viete o com hovorim ☹

katarinka1107
6. srp 2009

no eli vieme o com hovoris 😒 preto si tu vylievame srdicka 😉

eli77
6. srp 2009

No u nas je to teraz taka sokova terapia...muzicek uz nejaky ten mesiac nerobil ako kamionak ale vdaka tej nasej milovanej krize sa musel k tomu vratit, a to sme sa nakoniec este aj tesili ze si vobec nieco nasiel. No ale ze hned na 6tyzdnov, ked my sme na sebe extremne naviazany. Takze je to na prd, ukludnuje ma len fakt, ze budeme ediet splacat hypo... 😒

bludicka1
7. srp 2009

kocky nechodi niektory vas muzik do UK - Birmingham? Ci okolo Birminghamu? Potrebujem previest nejake nie moc velke veci domov, ale tazke.... samo ze nie zadara. Ak hej poslite mi prosim IP, dakujem

katarinka1107
7. srp 2009

Pekny den mamulky 🙂 eli neboj zvladnes to. Inak je pravda, ze 6t je vela. Moj tak chodil niekedy a ked sa Jurko narodil to bolo este tazsie, . Teraz pohodicka 3t , to sa da celkom pekne zvladnut. Najhorsie su vikendy vsak? nech robis co robis, smutno je ☹ Kam jazdi tvoja polovicka?

jaa
7. srp 2009

bludička.jezdil v loni.U jiné firmy.nyní ještě v Uk nebyl. ☹

katarinka.Tak náš tatka je pryč už 3t.měl přijet,ale bude jezdit ještě další týden.A,prý není jisté,že ho příští týden stáhnou domů. 😠 ☹ ...

HOLKY.NEVÍTE O NĚJAKÉM KAMIONÁKOVI,KTERÝ SCHÁNÍ LEDNICI DO KAMIONU?????

fridininka
8. srp 2009

jaa- manžel teď o nějaké lednici něco povídal. Vy prodáváte???? 😉

jaa
8. srp 2009

fridi.JJ.Je to lednice do kamionu kupovaná v Česmadu v HK.Je plně funkční.Asi rok a půl stará.MM jen nějaký blb,co ho střídal urazil kus u pantů.Ale na funkci to nemá vliv a šikovný chlap si to opraví.Nová stála 10000kč.Tak by jsme se na nějaké rozumné ceně dohodly,pokud budeš mít zájem. 😉 Najdu od ní papíry a napíši parametry.A hodím foto.Chladí při jakékoliv okolní teplotě na 5.-10stupnů.Ty levné při větším teple nechladí vůbec.Navíc má nějaký spec systém tichého chlazení a mm si ji moc chválil.Ale teduž má originál zabudovanou a tato tu leží ladem.Což je škoda.

jaa
8. srp 2009

Navíc jsem mrkla,kde bydlíte a nebyl by problém vám ji dovézt. 😉

jaa
8. srp 2009

nebo se sejít třeba v Uhlířských Janovicích...Mají tam super zmrzku. 😉

martinamil
8. srp 2009

Holky hlásím obrovský úspěch. Kryštof se vědomě směje!!! 😀 Celý den a na všechno!!! Zlatíčko naše. V noci přijel tatínek a Kryštof se probudil a hodil na něj takový úsměv, že byl taťka úplně na měkko. 😅 😅 😅

fridininka
8. srp 2009

martinamil- tak to je super !!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
teď už s ním bude samá sranda 😉 😉 😉

jaa
8. srp 2009

mart.Super.jen tak dál.

fridi.Tak lednice má obsah 30l,chlazená vodou.Proto je tichá.Dolívá se do ní voda.Kupovaná květen 08.A,nestála 10,ale 9200kč.Zítra hodím ještě foto. 😉 Nešel nám net.

fridininka
9. srp 2009

jaa- ok. Pošli mi foto na mail: jana.zm@centrum.cz a nahoď nějakou cenu. Díky 😉

marti457
9. srp 2009

Ahojky, hlásím se z domu - už máme do dovče. Bylo super počásko, jezdili jsme po víletech a odpo koupačka u chaty 🙂

katarinka1107
9. srp 2009

peknu nedelicku damy. Tak malemu Krystofkovi blahozelam, je to sikulko 😉 , Marti457 ,aj si si oddychla trosku ?

marti457
9. srp 2009

Katarinko moc nééé, malej už není taková pecka co býval, pořád by teď něco chtěl a začal být pěkný závisláček na mamince 😝 a přidal se k němu i Kubik - kam se hnu, mám Kubu za zadkem 🙄

Kryštůfkovi přeji, ať mu to usmívání vydrží co nejdéle 😉 , nám vydrželo do roka 😢

katarinka1107
9. srp 2009

marti myslela som si , ze dovolenka bola, ale nie pre teba, 😝 Ale co my sme zvyknute nie?

ma.minka
9. srp 2009

ahoj holky hlásím se po dlouhé době tádovi píchali levé ouško už potřetí tak nějak nebyl čas v noci pořád plače už sama nevím cobych je to strašný už konečně stojí sám ale pořád brečí už týden hlavně v noci ☹

ma.minka
9. srp 2009

katarinka o tech víkendech máš pravdu jsou nejhorší muž jezdí měsíc v kuse bez dvou dnů které je za měsíc doma a kolikrát si připadám bezradná sama s tádou nejhorší je vědět že člověk musí vidržet i když nechce ale musí a nejde stím nic udělat ta bezmoc mně kolikrát tak chytne a štve mně to že bych plakala ☹ ale co má člověk dělat jen doufat nejhorší to je když se táda vzbudí a volá táta táta a kouká do dveří kdy příde a ono nic to kolikrát tak člověka píchne usrdce ☹

ma.minka
9. srp 2009

ještě jsem se holky chtěla zeptat táda bude mít rok v září a dělá mi docela problémi to že neleze chodí za ruce v chodítku sám se postaví ale stále neleze a vůbec nevim co stím dělat já jen doufám že nebude mít nějakou vadu nebo něco 😢

fridininka
10. srp 2009

ma.minka- některé děti vynechají lezení a rovnou chodí. Já bych zase takový strach neměla. Když se sám postaví a drandí v chodítku, tak za chvilku začne chodit. Já osobně bych se fakt nebála 😉 🙂

jaa
10. srp 2009

ma minka.Mě nechodila ,ani jedna z holek před Nellou.Chodí,až Nella.

A,máte očkování na Pneumokoka???To je proti zánětům oušek.

katarinka1107
10. srp 2009

no jaa to ockovanie je na bacilka pneumokoka, z kt, byvaju aj uska chytene, aj ine "lahodky" je to prevencia, u nas na slovensku sa deti do 2r ockuju zdarma a my sme sa dali. V casopise Mama a ja boli pripady, ako to s detmi dopadlo, ak ho chytili, Brrrr 😝 😝 ☹ 😨 Teda horucky vysoke, hospitalizacie v nemocke a kym sa doslo na to , ze dieta sa pasuje s pneumokokom , mohlo byt aj neskoro, Ak nie je povinne u vas, ale zvazujes ho, daj malu nelis ockovat, urobis len dobre. Teda to je iba moj nazor

fridininka
11. srp 2009

také jsme nevěděli, zda nechat očkovat nebo ne. Ono je to vždy nafouklá bublina a normální smrtelník o tom toho moc neví. Jen straší těmi případy, které bohužel vir zasáhl. Ale on to mnohdy ani nebyl vir, proti kterému očkování právě je. Očkování není na všechny formy viru. Chrání jen proti některým. Zjišťovala jsem přes tetu, která dělá ve zdravotnictví, jak to s očkováním je, co si o tom nezávisle na sobě myslí více doktorů. Všichni řekli, že pokud dítě netrpí nějakými alergiemi nebo není často nemocné, nenechávali by očkovat. Zbytečně by to tělíčko prý nezatěžovali. Nenechali jsme očkovat a ani o tom nepřemýšlíme. Je jasné, že i tak si říkám, kdyby něco takového přišlo a mohla jsem tomu zabránit..... Ale to je v životě se vším. Je to názor a rozhodnutí každého individuálně, jestli nechá očkovat nebo ne. To se nedá poradit...

ma.minka
11. srp 2009

ahoj jaa ne nemáme on totiž muž nato taky trpěl píchali mu ouška 22krát tak doufám že to nebude tak zlé jen když ho vidím jak trpí chce se mi brečet 😢

katarinka1107
11. srp 2009

jaa, a teraz si vyber co? ci ockovat , alebo nie? V podstate kazda sme tu napisali svoj nazor, ale ako pise fridi, keby sme mali s kazdej zalezitosti okolo ockovania robit halooo, tak sme len u lekarov a ockuju nas. ja som proti pneu dala jurka zaockovat , , nebanujem , ale nemame nikde zarucene, ze nechyti iny virus. takze je to na tebe . Pekny den

jaa
11. srp 2009

Tak holky.
Já jsem Nellu dala oočkovat.Jako malá jsem měla neustálé záněty středouší a jako dospělá zase vnějšího zvukovodu.A ta bolest....to je něco..... 😝 😲 Kdyby to šlo,nechám oočkovat všechny.Ještě ji chci nechat na heamofila.To je taky prevít. 🙂 Ono má všechno svá pozitiva a negativa,ale vidět pak umírat dítě na něco,na co je očkování??????Nebo ho mít postižené????Ani náhodou.Ted je nové očkování na pneumokoka...Synflorix.Je to na všechny druhy pneumokoků.Hlavně na ty,co se vyskytují v Evropě.Takže bych ma.minka neváhala.Ono to fakt hrozně bolí.nevím,jestli ty jsi někdy takový zánět měla,ale já jich mám za sebou dost.A,divím,se,že vám to sám dr.nenavrhnul.Mě stálo dvoje očkování 4000kč,ale moje poj.222ČNZP,mi 3000kč zaplatí. 🙂

Ostatně informací nemusím chodit daleko.Moje mamka je dětská sestra. 😉