Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
11. srp 2009

A ten Synflorix je o 500kč na každé vakcíně levnější. 😉

martinamil
13. srp 2009

Holky, jdu si k vám postěžovat a pobrečet beznadějí.
V noci nám vykradli garáž v domě. Ukradli motorku + helmu + rukavice a klíče od mého auta (byly v zapalování). Kdyby ukradli alespoň auto, to je pojištěné, motorka ne. Takhle musím ještě vyměnit zámky a pojišťovna nezaplatí nic. A jelikož někdo ze sousedů nezamkl dům a já garáž nezamykám, tak nedošlo k narušení zámků a z pojištění domácnosti taky nic. Jsem k.o. doufám, že ji najdou, ale moc tomu bohužel nevěřím.

marti457
13. srp 2009

Ježiš Marti, ty máš taky věci ☹ snad tu motorku najdou. Já bych ty sousedy zabila 😠 Hlavně, že vám nevlezli až do bytu.

martinamil
13. srp 2009

Do bytu je koule a po pravdě jsem dnes už zamkla. Taky si za to dost mohu sama. Garáž jsem nikdy nezamykala. No budu se modlit. Do zítra = návratu Aleše to už ale asi nestihnou. Ten bude zase zuřit. Tedy ne na mne, ale na zloděje.

katarinka1107
13. srp 2009

tak marti aj mne je luto 😖 , jaa tak si sa rozhodal pre ockovanie? u nas bolo za nejakych 89sk, este minuly rok ked sme neplatili eurami, ale inak by vychadzala okolo 3000, ale peniaze v tomot asi rolu nehraju, ked vies, ako to boli a mas aspon aku taku istotu, nie?pekny vecer

fridininka
14. srp 2009

martinamil: jéééžišššš 😲 😲 😲
Hajzlové jsou to, ruce bych jim zpřerážela. Když si na to nedokážou vydělat slušně sami. Za takový věci bych fakt nechala ty hajzly zmrzačit. Né zabít, ale zmrzačit, aby si u toho trochu potrpěli, zmetci jedni.
Moc bych vám přála, aby se moto našla. Ale když se něco takového stane, málokdy se najde, to ti nemusím přeci nic nalhávat. Ale některé se najdou, tak snad to bude ta vaše 😉

marti457
14. srp 2009

Ahoj Marti, co Aleš - zuří viď?

A co vůbec malej Kryštůfek? Jak cvičíte?

My máme pokrok - v roce se Lukášek dokáže sám posadit bez přitáhnutí, jde přesně, jak jsme ho to učili - přez loket 😉 Tak ho ještě naučit lízt a chodit 😝 Já myslela, že to se učit děti nemusí, že to jde samo.... no nám asi neeee 😀

martinamil
15. srp 2009

Holky, nebudete tomu věřit, ale ten zloděj ukradl motorku ve středu mezi 14 a 15 hodinou a v noci se vrátil znovu. Mám svědka, který viděl, že motorka odpoledne odjíždí, večer byla garáž zavřená a ráno otevřená, tedy musel se vrátit pro auto. ☹

marti457
15. srp 2009

To jsou drzouni 😠 jak si to vůbec může někdo dovolit? Že se nebojí ? 😲

jaa
15. srp 2009

marti457
No,vidíš.On se k tomu všemu časem dopracuje.Já jsem to holky učila taky.nečekala jsem,až se to naučí.A nellu jsem chtěla pomalejší,tak jsem ji nic neučila.A ona byla ještě rychlejší,než holky.Krásně chodí.Sedne si na bobek..zvedne si něco ze země,,,,stoupne si a jde dál.Navíc pořád dělá kraviny.Jak stojí,tak při hudbě klape nohou,jako bubeník...dělá malé dřepy a chtá se mezi nožkama,jako MJ a ještě si natřásá sukýnku.Fakt komediantka.A,už umí chodit i dokola.Jinak si někam došla a tam se otočila a šla dál.ted se otáčí při chůzi.

marti.Drzounům se meze nekladou.Sekala bych pracky.
Jinak jsem měli doma tátu.přijel v pátek ve 23.00. a zítra v 17.00 zase jede. ☹ Tak jsme si ho moc neužily.

katarinka.JJ.Malá má očkování za sebou.Akorád by to měl stát platit všem.

katarinka1107
16. srp 2009

ahojte maminky 🙂 tak mame aj my doma tatu od vcera, do nedele . Dnes ideme k vode, tak som sem nakukla a marti (mil)teda dnes sa uz ti kmini asi nicoho neboja 😠 Ale auto Vam neukradli, len kluce si pisala, ja toto nechapem , co su to za hyeny??? 😠 😒

jola2
18. srp 2009

čauvec holky tak já se k vám taky přidám. Manža vyjede v neděli ráno a vrací se v pátek večera to půl soboty je na firně tak si ho moc neužijem 😒
Jsem moc ráda že je i takové téma 😉

martinamil
18. srp 2009

Ahoj Jolo, vítej!

Marti (Jaa), Kryštof má 67 cm a 4850 g. V noci už spí krásně. Od 19:30 hod do 5, tak do 8 hod, ale přes den vůbec ☹ Zato krásně usíná. Položím do postýlky, pohladím, políbím a jdu pryč. V chůvičce slyším, že si ještě chvilku povídá, ale žádný pláč.

Jinak se omlouvám, že vás moc nestíhám. Od 1. chodím zase do práce. 2x týdně na 4 hodiny a je to docela záhul ☹ Mám tu na žehlení 14 praček.

O víkendu jsme měli rodinou oslavu, tak potom vložím pár nových fotek 🙂

marti457
18. srp 2009

Ahojky, vítám Jolu 😉

Marti, to je Kryštůfek už pěknej 😎 a ty jsi dobrá, že zvládáš chodit do práce 😲

Já jsem si k prodeji šperkům přidala ještě domácí drogerii Eurona tak se můžete mrknout na www.eurona.cz/katalog.aspx
Vyjde to levně, hodně se vše ředí a vydrží nadlouho 😉

martinamil
18. srp 2009

No právě, že moc nezvládám. Domácnost vázne ☹

Do čtvrtka máme doma tatínka, ve čtvrtek odjíždí do Monte Carla. Jela bych s ním, ale kvůli hodnotě zboží musí jet 2 řidiči z firmy ☹ Trochu bojím.

jola2
18. srp 2009

čauvec holky tak to já mám mojeho manžu ve vnitru na žňách 😀 . Není v tom žádný rozdíl jen ten že si můžeme častěji volat ale doma stejně není 😒 .

martinamil:to má Kryštůfek hezké míry! To mi jsme byli teď v po u dr. a malá mi přibrala 200g za měsíc 😒 a má 7570g a 68cm. A kojíš?? Že by jsi jela s manžou? Nebo by jsi vzala Kryštůvka sebou 😉 ? To já bych taky jela ale s malou to nejde 😒 a ta druhá větší by plakala 😠 bo je teď nějaká "maminčina" asi jak se narodila malá Leontýnka.

martinamil
18. srp 2009

Jasně, že bych vzala Kryštůfka s sebou, ale máme smolíka. Protože nemám platnou lékařskou prohlídku k profesáku (bo jsem na mateřské), nemůžu jet oficiálně jako druhý řidič. A doktor mi jí nevystaví, dokud nebudu alespoň 5 měsíců po porodu. Už jsem se ptala. V Monte Carlu jsem ještě nebyla, tak mě to lákalo. Kryštofa bychom naložili do hluboké korby (je schválená) a přikurtovali na spodní lehátko. On je Kolumbus - cestovatel a jezdí moc rád, tak bychom to zvládli. Ale je to bezpředmětné...

jola2
19. srp 2009

martonamil:ty jo ty máš taky papíry na kamion? A tu korbu jsi myslela autosedačku a spodní lehátko jako spodní postel né? Nějak se v tom strácím 😕 . Já jsem právě myslela že jsou děti zakázené 🙄 .

martinamil
19. srp 2009

Jolo, ano mám papíry i profesák.

Korbou jsem myslela hluboký kočárek - máme v něm pásy a je schválený. Zabere 2 sedačky.Spodní lehátko - ano spodní postel.

Kamion je oficiálně schválen pro 2 osoby - tedy, kdyby bylo dítě v autosedačce, tak může. Jet ve třech by sice nebylo podle předpisů, ale...

jola2
19. srp 2009

čauvec holky teď mi volal manža že pojede kolem komínu tak bude dneska nocovat doma 😵 (zrovna když jsem uklízela celý barák a nemám navařeno 😒 no chleba ve vajíčku to jistí 😀 )

martinamil:to jsi fakt dobrá!! Já jsem o tom taky dřív uvažovala to ještě když byla Jolanka malá a jezdila jsem s manžou a nevycházel čas. Tak to bych jen přesedla a v poho se stíhalo 😉 . Ale pak jsem měla docela strach bo jezdil s cisternou a vezl sůl a jak to na vykládce skládal (vyfoukával) tak se urvaly všechny hadice (tlak jak prase) tak lítaly po place a manžu jsem jen vyděla jak si drží oči no fuj! Ale naštěstí se nic nestalo. A to jsis udělala papíry jen kvůli manžovi nebo už jsi je měla? 😕 . A ještě prosímtě jak píšeš o tom hlubokém kočárku tak to může být jakýkoli kočár s pásama nebo jen nějakej speciál schválený EU? Díkec

martinamil
19. srp 2009

Já jsem si je dělala tak z hecu, protože mi kluci říkali, že to nezvládnu, ale taky proto že Aleš jezdí. Dělala jsem náklaďák, vleky, autobus a vleky - tedy teď už mám všechno, jen Pilotní průkaz mám pouze na koště a na vysavač 😀 😀 😀

Je to kočárek s certifikací. Musí být schválený. Např. my máme Bebe Comforf Windoo

jaa
20. srp 2009

marti.Tak to malej krásně dohání.On teda nebude asi žádný buřtík,ale bude dlouhán. 😉

jola.|Schválená je i korba od Camu. 😉

jaa
20. srp 2009

marti.A,to ti pdolka nespí ani v kočárku???Mě malá spí ještě 2-3x denně.

fridininka
21. srp 2009

martinamil: Sakra, klobouk dolů... 😉 S těma papírama jsi fakt dobrá!!!!!!!! 😀
Můžu mít dotaz s tou jízdou v kamionu? Když budu mít prcka na předním sedadle v autosedačce a já budu na posteli, může mít někdo kecy, když nás zastaví? ty víš všechno, proto se ptá tebe 😎

katarinka1107
21. srp 2009

ahojte 🙂 Vitaj jola 😉 marti je snad nieco , co aj nevies 😉 A to co sa pyta fridi, zaujima aj mna . Ako je to vlastne , moze sediet deculo v kamione, ci nie?

marti457
21. srp 2009

Ahojky, dítě může sedět v kamioně, když mu tam dáte autosedačku, jako může sedět i v osobáku na předním sedadle, když má autosedačku. Ale jestli můžete sedět na posteli, to asi nee. To jsem zvědavá, co napíše martimil 😅

martinamil
21. srp 2009

Marti (Jaa), ani v kočárku. Chce mít dole střechu a pak je klidný a kouká - no jo Kolumbus - cestovatel.

Fridinka, kecy mít může a můžete dostat pokutu. Nikoliv kvůli prckovi, ale kvůli Tobě. Lehátko není schválené k sezení a nemá pásy. Za jízdy nesmíš být na lehátku. To za 1) a za 2) kamionová kabina je schválená max. pro 2 lidi. Jiný problém by mohl vzniknout při nakládce/vykládce. Většinou totiž nesmí děti do areálu závodů.

Katarínko, já nevím věcí... Ale předpisy ano, vždyť jsem poslední autoškolu dělala před 2 lety (vleky za autobus), tak bych si to měla ještě pomatovat 😉

Marti457, máš pravdu 😉 😀 , ale s přidělanou korbou bych to riskla, i když to není dle předpisů. Prostě je někdy vědomě porušujeme. Jsme už takový národ. Ale bez připoutání bych neriskovala, na to jsem srab. Moc bych se bála, že se něco stane. Bohužel jsem byla u nehody kdy holčička vyletěla čelním oknem. Bohužel nešlo nic dělat 😢 😢 😢 O to víc se bojím!

Dnes jsem byla s Kryštofen, neteří a synovcem na výletě v Kladrubech nad Labem, v Perníkové chaloupce u Pardubic a na Karlově koruně v Chlumci nad Cidlinou. Foto zde: http://www.facebook.com/album.php?aid=2013673&i...

marti457
21. srp 2009

Marti já to nemyslela na Tebe, že jsi psala, že bys vzala kryštůfka v korbě, na to jsem nevzpomněla. Já jen, že jsem to někdy někde četla, že děti můžou jezdit v autosedačce vepředu tak jen jestli to ještě platí - proto jsem psala to jsem zvědavá co na to martimil 😀 jako abych tady něco nepsala a ono to už bylo třeba změněné 🙂

marti457
21. srp 2009

Jo a jinak jste měli prima výlet 😉
Kryštůfek už je chlapák a neteř bych řekla, že Ti je podobná 🙂

martinamil
21. srp 2009

Marti, já to tak taky pochopila 😉

Verča je Kavalcka. Je hodně podobná bráchovi, tedy mě. Jen na to, že teď půjdou oba do 3. třídy je trochu "širší". Už i doktorka nadává. Má konfekční velikost 36 = brakuje mi skříň a nohu už má o 1 číslo větší než já. Trochu šílené 😉 Honzík je o 4 měsíce mladší, ale vypadá tak o 2 roky. 😉