Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
24. zář 2009

jola.Těšíme se na aktuální fotečky. 🙂
marti.U nás také není vinobraní. 😅 A.mě to neva.....nepijuuuu. 😉

martinamil
25. zář 2009

Ahoj holky, hlásíme, že jsme ok, jen nějak nestíháme. Tatínka máme od středy odpoledne doma, ale zítra odjíždí do Frankfurtu pro auta.

Dnes odpoledne ještě jdeme k fotografovi do ateliéru nechat udělat pár rodinných fotek pro památku. V pondělí je v MB Svatováclavská jízda, tak pojedeme s dědečkem (mým tátou) Aerovkou. Tatínek se nemá asi díky papežovi nestihne vrátit. A příští sobotu máme Vítání občánků.

Kryštůfek krásné roste a už dohání ten svůj předstih. Podle neuroložky je pozadu už jen zhruba o týden, což je super 🙂 krásně si žvatlá a směje se nahlas. Tedy nejvíc mě, asi mu příjdu hrozně směšná. Jinak mi už měsíc krásně spí. Od 19 hod. do 6-7 hodin rána, ale přes den vůbec. Možná v autě chvilinku, ale jakmile zastavím a ani nemusím vypínat motor je vzhůru.

jaa
25. zář 2009

Marti.To je super.Jste šikulové.Oba na tom máte zásluhu....Musíš se mu hodně věnovat.jen mi nejde na rozum,že ti vůbec nespí.To by nella padala na huuuu...u. 😀

martinamil
25. zář 2009

To nechápe víc lidí. Od 3 měsíců spí celou noc. Je to ukecaný smíšek.

Ale asi je po mě. Jakmile venku zhasnou (setmí se) jsem unavená, ale jakmile se rozední, jsem ok. Nejsem typ člověka co ponocuje, ale bez problémů mohu bez přestávky táhnout celý den.

Vložila jsem pár fotek, tak kuk:
http://www.facebook.com/album.php?aid=2016202&i...
http://www.facebook.com/album.php?aid=2008962&i...

marti457
25. zář 2009

Teda Martimil, to se máte, že tak spí celou noc - o tom se nám ani nezdá, my když jsme 2x za noc vzhůru tak to je úspěch a to se stalo asi jen 3x jinak jsme pořád vzhůru a je to horší a horší. Dřív si jen zabroukal, napil a spal, pak si zabrečel, napil a spal a teď si zabrečí, napije a brečí 🙄 🙄 🙄 vůbec nechce být najednou u sebe v postýlce - do teď bez problémů. "Naštěstí" i Kuba nechce být ve svý, je navrzlej u nás ve velký a Lukášek v Kuby posteli. No děs !!! Škatulata hejbejte se 😀 Ale doháníme to po o, spíme všichni 2-3 hodiny 😵

Jinak Kryštůfek měl minulý týden svátek - tak dodatečně všecičko nej! Je z něj už pěknej chlapák 😉

martinamil
25. zář 2009

Ahoj holky, jsme zpátky od fotografa.

Marti, děkujeme 🙂

Do albumu jsme dala fotky jak tatínek hlídá. A vy se divíte, že je Kryštof pohodář?! Mě jen tak něco nerozhodí a jak je z fotek vidět Aleše taky ne 😀 😀 😀 (tatínek si ho vzal do ložnice a vedle sebe má Truck-forum - něco jako je náš Koník 🙂 )

jankabambulka
26. zář 2009

ahojte dievčatá. chcem sa spýtať ako ste zvládli deti samé-tie začiatky?? ja viem , že to asi chce systém... hoc môj chlap nejazdí na kamióne ale je profesionálny potápač a teraz išiel na dva tt preč. príde a na druhý deň ide na 7dní preč a potom na 2tt. ja normálne šediviem pri malých a k tomu ešte začínajúca pubiška...
ci páni, ako ste si na to zvykli?? mne totiž začal až teraz takto byť stále preč, ale je to na prášky. možno keby bolo bábatko len jedno... ale takto a starkí sú mimo ☹
ono ja dokážem byť s nimi sama ale príde večer a som úplne KO/našťastie škola mi skončila v júni/. keď predtým prišiel hoc aj neskôr domov z práce ale aspoň na chvíľu si vydýchla -teda nemusím mať oči na stopkách....ale toto je pre mňa uf a ešte raz uf

martinamil
26. zář 2009

Jankabambulka, to Ti poradit nedokáži. My se s Alešem poznali právě díky jeho práci, takže jsem si na nic nemusela zvykat, prostě to tak bylo a basta. A jak s malým? Mám jrn jedno mimi a to se nechá zvládnout. Ale až se objeví Marťa (Jaa), určitě poradí. Má 4 holčiny, tak má praxi. Ale tento víkend mají oslavu a taťku po 7 týdnech doma, tak asi nebude mít čas na net 😉

jankabambulka
26. zář 2009

ĎAKUJEM AJ TAK 😉

lenkavano
26. zář 2009

Ahoj holky jsem jedna z vás co má za muže kamionaka.jezdí už 6let a příjde mi že je to těžší a těžší.jakobychom si od sebe odvykali.vím že se na nás těší a my na něho taky ale po pár hodinách doma se to zlomí a někdy jsou situace kdy se těším že zase pojede.nejvíc se asi dohadujeme ohledně zákazů.už to mám s dětma za ty dny nějak utříděné a on pak přijede a něco se mu nelíbí a tak jsou dohady.nevím jestli jste to také měly ale poslední dobou je to opravdu těžké.

jankabambulka
26. zář 2009

martinka-krištofkoci/alebo neviem ako ho voláte/ ale skrátka všetko naj naj naj k jeho 4výmesiačiku 😵

martinamil
26. zář 2009

Jankabambulka, děkujeme! Vyřídím to Kryštůfkovi

Lenkavano, vítej. Vím přesně co máš na mysli. Ale asi si tím občas projdeme každá. A to nemusíš mít ani děti. Prostě lidé žijí dlouho od sebe, mají své zvyky a najednou musí hledat kompromis. A tak si říkáš: Už aby zase odjel 😉 a hned co odjede si říkáš, jé, už by se mohl vrátit. Je to daň za tento život

lenkavano
26. zář 2009

Ahoj Marti zjistila jsem že to od sebe máme zhruba 25km.manža jezdil asi rok v Nymburce v čsap.ted už 2 roky jezdí v Jičinském Cargu.Když začínal tak jezdil výhradně cizinu ale na víkend byl většinou doma.já byla ale strachy bez sebe když byl tak daleko.od čsap už jezdí jen po čechách ale stejně 6dnů dělá a pak 2dny doma.

martinamil
26. zář 2009

Leni, trochu dále. Já bydlím v Milovicích a Aleš jezdí v MTC Doza v Benátkách (u dálnice).On jezdí absolutně nepravidelné trasy. Někdy je večer doma jindy je pryč 12 týdnů. Ale to byl extrém.Průměr jsou 3 týdny. Ale od prosince se docela užijeme. On jde totiž na mateřskou s Kryštůfkem a já zpátky do práce.

marti457
26. zář 2009

Ahojky holky, vítám nové 😉
Janka já tě obdivuji a vlastně všechny co mají dvojčátka 😝 vůbec si to neumím představit - mě stačej ti mí kluci 2 roky od sebe 😝 a to jsou docela v klídku, ale mají své dny, kdy jsem z nich na hlavu 🙂
Lenka přesně tak, jsme už nějak zaběhlý a taťka se nám vrátí a je vše naruby 😀

lenkavano
26. zář 2009

Marti tak to bude pro manžu teda pěkná změna.a nebude se mu po kamionu stýskat?ale to je dobře že jde tatka na mateřskou alespon pozná že to není žádná dovča. 😀 ikdyž s vaším jedním mrnouskem to určitě zvládne bez problémů. 😉 u nás se čtyřma by to bylo asi horší.ale už si to manža minuly rok v lednu taky vyzkoušel ,měsíc jsem ležela v nemocnici po problematickém porodu,ale zvládal to dobře akorát to byly šílené nervy a trápení. 😢 málem zůstal s dětmi sám.Marti 457 díky za povzbuzení.jen mě štve že u nás je to spíš v tom negativním slova smyslu. 🙄

jaa
26. zář 2009

lenkavo.ahojky.
tak tvůj mm jezdí u jičínského carga????tam můj mm jezdil do května.Ale díky těm jejich šíleným úpravám,,,,skončil.Měl tam moc pěkné peníze a pak všechno oškubali...To tam ten tvůj ještě zůstal???U nás byl posledním hřebíčkem....doplácení 3000kč na naftu.... 😠 Třeba se chlapi znají... 😉 Hod nějaké fotky.Já mám mm po 7týdnech doma,tak by se mrknul...jakou má přezdívku???
Můj "palačinka a Dan".všude na parkovištích si dělá palačinky... 😀

lenkavano
26. zář 2009

ahoj jaa v tom cargu je to opravdu čímdál horší.nejhorší je ale snad ta arogance vedení.jinak to doplácení nafty je opravdu síla.mě nejvíc dojal asi vytýkací dopis s červeným pruhem kvůli porušení aetru to jsem tam chtěla i sama zajet a udělat tam rošambo.už jsme taky několikrát přemýšleli že by šel z carga pryč ale já měla strach.nastupovakl tam minulý rok v květnu na kaufland do Modletic a bylo to super.pak ale stáhli fix plat a bylo to na .....navíc čímdál větší buzerace.tak otravoval Vaníčka v Jc aby ho dal na cizinu ale po první výplatě tam jsme zjistili že to až takovej rozdíl není.před 14dny se vrátil zpátky na kauf ale proto že vozíme každou neděli kluka do spec.školy a v pátek si vždy zařídí Trutnov nebo Náchod a bere ho domů.fotky na pc nemám a jestli má nějakou přezdívku tak to taky nevím ale jmenuje se Tibor Fedák.a jak dlouho Dan u carga jezdil.a má ted lepší flek?nezlob se že se ptám.

jankabambulka
27. zář 2009

marti-je to neskutočne náročné. všetcia mi hovorili, neboj čím budú väčšie tým to bude lepšie, ľahšie. ale prd. opak je pravdou. maminky čo majú tiež dvojky ale staršie hovoria že najhoriše je to od začiatku chodenia až do 2,5r. a tomu aj verím, každý na inú stranu, bývame na kopci a keď sú na hupkách pred panelákom /tak tam ani sama si už neodvážim ísť, pokiaľ tam nie sú kamarátky alebo dcéra nejde somnou / tak majú tendenciu sa rozbehnúť každý na inú stranu..... katka sa vie aj sama krásne zahrať a miško absolutne len mrnčí a keď zbadá že ona sa hrá už je pri nej a berie jej hračky, čož sa jej samozrejme nepáči...
je to náročne ale krásne na druhej strane keď napr. jeden niečo dostane hned pýta aj pre druhého. jeden si zoberie cumlík tak už berie aj druhému...alebo keď oli malinkatí a katka cmúľala ruky a miško ju zato kusal akože do riťky...
ale teraz ako sme ostali sami fakt je to hodne ťažké. že musím byťs tále v strehu,... teraz napr. sa s borkou začali na chvíľu hrať s bublifukom /naháňajú bublinky/ to sa im páči ale už teraz počujem občas mrnkanie. tak budem musieť ísť.našťastie večer som navarila na dnes.

marti457
27. zář 2009

No aspoň, že starší ségra trochu pomůže 😉
S těma hračkama to máme to samé - malej už je na toho staršího tak alergickej, že jen se k němu přiblíží tak hned řve 😠

katarinka1107
27. zář 2009

vitam nove mamulky 🙂 a si vas musim pekne precitat, lebo som tu nebola , ale tatina mame od dnes uz prec, tak mam cas 😀

jaa
27. zář 2009

lenkavo.jezdil tam skoro 3 roky.nejdříve to byl Šmidberský...to bylo ještě super.pak to koupilo Cargo a katastrofaaaaaaaaaaa.Ted jezdí do Německa .Firma.LOG-IN.Výplata pod 40 nejde... 😉

jaa
27. zář 2009

Nejdříve jim srazili základ,pak diety,víkendy,večery a nakonec to dorazili těmy doplatky na naftu.\navíc měl mm pořád pošpunt nacpané těžké auto,posílali ho přes Č.středohoří,kde jsou kopce....a pak nemá být spotřeba... 😕 😲 😠 A ještě ty výplaty několikrát do měsíce....byl v tom pěkný zmatek.... 😠 Auta nevybavená....
Ted má komplet se vším.... 😉
Máme na prodej kamionovou lednici...nemohl by se zeptat kluků,jestli by někdo neměl zájem???

lenkavano
27. zář 2009

ahoj jaa je to uplně tak jak říkáš.kvuli tomu středohoří kde jsou všude kopce se s nimi tenkrát taky dohadoval kvůli nadspotřebě.oni jsou ale arogantní tupci je to prostě nepálí.já bych je do toho na měsíc někam ven posadila ,to by čuměli.ptala jsem se Tibora jestli se s tvým mužem neznají ale říkal že asi ne ale prý o něm co se týče těch palačinek něco zaslechl ,bavili se o něm nějací chlapi.ještě koukal na foto,jak je Aleš s malou ve vaně ,ale prý ho nezná.nejhorší je že tam jsou věci protiprávní ,ale cargo se prý jen směje.tu lednici máte tu modrou s víkem?o tom loginu už taky nějaký čas víme,nastupoval tam právě jeden kluk z kaufu.jenže my ted právě potřebujeme vnitro kvůli Kubovi.na tu lednici se zeptá. 😉

lenkavano
27. zář 2009

Jaa promin spletla jsem jméno Tvého manžela nevím proč ale vytanulo mi jméno Aleš.tak se nezlob. 😔

martinamil
28. zář 2009

Lenko, jméno jsi nespletla, jen adresáta 🙂 fotku s tatínkem ve vaně mám v albu já. A je to skutečně Aleš, ale s klukem Kryštofem 🙂

Aleše ostatní spíš znají podle auta. Je hodně specifické http://www.facebook.com/photo.php?pid=30273915&... . Teď už tam má nové logo, tak to vypadá takto http://www.facebook.com/photo.php?pid=30111497&.... Je to jediný tento speciál v ČR.

Jinak dříve jezdil Aleš taky hodně Kaufland, ale mezinárodku. Nejprve u Kuldy a pak u Eltsenu s HAADem. Tak tu práci dobře zná a někdy se mu po mrazáku stýská. To když není práce na speciál a musí jet s plachtou.

Marti, zkuste tu lednici dát na www.truck-forum.cz. Aleš je tam pečený vařený a vím, že tam chodí dost řidičů. S nimi jsme se právě potkávali v Hradci

jankabambulka
28. zář 2009

marti-krásne fotky -tá príroda - wau. inak mne ten druhý odkaz nejde kuknúť ☹ . božinku baby, ja vás obdivujem tak dlho bez nich mne teda chodí zatiaľ max. 2tt

lenkavano
28. zář 2009

ježíš holky ja jsem takovy trdlo já to úplně popletla.tak to se omlouvám.

jankabambulka
28. zář 2009

tak chlap mi volal že asi príde o deň skôr. to by bolo fajn, ale bojím sa presne toho ako vy píšete. že on bude zvyklý na svoj rituál a my svoj a aby nezačali zvady... /inak aj kamarátky povedali, že mám najúražlivejšieho chlapa na svete/ tak asi preto mám obavy

jankabambulka
28. zář 2009

deti mi spinkajú a to je klídek, júúúj 😵 😵 😵