Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

lenkavano
12. říj 2009

holky neuvěříte co se stalo mému muži. 😒 je na výpichu v kauflandu přepřahával návěs za jiný návěs a nezabrzdil pořádně kozla ten se mu rozjel když byl z kabiny venku a narazil do toho návěsu co vypřáhl a z něj se vysypalo tím nárazem 20beden pivních flašek naštěstí prázdných 😝 .ale jen škoda na nich je 1200kc.ironií je že včera když jsme vezli Kubu do školky tak jsme byli svědky toho že ženská nezabrzdila oktávku a ona ji sjela po silnici z kopečka a narazila do lampy a manža kroutil hlavou nad tím ,jak může nezabrzdit auto když je z kopce.no a bác ted už to ví. 😅

jaa
12. říj 2009

jola.každou fotku zvlášt. 😅 .Malou vozím vzadu.Sedačka je velká a mohutná a já jsem si ji dala na sedadlo spolujezdce a musela jsem ji dát do zadu,protože jsem přes ní neviděla do zpět.zrcátka... 😅

dana24
12. říj 2009

Ahojky...Martinamil tak to je super,že už je to lepší...No jo,už nám začíná podzim a nemoci na sebe dlouho nenechají čekat... 😒
Lenko,víš co se říká na každýho jednou dojde..To my jsme zase byli nakupovat u nás v obchoďáku autem a parkovali jsme v patře...Nějakej chlap si orval auto o sloup,můj taky nechápal a asi za měsíc to udělal taky.. 😖 To jsem si potom z něj dělala srandu,že umí řídit jen kamion a osobák ne... 🙂A kdepak máte chlapi?Můj je teď někde u Londýna a domů se asi jen tak nedostane..Do toho malej je pěkně mrzutej,jak je hnusně a musíme sedět doma...Už mě z toho chytaj nějaký depky.. 😒

Malýho vozím vzadu,ale už máme větší sedačku tak už musím po směru jízdy...

lenkavano
12. říj 2009

dani já jsem mu taky říkala že se ted to rčení potvrzuje.z piv možná nebude nic mít ale už nahlásil škodák takže nás srážky z platu neminou.trochu prý narazil roh chladáku,ale vrata prý jdou normálně zavírat a má trochu škráblou kabinu.říkal že se celej klepal protože chvíli předtím tam prej procházeli nějací dělníci.to by bylo neštěstí.když se vrátil do Modletic tak prý chlapi řvali smíchy.ale taky nechápu. 😀 😝 😒

eli77
12. říj 2009

Ahojky...tak po dlhsej odmlke sa hlasim. Nas tatino koncne po 5tyzdnoch v sobotu pride domov. Veeeelmi sa nanho tesiiiim ale aj mi je smutno bo do tej firmi sa uz vratit nechce takze bude mat cca2tyzdne na to aby si nasiel druhu pracu. Baby neviete mi poradit kde teraz beru soferov. Uz som zopar firiem obvolala ale neberu...alebo az na novy rok...alebo okamzite... ☹

lenkavano
12. říj 2009

ahoj eli obdivuju tě že to bez manžela tak dlouho vydržíš.s prací ti asi nepomůžu MMjezdí jen po čechách ,cizinu už ne.Ale myslím že holky odtud budou vědět .držím pěsti at jste úspěšní. 😉

eli77
12. říj 2009

lenkavano dakujem...a zatial to zvladam iked najhorsie je to asi vecer a rano...a ten posledny tyzden ked uz ma prist domov...A vidim ze aj ty mas 4deticky dvoch chlapcov a dve baby...presne ako my 😀

dana24
12. říj 2009

Eli já vím o jedný,ale musí se jezdit do Rakouska za Linz...To je od vás dost daleko.

eli77
12. říj 2009

Dana teraz je vo firme v Nemecku v Netetali...to je pri hollandskej hranici 😉 takze Linz je isto blizsie...do ip by si mi vedela o tom napisat viac? Dakujem

jola2
12. říj 2009

lenkavano:to je teda pech!!

dani:jj já si taky dělám srandu s MM že může řídit jen kamion!! Má takovou velkou krávu a když jel s autem a vozíkem tak šikovně se otáčel že zrušil celý nárazník 😒 . No a kdo musel jed auto zpravovat?? No já! 😠 . A co si myslíte že si myslel opravář kdo to udělal? No já! 😒 A když jsem mu říkala že mám šikovného manžela že za to může tak se jenom culil (kret.n!!) Neboj depka přejde udělej si něco hezkého JENOM PRO SEBE! to pomáhá 😉

Manža teď lítá na té řepné kampani tak je každý den doma (chodí na noční) 😵 . Teď o víkendu s ním byla i Jolanka tak jsem se divila že to vydržela 😀 sice to celý zkoro prospala ale měla zážitek teď o tom pořád mluví a je velká "kamioňačka" 😀 a peče jenom s tatínkem 😀

lenkavano
12. říj 2009

jolo s tvým manželem jsi mě teda pobavila. 😀 No jo Eli máme to podobné ,my jsme si to ale udělali na přeskáčku 😀 😀 😀 😀 a to si představ že se MM jmenuje stejně jako tvůj synek Tibor.tak to už se zákrátko zase rozrostete,už máte jméno pro holčičku? 😉

eli77
13. říj 2009

Lenkavano ano uz mame meno pre mimco...totiz to nase mimco ma uz 9mesiacov 😀 a priblizne v decembry by sme ju mali dostat. Berieme si z detskeho domova dievcatko a vola sa Chanel...takze moj porod bude v decembri a cakam uuuplne ine komplikacie ako pri beznom porode 😒

dana24
13. říj 2009

Ahojky...Eli,já jsem pitomá..Tam v tý firmě teď měnili řidiče,ale ze slovenských na český...Tak to by ho tam asi nevzali... ☹ Jéé,to je moc hezký že si berete miminko...Určitě vás žádný komplikace čekat nebudou..To budete mít moc pěknej dáreček pod stromeček.. 😵

Joli,tak to se máš,že je aspoň doma...To můj už se nemůže dočkat až si sebou Martínka vezme..To si ale ještě počká.. 🙂

lenkavano
13. říj 2009

Eli 😉 no to je krrásný že si berete malou.věřím že nebudete žádné komplikace mít a že prožijete krásné vánoce. 🙂

lenkavano
13. říj 2009

tak koukám,že to tady nějak ustrnulo ☹ holky kde jste všechny ,že vy jste odcestovali s manžílkama. 😀 😀

marti457
14. říj 2009

Ahojky, venku hnusně tak ani není o čem psát 😝 😠 ☹
Kubik začíná mít rýmu 😖

lenkavano
14. říj 2009

Ahoj Marti už by mohlo být jaro vid 😝 já zimu úplně nesnáším,zmrzlé nosy,nohy,strojení,brzké tmy,brrrr 😠

jankabambulka
14. říj 2009

ahojte
dlho som tu nebola- moje dvojky sa rozhodli , že mi nedajú šancu 😠 😅 . o pubiške sa radšej ani zmieňovať nebudem,k lebo by ma musel trafiť šľak !!" 😠
tak a chlap príde a zasa len na otoč resp.vraj cez víkend by mohol byť doma - haha a k aj ostane tak poletí chatu dorábať. a od pondelka opäť hajde na 2tt. baby pomaly si začínam zvykať i keď sú chvíle a hlavne keď dám deťuchy spať - také na nervy...
inak u nás od včera sneží ako šiblé a ale tak husto, že keby bola zamrznutá zem, tak mi máme aj po kolená isto snehu 😝

marti457
14. říj 2009

Ahoj Lenko, to by už tedy mohlo 😀 😀 😀 taky mě ta zima moc nebere - hlavně když se někam chystáme, to je něco než se všichni oblékneme a to mám jen 2 děti 🙂 co teprv ty a Janka s dvojčátkama 😝

jankabambulka
15. říj 2009

ahojte

nemáte niektorá na predaj bundičku a odteplovačky pre chlapca (86, 86/92) a resp. alebo 😀 dievčatko (veľkosť 86, 80/86 no možnbo aj 86/92 ale to si ju neviem v takom predstaviť)

katarinka1107
15. říj 2009

halo halo , ahojte damy 🙂 janka bohuzial nemam ja uz nic, vsetko som pratala dalej 😖 Marti457 to stym obliekanim , to je des, ale nastastie uz Jurko vyrasta , tak sa to lepsi, Nam v sobotu dojde tato domov sa tesim 🙂 Janka u vas uz asi nasnezilo co? Brrr minuly tyzden 28 teraz boli rano 2st mi ukazalo v aute . Pekny den si aspon uzite maminky

jankabambulka
15. říj 2009

kati, u nás kydá už 2 deň v kuse!!! kruci a ja potrebujem ísť do mesta ach jóoo
no nič zajtra bude doma tatik tak musím pobehať a pozháňať si lebo v pondelok odchádza

jaa
15. říj 2009

jankabambulka.Jestli seženu větší,tak bych tu měla kombinézu REEBOK.12-18 měs.Nelle je naknop. 😅 Růžová.s kapucou a rukavičkami.

katarinka1107
16. říj 2009

janka vy to tam mate divoke aj bez snehu , ked vam robia okolo dialnicu , vsak?Pekny den damy inak 🙂

jaa
16. říj 2009

U nás bylo dneska 30cm sněhu!!!!! 😅

jankabambulka
17. říj 2009

jaa-ďakujem pošli foto do ip ti vložím adresu mail.
kati- nám to ide rovno ponad hlavy , cez stred mesta , mám kdesi aj fotky. babenky si zoberte , bežne prejdem od lekára domov na sídlisko cca do 10min teraz ke´d náhodou je špička tak hodinu
a to je nič piatok oli kolóny pred vstupom do bystrice z diaľmice takovú malinkaté- čakali 2h!!!! dobre čítate 2H!

katarinka1107
18. říj 2009

janka, tak to ti nezavidim ,od nas do hc je 10km a mam dost, ked tam cakam v spicke v kolone nejakych 25-30min a nie 2h. Uz aby ste to mali hotove vsak?

katarinka1107
18. říj 2009

Inak Damy peknu nedelu 🙂 🙂

martinamil
19. říj 2009

Dobré ránko,

nejprve vše nejlepší všem Michalkám!

Holky, mě se zbláznila babička (Kryštofova prababička) a přihlásila ho do internetové soutěže. Když už tam tedy je, dejte nám prosím hlas. http://www.diteroku.eu/hodnoceni/36638/soutezic...

marti457
19. říj 2009

Ahojky, ohodnotila jsem vás desítkou 😉 snad se to přičetlo, nevím kolik měl hlasů předtím, teď tam má 28 🙂

Jinak nám Lukášek po tom očkování má opravdu horečky - 39°C - celý víkend, včera slavil svátek chudinka a bylo mu mizerně ☹ v noci nespí a ráno si vyspává do 9hod 😝