Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katarinka1107
19. říj 2009

zdravim mamky 😉 😉 Krystof ma aj od nas 10 😀 . No mas teda akcnu babinu Marti 😀 . Marti457 rychlo sa oodteplotujte 🙂 Pekny den

lenkavano
19. říj 2009

ahojky holky stávkoval mi notas.Marti 457snad se tý teploty brzy zbavíte. 😖 Marti Kryštofovi taky pošlu hlasy,ale ještě jsem na vaší akční babičku nejukla. 😉

dana24
19. říj 2009

Ahojky....Marti,tak jsem Kryštůfkovi taky poslala 10,tak doufám,že vyhraje... 🙂

Marti457,tak si to chudák teda pěkně vybral na svůj svátek..

lenkavano
19. říj 2009

holky tak už nám hicuje Lenička to bude noc. ☹

marti457
20. říj 2009

Kuba teď ráno tak chrchlal, že se málem pozvracel ☹ asi je vemu oba k doktorce 😠

lenkavano
20. říj 2009

ahoj marti Lenča je už zase v pohodě .Kubíka je mi líto ,dej pak vědět jak jste dopadli u doktorky.nedávno ve zprávách říkali že řádí černý kašel ale už nevím kde.

marti457
20. říj 2009

Nakonec jsme nejeli k dr. Asi měl zajetou rýmu v krku a tím to bylo, začal smrkat a kašel je lepší, uvidíme, kdyžtak půjdem zítra a Lukášek se dneska drží pod 38°C a jí už konečně aspoň suchou housku - zkusím mu dát ještě polívčičku.
Lenka tos mě trochu vyděsila s tím černým kašlem. To je dobře, že je Lenička v poho 😉

lenkavano
20. říj 2009

marti neboj to Kubík je asi jen zahleněný.ale já si bohužel nevzpomenu kde ten kašel řádí,jestli mluvili o Chomutovu nebo já opravdu nevím.je to asi 2dny.já mám z černého kašle taky hrůzu.

martinamil
20. říj 2009

Holky, tak už máme taky zub 😵 A úplně bez příznaků, jen jsem koukala proč pořád kouše svůj paleček na stejném místě a objevila jsem ho.

Kuk http://www.facebook.com/photo.php?pid=30321960&...

Zítra ráno jedeme s Kryštofem na krev do Prahy, tak jsem zvědavá na to ranní vstávání. Jsem si hodně odvykla, když Kryštof spí min. do 7:30 hod. 😔

Je mi moc líto, že jsou malí nemocní, je to tím pitomým počasím 😠 😠 😠

lenkavano
20. říj 2009

martinamil tak to gratuluju k prvnímu zoubečku. 🙂 🙂 ale že si pospíšil,vid?naše děti měly první zoubky kolem 8měsíců a nejstarší Bob dokonce až na 14měsících 😝 to už jsem se ale modlila. 😀 😀 taky jsme to měli vždy v pohodě,nezažila jsem proplakané noci.no leničce ještě polezou tak to musím zatukat. 😀 😀

dana24
20. říj 2009

Marti,gratuluju k prvnímu zoubku...Nezapomeň si jít něco pěknýho koupit na sebe 😉 😉

Hurááá,taťka nám dorazí ve čtvrtek konečně po 2,5 týdnech a bude doma až do neděle. 😀 😀 ...To jsem zvědavá jak se na něj bude malej tvářit...

Jojo,tohleto počasí je fakt děs...Všude davy nemocnejch prskajících lidí... 😒

lenkavano
20. říj 2009

Ahoj Dani tak to jsi pěkně natěšená vid.já mám ted manžu skoro každý den doma.minulý týden to dokonce vypadalo jak kdyby dělal ve fabrice.dřív když jezdil na delší čas ven tak mu po příjezdu občas děti řekly strejdo,protože strejdu viděly častěji.ten vylítával jak čertík z krabičky. 😀

dana24
21. říj 2009

Ahojky...Leni,tak to doufám se u nás nestane...On už takhle těžce nese že ho malej kolikrát nepozná a že nemůže být s náma víc...No jo hypotéka,to je hrůza.... ☹

lenkavano
21. říj 2009

dani to bylo myšleno spíš v legraci ,neboj. 😉 máme taky úvěr ale co se dá dělat.horší když někdo splácí z platu 13000.to je pak síla.naštěstí MM nechce jezdit stále,jenom než se zahojíme.pak teda plánuje jezdit dál,ale jen okolo komína a aby byl každý den doma.ale to už pujde asi rovnou do důchodu 😀 😀

dana24
21. říj 2009

Leni,tak to máme naplánovaný taky...Mám obavy,ale že to bude taky až na ten důchod... 😉

jankabambulka
21. říj 2009

ahojte
mám sto chutí vytrieskať miša , nič iné len blééééé bléééé už mi z toho cvoká. má jediné šťastie , že už spí. katka sa zasa naschváľ vyzúva z ponožiek aby mala bosé nohy 😠 😖 ...
a to zajra musíme cestovať do trenčína na kontrolu s miškom /na predčasne narodené, katku už vyradili, že je ok/ a ešte očné, neviem ako to zvládnem, lebo mišo na očnom sa nikdy nechce nechať vyšetriť a drží ho chlap , mne to askosi srdiečko nedovolí tak na sil-ale zajtra budem musieť 😔 😒
inaki aj my máme úver- teda nemáme už je vyčerpaný 😀 už ostáva len splácanie 😝
marti - úžasná fotka 😵 😵 😵 😵 o chvíľu predbehnete aj našu katušu, tá po zoboch pomaly ani chýru ani slychu -má len predné a miško už aj stoličky a ide do poslednej fázy -očáky

lenkavano
21. říj 2009

janka koukám že máš doma veselo 😀 já už zase dneska snad 5krát uklízela šuplík s ponožkama.Lenča ale už moc nechodí odpoledne spát tak se žádný odpočinek nekoná. ☹
Dani jojo je to hrůza. 😉

katarinka1107
21. říj 2009

zdravim 🙂 Janka mas to doma divoke 😝 ja mam dost obcas jedneho a nasej pubisky 😀 tak zajtra sa drzte a ostatnym maminym pekny den , mame doma este tatu tak palim za chlapcami 😀

martinamil
21. říj 2009

Holky, díky.

No kdo dnes nemá hypotéku? Je to jeden z důvodů, proč jdu od 1.1. zpátky do práce a Aleš zůstává doma. Dnes jsem mluvila s kamarádkou, manžel jí taky jezdí a v současné době jsou doma na neplaceném volně a do teď na 60% platu a ona na mateřské 😢 takže hledá něco jiného, protože se to nedá.

Janko, vždy si řekni, to zvládnu a nech jí naboso. Až jí bude chladno, ráda si ponožky nechá. S námi to máma nedělala jinak (měla mě + dvojčata).

marti457
21. říj 2009

Ahojky holky, Janka PEVNÉ NERVY!!! Taky teď ulítávám - oba bych je někdy přerazila 🤐 Kubik je zlatej, ale když ho to popadne, umí být na zabití - hrozně napodobuje ostatní 😠 dostane na zadek a je zase zlatej a Lukášek už je bez teplot, ale vzteklej a kňouravej zůstal a má ještě horší noci než jindy 🙄 jsem u něj furt, snad po půl hodině a to ještě když si k němu lehnu tak mě vystrkává a vzteká se 😝 má naběhlé dásně tak že by mu rostli stoličky ???

marti457
21. říj 2009

Ježiš ROSTLY STOLIČKY 😀 a ne rostliiiiii 😀 😀 😀 člověk doma zblbne

lenkavano
21. říj 2009

marti to je možný že malému rostou stoličky když je uknouranej.my to měli taky.ono ale působí i to počasí je to strašně otravný.
Martinamil tak to má kamarádka blbý a kor ted před vánocemi.já si nedovedu představit že by byl manža bez práce. 😝

dana24
21. říj 2009

Tak jsem pěkně naštvaná...To je dneska ale den..Martínek je celej den na zabití a navíc mi volal manžel že ho poslali ještě do Bratislavy..Tak přijede až v pátek večer a v neděli znova na 17 dní pryč...

lenkavano
21. říj 2009

Dani to je pech vid 😒 ty pocity taky znám,zažila jsem to několikrát.to jsem pak měla vždycky chut pro něj prostě dojet.
Marti co Lukášek už je to lepší? 😉

marti457
22. říj 2009

Ahojky, Lukáška jsem včera odpo dala ještě babičce na hlídání a jela jsem si do města a prý se vůbec nebavil, koukal našpuleně a když na něj promluvila říkal nenenene - to on umí moc dobře 😀 ale pak večír už to byl zase on, usmíval se a byl hodnej. Tak snad mu to vydrží 😉

lenkavano
22. říj 2009

ahoj holky 🙂
marti tak to je fajn,že už je Lukášek v pohodě.za to my jsme moc nespaly.Lenička se pořád budila ,asi měla nějaké bubákovské sny.musela jsem ji každou chvíli těšit.ale ráno vstala s úsměvem,tak nevím.

marti457
22. říj 2009

Lenka to my máme takové noci teď často, pořád se v noci budí s pláčem 😢 asi opravdu mají nějaké špatné sny

jola2
22. říj 2009

čauvec holky tak se hlásím po dlouhé době holky teĎ Stonaly 😒 . Jolanka měla horečky a pak zvracela a od pondělka zase Lea . Dr. říká že jí lezou asi stoličky 😒 . má 38,5 až 39 pořád dáváme paralen a nurofen čípky tak snad už zítra bude líp.
martinamil:zahlasované na 10
Zítra vás dočtu moc vás zdravím a všem marodům přeji aby se brzy uzdravily

marti457
22. říj 2009

Martimil tak jsem hlasovala znova a přičetlo se 😉
Jola už jsem nenašla, kde soutěžíte vy, napiš prosím znova adresu ať můžu zase ohodnotit 😉 😉 😉

jola2
23. říj 2009

http://www.outdoorbaby.cz/cz/soutez/prehled-fot... holky díkec 😉
Dneska byla noc u nás zase horor 😝 . Jestli jsou to ty zuby tak je to zajímavé že ty první dva byli v poho a teď taková pohroma 😒 .
marti457:to máš dobrý že babi hlídá 😉 . U nás byla ve středu mamka a hlídala taky (ale u nás ) já jsem začala chodit na němčinu tak jsem zvědavá jak dlouho mě děti nechají 😀