Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

lenkavano
14. lis 2009

ono to je protivný marti já to taky nesnáším.a děti máte ještě u babiček?to by chtělo aby si s horečkou ležela.

marti457
14. lis 2009

Ležím, ale už mě to neba 🙄 dneska po obědě jsem měla 39°C to jsem fakt od rána hezky ležela a co mi zabral paralen tak sedím na gauči pod dekou.

Obdivuju Martimil, že to vydržela celé těhu 😉

lenkavano
14. lis 2009

marti tak to je mi líto.a bereš ještě nějaké jiné léky kromě paralenu?

marti457
14. lis 2009

Doktorka mi napsala Mucobene, jsou to rozpustné sáčky na roztažení průdušek nebo co 😒 bere se to jen jednou dopoledne a řekla, že paralen můžu kombinovat s ibuprofenem. Když mě se vždycky tak roztluče hrozně srdce - nejsem vůbec zvyklá na prášky, snad 4 roky jsem žádné nebrala. Tak se bojím a v 15 hod jsem si vzala už jen paralen a teď další. Zase mi je hrozná zima a mám 38 ☹
Pa pa jdu spát 😵

lenkavano
14. lis 2009

marti ibuprofen je dost silný zkus to zvládnout jen s paralenem.hezky se vyspi a at je ti ráno líp.pa 😉

arietiska
14. lis 2009

Jsem zde ať neblokuju téma. Mám jezevčíka viz. foto. A synovi říkáme Libča, Libísek, Liboslávek, Libiky si říká sám, Libísek, a všelijak. 😉

lenkavano
14. lis 2009

aha tak to jo.je to opravdu zajímavé jméno.a svátek slavíte na Liborka?a tvůj manža taky jezdí?jsem zvědavá vid 😉

arietiska
14. lis 2009

Slaví ho 5.5., dřív byl v kalendáři než ho vyškrtli, ale jinak je to odvozenina od Libora. Jméno si manžel vydupal, je již čtvrtý v rodě a všem Liboslavům se říká Slávek. Takže já jsem si vydupala Libču a prostě Liboslávka, když už se tak jednou jmenuje. Navíc je Libča a táta Slávek. Manžel jezdí teprve rok, ale už u třetí společnosti a je značně rozladěn z této práce. Ne, že by ho nebavilo říidit, ale vadí mu mom. poměry v kam. dopravě. Peníze, čas, jedeš prostě jak my pískáme atd. asi to znáte dobře. Mně vadí naprostá nejistota peněz, a to, že vlastně často nevím kdy odjede, kdy přijede. Asi nebude dlouho jezdit ...

lenkavano
14. lis 2009

tak to seš na správné diskuzi ,holky budou taky rády ,že máme další do party.
s tím ježděním je to ted horší dřív to byl zlatý důl.jste teprve v začátku tvé pocity si prožívala každá z nás tady ,že holky?a jezdí tady po čr nebo i cizinu?

lenkavano
14. lis 2009

ari už jdu chrnět,napiš sem když budeš mít splín nebo i jen tak ,budeme rády.zatím dobrou.

marti457
15. lis 2009

Tak jsem tu zas, nemůžu spát-už jsem si přerovnala šuplík se spodním prádlem a s pyžamama 😀 . Zas mě vzbudila teplota 38,5 ☹ mám už jen poslední 3 paraleny tak snad mají v neděli otevřeno v lékárně 😝
Lenko - ani vlastně nevím jak se jmenuješ a oslovuji Tě tak 🙂 já to popletla, IBALGIN, nevím jestli je v tom rozdíl 😒
Jinak vítám arietisku 😎

lenkavano
15. lis 2009

teda Marti to je síla že ti nic nezabírá.jo ibalgin je to samé.jo a jsem Lenka 😉

katarinka1107
15. lis 2009

peknu nedelu prajem 😉 Arietiska vitaj , marti no nie je ti co zavidiet, ja som prelezala si dva t dozadu, este ze bol Jurko u nasich a Bara ta uz v pohode. Ale ako citam , tebe nic nepomaha, 😒. U ans je slniecko, tatina mame doma 🙂 😀 tak je to dnes ozaj pekna nedela 😀

lenkavano
15. lis 2009

ahoj holky 😉
taky už mám tatku doma,konečně?hned je to veselejší.jinak tady je taky nádherně ani není zima. 😉

lenkavano
15. lis 2009

no zase jsem napsala místo smajlíka otazník 😒

arietiska
15. lis 2009

ahojky všem

lenka: Manžel jezdí ČR i cizinu, podle toho kam ho zrovna ženou. Teď byl 14 dní na neschopence a tento týden doma, pač pro něj není práce ... takže finance budou bod mrazu a my se z toho ...
Když jezdí vydělá, ale mně vadí, že je to loterie, že sinemůžu ani spočítat kolik donese. byla bych raději, kdybych věděla, že má každej měsíc 20 než jednou 30 a jednou 15 .... to je prostě pak peklo ... u nás už se to táhne od začátku tak. Navíc, když vydělá, tak se stane nějaký průser a zelepí někde pokutu ... jako např. v červnu za firmu v Polsku 1000EUR a dodnes je z nic nemůžeme dostat ... Jeho blbost, že to platil, ale nechtěl se nechat na 3 dny zavřít ... my pak byli měsíc totálně bez peněz ...takže nás to nebaví už oba ...

marti457
15. lis 2009

Hoj holky, u nás taky krásně a hned je mi líp, naposledy jsem měla ráno v 7hod 38 teplotu a od tý doby zatím nic 🙂 snad už budou moci děti ke mě - malej to zvládá u babičky dobře, prý se pořád směje, ale Kubikovi se stýzká 😢 v noci prý 3x ze spaní se ptal jestli je ještě maminka nemocná a že chce za ní a ráno prý říkal, že se mu zdálo o mamince 😔

lenkavano
15. lis 2009

ari tak to je smůla to je jasný že jste z toho otrávení.MM taky vystřídal pár autodopravců,ale tady ten ikdyž jsou taky některé věci nanic tak je asi nejsolidnější,aspon nehrozí,že by nebyla práce a výplatu mají pořád přibližně stejnou.ono je to fakt ted těžký.navíc manža musel kvůli Kubíkovi v září přestoupit na vnitro takže to bude znát ted i na výplatě.bere příští týden tak už se klepu. 😒

arietiska
15. lis 2009

lenka: no to já se klepu každej měsíc bohužel. Firma u které je, je taky solidní, všechno uznaný, výplatní pásky, je blízko našeho bydliště a nestává se, že by manžel odstavil naklaďák někde 5h od baráku a dom se dostaň jak chceš. Ale měli tam kontrolu, mom. hrozí, že krachnou nebo firmu nějak převedou na někoho jinýho a prachy vrátit nemají snahu. A můj muž je trouba, předal jim z Polska všechny papíry k pokutě a teď nemá nic v rukou čím by se bránil. Takže máme akorát složitosti si ty papíry vyžádat, ale snad to jde a nebude to ani moc problém. Naštěstí máme kamarádku polku co to vyřizuje... prostě furt nějaký problémy. Naštěstí se teď chvíli držel na jednom místě a mohli jsme si vyžádat úvěr ze stavebka, na rekonstrukci baráku. To byla naše roční můra ještě nedávno. Mít flek po zkušební době a ještě napsanou slušnou mzdu byl dost problém. Naštěstí v tomhle nám spadl kámen ze srdíčka. Je fakt, že peníze kluci kamioňáci vydělat umí, ale teda jsou slušně vydřený ... já osobně bych to nedělala ani za nic.

katarinka1107
15. lis 2009

marti 457to poznam , mala som jurka u babiny tiez a len sa vypytoval, ci uz som spapala medecinu ☹ Ale inak to zvladal, len mne bolo smutno, ze jemu je smutno 😒 ☹ Arietiska je na draka ako pises, nic nemas iste, a vsetko nemozes nejako naplanovat, je to ako vyhra v loterii, natrafit na normalnu firmu 😠 Snad sa vam podari nieco lepsie, ale ako a teraz?? drzim palce

lenkavano
15. lis 2009

ahoj Marti to je dobře že už ti je líp,kluci ti hned skočí kolem krku ,počkej 😀 😀 😀
ari já bych tu práci nemohla taky dělat,ty čekačky,dlouho pryč a daleko od rodin.párkrát jsem s manžou jela a bavilo mě to vždy jen chvilku.ale co se dá dělat,dneska málokterý chlap jde jezdit jen z důvodu,že se mu to líbí.motivací v dnešní době jsou prostě peníze. ☹

arietiska
15. lis 2009

No to jo, ale já mám dojem, že ani ty peníze nejsou právě to co by to mělo být ... jak píše katarinka. Každej měsíc to máme jak prohru či výhru v loterii... 😖

lenkavano
15. lis 2009

no právě není to doceněné.příjde mi že dřív měli ti chlapi mnohem víc výhod.

jaa
15. lis 2009

Ahojky.
Tak náš tatík vyfasoval taky pokutu.Za rychlost v Německu.250e. 😠 😠 😠 😠 Hlavně,že říkám...jezdi pomalu!!!!
Jinak prachy má pěkný,ale pořád schání lepší práci..Třeba pro Italy,či Holandany..Je to jedno.Ted jezdí pro Němce.

arie.fakt spešl jméno.Nejdříve jsem myslela,že se jedná o holčičku 😅

marti457 Koukej se brzy uzdravit 😉

lenkavo.Kubík je krásnej klučík...Kam ho pořád vozíte?? 🙂

lenkavano
16. lis 2009

ahoj holky 😉
Jaa teda to měl manžel pech 😖 250e.je dost.to fakt naštve. 😖 javascript:addEmoticon('😖','vBody')
Díky za pochválení Kubči.vozíme ho do speciální logo školky.je tam od neděle do pátku a na víkend doma.

marti457
16. lis 2009

Ahojky, tak hlásím, že jsem bez teplot 😎 naposledy včera večer 37,5 ale jsem pořád jak opilá 😝

lenkavano
16. lis 2009

ahoj Marti tak to je fajn.

jaa
16. lis 2009

leni.Tý jo.Mě by bylo smutno.. ☹ A,jak to snáší???A, je to znát,že tam je??myslím na mluvě...

marti.hurááááááááááááá

lenkavano
16. lis 2009

Jaa no ze začátku to bylo hodně moc krušný.navíc to bylo i nečekané,jeli jsme se tam podívat na pozvání ředitelky s tím,že ho tam rovnou přijmou od září příštího roku do 1.třídy.no a oni ho vzali rovnou ještě tento rok do školky.takže jsme jeli domů spakovali věci a vezli ho tam znovu.chvíli trvalo než si Kuba zvykl a pro mě to bylo šílený,pořád jsem bulela ,nejvíc večer.jsem ale v kontaktu s ředitelkou a píšeme si emaily takže ted už jsme si zvykli.Kuba je prý smutný chvíli po našem odjezdu ale pak je v pohodě.výhodou je že jich je ve třídě jen 11 takže mají individuální přístup a hlavně od rána do večera logo péči.je to tam takové rodinné,učitelky úplně suprový.Kuba je prý jejich sluníčko.napíšu ti na školu odkaz jukni když budeš chtít.ve smutku po Kubovi mi pomohl hodně i tady koník,když jsem se z toho mohla vypsat.na řeči už je to znát,opravdu se lepší,v normální školce by ztratil další čas.nevím ale jestli tam nebude chodit ještě tu první třídu.škola má stránky zslogo@specskola.cz
jinak přidala jsem nějaké fotečky 😉

jaa
16. lis 2009

Leni.Už jsem mrkla na malé kamionáky... 😉
A,jak to máte daleko za Kubíkem???A,on nemluvil vůbec???