Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

lenkavano
21. lis 2009

jo hanulík asi tak nějak to je 😉

lenkavano
21. lis 2009

ale tady nešlo o to někoho strašit nebo mu kazit náladu,spíš jen varovat a nepodcenovat.věřím tomu že kdyby mili hned věděla co se s Milenkou děje ,mohlo být vše jinak.ale někdo to asi holt špatně chápe.

lenkavano
21. lis 2009

hanulík jukla jsem ti na albíčko,Staník je krásný kuliferda 😉 a ta fotka s dědou a babičkou.super. 🙂 🙂

lenkavano
22. lis 2009

holky kde jste potvůrky? 😉

marti457
22. lis 2009

Jsem tu Leni, ale ty už zase ne, co? 😉
Neštovičky už snad odeznívají, už jsou pěkně seschlé, ale teď teprve pěkně asi svěděj 😝 už jsme i bez teplot 🙂

lenkavano
22. lis 2009

marti to je dobře,já jsem tak ráda,že už si se ozvala,ale i vůbec bylo tady mrtvo.je dobře že neštovičky pokračijí takhle zdárně ,myslím,že ted už se bát nemusíš ,když je Kubík bez teploty.jsem opravdu ráda,myslela jsem na vás jak to zvládáte.
jinak představ si co mi provedla včera Lenina.dělala jsem kuře a zapoměla po obědě zavřít troubu a Lenina si ten omastek napatlala na celou hlavu i na obličej.byla jak vosková panenka.tak jsme drhli hlavu,ale stejně to není ještě úplně dole,jsem z toho fakt na prášky.navíc se jí z vlasů line vůně šamponu s kuřetem. 😝

marti457
22. lis 2009

Ježiši 😀 😀 😀 to mě pobavilo - to vím, že pak bulela ve vaně co? Člověk aby myslel fakt dopředu, co se může všechno stát 😝

lenkavano
22. lis 2009

no to víš,že bulela a já málem s ní 😝 😝 😀 ale ted má ty vlásky fakt hrozný,má to jak mokrou trvalou.už to neníčerstvej květák ale povadlej květák....... 😀 😀

marti457
22. lis 2009

Tak ještě párkrát umyjete ty vlásky a Lenička bude mít opět květák 😀 😀 😀 Děti by se nejraději patlaly ve všem, našeho Lukáška hrozně přitahuje nočník 😝 Kubik se jde na něj bez řečí vyčůrat a Lukášek na to přijde a už se v tom myje 😝 😝 😝 FŮŮŮJ

lenkavano
22. lis 2009

jééééžiš tak to je taky něco ,já si to živě představuju 😀 😀 😀 😀
no jo ted bude zase velké mytí a pak znova,musím ji nechávat nějaké intervaly aby pak neměla trauma 😝 zatím ho mám jen já 😝 😝 😀 😀

hanulik
22. lis 2009

Leni, díky. No je to náš poklad. Občas ho fakt jen kopat. 😀

Dneska jsme tu měli na návštěvě babi a dědu. Babi přivezla tašku věcí, tak jsme zase na chvíli vybaveni. 😉 A dokonce Staník asi po 10 měsících nebrečel, když se k němu přiblížil děda. Hrozně se ho bojí a najednou se to v něm asi zlomilo.

Koukám, že děti jsou pěkný šikulky. Když pominu, že si v létě na zahradě sedl do trávy, pokadil se a hrál si v tom s autíčkem 😝 , tak nás tyhle exesy docela obchází. Venku spadne a hned mi ukazuje, že má špinavý ručičky a chce je otřít. Ale když má kalhoty špinavý od bláta, to mu nevadí. 😠

marti457
22. lis 2009

Hanulik mě oba kluci v tomhle věku kolem roku se hrozně styděli - no Lukášek ještě stydí chlapů a hlavně dědů 😅 snad už nás to taky přejde 🙂

hanulik
22. lis 2009

Marti, jenže u něj je to asi od 3 měsíců. Prostě jak se přiblížil děda, děsný řev. Bylo jedno, jestli spolu byli hodinu nebo celý víkend. Prostě ho to nepustilo. Má kolem sebe pořád jen samý baby a tohle je asi výsledek. 😅

lenkavano
22. lis 2009

Hanulík já si myslím že pak bude dědy mucka,uvidíš. 😉 jinak teda hovínkovej náklad v autíčku no taky pošušnáníčko. 😀 😀 😀
marti jdem na další pokus,ted si ji bere do vany Bob. 😝 😝

hanulik
22. lis 2009

Leni, je to asi prima, když Ti starší sourozenci pomáhají, co? Já mám o 9 let staršího bráchu, ale od narození na mě docela dlabe.

hanulik
22. lis 2009

Leni, teda to je dětí. 🙂 Je to prima, mít takovou velkou rodinu, co? Ta malinká má děsně krásný vlásky. 🙂

lenkavano
22. lis 2009

hani no za normálních okolností má 😀 😀 😀 😀 😝 co se týče rodiny tak si opravdu neztěžuju jenom jsem zvědavá jak to bude jednou až budou mít své rodiny,snad si nepořídí tolik dětí 😀 😀 😀 😀 😀 jinak Bob mi pomáhá opravdu hodně,Klárka si veme občas malou ven......

jola2
22. lis 2009

hanulik:já když jsem byla v 8měsíci těh. tak Jolanka chytla neštovice (a já jsem je ještě nikdy neměla) tak jsem taky měla nahnáno ☹ . Ale naštěstí jsem to nechytla . Musím říct že Jolanka se strašně hezky stará o Leu a každému připomíná co může a nemůže papat

lenkavano: 😀 😀 😀

tento týden slaví manža 30té narozeniny tak mám docela napilno 😒 . Holky nevíte nějakou vtipnou básničku nebo veršík??? Nebo nějakou srandu co se dělá na naroz.??

lenkavano
22. lis 2009

ahoj Joli díky za útěchu 😀 😀 😀 😀
no jo to bude mít manža výročí to by chtělo něco originálního,ale mě fakt nic nenapadá. 😝

hanulik
22. lis 2009

Leni, jak to myslíš, že si nepořídí tolik dětí? My zatím plánujeme minimálně tři, myslíš, že je to v dnešní době bláznovství?

Jol, to věřím. Já si fakt asi nechám nejdřív zjistit ty protilátky.
Malá je šikulka, doufám, že se eventuální sourozenci budou mít rádi.

lenkavano
22. lis 2009

hani né to není ,viz my 😉 ,ale pak by to byl pěkný šrumec,dovedeš si představit 16vnoučat a 64pravnoučat? 😝 😝 😝 😝

hanulik
22. lis 2009

No kdyby jste se všichni sešli třeba na Vánoce. 😀 😀

jaa
22. lis 2009

leni.nestraš.. 😀 😀 😀 Já jim pořád říkám...jedno vám stačí.. 😅 😅 😅 A,k nám se naštěstí nevejdem,.. 😉
Jo a táta nám přijel místo ve čtvrtek,až v sobotu poo. 😠

lenkavano
22. lis 2009

ahoj Jaa no neboj já je budu taky krotit,,řeknu jim ,že my s tatkou jsme udělali takovou základnu a oni už takovou dělat nemusejí.no ale už jsem na toto téma mluvila s Bobem a prý chce nanejvýš 2,po zkušenostech se sourozencema,tak snad mu to vydrží.jo a k nám se taky nikdo nevejde....... 😀 😀
Hani vánoce se 106 lidma no pošušnání 😀 😀 😝 😝 to by za mnou jezdili do Kosmonos(blázinec)
Jaa teda to je hrozný vid,když už se na ně těšíme a chvíli před tím změna plánu,mě to tak vytáčí ☹ ☹ ☹ ☹ nám přijede tatka zítra ráno,ale on byl ted dost často doma na skok tak mi to ani nepříjde.včera jel Liberec a já si z něj dělala legraci,jestli se nechce stavit zase doma,ale prý by to už byla silná provokace tak to neprošlo 😀 😀
jinak už máme doma zase květáka,Bob si ji vzal ve vaně do parády a vylezl květáček jedna radost 😀 😀 😀 to jsem ho ale podezřívala jestli ji nemyl hlavu jarem,že byla tak odmaštěná 😀 a to nebyl slyšet ani žádný řev, když meju já ,tak to je jak na porážce 😝
koukala jsem na SS a dostal mě šmajda.byl suuuuper.

lenkavano
22. lis 2009

Hani ještě mě napadlo ty vánoce víš co by ale bylo pro nás dárečků? 😉 my bysme samozřejmě z našich malých důchodečků nemohli nic kupovat ☹ ☹ 😝 ,ale oni mladí v plné síle a s tučnými konty......

jaa
23. lis 2009

Leni. 😀 😀 😀 😀 😀 To by jsme se měli,co???Od každého dítka 2 litry a mohli by jsme jet na cestu kolem světa.. 😉

marti457
23. lis 2009

Ježiš holky to by jste se měli 😀 No ale to je fakt, jednou těch vnoučátek ! Našim stačí, že mají mě a bráchu a každej máme 2 kluky, většinou se sejdem všichni u našich 😉

lenkavano
23. lis 2009

jééé Jaa no dva litry mě sice nenapadly,ale ted si to dokážu kráááásně představit.nebo bysme dávali korunku ke korunce a v 80 by z nás byli milionáři 😀 😀 😝

jaa
23. lis 2009

JJ.holky....Já jen doufám,že těch vnoučat moc nebude.. 😀 😅 Ta nejstarší má holek plné zuby,tak u té počítám s jedním...Ta prostřední je magor u mě,tak tam si netypnu a ta třetí chce prý 2..

lenkavano
23. lis 2009

Jaa no já taky doufám,ono je sice ted fajn mít velkou rodinu,ale pak už by se to tak rozmnožovat nemuselo.taky to nevidím nijak dramaticky.koukám že ty nejstarší máme stejné věkem,tak mě uklidnilo,že to Bob asi fakt myslí vážně,když není s takovým názorem sám.