Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
30. lis 2009

Já,už myslela,že spíš 😲 😲 😲 JJ.Berou.Ale musel by se hned hlásit.Je tam nápor a berou přednostně z Carga..

jaa
30. lis 2009

Nábor je v Pardubicích,nebo přímo v Německu.Ted tam nastupoval mm kamarád,co ho mm zaučoval.Podal žádost a šel snad do měsíce.Fakt neváhat...A berou i do dvojky...

jaa
30. lis 2009

A,co je hlavní..platííííííííííííííííí. 🙂
Tak jdu do hajan.Jako naschvál dneska malá chrupe,jako medvěd.A včera,když jsem si dělala nehty,tak pořád knourala.. 😠

jaa
30. lis 2009

Když budeš chtít,tak ti seženu tel.a mail na nábor.. 😉

lenkavano
30. lis 2009

Jaa napiš mi o tom a napiš mi kolik tak tam mají celkově třeba do IP.pošli mi prosím ten telefon email.díky moc.

katarinka1107
1. pro 2009

ahojte 😉 no babulky vy ste zeny cinu, akcne, rychle, ja ked sme nabehnem po par dnoch nestiham 😀 Ale vidno ako nasa kamionacka stranka funguje 😉 Leni drzim palec, nech to vyjde

lenkavano
1. pro 2009

Kačko ahoj díky za držení palců 😉

hanulik
1. pro 2009

Ahoj holky, 14000 na základ? To je pěkný. Manžel má 9600. Zbytek jim cpou po různých prémiích atd. Docela mě to na jednu strašnu štve, přeci jenom mu z toho jednou budou vypočítávat důchod. 😖

Tak jsem se chtěla večer koukat, ale normálně jsem vytuhla.

jaa
1. pro 2009

Leni.večer ti to pošlu.Jinak jsem se ptala účetní a nové řidiče budou brát,až v únoru.Ale je dobré tam zavolat a dát o sobě vědět.Oni si ho napíší a pak dají vědět. 😉

jaa
1. pro 2009

hanuli.JJ.14000.A po roce to navýší..

lenkavano
1. pro 2009

Jaa díky moc, 🙂

jaa
1. pro 2009

Leni.Máš to v IP.. 😉 Tak moc neváhejte...a uhánějte 🙂 Co.Lenička??Kam se zavřela dneska???Heled ,na ni bacha....Našli dítko zavřené v lednici a ono se tam pak udusilo.. 😲

marti457
3. pro 2009

Holky, kde jste kdo ? 😕

Náš mladší má neštovice 😖 to je furt dokola 😀 ještě žě ty děti nemám 4 😝 jako jaa a lenka 😀

Jinak martimil vás všechny zdravý a nestíhá - běhá mezi prací, Kryštůfkem a domácností. Musí to zvládnout do Vánoc a pak už si trochu odpočine, přijede jí Aleš a pak by měl být už na mateřský on 😎

lenkavano
3. pro 2009

ahoj holky 😉
marti tak to aspon budete mít dříve za sebou a pak budete mít pokoj.a jak to snáší,dá se to?jak už je dlouho máte?

marti457
3. pro 2009

Včera večer jsem mu objevila jeden pupínek na břiše a ráno tam měl pořád jeden, ale pořád se v noci budil a než mě napadlo ho otočit tak jsem zjistila dneska v poledne, že má docela dost puchýřků na zádech 😲 na břiše má pořád jen ten jeden 😀 a nikde jinde taky ne. Teď jsem mu objevila ještě jeden pod uchem. Až na to buzení to snáší dobře, ani teploty nemá. Tak uvidíme dnes v noci.

katarinka1107
3. pro 2009

ahoooj. Marti mys me ich este nemali, a desim sa , lebo Barca chodila aj do "kontaminovaneho prostredia" 😀 a nic ako skolkarka a co ked bude nahodou velka a tehu?? to ich mohla mat radsej teraz. (no som to napisala uzasne, ze co ked bude velka 😀 😀 no to raz bude nie 😀 😀 )UF a martinemil nezavidim , am to perne, pekny vecer damy 😉

marti457
3. pro 2009

Už jsem myslela, že je Lukášek taky nechytne a povedlo se

jola2
4. pro 2009

čauvec holky tak se konečně hlásím po oslavě 😉 . Bylo to super pařili jsme až do rána 😀 . Bylo tam hafo lidí asi 60 jídla pití no jak svatba. Leontýnka to zvládla spinkat celou noc s babičkou. Celý týden jsem taková nedospala 🙄 a strašně unavená. Teď začínám péct a do toho nějaké nácviky s Jolankou bo budou mít teď hodně vystupování a škola tak docela mazec 😀 .
Taky už jsem přestala kojit úplně se mi ztratilo mléko 😢 no ale kojila jsem 10m. tak aspoň tak. A hezky mi spinká v noci jak jí dávám UM (déle).
Holky co Mikuláš chodí u vá

jola2
4. pro 2009

tak se mi to nějak podařilo poslat vůbec nevím jak 😀 ale aspoň že se to nesmazalo 😒 . Chtěla jsem napsat jestli u vás chodí Mikuláš? Nebo chodíte na besídky kde je nebo si někoho voláte a zaplatíte???? U manžových rodičů chodí tři dny. On vlastně je jen na náměstí kde jsou s ním čerti a krtice . Oni honí děti a přivedou je za Mikulášem tam si musí kleknout a říct básničku. Pak je zas pustí a to je pořád dokola ale děti z toho mají strašnou radost. Ale ti čerti jsou teda pořádní těch se bojím i já 😢 😀 .

lenkavano
5. pro 2009

ahoj kamionačky 😉
nevzali si vás čerti?
Marti jak pokračují neštovičky?
Joli je dobře že jste si oslavu užili.jinak taky jsme byli s klárkou na náměstí na čertovské nadílce.byl tam zase kouzelník ,ale bylo mi líto že tam s námi nebyl kubík.minulý rok s ním totiž kouzlil na jevišti.včera jsme pro něho jeli a hned hlásil že tam byli taky čerti a prý ho nechtěli.zato v pátek Kláru prý vzali ve škole do pytle,byla prý napsaná v černé knize.no a včera večer jeli k mýmu bráchovi do Kutné Hory a před chvílí mi volali,že už tam byli čerti a Kláru zase chtěli vzít do pytle tak bulela a Kubíka prý čert chválil jak je hodný a šikovný,ani prý nebrečel.no a u nás byli asi před dvěma hodinama a Mikulda byl smutnej ,že nejsou doma,tak jim tu nechal aspon nadílku.takže my máme docela přečertováno.
a jak bylo u vás? 😉

marti457
5. pro 2009

Ahojky, neštoviček už máme plné bříško, záda a prdelku - ta ho asi bolí ☹ jinak to zvládá dobře, až na to spaní, to je pořád vzhůru 🙄 Dneska měl i zvýšenou teplotu odpo 37,5 tak jsem mu dala čípek a v 17hod jsme jeli k našim a šli jsme se na čerty mrknout ven, vzala jsem i Lukáška - snad to nevadilo s těma neštovičkama 😒 chtěla jsem aby taky něco viděl 😵
Jinak jsem byla docela zklamaná, čert, mikuláš i anděl SUPER, ale vždycky za nimi chodil dav dětí a dneska moooc slabý - šly jsem akorát já s mamkou a 2 kočárky, 2 nějaké holčiny a běhali tam dva malí kluci, které čert pěkně proháněl 😀

lenkavano
5. pro 2009

takže má Lukášek lehčí průběh než Kubík?jestli jo tak je to dobře.

marti457
5. pro 2009

Asi to mají nastejno, ikdyž měl Kubik 39 horečky tak to zvládal taky dobře. U Lukáška je horší to, že má plenky. On pořád jen pije, moc nejí - plínka je pořád plná a pod ní to má horší, i se mu tam jedna neštovice dře o tu plínku a ten zadek má docela chudinka bolavej ☹

lenkavano
5. pro 2009

ach jo prdelinka malej.a jak dlouho už je mát?už se mu vylupují?nebo ještě mokvají?

marti457
6. pro 2009

Dobré ranko, ještě mu mokvají a přibývají, má už pupínek vedle pupínku, lezou mu už na krk a obličej, ale nožičky a ručičky má čisté. Dnes v noci nic moc, byl snad po půl hodině vzhůru, pořád kňoural a měl 38,8 ☹

marti457
6. pro 2009

Jo a má je od čtvrtka, Kubik je měl taky od čtvrtka, přes víkend měl ty horečky a od pondělka mu už schly a Lukášek to má horší a horší 😝

katarinka1107
6. pro 2009

ahoj 🙂 lenkavo cert nas nevzal ja som ymslela vcera, ze mate vsetky doma manzelikov 😀 Marti ty zas nespis v noci 😝 ☹ chudatkoLukasko 😒 snad sa vam to vylepsi, pekny den mikulasky 😉

lenkavano
6. pro 2009

no tak snad to bude jak u Kubíka,už je neděle tak by to mohlo být v pondělí nebo v úterý už lepší 😉

marti457
6. pro 2009

Leni pořád nám přibejvaj nové a nové puchýřky. Prdelku má ošklivou, dala jsem ho po obědě teď spát bez plenky aby mu to trochu luftovalo - má pod sebou 3 ručníky, kdyby náhodou 😀 ale než usnul tak se 2x vyčural do nočníčku. On je sice nemluva, ale šáhne si na něj a udělá na mě hm tak vím, že chce čůrat. Je to šikulka, ale teď pěkně ukňouraná ☹

lenkavano
6. pro 2009

prdelka malinkej neboj to bude dobrý.je škoda že se mu to nevyselo najednou.takhle to budete mít zdlouhavější.je dobře žes ho nechala bez plenky.a mažeš tou vodičkou?