Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

marti457
6. pro 2009

Mažu vodičkou a udivilo mě, že jiná dětská než máme my radí maminkám, ať si koupěj v lékárně pudr. V pátek u mě byla kamarádka s 3 letou Nikolkou, která je má taky od čtvrtka- chytla je od nás, protože tu byly když je měl Kubik a ta měla ten pudr tak jsem jí od nás odlila tu vodičku. No já ji už měla odlitou od Kuby pro Lukáška.

lenkavano
6. pro 2009

aje ta vodička nějak cítit?

marti457
6. pro 2009

Moc není, asi to bude nějaký naředěný líh

lenkavano
6. pro 2009

no líh vlastně vysušuje tak by to mohl být. 😒

marti457
7. pro 2009

Tak máme stále pár nových puchýřků, teplotu 38 - 39, ale řekla bych, že už bude líp. Už mu jich většina zasychá, ale pořád se chudinka škrábe, to Kubika to tolik nesvědilo. Má teď takovej smutnej nemocnej výraz, to u něj neznám, je pořád veselej - ikdyž nadávám tak se směje 🙂
Tak snad už bude líp !

Co vy všichni, jak se těšíte na Vánoce? To bude zase veselo 😀 ale tý práce, pořád naklízet, samý návštěvy 😝

katarinka1107
7. pro 2009

ahoj 😉 marti snad bude lepsie uz Juuj vianoce, my sa chystame piect tento tyzden medovniky a linecke , v sobotu prie mm , tak potom uz len nejake dokoncovacka a samozrejme lietacky po obchodoch este 😝 😝

jaa
9. pro 2009

Ahojky..
Máme nový zubák...Stoličku vpravo nahoře.Myslela jsem,že bude první ta vlevo.Alespon tomu vše nasvědčovalo..Ale ona se ta pravá nedala... 😀 Čekáme ji každým dnem.včera v noci malá fnukala adneska to vypadá stejně...
marti.Snad,už bude brzy po neštovicích...A,co prcek??Už běhá???nebo si to nechává pod stromek??
kati.já nemám nic napečíno.S nellou se nic nedá.S holkama jsem i žehlila a tohle je děsný živel...

lenkavano
9. pro 2009

ahoj Jaa gratuluju k zoubku.jinak cargo je fakt v háji ☹

jaa
9. pro 2009

leni.fakt??Chlapi nic nevědí.Alespon v Pardubkách.To bude pro ně teda šok...A,co ten Login???Už se tam tm ptal???

lenkavano
9. pro 2009

v pondělí zavolá tomu chlapovi.šel by radši do dvojky,ale nechcese mu dojíždět osobákem do německa,měli bysme to takový problematický. 😒

marti457
9. pro 2009

Ahojky holky 🙂 jaa gratuluji k zubáku, taky máme už 3 stoličky a ta jedna dole je fakt už pořádná 😉 hošík si nechává běhání asi až pro holky (až bude muset běhat za holkama) 😀 pořád se strašně bojí pustit, on už se fakt jen jistí za tu ruku, ale když ho chci pustit tak si hned sedá. Už to zvládne i jít s Kubou za ruku, vypadá to ale komediálně. Neštovičky už budou snad lepší, dneska jsem se s ním byla ukázat doktorce, protože se mi to včera vůbec nelíbilo, ale dneska jsme první den bez teplot 😉
Jinak Leni, to je mi líto, že to vypadá špatně s prací ☹ taky by to byl asi u nás problém dojíždět do NDR, páč nejvíc využívám osobák já s dětma a MM by se tam neměl jak dostat 😖

lenkavano
9. pro 2009

marti no právě to je ten problém a ještě navíc ta Kubíkova školka,kvůli tomu šel z mezinárodky zpátky na kauf.
jinak neboj Lenička začala chodit na 15měsících 😉

hanulik
10. pro 2009

Ahoj holky, nám vyrostly téměř všechny zuby do 1 roku. První ve čtyřech měsících. Ještě nám ale chybí jedny stoličky a ty ne a ne se prořezat. Občas vidím, že to Standu bolí, ale bez výsledku. 😠 Zuby jsou hrozný. Bolí když rostou, když je vrtají a bolí, když je trhají. ☹ Jinak samozřejmě gratulujeme ke všem zoubkům. 😉

Marti, neboj, on to nakonec zvládne. Holčička od kámošky začala chodit taky až v roce a půl. Do té doby lezla, ale jen pozadu. 😅

Leni, tak ať se s prací zadaří. 😉 Já jsem ještě před pár týdny jezdila pečovat o babičku, tak jsem to měli s autem taky takový divoký. Protože jezdit 30 km autobusem každý den tam a zpátky by mě se Standou kleplo. Dneska už si ho zase manžel bere do práce, po Jihlavě se naštěstí dostanu městskou a zbytek prostě musím plánovat. Ale s dvěmi dětmi si to už moc představit neumím.

marti457
10. pro 2009

Asi nám leze taky další stolička, v noci zase řev, že to vzbudilo Kubika a ten se přišel zeptat co se děje 😕 Jinak teď mi vstával Kubik a Lukášek si ještě vychrupuje 😎 mám já to dětičky vzorný, spinkaj až do kouzelný školky aby na ni nemusely dlouho čekat 😀 neumím si představit, že bych je měla ráno budit a vodit Kubika do školky, no ale v září už pomastí 😝

hanulik
10. pro 2009

My, když jsme jezdili za babičkou, tak jsme taky vstávali o půl sedmý. 😠 A dnéska? 😀 Včera se nám doma otočil taťka, jen udělal devítku a zase jel, ale Standa to snad nějak cítil a byl ještě o devíti vzhůru. Normálně chodí spinkat tak kolem sedmý. Dneska ráno si to dospal. 😅 Teprve si dává svoje ranní mlíčko.

marti457
10. pro 2009

Ahoj Hanulik, jé vy chodíte spinkat kolem 7 ? to je pohodička, klidnej večer 😉 To mě právě choděj kolem té 9 hod večer 😒 ale zase ty rána jsou perfektní, přispíme si 😎 Včera jsem Lukáška uspávala večer od 9 a usnul až v 11 (to ho normálně neuspávám, položím ho a řeknu mu - spinkej já přijdu a on čeká a usne - snad mu to tak vydrží, Kubu jsem musela uspávat omíláním dokola pohádek) protože on chodí spinkat po obědě a to nám řekla doktorka, že máme přijí v 1 k ní a tak mi usnul v autě na 5 min a pak už nechtěl tak spinkal od 4 do 6 a večer ponocoval 😝

hanulik
10. pro 2009

Marti, my teď najíždíme na trošku jiný režim. Staník od malička teda usíná naštěstí sám. Dřív chodil spát před obědem a celé odpoledne byl vzhůru. A pak klidně šel o půl šestý spát a spal až do rána. Teď chodíme spát v jednu po obědě, tak se nám to o to zase večer protáhne. Ale tak od těch šesti chce stejně už být v postýlce a hrát si. Takže večery opravdu klidné mám. 😉

Teď taky zrovna spinká, vůbec nevím, jak to bude večer, ráno měl horečku, ale stejně dračil. Dali jsme panadol, pěkně i v poledne papal, tak mám strach, abych na jednu stranu něco nezanedbala, na druhou nechci zbytečně letět k doktorce, že měl jednou 38 a vypadat jak hysterka. 😅

lenkavano
10. pro 2009

hanulík ty máš zlatý dětátko 😲

marti457
11. pro 2009

To je fakt jak máš Hanulik zlaté a dobře vychované děcko 😉
Nechci strašit nebo něco přivolávat, ale takle pohodový to asi pořád nebude - ono se to zlomí a pak teprv budeš vědět, že máš taky děťátko a né mít takový lážo plážo při dítěti 😀
Náš Kubik byl taky zlatý miminko, a když se mi blížil termín porodu tak to pěkně rozjel 😝 a ukázal co v něm taky je, ale pořád to není to co kolikrát vidím u jiných dětí co ony dokážou, bych asi vylítla na Mars 😀

hanulik
11. pro 2009

No on je zlatej jen večer a ráno po probuzení. 😝 Přes den lítá, ječí. Nejvíc mi vadí, když začne vejskat v městské. Lidi pak koukají a ten malej lupm ví, že jsem nervózní, tak ječí o to víc. Jako kdyby si chtěl něco vyvztekat, ale nebrečí. Jen ječí. 😅 Chtěla bych ho to odnaučit, ale nevím jak. Zařve. Řeknu mu, jestli chce na prdel a on zařve ještě jednou a víc. 😕 No má ze mě prostě prdel. 😅
Jo a to zlatý děťátko mi dneska servalo tapetu pod oknem. Asi tak 30 na 70 cm a přinesl mi ji vítězně ukázat jako že už se mu to povedlo. 😠

marti457
11. pro 2009

😀 😀 😀 hanulik, takže malej je normální dítě 😉

hanulik
11. pro 2009

Marti, jasně. 😀
Holky, ještě že mám doma taťku. Normálně mě něco skolilo. Před 14 dny jsem asi na pohřbu pěkně prochladla, pak přišel výlet do lesa, prostě se mi to nastřádalo. Teď tu ležím s horečkou a jsem ráda, že se manža stará o malýho a zítra vyrazí k babi - moc se s tchýní nemusíme.
Jako normálně mě terorizuje vlastní dítě. Mlatí mě do nohy vařečkou, když jí dám pod peřinu, odhrne si jí. Je toto normální? 😅

katarinka1107
11. pro 2009

hanulik mlady to na teba skusa 😀 😀 rychlo sa uzdrav, Marti co vyrazky? a inak ahojte pekny vecer damy 😉

marti457
11. pro 2009

Neštovičky se už málému vylupujou, už je to v pohodě 😉

lenkavano
13. pro 2009

ahoj kamionačky 😉
tak jsem tu konečně po čase.
marti je dobře že už se neštovičky hojí a máte to už za sebou. 😉

hani pobavila si mě s malým v tramvaji,koukám že dokáže být i pěkný sígr. 😀 😀 😀
katarinko ahoj 😉
jinak holky nic nestíhám.tenhle týden budu lítat jak hadr na holi.ještě musím napéct nějaké cukroví.o uklizení ani nemluvím.šílený.dnes večer už asi zabalím dárky at mám aspon něco hotovo.

katarinka1107
13. pro 2009

pekny vecer 😉 my mame tatu doma 🙂 . Leni darceky mas pobalene , to mas hlavne nie 😀 Ale nie, idu caasy sialene , kazda sem asi len nakukneme a sup zase piect , upratovat a behat po obchodoch 😀 😀 .Marti tak to mate za sebou . U ans poletuje sneh slabucko, Jurasek zacal teplotovat, dufam ze nic vazne. pekny zbytok vecera 😉

jaa
14. pro 2009

Ahojky.
Tak nám se táta zláznil a ted se stěhujeme. 😲 😲 😲 Fakt blázinec....Jdeme z 3+1,do 4+1.jen s tím rozdílem,že ten náš byl fakt náš a ted jdeme do nájmu... ☹ Do bytu jsme dali haldu peněz a je mi líto ho opustit.5 dní z toho pořádně nespím...Nic jsem nepekla..ono se ani při tom nedá....

Dárky nemám.Jen Nellince došel kočárek.

Leni.Jak to Cargo????Končí???A,co mm??Volal do Logina???

lenkavano
14. pro 2009

ahoj Jaa my se taky budeme stěhovat ale v lednu.ted bych to nezvládala.jdeme do vyššího nájmu,ale zase je tam vše u huby,nemusí děti dojíždět do školy a školky.ten byt co máme si necháme a půjde do něj pak Bob.nebo ho pronajmeme.
a co to tvýho manžu najednou popadlo?
a stěhujete se daleko?
cargo je na tom blbě ale prý to ustojí.budou prý nějaké změny,ale uvidíme.s tím logianem ještě vyčkává,bojí se že by musel jezdit do německa osobákem.chtěl by vydržet v cargu.ale kontakt od tebe si uložil.

hanulik
15. pro 2009

Ahoj holky, Leni, no to on je andílek s růžkama.

Stěhování nezávidím. Já se stěhovala vlastně jen 2x v životě a úplně mi to stačilo. Teď žijeme v pidi bytečku, ale zatím to stačí. Toužíme po domečku, snad se to někdy splní. Pozemek máme, ale zbytek zatím ne.

Kat, tak ať je malý brzy v pořádku, takhle na Vánoce je to vždycky na houby. Já od pátku taky marodím. Manžel je pryč, v pondělí jsme to zvládali dost těžko.

marti457
15. pro 2009

Ahoj holky,
jaa nezávidím 😕 taky jsme se takle stěhovali těsně před Vánocemi, ale to jsme ještě neměli děti 😵
Leni ať firma přežije krizi 😉 držím palečky.
Hani buď brzy fit ! Je to nanic marodit a mít doma dítě, to si moc nepoležíš 😒
A co Katarinko malej, přešlo ta teplota?