Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

abinka
20. črc 2008

Ahoj kudrlenkaa,

My jsme na tom stejně,akorát,že tatínek chce žít a tak je v hospodě,na nohejbale a všude jinde než doma ☹

kudrlenkaa
autor
20. črc 2008

Ahoj abinko, tak to je pěkně zlobivý tatínek, toho jsem se u nás taky obávala, jelikož jsme tyhle akce taky podnikali, ale zatim je to v pohodě, tak snad to nezakřiknu, je to doma smutný bez chlapa pořád jen sama s mimčem ☹ kort když v noci nespí, nebo je fakt protivný

abinka
20. črc 2008

No jo to znám ☹ Jak dlouho jezdí a jak dlouho ještě bude jezdit???

Musíme vydržet nic jinýho nám nezbývá 😒

kudrlenkaa
autor
21. črc 2008

Jezdí asi 5 let, řekla bych, že je do toho asi totálně zažraný a bude jezdit ještě tak 1,5 r. A ten Tvůj ??

abinka
21. črc 2008

no ten můj jezdí 4 roky a bude teď končit ani nevím jestli na štěstí nebo na smůlu 😒

kudrlenkaa
autor
22. črc 2008

ono je to hodně o zvyku, naučíme se starat sami o sebe a pak se taky stává, že když jsme spolu každý den, tak si můžem začít lézt na nervy, ale když jsem teď na mateřský tak je to pro mě hrozný, jsem ráda, když může třeba jednou alespoň vykoupat, nebo nakrmit, takhle musí člověk všechno řešit sám 😖

abinka
22. črc 2008

no přesně celých 24h s mrňouskem ☹ Je to opravdu náročný.Jsem zvědavá jestli se vůbec snesem.Jsem zvyklá na svůj klid a teď bude doma,No uvidíme.

kudrlenkaa
autor
23. črc 2008

Určitě to zvládnete, i když mě se to povídá. Je ale třeba, aby ten chlap trošku viděl jak to celý týden vypadá. A začně jezdit tady u nás, nebo změní řemesl úplně ?

abinka
23. črc 2008

no už nebude jezdit.prozatím bude montovat čerpadla a pak se uvidí 🙂
Docela mě zarazilo že kromě mě se do tématu nikdo nepřidal a přitom je tolik kamioňáků 🙂

kudrlenkaa
autor
23. črc 2008

mě to taky překvapilo 😉 tak asi je maji všechny doma ☹

abinka
24. črc 2008

Však my se taky dočkáme 🙂

spetra
25. črc 2008

Ahojky, tak můj manžel sice jezdí kamionem, ale je každý den domä. Taky byl celý týden pryč (ale to jsem chodila do práce), když jste doma s dítětem to musí být strašné. Takhle jezdí 1/4 roku, ale už ted si nedokážu představit , že bych ho neměla každý den doma....

mucosin
29. črc 2008

Ahoj holky, i moje drahá polovička jezdí s kamionem. Když opomenu obavy, které kolikrát mám, protože na silnicích se fakt dějou věci, musím říct, že mě opravdu těší zjištění, že i přes to, že máte doma taky rozlítané chlapy, podařilo se vám zplodit potomka 🙂 Snad se zadaří i nám .......
Hlavně, aby se nám ty naši chlapi vraceli v pořádku 😉 Hezký den 🙂

chaluska
29. črc 2008

Ahoj, manžel je kamioňák, ale po zkušenostech, kdy přijel v noci třeba na dvě hodiny, aby se napakoval, jsme našli firmu, aby mohl jezdit "kolem komína". Jezdil dvoudenní střídání, docela nám to vyhovalo, ale co je malej na světě, vyměnil to za sice každodenní práci, ale spíše jen v noci. Není doma asi jen 1 až 2 dny v týdnu, což každá ženská uvítá. 😉 Úklid, kafíčko s kámoškou apod.
Myslím, že ženská moc dlouho nevydrží, že nemá celý týden chlapa doma. Většinou ten vztah končí. 😔 Proto se snažíme v tom udělat kompromis, aby jsem byli všichni spokojeni. 🙂

mila01
30. črc 2008

Ahojky holky,i mě potkal osud,že mám doma kamioňáka - a upřímně,nic moc.Začal jezdit,když bylo Andrejce 8 měsíců,teď jsou jí 4 a půl roku a přibila nám k tomu roční Karolínka,takže "mucosin" neboj,i tak se daj zplodit mimča. 😀 😀
Vyjíždí každé pondělí hodně brzo ( kolem 3 ráno ) a vrací se v noci z pátka na sobotu.Následuje silně hektický víkend,za který se snažíme dohnat celý týden,takže po víkendu jsem utahanější než po tom týdnu,kdy jsem s holkama sama.
Závidim vám,že některý už máte jasno kdy zkončí,u nás je to v nedohlednu.Teď zrovna rekonstruujeme byt,samozřejmě mu zrušili dovolenou,takže je pryč a já to tady už 3 týdny koriguju sama se 2 dětma - jsou to chuťovky,bohužel to všechny znáte. 😠 😠 😠
Takže holky - VYDRŽET VYDRŽET

mucosin
30. črc 2008

Ať přemýšlím, jak přemýšlím, pořád se nemůžu rozumově dopídit k tomu, v čem je pro ty chlapy co se téhle práce týče to kouzlo. Pokud u nás začneme debatu o tom, že je mi smutno, když odjíždí na celý týden, dostane se mi odpovědi, že on by sice byl taky raději každý den ve dvě doma, ale když není inženýr a chce poplatit hypotéku a další výdaje, pak se holt nedá nic dělat. Opravdu jsem zvědavá, jak to bude jednou fungovat s prckem. Pořád si říkám, že to zvládají jinde a že to zvládneme taky. Když si ale představím, o co všechno může jednou přítel a vlastně i rodina celkově přicházet, moc veselo mi z toho není ☹ . Jenže peníze si netiskneme, takže ....... Základ ale je, že ho ta práce aspoň opravdu baví, i když ho zároveň občas i štve.
Jinak děkuju "mile" za uklidnění 😉 , i u nás je výhled na zkončení téhle práce v nedohlednu, takže se připojuju k heslu VYDRŽET. Co jinýho nám ostatně taky zbývá, že jo 😅

mila01
30. črc 2008

přesně tak.Manžela ta práce taky baví,ale zároveň si uvědomuje,o co s holkama přichází a navíc - holky jsou jeho zlatíčka a moc je miluje.Snažíme se být společně všichni 4 každou minutu,kterou to jde a není to zas tak hrozný.Peníze potřebujeme,to se nedá nic dělat,dětem se to snažíme vynahradit jinak - jezdíme hodně na výlety,dost s nima sportujem ( kolo,lyže,brusle,chodim s nima jezdit na koně ).Ta malá to ještě nevnímá a Andrejka si zvykla,že táta je v práci a vydělává korunky a když přijede,tak je prostě jejich.Náš osobní život ( myslím manželský ) je dost odsunutý,ale chápeme to oba a bereme to tak.

jinak k tomu otěhotnění - u nás v rodině je to tak,že kolem projdou použitý slipy a jsme těhotný - jinak bysme to druhý asi jen tak neměli - pokaždé jsem otěhotněla napoprvé 😀

mucosin
30. črc 2008

mila: tak v tom těhotnění máte velkou výhodu, my se snažíme od října minulého roku a pořád nic, navíc mi teď dr. našel nějaký hnusný zánět, který naše snažení odsouvá na neurčito ☹ , snad se ale i u nás jednou zadaří. Každopádně ať je to všechno jak chce, je jasný, že by ty naši chlapi určitě byli raději s námi, než aby přes týden žili v kamionu. Jenže jak se říká, peníze jsou bohužel skoro vždycky až na tom předním místě 😒

mucosin
30. črc 2008

a ještě dodatek, jakože v zájmu nalezení nějakého pozitiva 😉 , rozhodně je lepší mít doma chlapa jen o víkendu s tím, že pak věnuje rodině všechen svůj čas i lásku, než chlapa, který je sice doma každý den, ale dětí a manželky si všimne jen ve chvíli, když má hlad, nebo kdy chce zjednat ticho, aby slyšel televizi 😒
Třeba nakonec zjistíme, jak bezvadně na tom jsme 😉

mila01
30. črc 2008

tak to mi mluvíš z duše,je to přesně tak.Navíc jsem zažila chlapa,který dělal práci,která ho nebavila a to bylo peklo.Navíc jezdim občas s nim ( tak jednou až dvakrát do roka) takže vim,že ty peníze má dost vydřený,není to práce jen tak - jiný maj ve 2,ve 3 padla a jdou domu,do hodpůdky nebo na gauč k televizce a oni makaj od rána do večera.

jinak s tim zánětem - dej na to hrozně bacha a určitě to nech pořádně vyléčit - já dostala zánět loni v květnu,to jsem byla v 6 měsíci,začala jsem krvácet,tři týdny jsem byla na kapačkách,aby malou udrželi,ale pak se utrhla placenta a okamžitě s náma letěli na sál a císařem jí vyndali ve 28 tt.Prý ještě hodinu a zústaly bysme tam obě.Malá měla 38cm a 1 kilo - bojovali jsme 7 týdnů v inkubátoru.Teď už to na ní nepoznáš - viz fotky,ale dej na to bacha - jeden blbej zánět a málem jsme o ní přišli.

chaluska
30. črc 2008

Mucosin - s tím časem věnovaným dětem a rodině musím souhlasit. Těm dětem možná dá víc zážitků s tátou než s tátou, který je každý den doma. 😉

mucosin
31. črc 2008

chaluska: zatím se sice pohybuju jen v teoretické rovině, ale zmáklý to mám po téhle stránce, myslím, dobře 😉 😀

marta82
31. črc 2008

Manza ma take dilema. Jezdi jako ridic autobusu. Prvne chtel jit na vojaka ale to mu asi nevyjde tak ze by sel na kamion. Nejsem proti. Bude mit vic penez (doufam) a kdyz nebude doma.... Stejne ho vidim az vecr kolem 20h a to se naji a jde spat

mila01
2. srp 2008

Ahojky holky - tak si jdu postěžovat,taťka vyjel v pondělí do Holanska,ve čtvrtek přijel do Čech,ale ne domu,naložil a vyhnali ho do Belgie.A to žádal o volno,protože máme už 3 týdny rozkopanej byt - děláme rekonstrukci.Já se fakt zbláznim,už toho mám plný zuby. 😠 😠 😠 😠 Přijede snad příští pátek.

jaa
2. srp 2008

Ahoj holky.
Taky mám chlapa na kamionu.jezdí domů po 3-4 týdnech,protože je v EU.Nyní čekáme čtvrté mimčo,tak doufám,že stihne alespoň jeho příchod na svět. 😉

jaa
2. srp 2008

Jinak taky jel minulé pondělí do Holandska,pak do Švícar.A,kdy přijede domů????To se uvidí. 🙂

jaa
2. srp 2008

mucosin.Jinak děti opravdu vytížených kamioňáků se rodí v září.jsme tu v domě dvě.A je to hlavně proto,že jsou doma na vánoce. 😀 😀 😀

greta24
3. srp 2008

Vidim, ze som na tom uplne rovnako s mojim kamionistom. Tiez je doma malo, ale maleho zboznuje a svoju pracu tiez. Zatial to zvladame, len si neviem predstavit, ked aj ja budem musiet nastupit do prace 😢

mila01
3. srp 2008

Ahoj Greta,to máš pravdu,také si to neumim představit,jsem tu sama se 2 dětma,teď jsem doma,ale v práci to bude složitější.Mám jít do práce za 2 roky,to starší půjde do 1 třídy a mladší do školky - bude to krutý.Od září začínám chodit na rekvalifikační kurz,udělám si živnosťák na účetnictví a pokusim se pracovat z domova.Jinak si to taky neumim představit.

greta24
3. srp 2008

Moja praca sa neda robit z domu / zoo/ , takze to bude dost narocne. Budem musiet chodit autom, lebo byvame daleko od prace, takze budeme soferi dvaja