Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

lucadra
15. pro 2010

Ahojte, môžem sa k vám pridať? môj muž pracuje na 12-tonke, pravidelne chodí do Talianska, Rakúska a niekedy aj po slovensku a do čiech, jedine cez víkend sme spolu, niekedy aj cez týždeň, no teraz už nebude mať až do januára robotu, tak konečne budeme spolu🙂

lenkavano
15. pro 2010

@stelika můj jezdí tady po čechách zaváží kauflandy,práci má 6 dní v práci a tři dny doma ale často to vyjde že jezdí přes nás tak ho vidíme poměrně často.ale na jaře chce jít jezdit ven.
@lucadra vítej,takže manžel bude mít takovou zimní dovču jo? 🙂

stelika
15. pro 2010

@lenkavano tak to je super náš jazdí Eú je von min. 4 týždne teraz je momentálne von už 7 týždeň a 2 doma kým sme ešte nemali malého tak to bolo ok, ale ked sa už narodil tak je to úplne iné 😔 no čo ale musíme vydržať ináčsa nedá 😲

lucadra
15. pro 2010

@lenkavano Ďakujem, no bude mať taku dovolenku troška, celý rok si neoddýchol a aj tak väčšinou talianske firmi robia uzávierky a inventúry, tak toľko práce nie je koncom a začiatkom roka. Pozerám, že máš štyri detičky, muža máš stále v práci, ja si to neviem predstaviť, toľko detí a sama. ja totiž tu mám len svokru a s tou som raz do týždňa. Na nervy som z jedného dieťaťa a je ešte malé a nieto mať puberťakov a malú babulu. Obdivujem ťa. musíš byť super žena 🙂 😉 😨

lenkavano
15. pro 2010

@stelika jj když je pak mimčo nebo vůbec děti v kterém koli věku tak je smutno.manžel jezdí už sedmý rok a už jsme si krapet zvykli ale taky jsou těžké chvilky,ale to bylo když jezdil ven.ted je nám smutno když po volnu odjíždí ale víme že ho druhý nebo třetí den aspon na chvilku uvidíme. 😉
@lucadra no není to tak hrozné dá se to navíc mám děti poměrně od sebe dost věkově tak je to jiný,kdybych ale měla mít děti třeba po roce tak to by byla jiná ,to bych už asi byla zralá na chocholouška 😀 a super žena nejsem,jsem stejná jako všechny ostatní 😀

28jaja28
15. pro 2010

ahojte kočky možem sa sem k vam pridať,moj muž tiež jazdi a veru vidime sa malo:((mam s toho niekedy neskutočnu depku,aj si poplačem,ale nepomože mi to,akoto zvladate?? ☹

aninenka
15. pro 2010

Ahojte zeny 😉 my len cakame babatko a ten moj je tiez kamionista...no co vam poviem, teraz je to este o.k., kedze mam posledny rok vysky, venujem sa cez tyzden skole a cez vikendy som s nim..ale ked tu bude maly... ☹ tak nam bude velmi chybat a bojim sa toho ze budem stale sama a co ak sa nieco stane...predsa len...by mi bol doma oporou...ach jaj..keby tak bola robota aj inde a takto platena :( ale aj to je uz poamyl na hovno 🙄

katarinka1107
16. pro 2010

@lucadra
@28jaja28
@aninenka vitajte 😉 A ahojte mamulky , ja som nenakukla dlhšie, teda aj áno , len som nestihala 😝 Navyše idú vianoce tak keďže máme tie naše polovičky na cestách ..... Zariaďujeme sa samé 😅 😅
@lucadra super , aspoň si to spolu užijete 😉
@28jaja28 depky máme občas aj my , že jo amminy ,a el na to sme tu a popíšeme si vyžalujeme sa a je to
@aninenka neboj ,a kos a maličké narodí, bude Ti smutno , ale neviem kt to raz napisala , či Jaa alebo lenkavo, že aj sa tešiť budeš , ekď bude odchádzať, najdeš si svoj system a pôjde to .Mne býva smutno, ako nebudem tu hrať hrdinku, ale to nám všetkým 😉

katarinka1107
16. pro 2010

@stelika aj teba vítam samozrejme 😉 🙂

lucadra
16. pro 2010

@katarinka1107 ahoj, dakujem, no užijeme, až moc, nie sme zvyknutý byt dlho spolu, tak som zvedava ako nam taka dlha dovolenka prospeje. aspon sa vyspim a bude sa starat o malu a budu chodit von a ja konecne sama doma

lenkavano
16. pro 2010

ahoj holky vítám vás nějak se nám to tu rozhýbává 🙂
@katarinka1107 jj o tom systemu jsme tady psaly s Jaa ale je to fakt ,člověk se zajede do těch svých kolejí a pak přijede tatka a je vše vzhůru nohama. 😀 😉
@lucadra aby jste si za chvilku nelezli na nervy,chlapovi začne po čase volant chybět ,vím to u svého. 🙂
@28jaja28 zládáme to jak to jde ,časem je to v něčem jiný ale v podstatě nám ti chlapi chybí pořád.nejhorší je když příjdou o pokroky dětí,první kručky,první zoubek,školkové besídky atd.nám to naštěstí vždy tak nějak vycházelo že na všechny akce byl doma,ale to je tím že jezdí tady.
holky taky u vás tak mrzne?

stelika
16. pro 2010

@katarinka1107 ďakujem 😉

@lenkavano no ja som bola akotak zvyknutá, ale bez malého aj teraz už ako tak som sa zmierila, že je preč 😠 a robime si svoj režim, a keď tatko príde musí sa prispôsobiť čo on zase nemá problém a tak nakoniec sa aj tak budem musieť vrátiť do práce budúci rok či chcem či nechcem 😖

@28jaja28 ja si stale poplačem ked odchadza ale je mito ľúto hlavne kvoli malemu ☹ myslím, že ak by ostal doma dlhšie tak by to bolo no problem, keďže predtým bol doma a začal jazdiť vonku až po 2 rokoch čo sme boli spolu 😕 a viem, že by mi dal všetko ak by mohol, ale zvyknúť sa dá 😕

lenkavano
16. pro 2010

@stelika a budeš mít pro malého hlídání?mě končí mateřská příští měsíc a taky budu muset něco hledat,ale do září budu ještě doma,problém je tu se školkou. 😒
jinak v tom převratu domácnosti jak se tatka vrátí to bylo myšleno samozřejmě v dobrém,ale je fakt,že čím déle chlap jezdí a je dýl od rodiny tak si odvykne,to je myslím i normální.

stelika
16. pro 2010

@lenkavano no to určite, tak mal by byť s babkou, a u nas sa robi kratky a dlhy tyzden takze dva dni robim dva dni volno v podstate 😉 malo by to byť ok, mal by to zvladnuť a keď bude druha babka 3 týždne doma tak to už bude pre nich hračka si myslím, je dobré dieťa musím povedať niekedy ani neviem, že ho mám a cudzích ludí sa nebojí 😀

lenkavano
16. pro 2010

@stelika tak to je fajn,my jsme bez babiček takže se můžu spolehnout jen sama na sebe.s dětmi jsem stále i přes prázdniny pořád prostě. 😉

aninenka
16. pro 2010

ako to tu tak citam zeny, tak vas obdivujem a drzim palce , zvladate to super, bodaj by som to aj ja tak...:( mam strach ze ked sa nas maly narodi ze mi bude ridne na figu, ked drahy bude prec...:( uvidime no :(.... ako idu tii vasi sviatkovat, moj ide robit aj medzi svitakami..super :(

28jaja28
16. pro 2010

@katarinka1107 tak som tu potom spravne občas sa potrebujem vyžalovat a nemam komu🙂
@lenkavano no ved toto ja zvladam najhoršie,že su tu našu malu vobec neužije,a ona jeho teda tiež nie,je mi smutno s toho ked vidim čo zas urobila nove a on to nemože videt,aj ked si volame denne neda sa to sprostredkovat cez tel.
@stelika ja si už zvykam 2roky a niekedy to zvladam,ale zas su take chvile ked ho tu potrebujem,a neni tu a ja si musim vystačit,poradit sama,,porevem si vždy ked odchadza,aj ked niekedy až ked zatvorim dvere,lebo ma nerad vidi plakať,že jemu je to potom ešte viac luto a mam to brat tak že vlastne ide do roboty,ale je to ťažke,ked sa každy večer s tej roboty nevracia:((

28jaja28
16. pro 2010

@aninenka ahojky niekedy som taka zamestnana malou že si ani cely den neuvedomim že je preč,ale su dni ked cele mam na krajičku ☹ to je peh,že bude tvoj robit aj cez sviatky,moj dojde 22-23ešte uvidime,ake budu cesty,a bude cele sviatky chvala bohu doma.

stelika
16. pro 2010

@28jaja28 no viem ako Ti je presne ako by si písala o nás 😒 náš tiež dojde domov až 22 to už je 7 týždeň preč 😠

lenkavano
16. pro 2010

@aninenka můj bude v práci i na štědrý den a i na silvestra.ale na štědrý den by měl být po obědě doma a jet až druhý den ráno.ale kdoví.

stelika
16. pro 2010

@lenkavano no tak to máš pravdu máme šťastie, že mám babičky, ináč neviem čo by som robila fakt, 😕

lenkavano
16. pro 2010

@28jaja28 takhle to mívám já že byly dny kdy jsme měla stále pláč na krajíčku nebo jsem i brečela,.to bylo ale spíš když jezdil M cizinu ,ted se vidíme často denně spolu několikrát mluvíme.

28jaja28
16. pro 2010

@stelika 7 dni🙂zavidim🙂ale v dobrom,,,moj odchadzal 17.10 v noci a odvtedy som ho nevidela,až na buduci tyžden pride🙂

28jaja28
16. pro 2010

@lenkavano moj jazdi cudzinu,a aj tam maju firmu,čiže domov ide fakt len na dovolenku,niekedy je 5tyždnou preč ale tento posledny turnus je vždy najdlhši-najhorši
😒

stelika
16. pro 2010

@28jaja28 no týždeň hore dole ako sa vraví, odišli skoro rovnako 😀 a uvidíme ich naraz len asi už odíde 3.januára späť 😠 ale chcel by čerpať dovolenku ešte a ísť von až 7.1 no či sa to podarí je otázne 🙄

28jaja28
16. pro 2010

@stelika presne tak je to aj u nas,,,ked ide domov šef mu naslubujeee a hned ako dojde domov už organizuje a vyvolava kedy ma ist naspäť,tak bych šmarila ten telefon niekde do snehu🙂

stelika
16. pro 2010

@28jaja28 no keby len do snehu, najlepšie splachnuť do zachoda 😀

28jaja28
16. pro 2010

@stelika no ja si myslim že istejšie by ho bolo hodit odnas do snehu tažšie by sa hladal,kedže byvame na 7posch.🙂)

stelika
16. pro 2010

@28jaja28 no tak toto už musí byť len osud 😀 bývame taktiež na 7.poschodí a rovno pri hlavnej ceste 18 😀

28jaja28
16. pro 2010

@stelika 🙂)vidiš osud je nevyspytatelny🙂)a svet je maly🙂))a kam ten tvoj drahy jazdieva??