Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

28jaja28
9. led 2011

@stelika to je dobre že mu tak chuti,ja už kolkokrat som aj v koncoch s vymyšlanim čo jej urobit už som si zvykla obdobu jej jedla aj pre seba robit teda ale dochutene,,,a som aj zvedava kolko pribrala za dva mesiac idem na poradnu až na bud. pondelok

hanulik
9. led 2011

@stelika Obdivuju Tě, dovedu si představit vrátit se do práce tak ve dvou letech Staníka, ale dřív bych nechtěla. Nebo bych se snažila najít si práci z domu. Což ale vím, že je těžký, už nějakou dobu se o to snažím. 😒 Taky vycházíme jen tak tak a už mě to neba. Máš to alespoň na zkrácený úvazek?
Nějak nemůžu usnout. Manža ve tři jede a zas z toho mám depky. Stejně jako on. I u nás se roní slzičky. Ale tak zase je to jen na pár dnů, obvykle na týden, až je mi to kolikrát trpný vůči všem ostatním maminkám, kterým drahé polovičky odjíždějí na několik týdnů i měsíců. 😅

hanulik
9. led 2011

@28jaja28 Já s příkrmy začínala kolem šestýho měsíce a pořád všeho bylo málo. 😀 Dneska bych asi řekla, že to máme jak mi to řekla jedna maminka. Jídlo je u nás zbytečnost, protože se u něj musí sedět a na to my nemáme několik posledních měsíců vůbec čas. 😀

28jaja28
9. led 2011

@hanulik 🙂)))u nas je všetkeho moc,a to jej už robim minimum,ja neviem prečo viac nechce a to nieže by jej to nechutilo,lebo nevypluva pekne otvara pusku,ale v určitom okamihu dost a koniec už do nej nedostanem ani omrvinku

28jaja28
9. led 2011

@hanulik to viem presne ako to je ked odchadza a už su slzičky na krajičku,asi je jedno či ide na tyžden či na mesiac-dva,každa sme zvyknuta na to svoje a tažko to nesieme

stelika
9. led 2011

@28jaja28 no nas prevažila min. týždeň pre istotu keď bol malý volakýsi chorľavý ale nezhodil nič prave pribral pol kila za mesiac zhruba 😀 trošku mu ta choroba urobila nechuť do jedla, ale už je všetko v starých kolajach papka aj za mna by som povedala 😀

stelika
9. led 2011

@hanulik no ani ja som nechcela ísť skor ale ináč to nejde a nechceme si požičiavať stále od rodičov lebo nemame im to ani kedy vratiť a svokor je dokonca bez roboty skoro rok a nejak si velmi nechce hladat robotu, a mužovi už z toho šibe že všetko ťaha sam všetky výdavky a mne to už tiež lezie na mozog ked sme boli na to dvaja bolo to v pohode skor sme povyplacali...

stelika
9. led 2011

@28jaja28 @hanulik mame to mi udel ostatne mamičky si ani nevedia predstaviť ake to je ked hlava rodiny musi odisť za pracou a nariekaju ze ako to zvladnu ked im len co len na 1 den odide aj to nie do zahranicia ale len tu na SK a to dokonca nema este ani dieta 😠 nevedia co je to samota doma a nemat sa ským velmi porozpravat kedze druhych nechcem velmi otravovat ci uz na navsteve alebo cez telefon

28jaja28
9. led 2011

@stelika veru ako hovoriš niektore mamičky si nevedia važit že maju mužov každy den doma,poznam jednu taku 😒 ale čo už my si aspon vieme tych našich važit za to čo pre rodinu robia,,,a s tym porozpravanim maš 100%pravdu,už ani mame nehovorim ako mi je a čo všetko mam na srdci,nechcem každeho zaťažovať a tak to v sebe dusim,ja som tak rada že som našla tuto diskusiu,hned je mi lepšie ked ma niekto podpori kto to vie pochopit,lebo to zaživa 🙂

siskaa
9. led 2011

no kocky, ja vas obdivujem, ze sa takto pozerate na pracu vasich drahych 🙂 ja som na toho mojho nastvana, ze si nasiel takuto robotu a ja som tu zostala sama tehotna, potom sama na porod a teraz sama na male babo :( ale aspon tu samotu znasame vsetky rovnako zle

stelika
10. led 2011

@28jaja28 tak tak presne ako píšeš 😎 no určite nás preto aj milujú, že sme k nim prispôsobené 😀 aj keď sa to niekedy ťažko nesie, ale najhorší je deň odchodu a potom všetko je ok 😎 aspoň u nás my sa nemáme ani kedy hádať skor sa pohádame cez telefon ked je preč 😀 aspoň ma ten hnev skor prejde 😀

stelika
10. led 2011

@siskaa 😉 všetko zle sa raz na dobre obrati 😉

28jaja28
10. led 2011

@stelika 🙂)aj my sa hadame cez tel,alebo cez sms,ale aspon am to kym pride domov davno prejde a doma sa už teda ozaaj vadime pre blbosti ak sa to da nazvat hadkou,skor si povieme každy svoj nazor na vec,,,,
@siskaa -a ty si mysliš že teda sama za seba vravim,že som nebola naštvana ked som ostala tehotna doma sama a do porodnice ma viezol sused??a že došiel len a na tri dni a potom až na krst?a že som sama s malou a nema mi kto s nou pomoct že aj na wc musi ist so mnou,,,nevravim že ma to neštve,ale robi to predsa pre nas tak ako tvoj pre vas,,,verim že ked bude lepšia situacia a ja budem chodit tiež do prace bude moc najst aj on robotu na sk,a už nebude chodit na takto dlho,ale momentalne to je ako je a ja som mu aj vdačna že nesedi doma a nelamentuje nad tym že nemame čo do ust ako iny chlapi ,,,treba to brat aj s tejto stranky i ked je to velmi,veeelmi ťažke,,,treba sa s tym naučit žit ,čo nam ostava? ☹

stelika
10. led 2011

@28jaja28 tak tak ako píšeš pravda pravduca 🙂 ked sa nam podari splatit auto chce si zacat hladat pracu tu na sk nejaku dobru aby bol s nami tak to zamyslame len ci sa podari ukaze cas a planujeme druhe takze preto idem aj ja do prace aby sme co najskor mohli drobne dlzoby vyplatit a zacat trosku setrit 😉

28jaja28
10. led 2011

@stelika my zas kvoli bytu musime takto žit,a každy mame niečo,ked sa chce a musi tak proste musime to vydržať a da sa to ,mame depky a ronime slzy ,ale ked si predstavim,ako niektory žiju že si nemožu nič dovolit a lamentuju nad každym centom,ved to je hrozne,a su zas pripady že robit nepojdu,radšej budu lamentovat nadavat na všetkych a na každeho ,( dnes mi mama rozpravala o kolegyni ktorej muž povedal,že on bude doma všetko robit a ona nech zaraba to už jaky ch.j 😒 ked si predstavim že zaraba to čo moja mama teda nechapem taketo zmyšlanie,,,

lenkavano
10. led 2011

holky je fajn že máme tak šikovný chlapíky,mají celkem dobře placenou práci sice to přináší oběti v tom ,že jsme stále sami s dětma,ale nedovedu si představit lepší práci na pěkný výdělek.když pominu teda kravatáky v kanceláři a ti jsou tam taky pořád 😝 já si nedovedu představit že by manžel zase dělal někde v továrně za 15000kč,peníze jsou potřeba a ani nechápu jak to lidi s takovými příjmy zvládají.manžel si udělal papíry na kamion před pátr pety a vlastně hned začal jezdit.od té doby vše lépe zvládáme.je to znát.

stelika
10. led 2011

@28jaja28 presne ako píšeš 🙂 niektorí to beru tak ze jednoducho robit nepojdu a radsej budu lamentovat, a podalsie nasichlapi maju aj dost nebezpecnu pracu a su jednou nohou v base a keby len tam.... ale tak čo už musime sa vysporiadať so svojím osudom a dufam, že to bude lepšie a lepšie 😉

28jaja28
10. led 2011

@stelika veru tak tak,,,,stale mu vravim aby si daval pozor,on sice povie že už je profesionalny vodič,ale čert bnikdy nespi,stane sa aj lepšiemu,,,,my už musime len verit že všetko bude ok a vrati sa nam v poriadku vždy domov🙂

28jaja28
10. led 2011

@lenkavano určite je to o poznanie lepšie s tym zarobkom,ako keby zarobi 500eur a rozmyšlam kde čo utiahnut,ma to svoje plusy aj minusy,,,milujem ale nazory ked mi niekto povie ako mne je dobre ved mne muž zarobi:(každy ma možnost si to ist vyskušat to nieje len točit volantom ako si myslia ,,,

stelika
10. led 2011

@28jaja28 presne a v pripade druheho tvojho prispevku tiež suhlas , oni si v podstate tiez musia utahovat opasok ked si tak vezmes mohli by kludne minat tie peniaze ktroe maju dostat ako diety ved dostavaju to na stravu, ale su ohladuplny a radsej tie peniaze donesu domov 😲 nas si berie z domu zavarene jedla sice len par ale berie a vari si sam ked ma z coho ze su viacerí pokope kamionista kamionistovi pomoze ako mi to vysvetloval su ako jedna velka rodina a je jedno ci je cech, madar,rumun a pod. 😕

siskaa
10. led 2011

@28jaja28 hm, no asi to u nas bude uplne inak :( ja sa neviem zbavit pocitu, ze pre mojho to bol ciastocne aj taky utek odomna a zodpovednosti. on to nerobi pre nas ale pre seba, ja som z jeho vela zarobenych penazi nedostala pre sebe a malu zatial ani korunu a este k tomu som zistila, ze si vypisuje so zenskymi na internete, ako sa zamiloval a dohaduje si stretnutia a tak :/ takze u nas toto bolo uplne zle zle. ale to by bolo mozno aj keby zostal doma 😒 s takymto ste sa nestretli ziadna?

lenkavano
10. led 2011

holky potřebuju od vás poradit mám kamarádku na slovensku a potřebuju ji napsat má převdolbu mobilu 21944 🙂
@stelika
@28jaja28

lenkavano
10. led 2011

holky potřebuju od vás poradit mám kamarádku na slovensku a potřebuju ji napsat má převdolbu mobilu 21944 🙂
@stelika
@28jaja28 jakého má operátora

28jaja28
10. led 2011

@lenkavano to by mal byt O2,ten ma 0944,,,,0949...

lenkavano
10. led 2011

@28jaja28 děkuju. 🙂

28jaja28
10. led 2011

@stelika napodobne vela si nesie z domu jedla,a minie tam ozaj minimum penazi ja by som minula aj 5x tolko čo on,,no chodia nam peniažky na učet a ešte sa chuda moje aj ozve ked si ide vybrat,,tak ale na nete si to viem skontrolovat,kolko si vybera,ale nerobim mu limity,lebo niekedy chodi v belg. na trh a tam nam všeličo pokupi,,,,on mi tiež vravel ako si vedia kam. vypomoct vo všetkom neberu ohlad na narodnost a to je dobre.

stelika
10. led 2011

@28jaja28 presne tak 🙂

skatarina
10. led 2011

@28jaja28 , @stelika ako keby som citala o sebe 🙂 🙂 .Mam tiez kamionistu.Jazdi uz asi 8 rokov.Zvykla som si.Ako zazrakom dosiel domov v den porodu,tak mi bol oporou 😉 .Aj mna postretli reci,ze ako mi je dobre,ze zarobi.Ano zarobi,ale ked sa mi pokazi nieco doma,tak si musim vystacit sama.Este aj rodicov mam daleko.No co uz,nestazujem sa.Kazdy mame nieco.

28jaja28
10. led 2011

@skatarina veru ako vraviš na všetko same🙂)

matusaci
10. led 2011

ahoj maminky tak se k Vam pridam pokud muzu.ted to jsou 3 hodky co nam tatka odjel po 3 tydeni dovolene...ach jo uz aby byl patek a tatinek nam prijel malej nechce spat jelikoz nema doma tatu to bude zas sichta...no jo tatanek 😀