Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

lenkavano
13. srp 2010

@ada80 jo tak to chápu je hrozný pak ležet v nemocnici a mít doma dítě...to znám .....ale tak třeba by to ted bylo jiné.

marti457
13. srp 2010

@ada80 No uvidíme za pár týdnů s čím přijdeš - taky bych řekla, že to vypadá na sourozence 😉

lenkavano
13. srp 2010

@marti457 tak se tu aspon budeme mít na co těšit 😉

ada80
13. srp 2010

Leni,já už mám docela strach mít další děti,protože vandulka chtěla ven už v květnu a termín jsem měla až 10.8.tak jsem ráda že jsme to vydržely až do totho 26.7 kdy se narodila.Doktoři mě pořád strašili,že to ani tak dlouho nevydržíme

marti457
13. srp 2010

@lenkavano To jo 😉 budeme mít 9 měsíců co dělat 😀 🙂

ada80
13. srp 2010

holky já myslím,že se nemáte na co těšit

lenkavano
13. srp 2010

holky musím jít vařit udělám pangase a brkaši.zatím pa. 😉

ada80
13. srp 2010

holky tak nevím pořád mám takovou lehkou nevolnost u žaludku a fakt to je nepříjemný
😝 😝

marti457
13. srp 2010

@ada80 Já myslím, že se máme na co těšit 😵

ada80
13. srp 2010

a že ne 😀

marti457
13. srp 2010

Necháme se překvapit 🙂

lenkavano
13. srp 2010

holky já mám dnes lenoru ale musím makat,to je prekérka co? 😝

marti457
13. srp 2010

Já jsem si dneska taky mákla - od rána jsem pořád něco dělala - prala a převlíkala postele a v práci jsem si taky mákla (dneska žádne sezení) a po práci jsme jeli ještě přát mamce k svátku. Fakt den nabitej 😝

lenkavano
13. srp 2010

Tak mě ted T odjel...ale v neděli s ním asi pojedu do Trutnova a pak nastupuje na volno. 😉

katarinka1107
14. srp 2010

ahojte 🙂 učty za telefon ... noo u nás sa to úž dá , , ked sa dá tak sme na skype, inak sms, a presne ako napisala jaa, su horší než my baby 😝 😀 Ada my už sme tu rodili aj s martinamil 🙂 😀 😀 . Kryštofkovi sme držali palce aby tam vydržal čo najdlhšie, 😀 😉 A vydržal super . Prajem pekný den

lenkavano
15. srp 2010

@zuzik31 dnes jsme bykli v Trutnově a v jednom paneláku skoro nebo uplně nahoře svítilo jedinné okno a někdo z něho koukal...nebyla to tvoje polovička?hned jsem si na něho vzpoměla. 🙂 😀
jinak holky všechny vás zdravím.... 🙂

ada80
16. srp 2010

Ahoj holky jdu vám říct,že sourozenec se nekoná.Já vám to říkala

marti457
16. srp 2010

@ada80 ☹ to je škoda 😢 já se už těšila 😀

merikac
16. srp 2010

@ada80 taktiez som sa tesila, ze tu bude viac vzruusa 😀 ,,hlavne ze ti uz nieje nevolno

lenkavano
16. srp 2010

holky jdu jen na skok mířím do postele.byli jsme s tatkou v Praze nakládat v noci a pak jeli Trutnov Náchod jsem vyflusaná ,měli jsme sebou Kubu i kláru,celkem byla pohoda ale musím dospat.takže beru směr pelíšek 😉

ada80
17. srp 2010

ahoj holky třeba to vyjde jindy a budete mít vzrůšo 😀
Jinak se máme docela fajn, Vandulka se na tátu ptá jen ráno po probuzení jinak už je v pohodě

lenkavano
18. srp 2010

ahoj holky kdepak se touláte?my doděláváme oběd dneska knedlo zelo vepř a pak jedeme pro kamion.tatka nám už dnes jede zase do práce.ty dva dny vždycky tak utečou. 😒

merikac
20. srp 2010

babulky,,vy ste tu strasne zaneprazdnene,,,,nic nove sa tu nedeje, ☹

lenkavano
20. srp 2010

@merikac taky koukám že je tu mrtvo...že by holky odjely na cesty s protějškama? 😀

merikac
20. srp 2010

alebo sa im tak upenlivo venuju 😀

marti457
20. srp 2010

Joo holky, věnuji se jen a jen práci a dětem a tak dokola, občas nám přijede taťka dom a zase jede atd... však víte ☹ Ale dneska vnoci nám přijede a zítra slavíme jeho narozky. Tak jdu uklízet a připravovat 😉

merikac
20. srp 2010

@marti457 tak uspesne pripravy na narodeniny,,,,aj ja idem upratovat, lebo mi pride mm a plus krsnatka na przdniny,,,hold, budem mat perny tyzden 🙂

lenkavano
20. srp 2010

@merikac tak to bude u vás veselo vid?mě v pondělí děti odjedou a už se těším jak hodím nohy na stůl.

andrejka10
20. srp 2010

Wow, že nohy na stôl. To som dáááávno nemala. Tak si to pekne vychutnaj lenkavo. Potom nám napíš, či ti detváky začali chýbať hneď na druhý deň, alebo o dva??? 😀 😀 😀

katarinka1107
20. srp 2010

ahojte 😉 mm príde zajtra 🙂 🙂 po 5 týždňoch , to sme už dávno neboli tak dlho od seba .
@lenkavano len si to uži 😉 🙂
@andrejka10 možno sa to aj tebe raz podarí mať nohy na stole 😉
@merikac to bude ozaj perný týžden 😝 že idem upratať, prde mm 😀 😀 to keď u nás príde, ani nevidím či som predtým upratala, to sa vybalí a je všade 😉 . Nás o týždeň čaka bratová svadba , tak sa budeme veseliť 😉 prajem pekný deň mamuľky 😉 😉