Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

marti457
4. únor 2010

Jaa řekli mu, že to má z přechozené chřipky.
Andrejka beru si s sebou tchýni aby mi pomohla, ať tam nejsme hodinu 😉
Za chvilku vyrážíme

jola2
4. únor 2010

čau holky tak vás konečně pozdravit. Nakonec jsme všichni lehly no jakžtakž jsme z toho venku manža jde zítra na kontrolu aby mohl v po jít do práce. Řešíte tady telefony tak u nás to je tak že manža má firemní tel. tam mu dají grátis tak 300,- (je to úplně směšné bo mu dají vždy tel. číslo aby si tam a tam zavolal jestli tam ještě budou atd.) a když provolají nad tak to si svaknou a samo že má ještě osobní tel. naštěstí nemá pasušál bo vždy vymýšlí s vyzváněním, tapetama atd..

andrejka10:gratuluji k té krásné události. Mi jdeme k zápisu zítra tak už se moc těším a jsem ráda že je manža nemocný bo půjde s námi 😵 . Máš pravdu strašně richle to uteklo

😢

balisek:držím palečky ať se to u vás brzy zlepší bo takový život je fakt na h...... Je to fakt že když není manža doma tak je to všechno na tobě tak potřebuješ aspoň jeho oporu po psychycké stránce.

kaliska:já jsem to měla taky tak před porodem 😀 manža nebyl doma a já se bála že nestihne být u porodu no hrůza. nakonec to ztihl 😵 a byl u porodu. Ale pak jsem měla ještě depku tak první tři měsíce. Všechny maminy psali jak jim táta koupe, přebaluje a ten náš byl prič 😢 . Teď už je to v poho

katarinka1107
4. únor 2010

ahoj 😉 Tak tu budeme mat prvacikov 😉 😉 No to su uz ine udalosti 😉 rychlo nam tí nasi drobci rastu. Marti, 457 bratovi skore uzdravenie a chlacpi, nech su tiez v poriadku 😉 Joli,skore uzdravenie aj Tebe a bambulkam 😉

martinamil
4. únor 2010

Marti, dej vědět co brácha. Chřipka je sviňa ☹

Jdu se k vám pochlubit. Byla jsem s Kryštofem na plavání a nechali jsme tátu doma. Po návratu na mě doma čekal uklizený byt, zákusky v ledničce a v obýváku i kuchyni překrásné růžičky 😵 😵 😵 Není on dokonalý?! 😅

martinamil
4. únor 2010

Mohu poprosit o hlas:
reknitosmilkou.cz/index.php?hash=bb6a6e118edf42e4850daf19fd68f0c92885754f1051729407

Truckeři, řidiči a dámy za volantem,
prosím Vás všechny o pomoc. Ráda bych vyhrála soutěž pro mého manžela, taktéž řidiče.
Bude Valentýn a když vyhraji, tak v Tescu kam strašně rád naváží zboží můj muž, bude od Milky viset plakát s vyznáním ode mě.
Chtěla bych ho tím překvapit, jelikož je to nejlepší chlap na světě.
A navíc po celodenní dřině, stojící v kolonách nebo u ramp si to zaslouží.

Děkuji všem za hlas.
zde přikládám odkaz a šiřte ho prosím mezi známé..

marti457
4. únor 2010

Ahoj Marti, přidala jsem hlas, sice nevím komu, ale má ho - je to krásné 😉
Bráchu z Prahy dneska pustili a rovnou domu, dostal antibiotika a až je dobere, má přijít už sem k nám do nemocnice na kontrolu.
Máš skvělýho manžela, taky takovýho mám - když přijdem s klukama z venčí, je doma naklizíno, sice bez kytek, ale i tak jsem moc ráda. On moc není na nějaké procházky tak je raději doma a naklidí 😵

martinamil
4. únor 2010

Marti, já taky nevím komu. Já dostala příkazem do Aleše, že to mám dát holkám na Koníka. Je to někdo z Truck-fora.

andrejka10
5. únor 2010

Dobré ránko, maminky. Aj ja som hlasovala 🙂 🙂
Náš tatinko, by mal dnes vykladať a že sa už bude pýtať domov. Konečne. 😀 Už sa tešíííím. Veď budúci týždeň bude 6 týždňov, čo je von. 😒 Keď odchádzal tak malej Sárine trebalo pridržiavať ešte hlavičku. Dnes sa už sama gúľa. Ani ju nespozná, tak nám vyrástla 😀 😀 😀

adelinka
5. únor 2010

ahojky
taky uz jsem dala hlasek..je to pekne a urco bude tan chlapek dojaty 😵

andrejko..no to je moc dlouho..petr vzdycky tajne brecel u postylky..jem ho videla..bylo mu lito ze nevidi jak petanek roste..proto rikal ze konci a pujde na materskou aby vsechno videl 😀

no jinak muj jede nakladat hnojivo a dneska vecer ci rano by mel bejt doma..jupiiiiiiiiiii..to jsem jeste nezazila 3 vikendy po sobe doma 😀

muj taky doma uklizi..ale ja ho radej vyzenu s petanem ven a v klidu si vse udelam sama..me prochazkovani moc nebavi..v lete jeste ale ted v zime..bleeee

katarinka1107
5. únor 2010

ahoj 😉 hlasy poslane 😉 . Andrejka aj u ans to tak bolo ked m chodil na 6t mimo ☹ Odchadzal bol Jurko taky drobcek, prichadzal a vadil sa s kolotocom na postielke 😀 😀 . Ale teraz parada 3t a to je uz lepsie 😉 . My maem tatina niekde zase vo F , este tebto vikend a potom o tyzden ho mame doma 🙂 😉 , Ja tiez vyslem radsej rodinku von a upratujem sama, ale ked mi uprace moja polovicka, tiez sa tesim 😉 Najmä ked vygruntuje vnutri cele auto 😀 😀 no ma prax 😀

jola2
5. únor 2010

martinamil:mě to nejde stáhnout ten jejich program 😒 😠 takže odemně zatím bez hlasu. Jinak takového manžela bych si taky přála to můj udělá jen když něco fakt nutného potřebuje a něco chce 😒 (to je ale uklizené že je to vlastně jen schované tak musím stejně uklízet 😒) ale bez kytek. Ale musím zase říct že mě doma pořád pusinkuje, poplácává, mačká 😀 😵

andrejka10
5. únor 2010

Hmmm, zlé správy. Tatino ešte nejde domov. ☹ Dnes ešte nakladá Taliansko. Zrejme bude vykladať až budúci týždeň v utorok, nech znovu nakladá v utorok poobede, alebo stredu ráno,tak to nestihne prísť domov ani budúci týždeň. ☹
Adelinko, veru máme to ťažké, ale aj tí naši chlapi to nemajú jednoduché, verím, že im detváky chýbajú. Musíš mať zlatého manžela, keď mu je ľúto, že deťúrence vyrastajú a on si to nevychutnáva.

zuzik31
5. únor 2010

Ahoj holky,
tak taťka dneska volal, že ho otočí a jede ven. To bude teda víkend, po dlouhé době sami ☹

Marti457: Můj taťka měl zánět srdečního svalu taky. Odvezla ho rychlá a byl asi 5 dnů na jip. Pak ho po dalších 5 dnech pustili do domácí péče s tím, že je to zánět srdečního svalu z přechozené chřipky. Od teďka už radši každou chřipku vyležím a nebudu dělat hrdinu ☹ .

Martinamil: Hlas jsem taky poslala. Je to milý, takhle vyznat lásku na Valentýna. Já bych mu tak mohla vyznat lásku v nějaký automobilce, ale nevím, do který by se zrovna trefil 😀 😀 .

Taťka doma taky uklízí. Když jsem byla těhotná nebo nemocná, tak i pral a žehlil, o vaření ani nemluvím. I když si občas postesknu, že je to na prd, takovej život, ale tak fajn chlapa, co má rád děti i mě, postará se, když je potřeba, můžu se na něj spolehnout, to bych těžko jinde našla. Když někdy vidím, jak manželé mlátí manželky nebo i děti, chlastají nebo se někde kurví, tak jsem vděčná, že je to tak, jak je. 😉 Možná, že tohle bych měla říct hlavně jemu 😀 😀 😀

enilora
5. únor 2010

baby čo máte manželov stále preč nebuďte smutné..ono to nie je na škodu že nie ste stále spolu.Má to vela výhod jednou s nich je aj tá že sa nezunujete,ste si vzácny a keďže ste menej spolu ako iné páry ĺachšie viete tolerovať jeho nedostatky,vrtochy a samozrejme aj on tie vaše.
Dve moje kamošky majú tiež kamoinistov a oni si to nevedia vynachváliť,obom manželstvám vyhovuje takýto sposob života dokonca majú problém ak je manžel nečakane aj 2 týždne doma nie sú už na seba tak zvyknutý a teda obaja sa tešia keď zase idú do práce.
Ja by som okamžite brala takého manžela čo je doma len sem-tam..aspoň by sme sa nehádali,neliezli by sme si na nervy a lúbili by sme sa ako kone lebo by sme si boli vzácny.
Možno vaši manželia by boli celkom iní keby pracovali inde napr by boli denne doma a vy by ste riešili rozne vaše bežné konflikty ktorým sa vyhnete lebo doma nie je.
Takže hlavu hore 🙂 🙂

jaa
5. únor 2010

enilora..To je můj případ..Nám to tak oběma vyhovuje...Když je dýl doma,tak už se těšíme,až odjede 😀 😀 😀

marti457
5. únor 2010

I já to tak mám, po vánočních svátkách jsem ho už posílala do práce 🤐 🤐 🤐

kaliska
5. únor 2010

Přesně tak,když ten můj bal teď čtyři měsíce doma,tak mi pěkně lezl na nervy,zvláště,když si přivadělával ježděním taxíkem a protože znám ten zbytek taxikářů,tak jsem z tho zrovna nadšená nebyla,pro mě jsou to ku*vy taxikářské-ti se kterýma dělal- a basta,protože vím,jaký život vedou,tím nechcu říct,že jsou takoví všichni 😉
Zlatý kamoin,taťka se na nás těší,vypisuje hezké zprávičky a když je doma,tak jsme mu vzácní a nikam bez nás nechce chodit,k malému v noci vstává.Běžné domácí práce nedělá,on má jiné,udělat pořádek kolem baráku,uklízet psovi kotec,vypucovat mi auto a tak.Vařit neumí 😀 tak jedině nachystat snídani nebo večeři,to dělá pravidelně,když je doma

andrejka10
5. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 Joj, mamky, ale ste zlatučké. Tak vám ide drahý po čase na nervy??? 😀 Nie, u nás to nehrozí. Náš tatino robil 14rokov na železnici a každý deň chodil domov. So všetkým mi pomáhal. Teraz robí 4 roky na kamione a musela som si odvyknúť, že ho nemám pri sebe stále. No a od kedy jazdí, tak doma nepomáha. Upratať?? Fúú, science-fiction. Navariť??? Hmm, to isté. A keď sa ho spýtam, že prečo je taký. Tak mi povedal, že jemu sa páči, ako mi je vzácny a ako ho obskakujem. No čistá potvora 😀 Ale keď bol doma a malá sa nám narodila, keby mohol tak aj dojčí za mňa. Ani vstať mi ku nej nedovolil, všetko robil sám. 😀

enilora
5. únor 2010

joj baby ja som sa bála že ma ukrižujete ako nemám pravdu ale teší ma že som ju mala.A nemám ten pocit len ja 🙂

lenkavano
5. únor 2010

ahoj holky 😉
andrejka na malých dětičkách je pokrok vždy rychle vidět ,to bude tatka pyšný na šikovnou dcerunku 😉 příště už bude sedět 😎 😎
marti čepičky jsou krásné ,asi si u tebe objednám jednu "debilku"na léto pro Lenču 😉
jinak my máme tatku konečně v práci,ráno čekal na závoz že ho vezme a byl jak nadržená panna 😀 😀 😀 těch sms odeslanejch a baleního.no ale zítra se tu zase staví. 😉
enilora máš pravdu ve všem 😉

zuzik31
6. únor 2010

Enilora: nenavrhneš manželovi, aby jezdil taky? 😀 😀 😀 😀
Jinak taky souhlasím s tím ,co jsi napsala. 😉

enilora
6. únor 2010

ZUZIk
Ja by som rada navrhla ale bohužial nemá orientačné schopnosti 🙂 a je velký nervák 🙂 takže by sa asi zbláznil čakať v kolonach keď je kalamita,havárka... 😝 Bolo by zaujímavé sledovať ho v takej kolone niekolko hodín čakať,to by behal okolo kamiona nadával,kopal do kolies a od zlosti by ho ranila mrtvica 🙂 🙂 🙂 viem si to živo predstaviť stačí keď ideme niekam my..On može len ráno nacupitať do práce večer doraziť domov napapať sa kuknúť telku a vyspinkať sa doružova a zase to isté dookola. 😝 😝 Ale inak zuzik super nápasd to bol... 🙂

lenkavano
7. únor 2010

enilora že by byl ještě větší nerváček než náš tatka? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to se mi nechce věřit myslela jsem že už takový neexistuje. 😎

enilora
7. únor 2010

lenkavano
aj tvoj manžel kope do kolies keď musí dlho čakať 🙂 Nechápem keď je nervák ako rieši čakanie 😝

lenkavano
7. únor 2010

eni no do kol ještě nekope ,ale vytáčí ho kdejaký prd,vždy mu říkám jak mohl vůbec udělat psychotesty 😀 😀 😀 😀

lenkavano
7. únor 2010

né tak hrozný to zase není,ale do klidase má opravdu dost daleko 😉

marti457
7. únor 2010

To já mám doma kliďase, je to rozdíl, když jedu s MM a když jedu s mým tátou - to je teprv každej ČŮ..K 😀 😀 😀

marti457
7. únor 2010

Jinak jdu vkládat další kousky do albíčka 😉

lenkavano
7. únor 2010

marti 😀 😀 😀 😀 😀
na čepičky juknu 😉

lenkavano
7. únor 2010

teda marti čepičky krásný máš šikovný ruce,to bych potřebovala 😉 😀