Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

adricc
6. led 2010

ahoj diky ze jste me k sobe vzali 😉 jezdi do ciziny spanelsko portugalsko vetsinou je tam 6 dni v prd... 😝 jsem na to zvykla ale obcas to fakt proklinam kdyz treba domik marodi tak toho mam dost nebo adamek je protiva ale co vam budu povidat vy to znate

lenkavano
6. led 2010

ahoj holky tak tatku mám doma ale večer do zítra do odppoledne ještě jede.pak má 12denní dovču na to stěhování a vyřizování.tak se zase užijeme.

martinamil no vidíš,dlouho to netrvalo,ale když se to dá ještě takhle zkloubit tak je to dobrý,vid?no máte aspon větší vzrůšo 😀

adricc
6. led 2010

ja jdu taky zejtra s adamkem na plavani po druhy do vanicky zacali jsme dyl protoze byl operovanej na kylu ve trech mesicich ale to plavani se mi libi akorat je to drahy domik chodi taky na kurzy pro neplavce tak uz se naucil ja byh na to nemela nervy ho ucit 😀 😀 😀

lucisa
6. led 2010

jé, nový přírůstek, vítej adricc 😉
no tak mě se ta mateřská týká, páč rodím v březnu, ale myslím, že se na to vykašlu, nemám tak velký příjem, kvůli dětem jsem dělala na zkrácený úvazek a když jsem si laicky spočítala, kolik bude moje mateřskká, tak i po změně na tom budu šul nul jako s rodičákem, tak si asi požádám rovnou o něj a nemusím nadvakrát papírovat. uvidím, jak mi to spočítá naše mzdovka....
jinak náš taťka je někde mezi bristolem a skotskem, nevím, jestli je tedy na cestě, nebo pořád stojí u bristolu, protože jsem s ním dopo mluvila a říkal, že angličani jsou praštění, mají 5 cm sněhu a už nejdou do práce, říkal, že stojí u fabriky, kde má vykládat a tam ani noha. tak uvidím, jestli se ozve.

adricc
6. led 2010

je luci vy nevite co cekate to bude holka treti ne?mate uz jmena ja cekat treti tak je to jasnej kluk 😀 😀 😀 jindra teda chce treti ale on je frajer vetsinu casu je pryc a ja chuderka na to sama 😀

lenkavano
6. led 2010

holky a nevíte co to včera říkali ve zprávách že snad budou jednat ,že by se měla mateřská zase zvyšovat?

lucisa
6. led 2010

no nevíme, protože holky se dohadovaly, každá chce něco jiného, starší Noemi Nela chce sestřičku, mladší Nathalie Anne brášku. tak aby nebyly boje předem, necháme se všichni překvapit, pak jim to už bude jedno, hlavně že je miminko.
mě je to šumák, z praktického hlediska mám věci pro holčičku, ale zase na druhou stranu, mám už dvě a manžovi je to úplně jedno, jen si určo v duchu přeje holku, protože se mu nelíbí žádné chlapecké jméno, ke všem něco má 😲 😀, tak by pro něj dcerka byla jednodušší. a znáš chlapy, ten můj je na holky jak milius, to já jsem ta škaredá, než by jim chlop plesknul, raději hodinu diplomaticky vysvětluje a já jdu do vrtule. jsou to jeho mazlíčci.... 😀
jména jsou tak na 90% - holčička asi Mia Sophia a chlapeček Maxim a druhé jméno je ještě ve hře Alex, Nicolas, uvidíme, co tam na poslendí chvíli písnem 😉

lucisa
6. led 2010

lenkavano: něco jsem zaslechla, ale podle mě jen předvolební kecy a lákadla, vždyť jsi viděla ten šílený schodek, kde by na to vzali?

martinamil
6. led 2010

Adricc, my taky chodili do vaniček a to miloval. Tak zítra poprvé bazén. Zeptej se na zdravotní pojišťovně. Nám přispěli i na vaničky i na plavání.

Luci, pokud máš na mateřskou nárok, tak si o ní zažádej. Sice víc papírování, ale počítá se Ti to potom k důchoďáku stejně jako neschopenka.
Já jsem docela ráda, že mě to už nechytlo (MD mi skončila 24.11.) já bych bývala šla o 4 tisíce. Sice na max., ale jen 30% platu ☹ a to jsem si už předtím říkala, že všichni dostanou 60% platu. O tom jsem si mohla nechat jen zdát ☹((

Lenko, chtějí, ale Senát a Prezident jasně řekl, že nepodepíše žádný zákon, který by zvyšoval shodek stát. rozpočtu.

adricc
6. led 2010

hezky jmena no tak uvidite 😉 jo to znam jindra taky ten hodnouckej a ja satorie 😀 o ty matersk nevim nic ani nevim o kolik to maji snizit 😠 luci bojis se porodu

martinamil
6. led 2010

holky, tady jsou infa o mateřské (prvních 6 měsíců) pro rok 2010 http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/materska-d...

Rodičovská zůstává nezměněna

lucisa
6. led 2010

adricc: já ti ani nevím, jestli se bojím.
jsou dny, kdy se těším, až budu mít těhu za sebou, protože mi to třetí dává nějak víc zabrat. pak si zase uvědomím, že čtvrté těhu už určo nebude (ne že bychom chtěli mít jen tři děti, ale kdyby náhodou přišla v budoucnu tahle myšlenka, dohodli jsme se s manžou, že jdeme do adopce, jsem fakt hotová), tak si zase říkám, že si musím ty kopance a bolesti pořádně užít...
ale troška obav tam je, to bych asi byla blázen nebo kecala, že vůbec nemám strach. ani ne tak z bolesti nebo délky, to jsem si už prošla a přesto, že to není nic příjemného, vím, že se to dá nakonec vydržet. spíš se bojím, aby vše dopadlo tak jak má, aby bylo mimčo i já v pořádku. když už mám doma děti, nerada bych, aby se něco stalo (ťuk ťuk).

martinamil: to mě nenapadlo s tím důchodem. akorát jak to teď pořád zvedají, mám obavy, že mi nepomůže ani mateřská ani odpracované roky a důchodu se ani nedočkám 😀

jaa
6. led 2010

martimil.To se do důchodu počítá i neschopenka???A,jak je to s paragrafem a rodičovským???

luci.Máte super jména.Taky se mi líbí cizí.A,máte i cizí,nebo uni příjmení???

Vítám nováčky... 🙂

jaa
6. led 2010

Jo a holky inkognitoooooooooooooo.Dejte si nějaké fotečky,at taky víme s kým máme tu čest... 😅 😅 😅

lenkavano
6. led 2010

holky já myslím že se do důchodu počítá asi všechno ne?že by tam neměl chybět jedinný den.nebo se mýlím?
Jaa prosím tě nevíš náhodou něco o firmě Lando z Pardubic nebo z Chrudimi?měli by jezdit pro Ford,díly a tak.manžu tam láká jeden kolega z kaufu,ted u nich jezdí.ale máme strach,když se jedná o automobilku aby nekrachla nebo tak a manža si pak nerval vlasy,už ted jich má na hlavě málo 😀 v cargu je to čímdál horší 😝

ma.minka
6. led 2010

ahojky holky tak jsem tu po dlouhé době konečně mám i chvilku pro sebe malej zrovna usnul ach jo nějak se mi začalo stejskat náš tatka už jezdí konečně na kamionu sám ale oto je to horší tet jsme ho vídali jeden a půl dne do měsíce už jsem si nějak zvykla ale tet bude jezdit jednou za měsíc a třičtvrtě ach jo asi se zblázním já už vůbec nevim co mám synovi říkat kde je táta den co den noc co noc se mě pořád ptá kde je táta pořád kouká na dveře kdy příde sotva zapípá telefon tak pořád táta táta já vůbec třeba nevim co se semnou stalo když začal jezdit takjsem každou noc probrečela a tet když tu není cítim úlevu sice se nějakým způsobem těšim až přijede za námi ale když je tu tak se modlím už aby odjel najednou začne chaos já sem nezvní a ani si ho neužiju a když odjede tak se mi uleví ale zase cítím potřebu ho mít doma je to normální já vůbec nevim co za pár let budu dělat až bude každý den doma já asi zešílím

lenkavano
6. led 2010

maminka jo to co popisuješ je si myslím úplně normální,ale nedovedu si představit že bych měla tatku fakt tak dlouho pryč.

ma.minka
6. led 2010

lenkavano ahojky at to zkusí i nicotrancu v českých budějovicích auta tam maj solidní peníze každej měsíc na účtě dvacátého a docela i si tam vydělaj jurka mi minulí měsíc dones domů 43tisíc a to postával věčinou po čechách na diety jednaj tam solidně z lidma a i na ledasčem se dá domluvit maj dafa medoura a scánie ale ty jezdí pouze vnitro

ma.minka
6. led 2010

někdy je to i lepší třeba dva měsíce do půl roku se stalo že byl 3krát doma ono co člověk nadělá žejo když nemá na vibranou

lenkavano
6. led 2010

maminka dík za tip ,ale manža tam volal asi před dvouma měsícema a nepřibírají.a kam všude ti manža jezdí v cizině?

ma.minka
6. led 2010

ono zas je pravda že zas vše má své pro i proti posledně třeba sme pro něj jeli do ostravy na večer a ráno ve 3musel mastit zpět na auto protože mu skončila pauza a musel jet takoví skoky tu někdy sou nebo měl cestu okolo tak se stavil dom vysprchovat vyměnit oblečení a za 6hodin zas mastil směr německo do itálie ale to nepočítám jako že je doma

lenkavano
6. led 2010

a odkud jste jestli se můžu zeptat?

ma.minka
6. led 2010

od brna

ma.minka
6. led 2010

ale kdybysme bydleli v praze tak by byl každý víkend doma a i možná dýl ale to bohužel nejsme ach jo je teprve v německu a to jede dolů až do říma a pak ho v římě čeká 5nakládek cesta do čech a pak rozvozi po republice a pak znovu do říma a pořád stejné kolečko a než se člověk naděje tak už je měsíc v čudu pak ho pošlou do anglie a neuvidíme se zas a takhle je to pořád do kola

jaa
6. led 2010

leni.tak ta firma mi fakt nic neříká ☹ ☹ ☹ Navíc tu nikde snad žádná automobilka krom výroby zámků do aut,ani není.

lenkavano
6. led 2010

jo jo je to fakt těžký ,máte to i z ruky že jste z trasy to je škoda.a manža jezdil už dřív než jstebbyli spolu nebo až nyní?

jaa
6. led 2010

tý jo.5 nakládek jo??To by mm disp.hnal 😅 😅 😅 Max 2.Jinak se nestíhá- 😀

ma.minka
6. led 2010

anglie, řím,německo ,rakousko, polsko, slovencko ale hodně moc často řím a po itálii až dolů a chtěl by i španělsko a tak no tet co začal jezdit sám tak se podívá dál jak tet tet to teprve začne tak uvidím

jaa
6. led 2010

mm taky jezdí Itošku až dolů do Galipoli

lenkavano
6. led 2010

Jaa no nevím ,manža má ted dovolenou a dnes s tím chlapem mluvil a on že sem pro ně ho zajede aby se tam podíval co a jak.a co ten login pořád je v poho?