Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

adricc
13. led 2010

ahoj holky nejak nestiham psat jindra prijel v nedeli a vcera vecer opet odjel dmika do skolky nedavam nechce se mi tak brzo litat s adamkem v ty zime dnes jdeme naockovani na hexu jinak domik strasne spatne mluvil od 3 let jsme chodili na logop. a dohnal to ale hrozna me to mrzelo okolo vsem deti krasne mluvili bylo to hrozny 😝

marti457
13. led 2010

Dobré ranko všem 😉

Jola najednou mě to chytlo a začla jsem háčkovat čepičky 🙂 včera jsem háčkovala do půlnoci - udělala jsem krásnou šálku, nafotím a přidám do alba 😎

Hanulik to mě mrzí s dědou ☹ 😔 můj děda je teď druhý den v nemocnici, dneska se za ním chystám. Vylezl ze dveří, že se podívá kolik je sněhu a uklouzl a má zlomený nějaký dvě kůstky v kotníku. \jenže hned nejel k doktorovi, celou noc nespal a jel až ráno a noha mu pěkně otekla. Tak tam musí ležet se sádrou nebo dlahou než mu to splaskne a budou mu to operovat 😒

adelinka
13. led 2010

ahojky
jaa..no jo petan se vymyka 😀 on uz mel ve trech mesicich 74cm a to byl brezen a byla nam s fusakem mala korba 😀 😀 😀 byl to des..tak doufam ze druhe bude dobre..ja jsem s petanem musela chodit na vojtovku ..rizikovku..atd..byla jsem na vse sama a i 4 tydne u dr..strasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

pekny den 😵

marti457
13. led 2010

Tak nový kousek je už v albu, kdo chcete mrkněte 😉

zuzik31
13. led 2010

Ahoj holky,
marti457: ty jsi se teda rozjela 😀
Manža je teď v Německu a čeká, až ho složí. Říká, že Němci jsou nejvíc arogantní národ, jaký kdy viděl. Jakmile s nima nekomunikuje německy, nemá šanci. to Francouzi, Italové, španělé, Holanďané a já nevím, kde všude ještě lítal, jsou prý úplně v pohodě. S těma se dá domluvit i rukama a nohama 😅 . Jenom ti pitomý Němci si nedají říct a nedají.

hanulik
13. led 2010

Jaa, jsem se normálně musela jít podívat do knížečky. Standa má opravdu 82 cm a 10,2 kg. 😀 Měřeno a váženo 2 dny před Štědrým dnem. 😉

Marti, no ten sníh je na starší lidi peklo. Všechno už mají křehký, stačí aby jim to trošku uklouzlo a už to je. ☹

My máme taťku v Německu, ale přijede až příští týden, ještě bude točit nejspíš Anglii. ☹

hanulik
13. led 2010

Zuzi, můj chlap tohle říká taky. Největší sranda je, že oni rozumí, moc dobře rozumí, ale nežbleptnou anglicky, asi je to pod jejich německou úroveň. 😠

lucisa
13. led 2010

Tak náš taťkla včera odpo dorazil ze Skotska, hned dnes měl zase odjet, protože kolegové rozflákali dvě auta v kalamitě, tak nechtěl dát auto střídači (kdo tady něco o střídačích?! 😀 ), ale dopo mu volal dispečer, ať ještě chvilku odpočívá, že mu sehnal nakládku až na zítra v poledne, pofičí do Německa. Tak si aspoň užívá holek a já mu hned dala nějakou práci, kterou momentálně nezvládnu 😉

jaa
13. led 2010

hanuli.Tak to jsou s Nellou stejní 😀 .

lenkavano
13. led 2010

ahoj holky ani nemám nějak náladu ted psát,stěhování vázne a ještě před chvílí volal manžovi střídač ,že jim chtěj strhnout každému 3000za naftu ☹ 😠

adelinka
13. led 2010

ahojky
lenkavano..no to mas jeste dobre..petr maji od ledna 2009 o 12500 kazdy mesic min..to uz se ani nevyplati jezdit 😝 😝 😝 😝 😠 😠 😠 😠

muj zase nadava na polaky 😀

jaa
13. led 2010

leni.To známe ☹ ☹ ☹ Každý měsíc to manžel měl strhnuté.A to ho blbi posílali přes Č.středohoří a Cínovec.Samé kopce a spotřeba jasně vyšší.za půl roku to bylo 18000kč.. 😠 😠 😠
Kluci na Truck foru psali,že se má vzepřít a chtít na to vypsat škodák.Prý na to nemají nárok dle zákona...

adel.U nás to bylo to samé.od 1.1.0í.tak šupal honem jinam...

jaa
13. led 2010

Holky,kdo máte drozda holčinu???Mám tu krásnou REEBOK kombošku na zimu a Nelle je malá.Je na normál dýlku nožek.Ne, na ty naše žirafí.... ☹ ☹ ☹
A,vůbec nevím,jakou mám brát velikost na jaro.Ted se vytáhla od štědr.dne tak,že kalhoty ve kterých se fotila a tahala je po zemi,tak je má už 5cm nad zem... 😅 😅 😅 To samé triko vs rukávy.
Next má ty velikosti tak různě.tak fakt nevím.ted jsem vyhrákla v aukci trika 12-18m.tak asi dle toho,jak ji budou,tak objednám vel.Chlupatku beru 92.86 má akorád.Tak jsem zvědavá na trika.Od ost.výrobců je ji to už všechno malé..

marti457
14. led 2010

Ahoj holky, Leni třeba jen dělaj bu bu a za co to chtěj strhnout manžovi? To jen tak ju? 😲
Až Ti dorazej čepičky tak dej vědět a určitě se v nich vyfoťte a dej do alba 😉

Jaa kam a po kom vám ta Nelča roste? Má nějaké růstové období 🙂

adricc
14. led 2010

ahoj holky,v albicku mam par fotek tak jestli chcete tak mrknete

hanulik
14. led 2010

No já to popletla, manža nadává na Francouze. 😅

Jaa, Staník je hrozně brobnej a hubeňoučkej. A přitom celej den něco dusí. 😀 Jenže jak neposedí, tak potřebuje spoustu energie. 😀

Ty peníze, to je teda mazec. U nás je to tak, že manžu platí podle spotřeby. Takže by chlapi asi dost prskali, kdyby jim sebrali ještě peníze navíc. Ale je pravda, že když je ženou někde přes kopce, tak mají jednorázový příplatek celých 200 Kč. 😒

Mě mrzí, že pomalu vyrůstáme z velikostí body. Nosíme je moc rádi.

marti457
14. led 2010

Adricc krásné dětičky 😉 a Adámek ty kukadla - ten je má snad největší tady z našich dětiček 🙂 kráásný 😵

zuzik31
14. led 2010

Teda s tím strháváním nafty to mají docela blbý. Ale za to přece řidiči nemůžou, ale dispečeři, kudy je tahají. Já vím, že manža měl u bývalého zaměstnavatele taky problémy se spotřebou, protože ho dispečer tahal přes samý crcačky a ne po dálnici, kdy se jede rovnoměrně. No jo, chtěl ušetřit na poplatcích, aby on měl víc peněz a odnesli to pak vždycky řidiči.

lucisa
14. led 2010

Teda, holky, to čučím, s tím strháváním.
Manža má naštěstí takového zaměstnavatele, který vyšší spotřebu řeší, až když je to nad 10 l nad prům. spotřebou, jinak chápe, že v zimě, kdy je motor studenější nebo chlapi, když stojí, tak musí častěji startovat, aby se ohřáli. A kluci to nezneužívají, navíc profík pozná, když je ta spotřeba okatá, že s tím třeba kšeftuje, jinak během běžného provozu to fakt nechápu, jsou to docela pálky.
U nich se třeba strhávají prachy za telefon, když mají účet větší, než 1000, jinak ne. Dokonce i když vědí, že jsou tam hovory domů, tak to chápou a do té tisícovky to fakt neřeší.

zuzik31
14. led 2010

Ahoj, tak jsem konečně vložila fotku a přidám i fotečky dětí.

martinamil
14. led 2010

Ahojky, trochu vás zanedbávám ale připadám si jako hadr na holi co nic nestíhá. Každý den 9 hodin v kanceláři (mám tam cestovní postýlku plnou hraček). Měla hlídat tchýně, ale je nějaká nachcípaná, tak jsem raději s díky odmítla.

Aleš je ve Švédsku a sotva přeplaval, tak zase změna. Původně se měl vrátit v úterý, před lodí se to změnilo na čvtrtek a dnes ráno na neděli. Ale to mu nevyjde týdenní práce, takže bude muset dělat 24hod. pauzu. Tak uvidíme, budeme řešit postupně.

Ke strhávání za naftu. Dle žádného zákona na to nemají nárok. Pokud mají podezření na krádeže nafty musí to řešit jinak. Ale vím, že je to těžké. Aleš naštěstí toto řešit nemusí. Mají senzory na nádrži a hotovo. Při jejich trasách by to vůbec nebylo možné, protože na severu ani auta nechcípají, protože by je pak nemuseli nastartovat.

Holky, co jste kousek od Prahy. Objevila jsem úžasnou věc a hned to v sobotu vyzkoušíme. V Říčanech je možné pronajmout si miminkovský bazén bez lektorky. My chodíme plavat a dnes strašlivě řval, když jsem ho z bazénu vyndala. chtěl tam ještě být. Tak mu umožním se pořádně vyráchat 😉

hanulik
14. led 2010

lucisa, tak to máte s tou naftou dobrý.
Manža má každý měsíc od firmy na telefon 700, zbytek platí. Ale máme tu výhodu, že jsem si pod firmu převedla telefon a za 40 Kč měsíčně si mezi sebou voláme po celý den zdarma.

adricc, malej je fakt krásně okatej. 😀

lucisa
14. led 2010

jo, mimochodem, už mám v albu taky pár fotek, tedy můj pupek vás asi zajímat nebude, ale jsou tam i moje slečny.... 😉

marti457
14. led 2010

Ahoj Lucisa 😉 krásný holky 🙂

Martimil to Tě obdivuji, jak to můžeš vše zvládat? 😨

martinamil
15. led 2010

Marti není co obdivovat. Prostě to nezvládám. Takže doma bouchla atomovka. Stromeček i se stojánkem stojí na balkóně, protože nejsem fyzicky schopná ten stojánek sundat, je potřeba utřít prach (už jsem to 14 dní nedělala), mám více než metr vysokou horu prádla na žehlení (naši) a vrchovatý prádelní koš Kryštofovo. Dělám jen to nejnutnější a hlavně se snažím na plno věnovat malému. Domácnost počká!

Můj největší problém v tuto chvíli je, že jsem přišla o paní na výpomoc v domácnosti. Po 8 letech mateřské šla pracovat a nemá chuť si dál přivydělávat. Takže musím sehnat někoho nového, spolehlivého,.... ale kdy???!!!

adelinka
15. led 2010

ahojky
ja vcera delala dortik a celkem se povedl 😀 a jeste dvoje nehtiky..
dneska me cekaji taky jeste dvoje a pak hura domu..dojede me muzik ale musi se stopem dostat z vidne..ty ku.vy mu nechteji zaplatit vikend a jeste se musi dopravit na vlastni naklady 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jdu juknout na fotecky 😵

marti457
15. led 2010

Martimil my sice stromek máme už na zahrádce - vypadá, že nám tam přes noc vyrostl, ale žárovičky na balkoně pořád visí 😀 do prádla jsem se pustila převčírem - taky pěkná hromada a už se mi to tu zase kupí, jenže já jsem doma a ty v prái 😨 Ale jak píšeš, hlavně se věnovat dětem a domácnost počká 😉

Adelinka to je krásnej dort ! To bych nikdy nezvládla 🙂

lenkavano
15. led 2010

ahoj holky já jsem z toho stěhování nějaká zdrchlaná 😝 ale už jsme tu dnes spali no noc nic moc,asi než si si zvykneme ještě to nemáme tak zútulněný.
Jaa o té naftě na škodák to tam psal manža prý to tak udělá ,ale nevím nevím jestli mu to bude něco platné. 😒 ☹
martinamil nějak se vám to zvrtává vid.sam é komplikace.snad vám to brzy skončí. 😉
zuzik na pasu ti to sluší na holčičky se podívám později 😉

adelinka
15. led 2010

no tak drahy volal ze bud dojede zitra odpoledne a jen se doma vyspi a v nedelu pojede nebo nedojede vubec..no ohromne 😠 😝

ma dispecera kkta...

marti..dekuji 😵

zuzik31
15. led 2010

Leni: děkuji 😉 . Fotky ještě dodám, ale musím je zmenšit. Mám holku a kluka 😉 😀