Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

lucka1987
18. črc 2012

@andreah25 ano vedia prehanat, ale mam pocit, ze zas niektore maminy tu, neveria tomu ak niekto zarobi viac ako ich muz 😅 . jasne da sa v pohode 2500 . najma ak jazdi napr u rakusana alebo belgicana .. ale to je doma naozaj uz takmer vobec... a stopji to za to ? niektorym asi ano .. my sme spokojny ako sme, jasne, ze by som bola radsej mat mm doma kazdy den ... ale kde tu zarobi tak ako vonku ? 😕

jaa
18. črc 2012

Můj muž jezdí domů také jednou za měsíc. Miklence nemám a vztah nám klape.ted spolu budem už 20 let. 🙂 Základ má 15tis+4tis za víkend+2,10za km..+ odměny..Většinou to dělá kolem 44-50tis.měs.

@lucka1987 Kolem 70tis platili jen Japonci . A,ti už tu nejezdí.Když se chlap baví s jinými na parkovišti,tak to,co bere on,nikde jinde nemají. Většinou se pohybují do 30tis.A,do jeho firmy jezdí chlapi i z Košic. nejednou ho bral z německa na nádraží do Pardubic. 😉

jaa
18. črc 2012

@lucka1987 A,přímo Němci ,co u té firmy jezdí,tak mají přes 3tis eur.Ale na to se Češi nedostanou.. 😠 😠 😠
Nejlepší je, najít si práci ve Švýcarsku.
Jinak,chlap jezdí od Portugalska,až po Rusko.(Dánsko,Holandsko, UK,D,CH, Hun,Řecko, Sardinii, Korziku,NL,Slovensko,Bulharsko,Rumunsko....)

lucka1987
18. črc 2012

@jaa preco nie ? ved ked slovaci robia v rakuskych a belgickych firmach ....

jaa
18. črc 2012

@lucka1987 Mají to dost daleko..☹ Chudák dojede domů,obleče se ajede zpět. Když nemá své auto,tak to stojí zaprd:_(

jaa
18. črc 2012

A,holky, na jakých autech chlapy máte? Můj má nový Mercedes 420.Se mu bránil zuby nehty. nechtěl nové auto. jenže,firma je mění všechna.

lucka1987
18. črc 2012

@jaa no to ja fakt neviem 😅 viem len ze dlho jazdil so supravou .. .. ale stale beha na mercedese .. ale aky typ presne neviem, 😅 😕

jaa
18. črc 2012

@lucka1987 manža taky jezdil se soupravou. Ted má návěs.🙂
Jo a mají vaši chlapi kamery? Já mu jí kupovala před lety a je to skvělé,že to mají. Už se to pár chlapům po nehodách vyplatilo. 😉 Tak,pokud nevíte,co jim pořídit k Vánocům,je to dobrý kup.

lucka1987
18. črc 2012

@jaa tiez teraz na navese.. kameru ? a naco ? aku ? nechapem preco po nehodach, 😕

jaa
18. črc 2012

@lucka1987 V kabině na skle.

jaa
18. črc 2012

je to super,když mu nějaký blb hodí myšku a dupne na brzdu. Pak má důkaz,že on za to nemůže.. 😉

lucka1987
18. črc 2012

@jaa aha uz chapem.. no ale to treba nejaku lepsieu kameru co ? mi mame doma beznu sony, ale neviem .. ona vydrzi tak max 2 hodky natacat. a ani neviem aka velka je karta.. a to stale nabijanie by ich pokazilo nie ? ved v tomto pripade maju poistenie urobene.. prave koli tomuto nie ? inak v cz nie su take elektornicke myta ako u nas ze ? teda myslim velkost tej skronky na skle.. to len nasi blbci vymysleli taku plazmu cez pol celneho skla ci? 😀 😀 😀

jaa
18. črc 2012

@lucka1987 na mýto má těch krabiček hodně,protože jezdí opravdu celou EU..Ta kamera je velikostně jako navigace. Spíše menší. je na SD karty,která jede pořád ve smičce.On má asi 16GB.Je i infra a bere vše i za tmy.Má ji až nahoře na skle,aby zabírala,co největší úhel záběru.Nabíjí se jako mobil. 😉

lucka1987
18. črc 2012

@jaa no ved toto .. ze vsade su male.. aj moj ich ma nalepene z jednej strany palubnej dosky po druhu 😀 😀 moj chodi len spanelsko sever malokedy, fr, stale, DE , NL, IT. CZ , pripadne este B .
ale my mame ako jediny skrinku na elektronicke myto navacsiu ako fakt mini televizorik , taku kranbicu velku. a mm sa stale odliepa tak je vzdy na nervy z nej, najma ked blika a potom nejde a potom zas ide 😀 😀 😀

lucka1987
18. črc 2012

@jaa a to nestoji tak vela.. ja ze to stoji okolo 300 eur, a kukam to nie je drahe 😕 tak dik za tip .. 😉

jaa
18. črc 2012

@lucka1987 Má i tu vaší Slovenskou krabičku🙂.
není to už drahé. Já ji tenkrát kupovala skoro za 3tis.ted uvažuji o tom,že si ji dám i do svého auta. 😉

jaa
18. črc 2012

@lucka1987 On má chudák to sklo plné. haldu mýto krabic,dvě navigace firemní,satelitního strážce,dvě své navigace,PC... Potřeboval by větší auto. ideálně Truck🙂

lucka1987
18. črc 2012

@jaa 😀 😀 moj neviem kolko ma tych krabiciek namyto. ale tiez ma navigaciu, len jedno a notebook, pripadne pocas pauzy este aj na palubovke dvd prehravac.. takze to tam casto krat vyzera ako v nejakej vesmirnej lodi / aspon pre mna ako lajka kedysi to tak vyzeralo/ vsade same kabliky od mobilov, autonabijacky, rozne tlacitka, a kolec monitorov a displayov 😀

jaa
18. črc 2012

@lucka1987 Oni vozí sekuriti zboží,tak tam má ještě bednu celkem dost velkou,co je hlídá☹. proto nechtěl nové auto. se mu tam ted polovina věcí nevejde.. 😒
Jinak,mám chlapa cvoka. Pořád něco do auta nakupuje. Záclonky,koberce.. ty už má asi 30té...police...Pořád utrácí za takovéto kraviny☹

lucka1987
18. črc 2012

@jaa aha.. no moj vozi asi vsetko obvykle.. najviac tazke ocelove obruce zo strojarni, ale viezol uz aj prototyp do fr, uplne noveho auta peugeot.. za niekolko milionov eur ... alebo aj bazeny, nabytok, zeleninu.. a tak ..

mne sa paci ako si kamionaci menia tovar na parkoviskach .. mm pride domov z igelitkou plnou cukru a 10 kilovym vreckom zemiakov, potom zas s nejakym tolaletakom 😀 😀 😀 😀 😀 mi je to take vtipne 😀 😀 😀 😀 .. vraj ked jazdil na mrazaku tak si bezne doma komoru zasoboval.. ale to sme este neboli spolu tak neviem 😀 😀

andreah25
18. črc 2012

@lucka1987 Veď to, ja tiež hovorím, že radšej zarobiť o čosi menej, ale mať aj aký taký život, a nie celé týždne preč a potom sa chlapi čudujú, že si ženy zvykli a cítia sa potom doma ako cudzí.
Môj MM nechodí často na cesty, občas otočí Francúzsko alebo Taliansko tak na týždeň, no keď sa vráti, tak malého nejaký čas trvá, kým si zvykne, že tato je doma 🙂.
A to že niektoré ženy neveria, že sa dá zarobiť viac ako zarábajú ich muži tiež nie je dobré - poznám prípad keď chlap - kamioňák roky tvrdil žene, že zarába iba 10tis. korún a zarábal trikrát toľko - žena mu to roky žrala a keď to zistila, tak sa rozviedli...

lucka1987
18. črc 2012

@andreah25 no aj to sa stava veru.. ai si chcel uzivat prasule po svojom.. ale o com je taky vztah ? ked mm dostale vyplatu.. v postatste to viem skor ako on, kedze ja mam kartu a disponujem s jeho uctom aj oficialne. som doma, platim seky, robim prevody, takze vzdy viem kolko kedy a preco tolko prislo...

jaa
18. črc 2012

@lucka1987 Taky jsem hlavní platič rodiny. Vím,kolik,kdy a co🙂
Mm nemůže měnit nic. Vše je pod satelity a hlídané. nedostane se ani do návěsu. Z auta nesmí vylézt,krom povolených parkovišt. nesmí otevřít ani polici bez toho,aby zavolal na sekuriti.Balkán a Rusko s nimi jezdí ozbrojená eskorta.max občas něco dostane od kluků,co vozí plachty. Třeba dovezl džusový koncentrát,ořechy,vajíčka🙂

jaa
18. črc 2012

@andreah25 Ono je to těžké. Mm si rád žije na vysoké noze. Dokáže klidně za měsíc venku utratit 300e. A,to má z domu zavařené omáčky,guláše atd.. Stačilo by mu si kupovat jen pečivo a WC. jenže není měsíc,aby si tam něco nekoupil. kalhoty,kratasy,trika,rifle....Když chce utrácet,musí si na to vydělat. Už kolkrát vyhrožoval,že půjde na vnitro a vykašle se na EU. jenže si pak uvědomí,že by umřel,kdyby nemohl vymetat obchody. Pokaždé trnu,jen aby neparkoval někde poblíž nákupní zony. to je pak něco☹((

bocinka
18. črc 2012

@lucka1987 35 tis. teda málo není, mám hodně kamarádů na MKD a nikdo nevydělává víc jak 40 tis. a to je třeba tři týdny pryč a tři dny doma a zase dokola, MM je doma 3x do měsíce na víkend.... 🙂

@andreah25 to co dělá Tvůj příbuzný se dá vydržet, rok, maximálně dva, pokud je rodina finančně v krizi, to jsme probírali i s MM, že bychom to na rok zvládli, ale pak raději ne, sama vidíš jak to dopadá 😖

bocinka
18. črc 2012

@jaa můj má taky nové, Volvo a je spokojený 😉

@lucka1987 mě MM teď dovezl igelitku výrobků Ofiflame 😀 😀 něco mu dali přímo ve Švédsku na nakládce a něco vyměnil s polákem, co ho počkal před branou za dvě pivka 😀 😀

@jaa ježíš, máš taťku nakupovače, jo??? 😀 😀 no nevím, tobě to asi směšné nepřijde, ale co takhle se domluvit, že utratí třeba jen 100 éček a hotovo 🙄

jaa
18. črc 2012

@bocinka Volvo je krásné.. Kor v černé barvě s xenony.. To je lahoda pro oko🙂
Jj,nakupovač ve velkém..Dohod už tu bylo. Už jsem jednala i s vedením,aby mu nedovolili utrácet firemní peníze na své náklady.. jenže je to pořád dokola..Dříve mu stačilo 50e. nikam si nedošel,nic si nekoupil..ted se už otrkala a utrácí až hrůza..A,to mi tvrdil,že až mu budu zavářet,že utrácet nebude☹Nejhorší je,že mu to pak strhnou z výplaty.. Pořád je teda nad průměrem běžných MKD,ale bylo by více na lepší věci,než na koberce,navigace,ap.

monrei
19. črc 2012

Holky jak vás tady čtu tak jen koukám.....Můj manžel má 15 - 18 tisíc základ(podle ujetých km)+ 80% diety. odjíždí v pondělí a v pátek je doma.......a jsme rádi.Peníze nejsou vše a on nechce děství naší holčičky strávit na cestách a já ho chci taky mít na víkendy doma. 🙂
Je to přímo ukázkový manžel,celou výplatu mi dává,rozpočítáme vše co je potřeba a to co zbyde šetříme.Na jídlo na týden má 1000 kč i s benzínem na cestu do práce.Je skromný a pro rodinu udělá vše.Jezdí 10 let a prošel hodně firmami a nikdy neměl 50 tisíc......Přijde mi to nereálné jedině po unii a jezdit pod zahraniční spedicí ale to není život,být furt od rodiny.

lucka1987
19. črc 2012

@bocinka no jasne ze to nie je malo... ospravedlnujem sa...... prepocitala som si 35 tis kc - 40 tis kc kurzom na eura je u nas cca 1400 - 1510 eur, co je taky normalny plat muza, ktory beha do statov eu / poznam X kamionakov, ktory taky nemaju ani zdaleka a behaju toe iste km ako mm a zas poznam par takych cpo maju aj vioac a behaju to iste tiez / myslim, ze je to hodne na zamestnavatelovi.