Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

consti
9. led 2010

Ahoj lenka. Firmu psát nechci, ale jde o zastoupení jedné velké francouzské firmy 😉 . Snažím se vždy kluky dostat domů, ale je to čím dál těžší. V tomto oboru kirize zasáhla... 😝

consti
9. led 2010

pardon krize samozřejmě 😉 .

lenkavano
9. led 2010

consti tak to jsi jedna z těch slušnějších a lepších dispečerů. 😉

consti
9. led 2010

Leni, myslíš? Každopádně se snažím těm stálým dát vždy zpátečku, ale jsou to nervy 😒 . Dělám importy hlavně z Francie (ale tayk Lux., Belgie atd.) a občas je to fakt složité 😝 . Těch řidičů je mi líto, protože se denně hádám se zákazníky a je čím dál tím težší jim vysvětlit, že cesta z fancie netrvá jeden den a že řidiči taky musí dělat pauzy atd. A ceny jsou pořád nižší 😝...

marti457
9. led 2010

Zdravím nové 😉 Consti to musí být taky náročné dělat dispečera - hlavně bych měla nervy na pochodu 😝
Lucisa tak tys mě taky pobavila s tím tvým manžou, že si ani nevšiml, že je kalamita 😀 flegmouš 😎 😀 😀 😀

jaa
9. led 2010
jaa
9. led 2010

jinak m je v Pl a cesty katastrofa.Ani neví,jestli odjede v pondělí z místa... 😠

marti457
9. led 2010

MM jede v pondělí hned časně ráno do Slovinska, jede s jeho tátou tak jsem klidnější, že někde kdyžtak neskejsne sám. Jedou přes Rakousko a z Rakouska přijel v pátek večer a tam to bylo OK

marti457
10. led 2010

Teda holky to je sněhu co? Teď jsem vypravila kluky s taťkou nna boby (chvilku přestalo sněžit) a jdu dělat k obědu mřížkový koláč - si ho přáli 😝

adelinka
10. led 2010

ahojky
jaa..no krasne fotecky...
je dispecerka..vim ze to mate tezke..ale muj kdyz jim rekne ze uz chce jet domu na vik tak neexistuje...je doma max 2 az 4 dny v mesici..nekdy 6 ale to jen zridka 😢

andrejka10
10. led 2010

Ahojte maminky 🙂
Náš tatinko víkenduje v Španielsku. Musí vyložiť v pondelok doobeda. Vraj stíha tak 😀
jaa nááádherné fotečky. Pozerám, že si užívate kopu snehu. U nás už dva dni prší ☹ takže po snehu ani stopy. Ale keď to primrzne tak to bude sranda 🙂
consi, dispečerka, no nezávidím ti. Myslím si, že to dnes máte ťažké. Majitelia chcú, aby šoféri jazdili a jazdili, šoféri, chcú ísť aj domov a ty si niekde v strede. Tlačia na teba obe strany.
Babulky, koľko sa zaplatí u vás za km diaľnice na mýtnom?

andrejka10
10. led 2010

Babulky už som si "vyguglovala" poplatky na českých diaľniciach. 🙂

hanulik
10. led 2010

Ahoj holky, no počasí je velmi nepěkný. A to manža dneska ráno vyrazil na Rozvadov. Tak trnu hrůzou, ale zatím prý dobrý.

Adelinko, to je taky hrozný. Manža je doma skoro každý víkend a když není, tak prskám. Naštěstí mají celkem dobrý dispečery, tak se to dá. Ale na příští týden si sám řekl o víkend, tak to bude zase v pytli. 😠 To se doma neukáže 14 dní.

Consti, nelehké povolání to máš. Jsi tak trošku mezi mlýnskými kameny. Na dispečery nadávají zákazníci a i řidiči. 😖

jaa
10. led 2010

adelinka.Koukám,že Péta byl pěkný obřík 🙂56cm je úctihodná délka. 😉 Kolik měl na roce????A,co druhé???Necháváte to náhodě??

Consti.Škoda,že nejsi naše disp... ☹

consti
10. led 2010

Ahoj kočky.
No máte pravdu 😝 . Já jsem šla teda úplně mimo obor, jinak mám vystudované učitelství jazyků...Ale právě práce dispečera byla tady jediná, kde jsem mohla využít i jazyk (pokud jsem teda nechtěla jít učit a to jsem nechtěla 😅 ), tak jsem se do toho dala. Zatím to dělám něco přes dva roky a můžu vám říct, že nebýt dobrého kolekivu a šéfa tak mizím 😅 😔 . Je pravda, že se zákazníky je to většinou hooodně těžké a ten první rok jsem měla pořád nervy na pochodu, pořád se s někým hádat...Občas mě vytočí i řidiči. Já je na jednu stranu chápu, nemají to lehké, ale v poslední době ubylo práce a já jim třeba dva dny hledám vytížení zpět, jsem z toho na nervy a když jim pak něco najdu (ale musí třeba den počkat na nakládku), tak remcají. Na jednu stranu vím, že je to pro ně nepříjemné, že musí čekat, na druhou stranu zase oni nevidí, co je za tím práce, dohadování a plánování atd. Ale samozřejmě je dost kluků, kteří jsou rádi, že je dostanu domů a ví, že zpátečku taky nemusí mít hned ten den co vyloží.
No nezávidím vám to čekání na manžílky, ale zase se na sebe aspoň těšíte 😉. Hlavně, ať se vám chlapi vždy vrátí v pořádku domů 😵 😉 .
jaa jůů, ty máš 4 dětičky 😵 . Musí být těžké být na ně sama... 😔

marti457
11. led 2010

Ahojky, přeji krásné ráno všem 😉
Musím vám napsat, že Lukášek už asi 3 dny chodí 😵 😵 😵 HURÁ HURÁ HURÁ Ještě se trochu bojí, když někam chce tak si tam buď doleze nebo se drží nábytku a zdí, ale pokrok a navíc jsme v normě - do roka a půl to je prý v normě tak to měl tip ťop 😝 za týden mu je .

adelinka
11. led 2010

ahojky
jaa..petan v roku mel 94cm 😀 ted ma ve dvou letech 102 a 16 kilo..a druhe fakt nahode..uvidime..snazime se od listopadu..chtelo by to nejakou dovcu 😵

hanulik..no vetsinou je doma jeden nekdy dva vik.v mesici..a to nekdy jede uz v nedeli..takze tech 2 az 4je tak akorat..ale doufam ze me letos vyjde ten obchudek a petr bude doma..vzdy kdyz dojede tak vidim jak breci treba u postylky..ale dela ze nic...

zuzik31
11. led 2010

Ahoj holky,
jak jste strávily víkend? Doufám, že v klídku a pohodě 😉.

Marti457: Lukášek se Ti narodil dřív nebo je jen "líný"? Neměla jsem vůbec čas koukat na ty čepičky ☹ , ale snad to co nejdřív napravím.

Martinamil: Kancelářská krysa? Dokonce ředitelka? Závidím ti schopnost vedení. Já jsem si vedoucí funkci taky vyzkoušela, ale zjistila jsem, že není nic pro mě ☹ . Nedokázala jsem rozkazovat, byla jsem strašně měkká a samozřejmě to všichni využívali a zneužívali. Prostě to v sobě nemám, škoda 😉 .

marti457
11. led 2010

Ahojky, zuzik není nedonošený, já Lukáška přenášela - jen podle term. porodu, prý ale nebyl přenošený 🙂 je jen líný 🙄
Teď na poslední kontrole na neurologii mi doktor řekl, že je v normě. Ale taky mi řekl, když má to chození takle opožděný, že může i začít mluvit déle, že je to spojený v tom mozku ☹ No ale Kuba to vynahradí, ten tu pusu nezavře 😀 Když mu byl rok a 3 měsíce, to bylo o Vánoce tak říkal už věty, každý se divil. Pamatujeme, jak ležel s dědou u stromečku a říká mu "jé dědo, já tě vidím v tý kouli" 😝

jaa
11. led 2010

consti.4 a zatím to jde 😉

adelinka.Tak to je kluk obr.taky jste velcí???

marti.nevím teda,jak s tím mluvením vs chození,ale Nella chodí od 10m a mluví hůře,než holky. 😅

marti457
11. led 2010

No prý to tak bývá, že kdo má opožděnější chození, že později i mluví, ale nemusí to být. Jenže mi tomu mluvení fakt moc nedáme 😒 Jeho nejoblíbenější slovo je HAŤA a to znamená hop 😀 pak dál řiká bu bu báááf, bác, kočička dělá baau, kravička dělá buu, konik dělá hahaha a to je asi tak vše ☹ 😖

jaa
11. led 2010

marti.Tak to mluvíme víc 😅 Ale holky mluvily ještě líp.Už ve větách.Nella začíná opakovat tak,že řeknu:řekni pes a ona to říká.Jinak si o vše řekne a .když neví jak,tak si tě vezme za ruku a dovede tam,kde něco chce. 😉 😉 😉
Já jsem zase slyšela,že děti,co brzy chodí,tak nemají čas na mluvení a mluví dýl.Tak si vyber.každý dr říká něco jiného... 😀 😀 😀 .A oni si to prckové udělají stejně podle sebe. 😉
Jinak, blahopřejem k chození...... 🙂 🙂 🙂

adelinka
12. led 2010

ahojky
marti..bud v klidu..co ja jsem nabrecela ze vsechny decka jsou sikovne jen peta ne 😖 on sam chodil az v 19 mes.lozit zacal na konci 11 mes...ted lece jak das..no mluvit se mu moc nechce..umi teda snad vsechny zviratka a par slov ale nic moc..nejobl.veta je" co je toto" 😀

marti457
12. led 2010

Já jsem v klidu, náš Kubik má o 3 měs staršího bratránka a to se taky pořát srovnávalo a každé dítě je fakt šikovnější na něco jiného. Třeba Lukáška teď hrozně bavěj mašinky, pořád si s nima hraje, i s auty pořád na mašinky chodíme koukat z mostu (máme to při cestě k našim a když jedem okolo a nezahneme na mašinky tak hned upozorňuje, že tam jsou a dělá šššššššššššššššššššššššššš 😀 ) Kubu třeba vůbec jako malého nebraly a ani auta, ale hrozně ho bavily knížky. Teď maj aspoň jeden společnej zájem - na DVD pohádky 🙂 když si potřebuju něco udělat nebo jít na koníka tak jim pustím pohádky a je klid na hooodně dlouho 😝

adelinka
12. led 2010

petana taky bavi masinky a aticka..denne se chodime divat na nadrazi na vlacky 😝

marti457
12. led 2010

Ahojky holky, to je letos pořádná zima, dneska jsem ráno za sebou táhla dvoje boby a kluci se vezli 😀 odpo už kubik běhal hezky po svých a vezl se jenom Lukášek. Jinak ani nemůžeme ven - v kočárku ani náhodou 😅

Jinak Leni, čepičky už putujou k vám, před chvílí se vrátil MM ze Slovinska tak mě hodil do města, já si na to netroufla a na bobech by jsme tam nedojeli, by mi asi upadly ručičky 😀 😝

hanulik
12. led 2010

Ahoj holky, normálně já nevím, co je to teď za hsusný období, ale v pátek mi umřel děda. Tolik let nic a teď se to všechno najednou. 😢 Sice jsme se moc nestýkali, ale přece jen to byl děda.

adelinka, teda to jsou míry. 😀 My máme v roce a půl 82 cm. 😅 🙂
Manžel má taky nervy, ale když odjždí. Zrovna minulý měsíc seděl u postýlky, držel Standu za ruku a brečel. Jenže u nás to jinak nejde. Kéž by šlo, ale penízky prostě potřebujeme.

Standa taky nechce mluvit. ☹ Kolikrát mě to mrzelo, když mi to babi vyčítala. Ale když jsme byli u dr. na prohlídce, tak se mě ptala, kolik řekne slov. A já říkala, že asi tak dvacet. Tak to jsme prý v normě, dokonce i nad. Ale já ho taky děsně srovnávám s holčičkou kamarádky, která opakovala už v roce a v roce a půl mluvila ve větách. 😠 Jestli to souvisí s chozením netuším, ale my jsme tede kolem nábytku chodili tak od 10 měsíce a od roku chodí sám. 😉

jola2
12. led 2010

čauvec holky 😵 😵 . Jolanka se tak těšila na sníh a vůbec si ho chudák neužila bo je nemocná no snad to vyleží a sníh ještě vydrží 😒 .

marti457:děláš čepičky na zakázku bo co???? To jsi teda šikovná 😉 .

consti:to jsi teda taky holka šikovná jak když slyším jak chlapi nadávají dispečerům úplně za všechno (výplata,......) tak bych to asi taky nemohla dělat ale jak říkáš máš dobrého šéfa a kolektiv...

jaa:Lea se sama postaví a chodí kolem nábytku a za prstíky ale když jí jeden vezmu tak okamžitě zastaví ale musím říct že už je trochu odvážnější 😀 . Hezké fotečky 😉

Manža teď má auto v lankáru na opravy co mu tam udělaly střídači (nadával jak špaček 😀 ) tak bude aspoň do konce týdne doma a pak se uvidí 😒

adelinka
12. led 2010

hanulik..no petan je trosku vetsi 😀 😀 😀
no muj je ted ve svycarsku tak treba nam na vik dojede 😵

jaa
12. led 2010

hanuli.neříkej,že máte 82cm 😅 To má Nella.Koupila jsem metr,protože se mi jaksi nepozdávalo měření u dr.Kamarádce měřila kluka v druhé ordinaci a měl být dle toho o 5cm větší.,A,když jsme je k sobě dali,tak byla Nella větší o celé čelo 😅 Tak jsem metr nalepila a oměřila na milimetr přesně dle kovového a má 82cm.Ona má teda dlouhé nohy,jak žirafa 😀

joli.Malá má ještě čas.Ten kamarádky klučík nestojí vůbec.ted mu byl rok a jakmile ho postavíš,tak jde hned na čtyři.On se na těch nožkách absolutně neudrží ☹

Jo a nás baví taky auta a mašinky.Ale i panenky.ted ji holky zaply CHou,Chou a ona z ní byla úplně paf.Musela s ní jít spát a držela ji za ruku a hladila ji.Říkala malá,malá a ukazovala mi,jak ji drží a říkala:ruku,ruku...
Jo a říkáme nově.:tett-svetr,budu-bundu,book-klobouk a čepice,mahma-Martˇa,táto,Dádo,káka-Kája,...

adelinka.petan není větší 😀 😀 😀 😀 On se musí vymykat všem růstovým grafům,tý jo.... 😅 😅 😅 😅 Aby jste neměli druhé,žirafku... 😲 😀