Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
20. bře 2010

marti jj.jen se dokopat na poštu,víš.. 😅

andrejka10
20. bře 2010

Aaaahojte. 🙂 To je fajn, že nám to opäť beží. 😉 A tie novinky, no už si treba len zvyknúť. Ale takto vynovené sa mi to páči.

Náš tatinko si nastavil v noci budík na mobile. Mobil sa samozrejme vybil a nášho ťatina nezobudil. 😀 Potreboval ísť v noci o druhej a ráno sa sám zobudil pekne vyspaný. Super, to zase bude podrb od dispečera. 😒 Čo už, aj to sa stáva. Je to normálne? Ja ho neľutujem, ale je mi z toho strááášne smiešne. 😀 😀 😀 😀 😀

jaa
20. bře 2010

Chudák tatka...ted ,aby to doháněl... 😅
Víkend a nad námi ten 4 letý kluk má opět konské dostihy....a bowling...mě už z něj trefí šlak.. 😠

zuzik31
20. bře 2010

Ahoj holky,
děkuji za podporu 🙂 . Proti vám si nemám co stěžovat, ale tak to na mě nějak padlo ☹ . Manža v předchozí práci končil hlavně proto, že byl pořád pryč a to se mu už nelíbilo. V téhle nové mu řekli, že víkendy bude jezdit vyjímečně a ono je to obráceně. Vyjímečně je doma. Hlavně už se mi blíží čas návratu do práce a těžko budu nějakou shánět, když se nemůžu spolehnout na to, že někdo pohlídá děti. Já vím, že v dnešní době je každý za práci vděčný, ale mě to fakt štve.

Andrejka: tak to by se našemu taťkovi nemohlo stát. Jistí se ze všech stran. Má budíka na 2 telefonech, potom normálního budíka a mě, jako nejspolehlivějšího 😀 😀

Jaa: vy bydlíte v paneláku? Já myslela, že v rodinným baráku. Nevím, asi ten počet dětí mě zmátl. My máme nad námi pro změnu 2 fotbality, kteří přihrávají psovi. To je taky rachot!!

jaa
20. bře 2010

zuzik..zatím v bytovce,ale chystáme změnu.. 😉

marti457
20. bře 2010

Ahoj holky, z toho hluku si nic nedělejte, nám vedle sousedi předělávají komplet barák už od podzima 😠 Ještě že si na to Lukášek zvyknul, usíná i při tom rámusu. Dopoledne je vždycky klid a začnou bourat a vrtat vždy po obědě - nechápu 😲 😝
Už aby to měli !!!

katarinka1107
20. bře 2010

ahooj , Jaa pekne fotky 😉 pekny vikend

lenkavano
20. bře 2010

ahoj holky tatka nám dnes odjel tak je smutno ☹ ,ale zase je víc času na koníka 😉už jsem měla vážně absták 😝
andrejko teda to měl manža prekérku. 😎
my máme v baráku klid,akorát máme nad sebou řešivého souseda,když příjde z hospody ,to tam jsem veliké hádky,ale to už děti většinou chrní. 😝

andrejka10
20. bře 2010

Aj u nás v bytovke je to ťažké. Máme nad sebou dvoch chlapcov, ktorý stále hrali futbal. Ale rodičia boli suproví, ešte, keď som bola tehotná a bolo mi stále zle a oni tak 3 hodiny v kuse dupali, skákali a lopta lietala, tak som vybehla hore a všetko sa v pohode vyriešilo. Teraz majú malé bábo, takže mám kľud. 😀 No a vľavo máme dvoch hudobníkov, tí hrajú na klavíri. To všetko je nič oproti tomu, keď sa v noci zobudíte na hlasné vzdychy a moja dcéra sa ma opýta " Mami, prečo tá teta tak kričí??" No a vyriešte potom toto. 😀 😀 😀
Jaa, náádherné fotky. Dievčatá sú krásne. Staršia hotová modelka a mladšia na spapkanie.
Lenkavo, neboj zvládneš. Ešte si si nezvykla? Ani ja, nič si z toho nerob. 😉
Skúsim aj ja zavesiť fotky našej malej. Super, že už ich netreba zmenšovať. 🙂

martinamil
20. bře 2010

Ahoj holky! Nezapomínám na vás, ale nějak mi někdo zkrátil den. Nic nestíhám. Jsem tedy pravidelně na FB, ale na MK moc času nemám. Kryštof krásně roste. Už má přes 10 kg. Od minulého týdne se plazí, takže zábava začala 😉 Aleš se v úterý vrátil ze Ženevy a do Velikonoc bude doma. Po Velikonocích odjíždí na 10 dní.

I já vám sem dál aktuální foto 😉

jaa
20. bře 2010

Teda ,fotečky krásný...Holky toto letí..
Andrej.malá má super háro...My jsme na to ,jako Kryštůfek...A asi i váhově...Když ona malá prostě neposedí a pořád lítá.. ☹

marti457
20. bře 2010

Tak my máme taky váhu jako Kryštůfek 😀 Možná i míň 😕

martinamil
20. bře 2010

Holky, si děláte srandu? Naše nedonošeňátko! 😀 Za týden mu je 10 měsíců a má 10230g a 83cm. Takový drobeček 😉

lenkavano
20. bře 2010

holky ahoj ,koukám že rozebíráte váhu dětí.lenča měla na roce 8kg 😎 😀 😀

martinamil
20. bře 2010

No já si říkám, že když mi vyrůstá z velikost 86, tak to asi nebude jen tím, že to každý výrobce šije jinak 😉

lenkavano
20. bře 2010

marti nam no tím to asi opravdu nebude 😀 😀 ,bude to prostě chlapák kamioňák 😎 😎 😉

marti457
20. bře 2010

Teda Marti, to jsou ty nedonošeňátka - ty nevědí jak to honem dohnat 😀 My měli v roce 8,3kg a v 18m 9,6kg. Teď vyrůstáme z 80 vel a začínáme 86vel. 😝

martinamil
20. bře 2010

Holky vytáhly jsme dnes na zkoušku Fun set od kočárku. Tady máte pár fotek

martinamil
20. bře 2010

Zapomněla jsem je přiložit 😉

lenkavano
20. bře 2010

martin krása a ty jsi tak správně malinká 😉

martinamil
20. bře 2010

Jj, já jsem malá a už zase skladná 😉 36kg, které jsem nabrala je už zase pryč. Takže 156cm a 48kg.

lenkavano
20. bře 2010

no nádhera 😉 a malej je kouzelnej.
skladná 😀 😀 😀

marti457
20. bře 2010

Tak to je paráda - zhubnout za 9m 36kg 😕 Já měla 15 a ještě 5 bych potřebovala dolu 😠 (ikdyž u prvního to jsem taky měla rychle dole a ještě míň než před tím) a teď se to nějak zaseklo 😖 No jo, nejsem už nejmladší a zkladná taky ne 😀 😀 😀

martinamil
20. bře 2010

Marti, však já už taky nejsem. Ale ty kila fakt dobře padaly´- kojením. Uvidím, zda se teď po odstavení neobjeví jo-jo efekt, ale doufám,....

andrejka10
20. bře 2010

No baby, tak to ja do vašej kategorie nepatrím. 😒 Ani nízka, ani skladná. 😀 😀 A kojením mi žiadne kilečká dole nejdú, ba naopak. Od pôrodu sa na mňa nalepilo 9 kg. 😠
Ale Sára nám robí radosť. Tá mala 7 mesiacov a váži 8900 g. Tak sa teším, že aspoň dobrá dojka som. 😀
Martinamil, super fáro. 😉 U vás, už je na krátky rukáv???? Pod Tatrami si ešte na krátky rukáv musíme počkať. Aj na fotkách Jaa, som pozerala, že tráva už pomaly zelená. A keď si predstavím, akú kopu snehu ste tam mali. 😝

jaa
20. bře 2010

Jo,jo váha... 😀 Malá měla taky v 5m 7600g,ale začala sedět, v 6m už běhat za ruce, v 8m lézt a v 10 chodit..Takže hold vše vyběhala... 😒 Ted má kolem 10500g a 83cm...Vel máme 92.U 86 máme krátké rukávy a kalhoty táhnou kolem prdky a stehen.. 😀 Ale,když vidím Kryštůvka,tak malá na to,že máme o malinko větší váhu,tak jsme huběnouři... 😀 ŽÁDNÉ TVÁŘE,ANI FALDY.. ☹ Asi má Kryštůfek větší kebulku,než my..A tím nahání cm.. 🙂 Nám,co srostla fontanela,tak kebulka neroste...Hlavně,že při narození a do 3m ji měla jako meloun.. 😀 Má pořád od 10m 47cm..
Jinak mi volala mladá..měla se svým přítelem autonehodu..A měli fakt dost štěstí..Skončit auto o 5écm hlouběji ve škarpě,tak je asi po nich.. ☹ Oslnil je protijedoucí řidič dálkovými světly a neviděli vůbec,kam jedou..
naštěstí se nikomu nic nestalo...Jen auto je na odpis... 😉

marti457
21. bře 2010

Pane jo jaa, tak to měli štěstí - čert vem auto, hlavně, že se jim nic nestalo 😉

andrejka10
21. bře 2010

Fúúú, tak to mali nozaj veľké šťastie, že sa im nič nestalo. Všetci svätí pri nich stáli. Čo tam po aute, sú to len plechy.

martinamil
21. bře 2010

Marti, no zaplať Pán Bůh, že jsou v pořádku. Čert vem plechy, zdraví je cennější!!!

Hlavu má Kryštof fakt velikou. čepičky vel. 92 a fontanela srostlá ještě není. Stále mu "tiká" hlavička.

Andrejko, když svítilo sluníčko, tak i v tom černém triku bylo vedro. Vše se krásně zelená. Ale dnes je ošklivo. Prší a 12°C.

katarinka1107
21. bře 2010

ahoj 🙂 Marti teda Krystof je iny frajer 😉 Keby sme nevedeli, ako sa narodil o kolko skor, tak neuverime .... 😉 Pekne fotky babulky , aj Marti aj Andrejka 😉 Veru šťastie mali Jaa chvalabohu, ze su na poriadku ...Prave sme odprevadili tatina, tak sme 3t zase sami ☹ Vydržíme , ... pekny den 😉