Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katarinka1107
27. dub 2010

dobré ránko 😉 áno jaa aj kúpalisko , aj kúpele sú v Piešťanoch 🙂 Veru leni babya si nestíhaju 😒

martinamil
27. dub 2010

Ahojky, hlásím, že žijeme, nebo spíš přežívám. Kryštof je ok, já jsem k.o. Blbec jsem bez léků strávila víkend na zahradě. Já silný alergik..... takže se mi vrátilo astma, mám horečky,... a v práci je toho strašlivě moc. Takže nemám na vás bohužel čas. Ještě tak jsem na FB. ☹

marti457
27. dub 2010

Ahojky martimil, myslím na Tebe, je toho na Tebe strašně moc ☹ 😝

katarinka1107
28. dub 2010

Ahooooj 😉 Martinamil to si si zas"užila" ,Astma to je svina já s ní žiju , já jí znám 😀 😀 😀 😀 😀 Snáď sa to všetko zas upraví. Babulky ako je kráásne, všetky tu asi budeme pomenej čo ? Nám to tak rychlejšie bez tatina ubieha , kedď sme furt vonku 😉

andrejka10
30. dub 2010

Aááááhojte maminky. 🙂
Pozerám, že si užívate nádherné počasie a trávite nezabudnuteľné chvílky so svojimi ratolesťami na výletoch. Kráááásne 😀
Jaa, tá tvoja malá je k sežrání, no náádherná je. Katarínka, tvoj malý vôbec nezaostáva. Tiež je veľmi zlatučkýýý. 😉 Veľmi pekné fotky ste zavesili.
Martinamil, dúfam, že sa máš už lepšie. Želám rýchly ústup astmy 😉 Viem si predstaviť, ako ťa trápi. 😠

Nás trápia zúbky, veď načase. Sára bude mať pomaly 9 mesiacov a zuba žiadneho. A aby toho nebolo málo, chúďa malé dostala do toho laringitídu. ☹ Ak sa jej stav zhorší aj po podaní všetkých liekov, čaká nás už len hospitalizácia. Vraj máme ísť rovno na príjem. Dúfam, že to Sára zvládne. Veď to je taký malý bojovník. 🙂

jaa
30. dub 2010

Holky,dnešek super...Dávám nové fotečky+ náš nový ohoz z HM.. 😉
andrej..Vy si teda užíváte..Laryngitidu máme za sebou a není o co stát...Fuj...Tak,at jste brzy v pořádku..Jinak děkujem za pochvalu.. 😉

katarinka1107
1. kvě 2010

Ahooooj 😉 Jaa ake pekné foto 🙂 😉 Andrejka laryngoša je hrôza 😝 😝 😠 Snáď bude dobre a hospitalizácia nebude nutná, ale toto je ochorenie , pri kt. nikdy nevieš ☹ 😠 Je krásne , čakam kym sa Jurko vyspí a ideme na bycikel 🙂 tatina máme ešte tyžden preč, tak nech si deti užijú víkend 😉

andrejka10
1. kvě 2010

Jaa, naozaj veľmi pekné fotečky. Máš doma malú modelku. 😀

No maminky, my sme strávili síce ťažkú noc, ale hlavné je, že sme doma. 🙂 A mám pikošku. Chvííííľka napätia, ešte chvíľka.............. Mááááme prvý zúbok 😀 😀 😀 a druhý už už von. 😀

marti457
1. kvě 2010

Ahojky holky 😉
Jaa malá je fakt krásná 😎
Andrej - GRATULUJI K ZOUBKU 😵

jaa
1. kvě 2010

Ahojky holky...Kdyby jste viděli,co mi to dá ji takhle vyfotit.Půlka fotek se maže..To je jen:Nelly kuk..Nelly letadlo...Hlavně,aby zvedla kebuli a koukla,kam já chci.. 😝 😝 😝 Na většině fotek je jen ruka ,břicho....atd... 😀
Andrej..A,nebudou ty dýchací problémy i k zubákům.????To je ta papulinka taky oteklá... ☹ No,hlavně,at je malá brzy ok...Ta si toho ted užila,až,až....

martinamil
3. kvě 2010

Ahoj holky, klasika zase nestíhám, ale jdu se k vám pochlubit.

Astma je lepší, on ten déšť je k něčemu přeci jen dobrý.
A mám pro Kryštofa chůvu. Určitě do dubna příštího roku. Tak teď už jen čekám na info, kdy začne Aleš zase jezdit. Vypadá to, že už teď na konci května Azorské ostrovy.

marti457
3. kvě 2010

Ahojky Martimil, tak aspoň že zapršelo - je Ti lépe 😉
Chůva už by byla na čase - to nemůžeš vše jinak zvládnout 😝

Leni - co je s tebou? Co nestíháš ???

Já ty čepky pěkně rozjela, mám pořád co dělat, ale teď se hrozím mateřské - mělo by mi poprvé přijít 3 800,- 😢 automaticky mi napsali čtyřletou mateřskou, ikdyž jsem si žádala o tříletou 😠 prý jsem předtím nepracovala, tak nevím jestli myslí to, že jsem nastupovala z mateřské na mateřskou ??? 😕

jaa
4. kvě 2010

Ahojky holky...Tak jsem včera úspěšně udělala zkoušky z M a ČJ na střední školu.... 😉 Z 94 jsem byla 34 na dálkovém a na denním bych bodově byla 12 tá...Takže super...Je vidět,že na dálku se hlásí kvalitnější seskupení..Na tom denním byl nejvyšší počet bodů z Čj 38 a to měl jen jeden.Na dálce 48.Taky jeden..Já měla jako pátá nejvíc:42bodů...Matika .to byl nářez..Ta byla děsně těžká....Tam měl někdo i nulu... 😲
Takže mě od září čeká škola..... 😅 😅 😅 A matura spolu s dcerou... 🙂

jaa
4. kvě 2010

A včera při přijímačkách jsem měla horečku a vůbec mi celkově nebylo dobře..Malá je marod a Daniela taky...Tak opět nějaký hnus virus... 😠

marti457
5. kvě 2010

Jaa jsi dobrá ....... 😉

marti457
5. kvě 2010

Jaa a jak vám je ???

jaa
5. kvě 2010

Ahojky..
Mě už líp..Asi to je alergie.lehtá mě v krku,leje z očí a z nosu... ☹ Já jsem jaksi zapomněla,že ted bydlíme v nížině a tak mi to přišlo dříve:....První den to byla hrůza...Dneska je to lepší.Bolí mě hlava,jak mám vše z těch pylů nateklé.....Nelluš už jen nudlí...Snad to do týdne odkvete a bude klid...
Marti.Byl to záhul..Čj ,ani ne,ale Matika...to byl děs... 😉 .

marti457
5. kvě 2010

Já bych matiku neudělala ani náhodou, vždy jsem ji chápala jen tu hodinu, co jsme něco probírali 😀

katarinka1107
6. kvě 2010

ahoj mamniky,nakukla som čo máte nové 😉 Jaa blahoželám supe 😉 🙂 My čakáme v sobotu už tatina, a tým viac sa tešíme, lebo sme mali s Jurkom dopravnu nehodu , tak nám bude lepšie už 😉 Jurko ok , 5bodové oásy v autosedčke dobrá vec, ja v pdstATE TIEž . Včera som už nevydržala a šla som sa dať "pofoťoť pod RTG a vyfasla som golier 😅 na krk. Mali sme tam my dvaja aj zachranku, ale bolis me ok ,. jaked som videla čo treba povybavovať, ani ma nič nebolelo 😅 😅 Pekny deň , ááááááá Martinamil dážď je pre astmatika super vec 😀 😀 😀 Je dobré , že ti je lepšie a snáď ti bude ešte lepšie

jaa
6. kvě 2010

Marti..Na nějaký bodík by jsi to taky udělala.. 😉
No,já měla úžasnou noc..Opět se mi ohlásilo astma..Naštěstí mi vadí jen jedinná kytka,co ted kvete a pak budu mít klid..Trvá to max.14 dní...děda na to zemřel a můj táta má na něj plný důchod....No a mě se to asi taky nevyhne.. 😒

KatiDíky🙂A,co se stalo????

andrejka10
6. kvě 2010

Katarirínka, autonehoda? 😕 😕 No dúfam, že budete v poriadku aj s malým. Čo tam plechy. Normálne mi chodí mráz po chrbte.
Jaa, šikulka sa a blahoželám ku úspešným prijímačkám. 😉 Pri štyroch deťoch, máš moju poklonu. 🙂

katarinka1107
6. kvě 2010

veru pelchy 😢 😒 ☹ ale my sme ok .Ja viem , ale mi je to aj luto , lebo auto bolo vynovene ☹ Ale bude dobre , hlavne ze sme v poriadku

marti457
6. kvě 2010

Katarinka hlavně že jste v pořádku, auta by mi bylo taky líto ☹ je to náš velký pomocník 😝

marti457
6. kvě 2010

Jo s naším Kubíčkem jsem včera byla na urologii a přetáhli mu tam chudince tu kůžičku na pinďourku ☹ chudinka to má trochu popraskaný a po čůrání brečí, že ho to bolí, tak ho vždy posadím do vany aby si to opláchnul 😢

jaa
6. kvě 2010

jejku..Chudák malej... ☹ Ono to chce asi fakt přetahovat hned od narození...Když je teda ,co chytit... 😀 Někdy není... 😅 Ale bude to dobrý..... 😉

marti457
6. kvě 2010

Jaa nám naše dětská řekla hned od malinka přetahovat, zkoušeli jsme, ale Kubovi se to ani o chlup nehlo - to Lukáškovi to jde o hodně líp.

jaa
6. kvě 2010

Hlavně,že už je ok... 😉 Jsou i dr,co radí nesahat...A,dokoce i takoví dr,že řeknou maminám,co mají holku,at ji nelezou do šulky a myjí jen z venku... 😲 .Tak se toho i pár holek drželo a ted musí s holčičkami na chirurgii.Tam se provede něco jako rozřízka...A je těch holčiček docela dost... ☹ Ale je to něco jiného,než u kluka..U holek za to může špatná hygiena od narození... 😖

martinamil
7. kvě 2010

Děvčata zdravím vás. Já jsem v trvalém poklusu. Příští týden dodělávám zkoušky a teď umírám z derivací, ale to se poddá.

Marti (Jaa), gratuluji k přijímačkám? Co jsi zvolila? Dálkově? K alergii: tiše v dobrém závidím. 1 rostlina!!! Já mám bohužel úplně vše od jara do podzimu.

A ještě se zjistilo, že Kryštof je taktéž alergický. Už má Aerius sirup. Na podzim se budou dělat testy na co. ☹ 😢 Jsem si myslela, že se mi povede ho ušetřit......

Katarínko, když nejde o život.... Plechy zamrzí, ale kdyby se něco stalo vám, bylo by to špatné. Hlavně, že jste ok!!!

Marti457, předkožka. Toho se děsím jak čert kříže. Mě řekla doktorka jen "napínat" no uvidíme.

Tak to vypadá, že nám tatínek 21.5. na 3 týdny odjede. Po pravdě by to už i potřeboval. Je protivný jako činže, protože máme jet příští týden na Truckshow a ten kluk co s tím autem teď jezdí urval schůdky, nárazník, urazil zrcátko a ještě mu bouchlo kolo vzadu, takže jsou urthané všechny plasty vzadu. Ještěže v tom tahá jen plachtu, protože si neumím představit, jak by vypadal speciál, když je jen 8 cm nad zemí.

marti457
7. kvě 2010

Marti tak ta alergie to je tedy síla !!! Mé sestřenky i s tetou taky trpí 😢
Nevíte někdo, jestli se může alergie projevovat jen mrkáním? Kubik pravidelně (zrovna teď má to období) každý rok tak hrozně mrká, předloni, než se narodil Lukášek jsme byly pořád na očním a tam mu nic nezjistili, vloni jsme ani nikde nebyly a přešlo to a teď už zase mrká....

Marti Kryštůfkovi už bude rok !!! To to utíká 😎

jaa
8. kvě 2010

Ahojky...JJ.Dálkově-podnikání... 😉
Jinak léky na alergii beru celoročně už od 19ti..Jen v tomto období mí jaksi nestačí ,ani dva denně,tak si musím stříkat....špatně se mi dýchá...Včera jsem byla s malou venku a mám takové tušení,že za tím vším je šeřík... 😠

Mrkání???Jedinně,jestli ho nepálí,či neškrábou oči...Nech mu napsat Spersalerg do očí a uvidíš..Pokud se mu to zlepší,,,je to alergie...
Jinak Nelle teče z nosu voda a pořád si nuchá oči,tak si myslím,že at ji kojím,tak ji ta alergie taky nemine... ☹
Jak se to projevilo Kryštofovi???