Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katarinka1107
5. bře 2009

caruzo tak si doma, ako dobre, ze mas tata doma 🙂 No a aka si sikulka , vidis, zvladla si to aj bez neho 🙂 Pekne sa kojkajte a drzte 🙂 😀 U nas tu leje od obeda a je mi uz z takeho pocasia na nic. Nech je jaaaaar 😀 No a inak najnovsie uz Jurko spi v izbicke s barborkou , ked nie je doma tato , tak ja s nim . Ale kedze dosiel tato domov, tak sa snazim zas "dostat" na jednu postel s nim. Ide to , ale ten "mladsi " ma nadranom pride aj tak zavolat 😀 😀 Takze teraz sa "nevytlacame" 😀 ale beham ako nejaka dama ..... 😀 😝 Ale co spokojni sme vsetci 😀 No na vikend som zevedava aj ja, lebo v nedelu odchadz tato , tak dufam ze ta bude ukazkova, aby mi bolo luto viac 😔 😔 .

dandulik
5. bře 2009

caruzo.....gratulujem vámk maličkej.... 🙂

greta24
6. bře 2009

My az take postelove problemy nemame, lebo ked stupla uspime na nasej posteli, tak ho prelozime a naspat sa k nam nasackuje o 6 - 7 rano, ked sa zobudi 🙂

exjanka
6. bře 2009

AHOJTE
Dako nic nepisete kocky 🙂 .Citam ze sa narodil dalsi kamionista,mamicke blahozelam a drobcekovi len to najlepsie prajem 😉 .
Tu zas leje cely den,ja som rano musela k doktorke tak som si lejak uzila 😠 .Jaj tak zavidim ocikovi,ked som mu volala vravel ze v Spanielsku je pekne pocasie ,bude tam do pondelka stat 😖 .

martinamil
9. bře 2009

Zdravím vás děvčata. Tak já jsem od včerejšího večera zase slaměnná vdova. Ten víkend neskutečně rychle utekl a Aleš zase odjížděl. Je pravda, že ho spíš skoro celý prostal, protože vstával v sobotu ve 13 hod. a včera si šel zase po obědě lehnout, protože musel táhnout celou noc. Ale zaplať Pán Bůh, za alespoň Těch pár hodin. 😉

U nás je dnes neskutečně ošklivě - ubrečeně a to na náladě taky nepřidá. ☹

dandulik
9. bře 2009

ahojte.aj ja som zase celý týždeň slamená vdova.manželík skoro ráno odišiel,,,,ale mal by prísť do piatku domov..konečne bol 2víkendy po sebe domka.... 🙂

... 🙂 všetko najlepšie k včerajšiemu sviatku...ženičky.... 🙂

greta24
9. bře 2009

dakujeme 😀
mne moj drahy spravil kraaaasne MDZ - neplanovane prisiel na 19 hodin domov, tak sme si ho trosku uzili 😀 😀 😀

martinamil
9. bře 2009

Tak u nás se všeobecně MDŽ už neslaví, takže žádná oslava nebyla. Teď bude pryč 4 víkendy, možná se mezitím zastaví na pár hodin doma, ale jisté to vůbec není. Tak uvidíme. Ono v této práci je pořád tolik změn. 😝

exjanka
9. bře 2009

AHOJTE 🙂
Jeej citam ze te mali pekne vikendy 😉.Nam by mal ocik konecne v sobotu prist 😖,dufam ze tak aj bude.
V stredu uz idem do prace,uz mi je aj dlho doma ,aj sa mi nechce 😅.
Dnes pride domov aj nasa Nikit takze budem zas mat dve deti 😀 😀.
Cez vikend bolo ako pekne a dnes leje od rana.

arietiska
9. bře 2009

Taky mezi Vás patřím. Manžu už jsme neviděli týden a ještě si do vik. počkáme. 😝

katarinka1107
9. bře 2009

zdravim mamule 🙂 😀 Tak odvcera sme sami aj my na tri tyzdne 😔 Nejako nam to zas ubehlo, 😔 No hlavne ze mame pracu, nie? Vsade kriza 😔 😝 U nas bolo skarede pocasie, vcera sa troooosku umudrilo a dnes pozeram znova na skaredy mrak 🙄

exjanka
9. bře 2009

Juj Katka my nam mal uz minuly tyzden ocik prist ,nestihol ,takze uz stvrty tyzden sme samucky ☹

greta24
9. bře 2009

Vitaj Arietiska 🙂
Tvoj syncek ma velmi zaujimave meno, este som take nevidela. Ako ste k nemu prisli ?

katarinka1107
9. bře 2009

🙂 🙂 vitaj arietiska 🙂

caruzo19
9. bře 2009

ahojte.tu to nejak zije 😉
arietiska vitaj 🙂

no tak ja som dnesok stravila skoro cely sama s 2 detmi a potrebujem psychiatra,alebo aspon panaka 😀 sa pockam teda.manzelik bol pozriet na firme a slubil im ze uz si nikdy ziadne volno nevezme,ze on uz len v tom kamione bude zit 😅 😅 😅 docela ho to rodicovstvo zmaha,hlavne teraz ked je starsia chorucka a vnoci grcka a kasle,tak ma co robit,chudak.mladsia ma zas otoceny rytmus,takze vnoci brebentime,neviete kolko clovek dokaze nespat a potom umrie? 😀 😀 😀 mam za sebou 3taketo noci a pomaly neviem ako sa volam 😉
gretka,nestiham odpisovat,bo ma stale vyciciavaju a pri pc sa mi hrozne zle koji.snad za pol roka sa ozvem 😀

exjanka
9. bře 2009

Juj ja som zabudla ,vitaj aritiska 🙂 .
Caruzo to si ma pobavila s tym vasim ocikom zmohnutym 😀 .To aj nas ze smutno mu je ,co detvaky robia stale vola,pride domov po troch dnoch ich ma vyse hlavy 😀 a vyhraza sa ze bude pol roka tahat a ked odide na druhy den vola co robia deti 😀 .Darmo chlapy nie su zvyknuty na vsetok ten cirkus kolo deti,my musime zvladat vsetko 😉 .Ja som mala deti tiez tak po sebe takze viem ze to nie je sranda,drzim palce,hlavne nech su drobci zdravi.

arietiska
9. bře 2009

Ahoj všem 🙂 Syn jméno podědil je IV. Koukám, že jsme na tom ještě dobře, když se nevidíme max. 14 dní s manžou. 🙂 No už je po zimě, tak už to nebude tak hrozný. Žijeme z rekonstrukčních důvodů na chalupě a topíme dřevem, navíc na vysočině, tak po téhle sněhové a studené zimě mám ruce jak Pepek námořník. 🙂

nika2007
10. bře 2009

ahoj arietiska a vsetky ostatne maminky 🙂 🙂 🙂
a caruzo vas tata uz zufaly???????juj mate to pestreeee a hlavne v noci ☹ ☹ ☹ ja som byvala v noci kazde 2 hodiny hore a trvalo to tak cca 4 mesiace a PREZILA SOM -tak vyskusaj 😉 tak drzim palce a veeela trpezlivosti-ale ty si to precitas az za pol roka tak to bude neaktualne,ale nevadi 😒

katarinka1107
10. bře 2009

caruzo pevne nervy a spanok? 😀 Casom moja 😀 Ale nie, nie je ti co zavidiet, ale od prirody a zivota sme "trde" a nedame sa 😀 U nas je to tiez tak, ze ked menzel pride, pripada si obcas ako na"ciganskom " dvore. no nema to svoju kabinku, kde mu ide max radio, prip vecer dvd 😀 😀

martinamil
10. bře 2009

Dobré ráno děvčata.
Ani nevíte, jak vám závidím, že už u sebe máte dítka. Na mě včera večer a celou noc padla nějaká depka. Mrňous včera celý den a dnes celou noc kopal jako o život. Jako kdyby hledal tátu a mě začalo být líto, že jsem tu celé dny sama Když člověk chodí do práce, tak je to přeci něco jiného, ale celý den v posteli je strašlivá nuda ☹ a blbé myšlenky. ☹
Arietiska na chalupě a na Vysočině, tak to i vůbec neumím představit. My máme chalupu kousek od Votic (Česká Sibiř) a v zimě a sama bych tam nebyla ani náhodou. Tedy přiznávám, že jsem městské dítě, takže mi dělá problém i přiložit, natož roztopit kotel. Když tam jsme, tak taky topíme dřevem, protože tam má Aleš les. Je to sice levn, ale té dřiny. Já bych moc chtěla tam udělat tepelné čerpadlo, aby to alespoň temperovalo přes zimu. Ale to jsou jen sny 🙂

matap
10. bře 2009

Túto noc môj drobec veľa neprespal. Vlastne on áno, popri tom ako sa stále mrvil on driemkal, to len ja som sa zobudila ako mrcina, keď som ho každú sekundu musela učičíkať ☹ A potom nie a nie ráno rozlepiť oči!!!

Martinamil keď budeš mať malého bude ti ľúto ešte viac, že ocino nie je s vami. A keď sa naňho začne vypytovať, prečo nie je tu ale je stále preč, ako to robí môj... 😢
a oddychuj v tej posteli kým môžeš, potom ti malý nedá veľa naspať

ahoj arietiska 😉

arietiska
10. bře 2009

Ahojky, no já jsem taky městké dítě a do porodu jsem žila v Brně¨v bytě, ale člověk si zvykne na vše. 🙂 No někdy to dřina byla, hlavně těch 14 dní s lopatou v ruce, abychom nezapadli. Ale zase to řádění venku tady nemá chybu. Neumím si představit tlačit kočárek po městě.

arietiska
10. bře 2009

Jediný co mě štve, že moc dávám najëvo muži, že to bez něj jde celkem hladce. Tak občas musím zazoufat a dát najevo, že to bez chlapa nejde. No dřevo si např. nepořežu a komín nevymetu. 🙂

martinamil
10. bře 2009

Matap, ale když máš depku, tak Tě děti rozveselí, ale takhle? No ono se to už krátí.

Arietiska, já jsem taky strašlivě ráda na chalupě, ale žít bych tam asi nemohla. Než jsme koupili byt, tak Aleš o tom chvíli přemýšlel, ale já zamítla. Právě kvůli tomu sněhu apod.

Ale to není dobře ukazovat, že to jde bez něj. Musíš zoufat častěji 😅 Za chvíli by jsi mohla řezat i to dříví či dělat kominíka. 😀 Já chápu, že jsou unavení, kdy se po určité době vrátí, ale trocha pohybu jim neuškodí 😅

montinka
10. bře 2009

ahojte damy ako sa mate. tak ocino bol dnes na inspektoriate drzte palce aby sme vyhrali a dostali to co nam patri-diety.😀

katarinka1107
10. bře 2009

montinka palce drzime 🙂 Ina k ked vidim , co sa vsade deje , tal si vravim , ze nechcem nic, len nech je vsetko tak ako doteraz. Nechcem dovolenku ani nove auto, ani viacej penazi, len nech to nie je horsie

martinamil
10. bře 2009

Montinka, palce držím o stošest. A co máte za problém s dietami?

greta24
10. bře 2009

Montinka, drzime palce !
Caruzo, verim, ze si grogy, preto mam ja medzi detmi taky rozdiel 😀 😀 😀 Mojej tete sa narodil syn a po 11 mesiacoch dvojcata 😲 to by som sa asi zblaznila. Ale ved ani ona dodnes nepribrala ani kilo, a to je uz vyse 30 rokov.
Martinamil, bud rada, ze lezis aspon doma, ja som bola v nemocnici a nesmela som ist ani pre jedlo, len na wc a do sprchy, takze v posteli som bola vyse 23 h denne, makol mi z toho mozog 😒

martinamil
10. bře 2009

Greta, tak to mám bohužel už taky za sebou. A máš pravdu, že v tu chvíli už z toho člověk blbne. Teď doma se přeci jen trochu zabavím, ale stejně to je nějaké divné. Ty hormony způsobují pořádnou depku. 😔

montinka
10. bře 2009

no minuly cely rok ich nedostaval az ked mu povedal ze o tom vie tak mu ich dava cize od decembra