Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

balisek
18. čer 2009

Ahojky, no jezdí všude možně, Německo, Rakousko, Maďarsko a včera mi odjel do Srbska, což je takový zrovna blbý, bude tam jezdit celej měsíc..Docela jsem si už zvykla, jen to Srbsko přišlo strašně nevhod,protože kdyby chtěl malinkej na svět,tak u toho nebude...No ale mám aspon jednu býhodu,moje mamina mu dělá dispečerku,takže je docela i doma,i když ne každej den,tak aspon jeden den v týdnu třeba jo a pak ty víkendy🙂 No jde o zvyk,ale já jsem doma uplně sama:( Tak už se těším na malinkýho až ho tady budu mít🙂

balisek
18. čer 2009

ještě že má teď ten t-mobile to volání zdarma, tak když voláme, nic neplatí🙂 to je fakt výhoda, tak kdyby chtěl malinkej na svět, a táta tu nebude, tak mu prostě zavoláme a bude mít porod po telefonu 😀 😀

jaa
18. čer 2009

Tý jo fakt má T-mobile něco zdarma???my jsme si dali Vodafon na volání do zahr.a to jsou teda palby.....Co to mají za akci???Máme i T-mobil,tak bych se na to mrkla. 😉

To máš tatku celkem dost doma,vid?Ten můj jezdí 2-3t v kuse.Ale jsem zvyklá. 😉 Naopak,když je doma,tak je tu Sodoma .....k. 😅
Srbsko stojí za prd.jsou tam policajti hajzlíci.Nám stopli dálkový bus,že prý jel 160.. 😲 A,řidič mu říká,že to tolik ani nejede.Je tam max.110. 😕 Tak se poliš vytasil s radarem...a oni ho měli na tu 160 nastavený....To by ji napařili i běžci. 😀 Když chtěl řidič volat na ambasádu,tak nás pustili...fakt neřádi...

A, u koho jezdí a odkud jsi???A,nejsi taky Martina???Těch tu je asi nejvíc. 😀 😅

marti457
19. čer 2009

jaa mě ten první taky začal brzy mluvit, v roce uměl všechny zvířátka jak dělaj - to ten druhej umí jen kočičku, dělá čičiči 😀
Kubikovi budou v září 3 roky, barvy uměl taky brzy, máme už za sebou celou abecedu, akorát u písmenka J říká šnorchl 😀 a teď se učíme stromy - pozná břízu, lípu, javor, buk, smrk, borovici - to nezvládnou někteří dospělí 😅 Je hodně všímavej a furt chce něco vědět, u Lukáška je to slabší, bude línej i v tomhle 😝

jaa
19. čer 2009

marti.
On ti to Lukynek vynahradí vněčem jiným. 😉 On ho Kubík vyškolí.;
Jinak mě hrozně pobavilo to JJJJ. 😀

marti457
19. čer 2009

MM má u T-mobilu akci - 2 měsíce má zdarma příchozí hovory v některých zemí, jinak o něčem zdarma taky nevím 😨

martinamil
19. čer 2009

Balisku, vítej. Už to máš taky za pár 🙂 Já měla termín 25.6., ale nakonec bude v tu dobu slavit měsíc 🙂 Aleš musel nechat napůl naložený návěs u zákazníka, když jsem mu volala, že má 90 minut na to, aby dorazil do Prahy za námi.

To bříško bolí, protože jsem pitomá. Snědla jsem asi 2kg třešní. ☹ Po tom květáku jsem našla stránky co smím a co nesmím, ale třešně tam nebyly ☹

Mlíčko se trochu obnovuje, asi to byla jen krize. Předevčírem jsem dávala UM 2x, včera jen 1x. Dnes zatím ne.

Marti, děti nejsou stejné. Lukášek bude zase dobrý v něčem jiném.

Bráchovi děti (holka a kluk) začaly chodit na 7 měsících. Na 4 se začaly sami stavět (je mezi nimi 8 let rozdíl). A syn druhého (jsou to dvojčata) se začal stavět asi ve 13 měsících a v 15 měsících začal chodit.

jaa
19. čer 2009

marti.
To je super,že se mlíčko umoudřilo. 😉 Já jsem jedla vše,krom květáku,kedlubny,zelí.Jo a tropické ovoce jen v menší míře.. V těhu jsem byla zvyklá na kila denně. 😀 😀

JJ.Dítko je každé jiné.Holky taky brzy chodily,mluvily i seděly.Seděly ve 4,5 měs a chodily v 10,5.Tak si myslím tak akorát.Ale Nellísek nám to všechno vynahradí.. 😀 😅 To je rychlík na vše. 😅

katarinka1107
19. čer 2009

ahojte maminy 🙂 balisek vitaj a vyzera to , ze zas budeme cochvila rodit 😀 😀 , MArti (mil) boli ta jazvicka, cele brusko? Lebo to mas este cerstve, tak sa ani nejako neprepinaj. Mna to bolieva sem tam este aj teraz a to ma jurasek 30 mesiacov ☹

balisek
19. čer 2009

Jaa ne ne jsem Kristýna, tak budu trhat partu🙂 No já jsem si manžílka nastavila v t-mobilu do mojí pětky, takže platím 300 měsíčně a volám mu jak dlouho chci a k tomu t-mobile přidal ještě akci,že když mu voláte do 15 zemí, který tam maj nastavený, tak on nic ze zahraničí neplatí a jelikož ho mám v tý pětce, tak se to fakt vyplatí, voláme pořád🙂 zkus tam cinknout,myslim že to platí do konce července a fakt je to super🙂 My jsme z Příbrami, jezdí u MT Cargo..Je fakt že někdy ho mamka posílá domů co to jde, ale někdy to nejde, třeba teď to Srbsko no,povídal že je to tam hroznýpes požírá psa, no fuj fuj už aby byl zpátky..Jinak děkuji moc za přivítání holky.-) Jakpak se dneska máte? Mě je líto toho mýho broučka, on už se do toho bříška vůbec nevejde,sem tam se hýbne a snaží se protáhnout,ale je mu tam těsno:(

balisek
19. čer 2009

Jaa 2-3 t. v kuse, tak to klobouk dolů ty jo, to je asi celkem nápor, nebo alespoň ty začátky teda museli bejt, no holt je to všechno na nás holky🙂

jaa
19. čer 2009

bali.Tak to ten můj jezdil u CS Cargo.ještě,že už je pryč. 😠 Jo a párkrát byl pryč i 4t.
No,snad vám to tatík stihne domů.Bříško máš tak akorád.jen at si je prcek ještě v teple,když tady je hnusně. 😉

montinka
19. čer 2009

ahojte babule. vidim ze su tu nejake nove tvare. Nas ocino prisiel zo Spanielska tak sa hned hlasim xi xi ja zavislak od netu.🙂 dufam ze ste vsetci zdravi. Hm Tami uz skoro beha sama a aj vonku ale este musim za nou behat lebo ju sem tam este hodi do strany.🙂 jaaaaj aspon sa uz hadam skorej unavi a vzdy vecer odpadne od unavy. 😝

balisek
19. čer 2009

To je fakt, i když já jsem docela ráda že není vedro,to by mě položilo, tak ať je krásně až se malej narodí🙂 Tak já myslela že máme taťku už na cestě zpátky a prd, měli ho vyložit v 8 ráno a ještě tam stojí......Jo jo to je pech...tak to asi zítra domů nedorazí a já se tady piplám s bramborovým salátem 😀 CS Cargo to mi něco říká, máte špatný zkušenosti? No měsíc být pryč teda ještě že jsou doma dětičky...Třeba se některý ty naši chlapíci znaj🙂

martinamil
19. čer 2009

Balisku, Ty jsi přímo z Příbrami? Aleš pochází od Neveklova a jezdíval dříve u VISPY v Sedlčanech. Jezdí s plachtou?

Monti, ahojky! Mám tip pro vašeho tatína, co Ti má donést Ježíšek. Alespoň starší PC, aby jsi tu mohla být s námi.

Já mám Aleše v Polsku - Katowicích. Včera složil a čeká do neděle na skončení výstavy, kdy bude zase nakládat.

balisek
19. čer 2009

Martinko jo jo z Příbrami, a z Neveklova jsem znala jednoho klučinu, hi náhodička, jen už nevím jak se jmenoval. A odkud jste holčiny vy?Jo jo jezdí s plachtou🙂 Jak vysvitlo to sluníčko,tak už je zase jak černoušek:D To maj ty naši kluci solárko zadara🙂 K Vánocům jsme si koupili hafíka, toho hodně temperamentího Jacka Russela, vzrůstem je teda 5ti kilovej, takže akorát i do bytu a posledních 14 dní začal jezdit s tomášem:D No byl to můj jedinej společník doma, jenže je opravdu hodně živej a mě blbne teď tlak,mám ho pořád vysokej, tak si ho Tom musel vzít,ale musím vám říct, jeho to vyloženě baví😀 Sleduje ostatní kamiony a nadšeně u toho šmrdlá ocáskem. V pondělí ráno když Tom odjíždí tak Fido je nastartovanej v chodbě aby náhodou se mnou nemusel zůstavat doma😀 a ještě dělá že mě nevidí ani neslyší 😀 Už ho prostě nebavilo se válet a jíst a je z něj trucker..Teda stýská se mi po něm hodně, ale zatím je to pro něj asi lepší..Přidám nějaký fotky jak se válí v autě 😀

balisek
19. čer 2009

Martinko, koukám že váš malinkej šel zadečkem, náš prďolka je taky zadečkem dolů, v pondělí by nám měli říct, jestli a kdy půjdeme na císaře, no jsem na to zvědavá, císaře se teda nebojím, jen se bojím, jestli není tahle poloha nějaká rizikovější když je ještě v bříšku, ale už máme přes 3 kila, tak snad nám pomůžou brzy na svět, už jen kvůli tomu mýmu tlaku a otýkání ☹

martinamil
19. čer 2009

Aleš pochází přímo z "Vesničky střediskové" - Křečovic. V Neveklově jezdí hodně kluků. Jinak já jsem vyrůstala v Ml. Boleslavi a bydlíme v Milovicích.

Solárko? No oni mají přímo dovolenou u moře. 2x za léto jezdí na Lloret de Mar (Costa Brava) a týden tam bydlí na hotelu na pláži. Ostatní tam jezdí s Čedokem 😀

Já rodila císařem hlavně kvůli mým zdravotním problémům. Proto musel ven už v 35.tt. Rizikovější není, jen si nekupuj zavinovačky, protože je nepoužiješ. Tyto dědi se nesmí zavinovat. I teď ještě "sedí". Má pořád nožičky do L, tedy někdy má chodidla až před obličejem. Museli jsme jít dříve na kyčličky (UTZ) a častěji, ale jinak nic zvláštního. Aleš, když ho viděl, tak prohlásil, že má nohy "pod volant" 😀 😀 😀

martinamil
19. čer 2009

Marti, Sovice porodila dneska dopoledne chlapečka Jiříčka 50cm a 3.80 kg 😀

marti457
19. čer 2009

Jeje a já si včera prohodila se Sovicí mail a ptala jsem se ji jestli už porodila a odpověď mi přišla teď od tebe 😀
Tak už vytáhne "náš" kočárek 😀

balisek
19. čer 2009

Nožičky pod volant 😀 😀 😀 No jo, oni holt sedí jako taťkové za volantem🙂 Nesmí se zavinovat? 😲

balisek
19. čer 2009

No já si hlavně neumim představit jak tam vlastně chudák sedí ☹

martinamil
19. čer 2009

Marti, teď to psal Sovice přítel.

Kryštof byl do 31.tt hlavou dolů, ale v 33.tt, když se začalo mluvit o termínu porodu, tak se otočil. Přeci nebude jako blbec hlavou dolů, když stejně půjde ven císařem 😉 🙂 Mě přišla ta poloha KP přirozenější než hlavou dolů, ale beru to podle svých "dospěláckých" pocitů. Já bych nechtěla být hlavou dolů 😀

Nesmí se zavinovat, protože by jsi mu násilím rovnala nožičky. Proto je ani neměří při narození a my nesmíme ani "široké balení", protože ještě nemá srovnaná záda v oblasti beder.

balisek
19. čer 2009

No Marti já říkala to samý, že bych nechtěla bejt celý dva měsíce do porodu hlavou dolů, tak že se mu ani nedivím:D komu by se to taky líbilo:D ale i tak to musí bejt pro ně takový bolestivý mít ty nožky všelijak zkroucený, nebo spíš nepohodlný:D My jsme byli hlavičkou dolu docela dlouho a pak šup, už ho to omrzelo:D a jak jsi se cítila po císaři?? Já už mám po operaci kýly a slepáku, tak jsem trošku zvyklá,ale netuším jestli nás uspí uplně nebo jen od půlky....

martinamil
19. čer 2009

Pro mne to byla 13. operace břicha a po pravdě ta nejlepší. Rodila jsem v epidurálu a zároveň opravovali tu síťku, co tam mám voperovanou. Druhý den jsem vstala a abych malého viděla (byl na JIPu), tak jsem musela přes půl kliniky, tedy dobrá rehabilitace. 5tý den jsem už o jizvě nevěděla.

balisek
19. čer 2009

13.operace, ty bláho no hezký....Váš prďolka je krásnej, já už se taky nemůžu dočkat 🙂

greta24
19. čer 2009

Vitaj Balisek, sa nam to tu rozrasta 🙂 🙂 🙂

marti457
19. čer 2009

Ahoj Balisek, máš pěkné bříško 😉 a s pejskem mě to rozesmálo, takže máš 2 kamioňáky - aby toho nebylo málo 😀 😀 😀

jaa
19. čer 2009

Ahojky.
bali.Ona tam mimča sedí s nataženýma nožkama,až k papulce,když jsou KP. 😉
Jinak CS cargo.Největší firmav ČR.dŘÍVE TO BYL Šmidberský.žluté kamoiny. 😉 Cargo dává ted nové bílé a firma je z Jičína.Jo a jen tak mimochodem mi ted MM říkal,že potkal kluka,cojezdí s malým čoklíkem a musí falšovat papíry,protože by ho nestíhal vozit k dr,že je jako ok. 😅

Marti.mil.Ty,už máš toho ze sebou tolik,že nějaký císař tě nerozhází... 😉 🙂 To já byla polomrtvá.Ale to bylo hlavně tou ztrátou krve. 😉 A,jizva mě bolela uvnitř,až do 4m.Ted jen,když mědo ní malá kopne. ☹

jaa
19. čer 2009

HOLKY,co máte malá mimča.Mám tu úplně nové neotevřené kapičky na prdíky.Kdyby jste některá chtěla..,tak se ozvěte. 🙂