Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katarinka1107
23. únor 2009

uf beus a odkedy sa moze potom v zahranici jazdit? Ved ma aj prax urcite a u Vas to asi nebude tiez take ruzove , co? No zas teda drzime pace 🙂

beata.n
23. únor 2009

no může se od 21 let.je to hrůza fakt,takový peníze nás stál řidičák a věci kolem a ted tohle ☹ člověk by se z toho zbláznil.tady je to s prací docela blbý,zvlášt v dopravě.u vás také??

nika2007
23. únor 2009

ahoj jarmilka,jasne ze mozes,tak vitaj 🙂 no my uz sme po prazdninach ☹ ale v aprili su dalsie....vas tatino chodi kazdy vikend domov ? to mate fajn 🙂

jarmilka007
23. únor 2009

dakujem za privitanie 🙂 nika 2007
každý vikend nie,zaleží ako sa dostane zo zahraničia domov,niekedy pride domov rano v sobotu a v nedelu už upaluje preč,ale čo už,nevyberieme si 😒 už som si ako tak zvykla,ale je to tažke,najmä dcera je z toho hotova ☹ najhoršie su zimy a tie cesty...ja už ani nepočuvam v rádiu tie havarky,čo hlásia,...manžel už jednu zažil,no nič prijemné,brr,hrôza

dandulik
23. únor 2009

vitaj jarmilka.......no aj mňa veru asi to isté čaká čo teba, ked sa nám narodí malééé...ani ho nebude poznať....strašná predstavá...a o tych hávariach už ani nehovorím....☹(

greta24
24. únor 2009

Vitaj Jarmilka ! 😀
Pribudne dalsia mala kamionacka - Caruzo je v porodnici, tak drzte palce 🙂 🙂 🙂

jarus74
24. únor 2009

jej tak caruzo uz je v nemocnici drzime palce a hlavne nech je ten porod rychly a malo bolestny 🙂
tesime sa 🙂

nika2007
24. únor 2009

jeeeej akurat som chcela ist pisat,ze sa nejak odmlcala 🙂 🙂 🙂
Greti daj vediet ked to bude.....vonku 😀 a DRZIME PALCEKY

katarinka1107
24. únor 2009

🙂 pekny den 🙂 drzime palce aj my 🙂 caruzo

montinka
24. únor 2009

jej aj ja drzim palce nech vsetko dobre dopadne

greta24
25. únor 2009

Tak, Veronika uz je na svete, narodila sa vcera o 15:18 h, ma 51 cm a vazi 3550g. Gratulujeme a prajeme vela zdravicka, stasticka a mliecka !!! 🙂 🙂 🙂

matap
25. únor 2009

aj ja sa chcem prihlásiť 😉
som tiež mamina - dvojnásobná s manželíčkom stále mimo domu
a mám to o to ťažšie že žijeme v Taliansku, kde nemám nikoho nablízku - okrem mužíčka cez víkendy ☹

katarinka1107
25. únor 2009

malej Veronike a mamine blahozelame 🙂 . Vitaj matap. 🙂

jarus74
25. únor 2009

blahozelame caruzo vela zdravicka,hlavne vela mliecka.....
Veronika vitaj medzi nami 🙂 🙂 🙂

ahoj matap 🙂

greta24
25. únor 2009

Vitaj Matap 😀

nika2007
25. únor 2009

jeeej gratulujeme malej ,,kamionacke" VEEELA ZDRAVICKA AJ MLIECKA!!!!! 🙂 🙂 🙂 Inak dobry macko
Vitaj Matap v nasom kolektive 😉

matap
25. únor 2009

jeej ďakujem vám za milé privítania

jarus - toľko detičiek!? je to prekrásne, ale ako to zvládaš?... obdivujem ťa. A potom neviem si predstaviť toľkokrát rodiť... 🙂 😉 mne totiž stačilo 2x

montinka
25. únor 2009

blahozelam k malej Veronike

montinka
25. únor 2009

nika to si akoze myslela ze mala Veronika bola macko?

nika2007
25. únor 2009

montinka moje baby mali 3000g a 3200 a 48 cm,tak tak ze nebola taka malinka myslim Veronika,ja viem ze sa rodia aj vacsie baby,ale pre mna je aj tato velka,lebo aj moj syn mal len 3500g,ale nech je aka je len nech je zdravucka 🙂 🙂 🙂

montinka
25. únor 2009

hm nasa mala 4250g preto som sa spytala ci si myslela Veroniku ze bola macko.🙂 veru len nech je zdravucka

dandulik
25. únor 2009

ahojte baby....tak dnes som absolvovala 3Dsono....malička bola trošku zlé otočená, stále sa mrvila a ručičku mala v pusinke, bola zlatučkááá, 🙂 ....malo byto byť teda dievčatko---malá kamionistka..., aj ked to presne nevideli,koli tomu že bola zle natočená...už sa teším kedy príde manželík domov a ukážem mu DVDčko.. 😉 .

katarinka1107
25. únor 2009

dandulik, tak dnes si mala pekny zazitok 🙂 .Ja som sa pri Barborke takych vymozenosti nedockala, ale pri Juraskovi hej a tiez som ledva cakala, kedy sa vrati manzel domov a ukazem mu synatora. Tiez som bola v 22t.Je to pekny obrazok 🙂

katka755
26. únor 2009

ahojte kamionacky tak aj ja sa pridavam ku gratulacii,blahozelam caruzo konecne to mate za sebou,prajem vela zdravicka............

dlho som tu nebola tak zdravim aj nove clenky ,je super ze sa to tu tak rozrasta 😀 😀

moje slecny mi v poslednej dobe davaju dost zabrat tak net nestiham som rada ze si vecer lahnem do dnes som sa rozhodla vas konecne docitat.....

nam pride tatko v nedelu konecne po 5tyzdnoch,tak sa tesime 😀 😀 😀

jarus74
27. únor 2009

dobre ranko 🙂
matap zvladam to ono sa to da ja som rodila aj 3krat na cisarak takze som si odkusala aj tento styl porodu ☹
no ked som ostala tehu tak som musela aj rodit zvladla by si to aj ty 🙂

montinka
27. únor 2009

hm jarus tebe sa asi moc ten cisarsky asi nepacil co?

nika2007
27. únor 2009

ahojte dievcata,trochu od veci-nemate nahodou doma kombuchu ? ked,nie tak neviete o niekom ? diiik

jarus74
27. únor 2009

veru montinka radsej podla mna normalny porod ako cisarsky ☹

nika ja neviem o nikom skoda rada by som pomaohla my sme to niekedy& mali doma ale uz davno asi 4roky dozadu ked bol otec velmi chory ☹ ☹

montinka
27. únor 2009

hm no ja neviem akoze tie prve hodiny po cisarskom neboli bohvie co ale potom sa to dalo. a aky ste mali dnes den?

nika2007
27. únor 2009

montinka,ked vidis ako sa topi sneh a DA SA CHODIT AJ S KOCIKOM,TAK CELKOM FAJN.... 😉