Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

bocinka
13. čer 2012

@staronova no já si myslím, že ano.... nevím jak se pohybuje cena za tuto práci jinde, ale pro nás je to dost....

jaa
16. čer 2012

@staronova u nás to dobře placené je. Pod 40tis mm nejde

bocinka
16. čer 2012

@jaa tak to má ještě lepčí, než má slíbený MM 😉

merikac
25. čer 2012

ahojte babeny,,,,,,,,,,chcem sa spytat ako si kratite letny cas, ked nemate doma polovicky? neni vam luto, ze v parkoch pri kofolkach posedavaju rodinky, sleduju ako sa deti hraju na preliezkach? necitite sa v takomto case ak 4 kolecko na furiku?

bocinka
25. čer 2012

@merikac mě to teprve čeká.... první léto bez mužíka.... ale tím, že mám sestřenku, kterej taky jezdí muž a mají taky dítko, tak si krátíme čas spolu, no a když ne, tak jdu na kofolku k nám za hospu s malou za ostatníma děckama a rodičema.... 🙂 🙂

merikac
25. čer 2012

@bocinka ,,,,,,,ja to riesim podobne ale aj tak ma obcas dostihne lutost,ze ako by nam bolo spolu fajn,,,,,,,,,,, ale ako sa pozname, tak ked by bol doma, tak by mal asi ine povinnnosti a na tu kofolu by som sla zase sama 😀

bocinka
25. čer 2012

@merikac 😀 😀 i to je možné.... jako smutno mi bude, to jo, ale myslím, že my jsme pauzu trošku potřebovali, dělá to chvíli, takže je tu těšení a tak.... zatím neumírám žalem, to spíš až v zimě, kdy bude ve 4 tma a večery budou dloooouhééééé

erika160669822
12. črc 2012

Aj nam tata jazdi na kamione.Chodi domov v piatok alebo v sobotu a odchadza v nedelu alebo v pondelok.My sme si uz zvykli keby bol stale doma by sme sa asi zjedli.Vikendy sa nam venuje chodime na vilety na nakupy za rodinou a tak ten vikend rychle ujde a ked odide mam ulave lebo som vystavena a tak tie dni ked neni doma odychujem cez tyzden chodim vom s malym upratujem a tak.

lucka1987
17. črc 2012

@merikac no keby len 4 te.. ja sa citim ako 5 koleso co odladlo niekde do priekopy.. 😅 tiez mi to je luto, ked je vonku pekne a mm prec.

lucka1987
17. črc 2012

@erika160669822 napodobne erika.. ja som na tom veelmi podobne.. mm ide prec v nedelu v noci a dojde v stredu napr a ide zas naspat a pride v sobotu.. alebo ide v pondelok doobeda a je tam do soboty rana.. no ako kedy, ale ten cas tiez travim upratovanim, chodim von s drobcom, som na MK / moja hlavna zavislost /
a varim mm, navarim do misiek napr 3 druhy polievky a zamrazim, aby som cez vikend nemusela vyvarat na dalsiu jazdu. 😅

merikac
17. črc 2012

@lucka1987 tak snad bude dovolenka s rodinkou ako naplast za vsetky tie dni osamote 😉

lucka1987
17. črc 2012

@merikac kam sa chystate ? my sme uz boli . takze to mame za sebou, ale teraz v lete je pomenej prace.. francuzi uz sa pripravuju na celozavodne, takze uz bude viac doma..

lucka1987
17. črc 2012

@staronova či myslís ze kamionisti su zle platení ? teda jasne, vedela by som si za tolku pracu a riziko predstavit viac.. no mne mm tiez donesie celkom slusnu vyplatu pod 1200 - 1300 uz veeelmi davno nesiel. ale zas nezarobil ani viac ako 1700

merikac
17. črc 2012

@lucka1987 tak to este netusime, len vieme ze od 10.7. budeme "lenosit" vy ste boli kde? my cakame, nejaky impuls, pre co sa rozhodneme

merikac
17. črc 2012

@lucka1987 jaaaaaaaaaj o takej mesacnej nadielke od mm sa mi len snivat moze........fnuk ☹

lucka1987
17. črc 2012

@merikac my sme boli v tatrach na strbskom .. ale len na par dni.. mm nemal volno.. to len taky predlzeny 4 dnovy vikend .. . no a kde jazdi tvoj ? ked som bola s mojim na jdzach a pocula som ako sa napr cesky kamionisti chvalili ze idu nonstop okolo 50 - 60 tis kc fuuha, som len ocami prevracala

merikac
17. črc 2012

@lucka1987 len uniu a robio u slovenskeho zamestnavatela........... ja som bola tiez s nim, ale mna nevodil po takych parkoviskach kde by som sa taketo infosky dozvedela,,,,,,,asi aby som moc nefrflala 😀

lucka1987
17. črc 2012

@merikac moj tiez robi u slovenskeho.. takeho mensieho prepravcu ... chodi len do FR , púar krat mal aj spanielsko , inak nemecko ... toto vsjo.. ide najma o kilometre .. raz mal 17 tis km za mesiac .. inak ma cca tych 15 tis km mesacne

jaa
17. črc 2012

@lucka1987 17tis za měsíc.? pane jo.. Hlavně,at mu neomrknou policajti pauzy,protože standartně se dá při té rychlosti a s odpočinkem,ujet max 13tis km..

lucka1987
17. črc 2012

@jaa to bolo par mesiacov dozadu, ked bolo nutne ist aj na cudzie karty.. pripadne ked mal iny kamion a mal este klasicke kruzky ... dnes nastastie uz povacsine jazdi nacisto ...

jaa
17. črc 2012

@lucka1987 Já jsem za ty digi karty ráda. prostě se může vysr.na šéfa a tu pauzu mít musí.Minule spěchal na nakládku a platil 100e za rychlost. Tak už na to prdí. Až dojede,tak dojede.🙂.Jinak,jezdí celou EU. všude.🙂

bocinka
18. črc 2012

@lucka1987 no to teda nevím kde.... 😅 😅 ve firmě mého manžela cca 35 - ¨37 tisíc, já to ještě nevím, výplatu má v pátek 🙂 🙂

bocinka
18. črc 2012

@lucka1987 je placený od km, nebo má základ a diety????

@jaa MM taky jezdí přesně podle karty, naštěstí šéfka je v tomhle nekompromisní - do ničeho je nenutí, mají na vše dost času, takže nemusí a pokuty za ně neplatí 🙂

jaa
18. črc 2012

@lucka1987 50-60 nonstop se nedá ani ve dvojce. To by zdechli🙂.Max,když nebodu skoro spát,tak se dá kolem 30tis km..Víc ne. A,dle předpisů jim to nedá víc,jak 26tis.

lucka1987
18. črc 2012

@bocinka od km je plateny.. no ono je to tak,ze sme na jazdach stretli par ceskych kamionistov, ktory sa sice " chvalili" niekedy mi to prislo az prehnane, ale samozrejme podotlki, ze su jeden den zo 14 dni doma ... a jazdia nacierno na kruzkoch, alebo na cudzie karty, pretoze 60 tis ceskych sa v unii dost tazko da podla mna zarobit na beznom kamione najma ked sa robi u cz alebo sk prepravcu .. mozno je to uz inak u pohranicnych, ktory robia pod nemcami ..

lucka1987
18. črc 2012

@jaa ale ja som nehovorila o km , alebo ceskych korunach 😅 jasne ze 50 tis km sa neda prejst 😅 ved som pisala ze moj bezne chodi 14 tis km ... pisala som o plate..... a ten na milion % nie je nizsi ako 1200 eur pri tolkych km.. / a to som ratala ze by daval naozaj pobiedno za km /

monrei
18. črc 2012

Ahojky holky můžu se k Vám přidat? jsem maminka 8 týdenní holčičky a manžel je též profi řidič na MKD.

jaa
18. črc 2012

@lucka1987 To,jako že měli výplatu 50-60tis?..Tak to nevím.. Ta firma u které jezdí mm ,platí nejvíc tady v ČR. všude mají chlapi okolo 25tis. Max 35tis.To možná mají těch 50 tis dva dohromady🙂

lucka1987
18. črc 2012

@jaa no mne sa zda 35 tis nejako malo... ono niekto ti presne nepovie kolko zaraba. mozno sa len chvastali na parkovisku ... ide o to ako platia diety a ako od kilometra... + zaklad. u nas na sk kamiony ktore bezne jazdia sk-cz trasy a su v podstate doma, / mozno nie kazdy den, ale viac ako tí co chodia domov len na vikend / zarabaju okolo 1000 eur

andreah25
18. črc 2012

@lucka1987 ahoj, ak sa smiem zapliesť do diskusie, tak šoféri často s tým platom preháňajú, majú plno rečí, čo koľko zarobia, ale to len aby mali pred niekým iným lepší pocit, no pravda je inde. Na druhej strane, poznám človeka - z rodiny, ktorý nosí domov mesačne 2500 eur za jazdu po EU, ale z toho mesiaca je doma jeden víkend, čo si len príde vymeniť veci - čiže celý život vlastne strávi na cestách a jeho domovom je kabína ťahača - čiže život o ničom - jeho žena si na to zvykla, našla si priateľa - jej manžel neviem či o tom vie, ale asi áno, inak by bol totálne slepý, no asi mu to nevadí, neviem....