Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katka755
2. říj 2008

aj ja som mala zaciatok tazky... a hej moje buzerovanie dopadlo tak ze som sa tiez zlostila ze je len vecer a vela ako pises tak mi vola uz z roboty a vravi "vies co som ta pocuvol uz nejem vecer ale rano tak dufam ze schudnem" no som myslela ze ma slahne.....teraz uz je castejsie ale suche po ceste nema cas stale ch plasia este ze vikend je kludnejsi.
tak tehotny s tebou hej a cakal slona ze?

greta24
2. říj 2008

Moj drahy pribral za 3 roky kamioncenia 6 kg, zatial je to Ok, ale viac uz netreba. Chudnut musim ja 😝

montinka
2. říj 2008

ahojte babule dakujem za rady.🙂 hm aj my uz pomalicky prechadzame teda na to francuzske a klop klop zatial ziaden plac po nom a chuti jej. hmmm aj nas ocino pekne zanedbava pravidelne stravovanie sa ked je na cestach. bud nema cas alebo ma nervy a ked je nervozny neda do seba nic a potom sa vecer napraska. minule mi napisal ze zjedol prazenicu z 10 vajec. 😅 ale tak zase jemu by neuskodilo keby trochu pribral. 😀 hmmmm greta s chudnutim by som sa mala pridat k tebe ja aj ked vsetci my hovoria ze som este kratko od porodu tak ze co chcem. ale trosku mi uz to brucho padlo tak som rada aspon tomu.🙂

caruzo19
2. říj 2008

no tak ja uz prestavam dufat ze niekedy sa dostanem do povodnej velkosti,stale mam tych 15tehotenskych z 1.tehu,nejak sa nepodarilo zhodit,som si hovorila ze kym kojim,necham tak a prestala som kojit a otehotnela som 😀 no a teraz zatial len 1kg,ale to pride 🙂
ale do prace nastupujem potom v marci,to bude roboty a roboty a pohybu nad hlavu,tak takych 10kg tam hadam necham 🙂

jane79
2. říj 2008

ahojte, ja som uz dva roky po porode a stale mam 5-6kg na sebe, ktore nie a nie zhodit! ☹ aj si idem obcas do posilnovne zacvičit, aj som skusila nejake dietky, ale je to tazko. tam po malom nieco dojem, potom sa mi nechce vyvarat na dva razy, teda normalne jedlo a este pre seba nejake dietne... co uz, muzickovi to nevadi, do dzinsov, co som nosila pred tehotenstvom sa dam, tak to nie je az take. a manzel ma zase opacny problem ako vasi chlapi, ten nepotrebuje jest ako je tyzden dlhy. Vyvarat je lenivy, co mu nabalim v pondelok rano, v sobotu povyhadzujem...a kazdy den ked si piseme alebo volame sa ho vypytujem ako maleho chlapca, ci a co jedol, co s nim??? akurat uz zacina stonat, ze ho bolieva zaludok. Komu nie je rady, tomu nie je pomoci.

keba
2. říj 2008

čaute...já jsem na tom podobně taky mám pořád 6kg.a né a né se toho zbavit...a manža co jezdí tak taky něco nabral,sice né moc ale přece...naštěstí co mu doma připravím tak zbaští a neprotestuje spíše si ještě po motorestech kupuje obědy a večeře...a musím říct že kolikrát dojel domů a skuhral jak mu je špatně.Tak myslím že ty jídla po motorestech a benzinách stojí za houby ale holt co se dá dělat když maj takový povolání...

katka755
2. říj 2008

no mne ostali asi 2kila ale najhorsie na tom je to ze som sirsia na pase ako zadku😒
neviem ako to zhodit lebo ked sa trochu snazim tam idu najprv dole boky a az tak pas,no zadok uz mam aky suchy ze sa ani nesnazim chudnt

jane79
2. říj 2008

to by chcelo sa riadne mordovat cvičením, ale to si moze tak dovolit nejaka bez deti, lebo ja pri tom mojom malom čertovi nestíham skoro nič, som rada, že ked mam chvilku pre seba si vytrhám obočie...a njake zakladne veci, aby som nevyzerala jak bezdomovec, a ked pride večer padam jak kabela, a na cvičenie nemam ani myšlienku. a to mam len edno dieta, ale zly je za troch 🙂 , ale tak milo je zlý, zlatíčko moje 🙂

greta24
3. říj 2008

Moje jedine cvicenie je vysplhat sa s najupom a synom peso na 4 poschodie bez vytahu 😀 😀 😀 Inac nemam na cvicenie cas, lebo som na vsetko sama, a ked maly spi, uprednostnim varenie, pranie, zehlenie, upratovanie 😝

caruzo19
3. říj 2008

boze ty este stale zehlis?? nepoucitelna 😀

katka755
3. říj 2008

hmmm zehlenie aj mna to uz preslo zehlila som vsetko no teraz len to najsurnejsie co je fakt pokrcene ale prisla som na to ze ked si najdes vhodny prasoka vhodnu avivaz tak ani zehlit nemusis,ked to hnes zavesis z pracky..........
nooo ja som si teraz objednala stroj na cvicenie zatial ma to bavi tak uvidime do kedy,ja len potrebujem zuzit pas lebo je naozaj väcsi ako boky a to vyzera dost komicky tak musim nieco robit a este zvlast ked je na tom chlap lepsie ze?jemu len to brusko tehotenske strci 😀 😀 😀

montinka
3. říj 2008

greta ja som na tom podobne ked mala spi. az na to ze zatial varit nemusim kedze este byvame u nasich ale o dva tyzdne to caka aj mna. dufam ze budem zvladat. 😒 ale ked zvladate vy tak aj ja a ked budem sama doma s malou nemusim vela varit.🙂 nooo ja vahu zatial nastastie doma nemam ale chystam sa kupit tak som velmi zvedava aka je moja vaha. 😖

katka755
3. říj 2008

ani ja vahu nemam baska nam s nou hodila o zem a uz nevazi domre ani presne skor hrozne no aspon dufam ze je az tak pokazena ze tolko nemam 😀 😀 😀 ale niekedy ani nejde o vahu skor oto ako sa cotime ze?no ja az na tu pneumatiku 😠 na pase vyborne 😀 😀

a neboj s tym varenim..... co by si nezvladla este sa aj nudit budes........
montinka tamarka ti papa od narodenia UM mlieko?

montinka
3. říj 2008

katka nie prve tri tyzdne papala aj moje ale musela som ju uz od mala dokrmovat.preco? nooo ved aj mne vadi to brusisko ale hadam zmizne po case.

montinka
3. říj 2008

pridala som nove fotky. 😀

katka755
3. říj 2008

len tak sa pytam,chcela som vediet preco si prestala kojit

noooooo poviem ti ze ste naozaj velky teeeeda kolko ti vazi?asi je dobry papac ze?

montinka
3. říj 2008

ona vazila uz vela ked sa narodila 4250g a teraz mame 5775g. no neurobilo sa mi mlieko neprestala som dobrovolne

katka755
3. říj 2008

jaaaaj tak ma to mrzi s tym mliekom ja som mala uz 2x krizu som uz myslela ze sa uz mliko nevrati no nejak to preslo,pri baske som mala taky problem ako pises........

no teeeeda a s tou vahou je super musi byt velmi zlata nazivo 🙂

montinka
3. říj 2008

hm je.🙂 je to moje zlaticko vytuzene.🙂 ale ked moc neplace mam nervy z toho ze jej neviem pomoct.hm a ona to asi citi a place este viac. no ja som mala tyzden asi iba tri tyzdne aj to iba z oboch 40ml a to mi davali v nemocke aj lieky na tvorbu mlieka aby sa mi urobilo po cisarskom doma som pila caj na tvorbu mlieka a aj meltu a aj zasmazene polievky a prd z toho.

montinka
4. říj 2008

HMMM UZ MAM DOMA VAHU A MAM UZ IBA 1,5KG NAVYSE.🙂

katka755
4. říj 2008

jej tak to je super teeda ja mam asi viac ale ani mi to nejak nevadi,keby to bolo na zadku a nie na bruchu,tak ti gratulujem............ 🙂 🙂

greta24
4. říj 2008

Zehlim LEN Alexovi 😅

montinka
4. říj 2008

hm no ja to mam na brucho mam ho dost velke ale to kvoli tomu ze mam brusny pruh a ze sa mi nevratili naspat brusne svaly ako boli pred tehu ale tak dufam ze sa mi to spravi. no idem ja lebo Tamarka je hore,dnes sa jej akosi nechce spat. ahoj a pekny zvysok soboty

keba
4. říj 2008

tak to jsu fakt holky ráda že na tom nejsu s tou váhou po porodě nahoře sama...tedkom nám budou dělat nový výtah takže budem muset chodit aspon měs.pěšky a my bydlíme úplně nahoře...tak třeba i něco shodím...všechno zlí je k něčemu dobrý,tak někaj se to říká?jinak s tím žehlením jsem na tom stejně,taky jsem přestala postupem času...snažím se to skládat hned ze šnůry.

katka755
4. říj 2008

noooo ten vytah to je dobre teda lebo same sa tazko prinutime,ze?my byvame vo veziaku mame dva vytahy a schodistie nieje osvetlene lebo sa nepouziva a okrem toho z kocikom chodim az hore tak po schodach tak ci tak nemozem.ja tiez tak keba robim snazim sa hned zo snury.
montinka ano mojej sa dnes nechce a neboli sme ani vonku od rana tu prsi...........

montinka
5. říj 2008

katka ved ani my mozno preto bola taka.

katka755
5. říj 2008

no urcite preto ved pre deti je utrpenie ked nemozu vonku a to uz aj to male citi,aj ked sme niekedy vonku dlho a celi cas spi tak sa potom bojim ci v noci bude a ona si potom krasne spinka az do rana a to vsetko pre ten cerstvy vzduch...........

montinka
6. říj 2008

nooo joj vcera som jej to vynahradila boli sme aj doobeda aj poobede vonku.😀

marta82
6. říj 2008

Ahojky,manza dnes poprve vyrazil s kamionem. Zatim rikal hrozny,ze toho ma dost,je unaveny a taky zabloudil,bylo mi ho lito. Tak bud tam vydrzi nebo ne,zacatky jsou tezky. Jake byli zacatky u tech vasich?

katka755
6. říj 2008

ahoj marti.no moj zacal jazdit z ujom a ten ho priucil,asi po dvoch mesiacoch siel sam a slo mu to dobre.....