Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katarinka1107
17. únor 2009

Caruzo Ty si teraz na tom tak , ako ja pred 2ra 3mes.tato nam odcchadzal okolo15,11a o 14 dni sa narodil Jurko 🙂 .Tak teraz mu rozprava , ked si a narodil, nikto nebol doma.Barka bola v skole, ja v robote a mamina v nemocnici 😀 .No ale zvladli sme to pomocou nasich a mojjej zlatej sestricky s manzelom 🙂 .To nas potom tato videl az za 3t, lebo dosiel domova na Vianoce.Este ze zmenil firmu a chodi prec "len " na 3t.Niekedy totiz chodil na 6t a to bolo straaaaasne dlho 😔 😝 Inak Ti strasne drzim palce.Je lepsie mat toho chlapa doma.Nie som rozmaznana panicka, ale pri Barke bol doma a stale nas chodil pozerat do porodnice , ro bola ina podpora 🙂

nika2007
17. únor 2009

a este lepsie je ho mat pri porode....a hlavne ked to necaka....my sme prisli do porodnice okolo polnoci,urobili mi vysetrenia atd atd a teraz sa sestricka spytala OTECKO BUDE PRI PORODE ? ja ze ano a sestricka isla pre tatinka,ktory cakal na chodbe,dala mu plast,gumaky a zlaknuty tatino bol pri nas 😀 a este si to siel aj zaplatit...ale bola to VEEEELIKA OPORAaj ked sa to potom zvrtlo na sekciu 😒

katarinka1107
17. únor 2009

no to mas niki pravdu.My sme to 1x nestihli a mala sa rodila sekcio a Jurko tiez.Ale co mam kamosky, vravia , ze niet lepsej opory ako tam mat svoju polovicku 🙂

greta24
17. únor 2009

Nas tata pri porode nebol, lebo bol vo Francuzsku, dosiel, ked mal maly 2 dni, potom mal aspon tyzden dovolenku, tak aj to nam pomohlo. Caruzo, vydrz, nech si tata uzije aj dalsi porod 😀

caruzo19
17. únor 2009

no ja nemat muza pri prvom porode,tak asi ani neporodim.uz ked on na mna zrukol ze tlac,tak som si hovorila ze no,uz by som asi mala.lebo videl vychadzat hlavicku,zmiznut hlavicku..... ja som mala dost,po22 hodinach a v 40horucke tlacit 4180g dieta 🙂

katarinka1107
17. únor 2009

caruzo to Ta obdivuujem.4180g dieta, to si hrdinka.To ja som mala sice 4200g chlapa, ale pre moju astmu som mala sekciu. NO a Barunka bola vlastne tiez sekciou , lebo sa rodila tvarovou castou ale mala o 1000g menej. Takze mne by tam vtedy aj tak nepomohol.Ale cou uz. Ako sme to tu pisali, nemozme mat vsetko. 🙂 A vydrz hlavne kym tata pride 🙂

jarus74
18. únor 2009

waw caruzo pekna vaha a to je este v brusku urcite bude mat viac ked sa narodi 🙂 lebo usg trosku skresluje moje deti tiez mali taku vahu najmensie3750 a najv. malo 4450g dufam ze ti to vydrzi a pockas muzicka a tak pojdes rodit 🙂 mne sa tak raz nepodarilo a sla som sama bez neho a prisiel az na dalsi den ked uz bola dcera na svete a chybal tam ☹

caruzo19
18. únor 2009

a ja ze pride dnes,tak som si dala skoricu,mam po nej pekne tvrde brusko a on az zajtra dojde 😀
no nic,hadam sa to nespusti.no ved zajtra poobede uz budem mudrejsia

jarus74
18. únor 2009

no mozno vydrzis nie ? ci sa uz citis na to zeby si aj isla rodit 🙂

caruzo19
18. únor 2009

vydrzim,cobynie,aj vyvolavacku vydrzim a neporodim 😀
ale kludne by som to uz mala za sebou

jarus74
18. únor 2009

tak to ti uprimne verim 😉 ale ved uz to zvladnes lavou zadnou uz len chvilku 🤐

catrin1
18. únor 2009

ahojte...moj manzel tiez robi v nakladnej doprave..chcem sa vas spytat teraz ako je ta kriza,maju manzelia dost roboty,lebo u mojho muza je to slabota teda... ☹

jarus74
18. únor 2009

catrin aj u nas slabota od vianoc bol manzel doma az do teraz a teraz isiel z tym ze za polovicnu cenu akobolo predtym proste slabo zaplatena fura a ze niesu fury tak ako bolo predtym co sa tyka aj ceny preprav isli omnoho dole z cenou. 😀 takze kriza poriadna 😀

catrin1
18. únor 2009

jarus vdaka,no vidim teda ze neni jediny..je to slabota..asi si bude musiet najst nieco ine,takto to dalej nejde... 😠

jarus74
18. únor 2009

tak moj sa obhliada aj inde ale vsade rovnako sama kriza z prepravami ☹

jarus74
18. únor 2009

a to vcera v spravach bolo ze tato kriza potrva do roku 2010 dufam ze srandovali

catrin1
18. únor 2009

jarus no myslim ze v doprave nebude mat sancu bude si musiet nieco ine najst..to nemyslis vazne ze do 2010... 😕

jarus74
18. únor 2009

ked on insie ako vodic robit uz asi nebude soferuje uz 16rokov a tazko by si privykal na insie a nezarobil by ani tolko ☹
no myslim to vazne vcera v spravach hovorili ze tato kriza potrva do 2010 hoc si myslim ze je to prehnane ale nikdy nevies 😎

catrin1
18. únor 2009

jarus..no aj muz tam robi uz 7 rokov ale ked nebude ina moznost co uz... ☹ no dufam ze to nemysleli vazne ze az tolko to ma trvat.. 😒

caruzo19
18. únor 2009

baby,kriza bude dlho 😒 😒 😒
aj v blave je to slabota,hlavne plachty maju co robit,kamarat bol doma mesiac a proste nenasiel robotu normalnu.my sme radi ze muz robi na mrazaku,tam aka-taka robota este je,aj ked tiez je to slabsie nez pred nejakym rokom,viac stoja nez jazdia.ale teda,zamestnavatel si sakra dobre uvedomuje ze je hora nezamestnanych vodicov co by isli robit aj za menej,tak sa podla toho aj chova 😠
ale teda my si zatial nemozme stazovat,len ze je stale precmale to kazda manzelka kamionistu 😀

nika2007
18. únor 2009

dievcata,hlavu hore ESTE NIEJE TAK ZLE ZE BY NEMOHLO BYT ESTE HORSIE..... 😀 no,sranda musi byt
KATARINKA co sa tyka toho hlohovca-nehovori ti nieco meno Darina a Dana Tomkove,oni byvali,alebo byvaju na Manckovicovej ulici .Mozno su vydate,neviem,ale chystam sa tam kuki.... 😉

jarus74
19. únor 2009

dobre ranko 🙂
tak ja dufam ze uz horsie nebude lebo ma poraz..... potom muz je strasne nervozny z toho a prenasa to na mna ☹ brrr

katarinka1107
19. únor 2009

ahojte babulky.Nika tak Tomkovic holky poynam.Byvali oproti na cinziaku.Dokonca moj manyel sa kamarati s ich bratmi.Darus ma chlapceka tusim Patka a Danus tusim Nikolaska.Nepamatam si presne uz. Teda akz je ten svet maly 🙂 .My sme u nasich na "prazdninach"ale chystame sa dnes domenkov.Tato je prec, aspon sme neboli sami 🙂

nika2007
19. únor 2009

katarinka,nevies mi zistit cislo na danku ?nevies ci tam byvaju,alebo inde ?

katarinka1107
19. únor 2009

no byvaju inde, Teda Danka byvala v kOpolotovciach a Darus v Cerveniku, to je vsetko kusocek od Hc ale nestretavame sa .Jedine no skusim cez jednu dalsiu kamosku.Potom dam vediet.Az sa bude dat.

nika2007
19. únor 2009

si zlata diiik

dandulik
19. únor 2009

ahojte...tak aj ja sa pripájam k manželkam kamionistov...neviem či sa mám sťažovať, alebo chváliť...........ale od 5.januara nebol ešte ani jeden víkend doma...prišiel len na jeden deň domov a na druhý deň zase odišiel....naštastie ma robotu, len horšie to je s nákladkou so zahraničia domov,musí často čakať dlho, tak preto tie víkendy vonku...ale zase na druhej strane zarobí viac peniažkou, (aj ked im teraz stiahli 20%s výplaty), ktoré teraz potrebujeme,kedže máme bytik, ktorý si prerábame...a zariadujeme..a čakame čoskoro bábo..... 🙂 takže trošku som sa vám zdvoverila.....
....a dôfam že aspoň na ten porod bude doma, 😉 😉

katarinka1107
19. únor 2009

dandulik, drzim palceky 🙂 .Asi je najhlavnejsie, ze maju pracu , ze?Dnes , ked som pozerala spravy do smiechu mi nebolo. ☹

dandulik
19. únor 2009

dakujem katarinka.....veru len nech ju majú....len by som ho rada aj mala už pri sebe.. 😉

nicky77
19. únor 2009

Čaute baby!
Nemám muža kamioňáka, ale mám jednu prosbu. Jednej známej manžel dneska prišiel o prácu. Jazdil kamiónom. Chcem sa iba spýtaťči neviete o nejakom voľnom mieste. Ona je na materskej a nevedia čo ďalej.
Veľmi pekne Vám ďakujem!