Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

martinamil
21. bře 2009

Ahoj slaměnné vdovy,

mě bylo dnes nějak bídně, tak jsem se přihlásila až teď.

Stránky s recenzemi jsou např. tady: http://www.truck-forum.cz/forum/viewforum.php?f... Aleš je tam registrovaný, tak jeznám dobře 🙂

marti457
21. bře 2009

Tak jsem četla něco o výplatách, to my máme taky hrozně nepravidelné, manža má brát 10. 😀 😀 😀 snad ani jednou tak nebral 😠 taky si většinou bere furt zálohy a to se tak hrozně rozmrcasí a není z toho nic ! Pa

katarinka1107
21. bře 2009

marti je nieco co nemas podchytene? Inak pekny vecer a uz je lepsie?

marti457
21. bře 2009

😀 😀 😀 Jdu chrnět, dneska jsme byli na bazéně, doma jsou všichni už mrtví tak jdu taky do hajan 😵

martinamil
22. bře 2009

Dobré ráno,

Katarinka jeje, toho je!!! Například nemůžu sehnat svatební šaty pro vorvaně 😀 😀 😀 Tohle byla náhoda,že jsem věděla kam sáhnout. Aleš je na tom foru registrovaný a je tam pravidelně, jako já na Koníkovi 🙂

Dnes už je trochu líp. Na noc jsem si raději nechala ten těhotenský pás a docela jsem mohla i spát.

Moc se těším na pátek. Mám jít znovu na 4D UTZ a Aleš by měl ve čt večer přijet do ČR a odjíždět až v pá večer, tak snad bude moci jít se mnou, i když nevyspalý. 😉

katarinka1107
22. bře 2009

dobry den a peknu nedelu 🙂 🙂 Jej 4D to su krasne obrazky. Martinka s tym vorvanom si to rozmysli, ved urcite tak nevyzeras. Keby si si dala usit, nejake biele satocky? Hm? vyslo by to vela? Ako tak strihnute pod prsiamy ale nie zas nejako siroke . Ja som mala take ale zas to na mne nebolo vidno a zmestila som sa do normalnej poziciavanej velkoszi a to som bola ale v nejakom 19-20tyzdni, takze som bola "mensia" 🙂 😀 A to mas aky tehotensky pas prosim?

martinamil
22. bře 2009

Katarinka, s tím vorvaněm je to dokázané. Z definice vorvaně vyplývá:
vorvaň váží 50 - 150 tun, kosatka váží zhruba 10 t. Z toho matematicky vypočítáno vychází, že přeměna je okolo +20t váhy (vorvaň-kosatka:2), tedy cca 40% váhy.
Má původní váha byla 48 kg + 40% = 67 Kg. Z čehož vyplývá, že jsem už 2 kg za hranicí vorvaně a bude hůř 🙂

Zkusím zítra v Prazem zda by mi neupravili tyto šaty http://www.svatebni-saty-adina.cz/svatebni-saty...

a nebo tyto v barvě šampaň http://www.svatebni-saty-adina.cz/svatebni-saty...

Těhotenský pás mám od Anity. Vlastně skoro všechno spodní prádlo a je fakt super 😉

katarinka1107
22. bře 2009

tak tie saty sylva su kraaasne. ale neviem ako mas s prsiami 😀 Mne to tam pri Juraskovi navrelo ze az 😀 😀 😀 . Mne by to neudrzalo mliekarne. A tie druhe su pekne. No nam sa s barunkou pacia viac tie sylva, ale praktickejsie asi budu hery. No tie su tiez ozaj pekne a ta sampan bude skvela farba.Ja som len chcela ohladom toho pasu, ze na co si ho davas, je to nejaka podpora bruska , alebo co?

martinamil
22. bře 2009

U mě ta Silva taky vyhrála. Mám F a měly by mi být. Teď záleží na břiše 😉

Ten pás je tento http://www.intimmo.cz/tehotensky-podpurny-pas-b... hezky drží břicho a roznáší váhu břicha, tak to fakt pomáhá

katarinka1107
22. bře 2009

ahaaa. No uz viem co je ten pas zac. Blondine to nastartovalo 😀 😀 😀 , A mas F? uz teraz? no tak klobuk dolu potom , ja som mala D-E a v porodnici som plakala, ze to si mozem ist do army shopu kupit padaky 😀 😀 😀 😀 Ale vydrzali sme, upravilo sa to do 3 mes a potom to bolo v pohode a nosila som podprdy uz aj normalne medzi ludi, ked som vedela, ze nebudem kojit 😉 Ved inak sme sa kojili az do 2,januara tohoto roku. Jurko bol taky moj cecomil. Ostatne ako aj Bara ta mala 29mes ked prestala, ale to uz som tu pisala.

martinamil
22. bře 2009

Jo, jo, padáky potřebuji a strašně špatně se shání. Po nalití se toho docela bojím, už teď jsou hodně těžké a na mou postavu velké. Přemýšlela jsem o tom, že bych si je po kojení nechala zmenšit. Uvidíme ale později.

katarinka1107
22. bře 2009

teda ty si inaksia planovacka 😀 😀 No ja som dostala kupit aj dost dobru podprdu pre dojciacce maminy.*Teda mala som zachvat "nedostatku kvalitaô a kupila som hned dve 😀 😀 . Ale nie take tie obycajne, tieto boli aj nejak pevnejsie. Ale mali tam aj take namakanejsie a vypracovanejsie a na tu dobu (2006) aj sa mi zdali dost drahe vyse 1000sk. No teraz presne nespominam na znacku. Ale viem , ze som pytala tie padakovske" kosiky 😀 😀 .

martinamil
22. bře 2009

Katarinka, to je přesně ono 😀 😀 😀 padáky !!! 😅 😅 😅

montinka
22. bře 2009

ahojte no jo hlavne ze je praca ale moc sa mu tam nepaci len dufam ze tam pojde.a hlavne ze bude na uver. 😝 a potom prestupi 😉

martinamil
23. bře 2009

Montinka, moc držím palce, ať se ta práce trochu zlepší. Třeba ho to tam začne i bavit. Člověk nikdy neví 😉

montinka
23. bře 2009

marti nezacne lebo robi v sklade a cely den stoji na vonku a ked ma na kladat auto tak musi chodit do mraziaku lebo vozia mrazene polotovary a vies si predstavit co to s nim urobi ak tam ostane do leta. z tepla do zimy a tak. no aj teraz je prechladnuty a to tam bol len raz. no ale kym nenajde inu bude tam musiet ostat

martinamil
23. bře 2009

Tak já se hlásím zpátky. Poradna nedopadla dobře. Čípek je zkrácený, otvírám se a ta voperovaná síťka nedovolí růst děloze nahoru. Ve středu mám nástup do porodky. Zkusí zastavit porod, pokud se nepovede, tak v sobotu na císaře, protože spontální předčasný porod by mě moc ohrozil. ☹

Katarinka, byla jsem si zkusit ty šaty. Sylva mi vůbec nesedla. I mě byla v prsou velká a rak nějak zvláštní. Hera sedla okamžitě bez úprav. Zajímalo-li by Tě jak vypadá vorvaň ve svatebních šatech, tak jukni do alba. Paní mě vyfotila, ať vidím, jak v nich vypadám. V zrcadle je to přeci něco jiného. 😅

martinamil
23. bře 2009

Monti, tak to fakt není na dlouho. Řidiči skladníky dělat nemůžou. Jsou moc blízko tomu volantu a začne se jim stýskat. Kdyby alespoň nebyla ta krize. Těď je to s prací hodně blbé. ☹

greta24
23. bře 2009

Vitaj Fiona 🙂
Tak my sme mali super vikend, tata prisiel v sobotu naobed domov a hned sme sli k nasim, dnes sme sa vratili, stupel si to velmi uzil. Ani som sa nedostala na pocitac, ale ked budeme sami, tak to dozeniem 😀 😀 😀

hanka.h
23. bře 2009

martinamil - taky jsem se vdávala, když jsem byla těhu, ale byla jsem teprve v 16.týdnu. Šaty, které máš vybrané jsou moc pěkné a budš kočka 😉 Kamarádka se vdávala v 8měsíci a měla taky nádherné šaty.
Ten 4D ultrazvuk je super, já byla na 3D a jsou i krásný fotečky a taky máme DVDčko

Hurááááá od 1.května manžel nastupuje do nové práce 😵 Teda těšila jsem se že už to bude v dubnu, ale i tak je to super. Dnes se byl domlouvat s novým zaměstnavatelem a ve čtvrtek jde na preventivku k obvodní doktorce, tak si má nechat udělat i vstupní prohlídku. Já se tak těším až mi přijde celá výplata na účet 😀 😀 😀 to bude pohodááááá 😀 😀

martinamil
23. bře 2009

Hani, 4D UTZ padl. Musela jsem ho zrušit, protože už budeme v porodnici. A jestli vůbec bude svatba v těhuje jedna velká otázka. Já si nějak nemůžu uvědomit, že bych mohla mít v sobotu mimíse místo v břiše vedle sebe!

Gratuluji k nové práci, že se povedlo!

hanka.h
23. bře 2009

marti - jak v porodnici? A že budete mít mimi už v sobotu u sebe? 😕

Děkuji. No zatím neříkej hop dokud nepřeskočíš, ale snad se to konečně povede. Snad jsem konečně manžela přesvědčila, že už to takhle opravdu nejde....

exjanka
23. bře 2009

AHOJTE
Dievcata ja nestiham ,ocika mame doma,ale nedalo mi nakuknut.Martinka mne sa pacili tieto saticky viac a si v nich kraaasna 😵 .A ak sa budes po porode vydavat tak si este krajsie vyberies,hlavne nech vam to s mrnuskom dobre dopadne,nech ste obaja v poriadku.Tak ak ta uz nezastihnem 2v1 budem drzat palce 😉

hanka.h
23. bře 2009

marti - teď jsem si přečetla příspěvek víš. Třeba to nebude až tak zlé... držím palečky a budu na tebe a mimíska myslet.
V šatech ti to moc sluší a ani nejde poznat, že by jsi těhulka 😉 a do vorvaně máš daleko 😉

katarinka1107
23. bře 2009

dobry vecer 🙂 Tak marti od vorvana straaaaaaasne saleko 😉 Ozaj su ako na Here tie satky. To ti tu asi vsetky budeme drzat palce. To budes v nejakom 28t v sobotu? No v sredu budeme cakat ako sa vyjadrie v nemocnici, mozno tam polezis este nejakych 6t a budes az potom rodit, teda ti urobia sekciu. Kiez by stacili len tieto nase slova utechy. Moja to by si rodila az ako 38tyzdnova. 😉 🙂 😉 🙂 😉

vendulabrabcova
23. bře 2009

Ahojky,tak koukam,ze je tu maminek z detickama a tatinkama kamionakama pozehnane 🙂 ,nekdo psal,ze snad,kdyz pujde tatinek jezdit kamionem,ze bude mit vic penez.chtela bych jen rict,ze to tak bozsky neni.ten kdo si chce poradne vydelat,jezdi vetsinou celej mesic mimo domov.jinak krachujou firmy a tim padem propousti sofery.Ja si zatim nestezuju,jist mam co,deticky tatku vidi a nelezem si tolik na nervy.ale uvidime,co bude dal 😒

martinamil
24. bře 2009

Ahoj Vendulo. Dobře jsem se teď zasmála. Ani jsem to tu nečetla, že řidič = hodně peněz. 😀 ☹ To možná platilo kdysi. Dnes je to placeno normálně, tedy nic moc, když to člověk přepočítá na hodiny. Už ani ta "Unie" není žádný zázrak. Ale je pravda, že tento názor hodně slyším od lidí, kteří s kamionem nemají nic společného a neví, že i tento chleba má dvě kůrky.

Jinak já zrovna přemýšlím, zda mám vzbudit bráchu v MB (30 km), aby mě odvezl do porodky, nebo zda to počká než se druhý brácha vrátí z noční. Ale něco se děje. Už od 23 hodin mám pocit, že se ve mě něco hýbe. Pravidelně a nejsou to kopance. Takový pocit, jako když se leknete a pak se vám ještě chvíli "klepe" žaludek. Ale tohle je hodně intenzivní v pravidelných intervalech, ale nic nebolí. Vůbec nic nebolí. Každopádně do té porodky jedu už dnes ráno. Jsem z toho nervózní. ☹

montinka
24. bře 2009

marti drzim palce aby to bol iba falosny poplach. ved mimi ma este cas tak nech je pekne v brusku este. 😉

hanka.h
24. bře 2009

marti - jak psala montinka, snad to byl jen planý poplach a mimi v bříšku ještě nějaký čas vydrží 😉 Jinak taky držím palečky a je vše OK 😉

marti457
24. bře 2009

Marti, přidávám se k ostatním a držím palečky ať jste oba v poho ! 😉