Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jarus74
1. bře 2009

🙂 martinamil dakujem za radu ked dojde domov tak sa ho na to spytam lebo minule si kupil neviem ako sa to vola ale je to aby chytil niekde nejaku siet na internet doma to funguje .
Si sikulka ked hovoris ze soferovat kamion je lahke.mne uz ta vyska ked tam sedim je dajaka vysoka..

martinamil
1. bře 2009

A to já jsem mrňous. Mám jen 156 cm a mívala jsem 48 kg, takže je to auto bez řidiče. (dám na chvíli foto do albumu) 😉

Kam manžel jezdí? V Německu jsou volné Wi-Fi na většině Autohofech s McDonaldem. V Ženevě je u DHL u letiště, ve Švédsku na Haparandě u Maxíka, ve Skelftě na pumpě Medvídek (nevím jak se jmenuje oficiálně). To je jen to co mě teď napadlo.

jarus74
1. bře 2009

joj to on tak malokedy chodi viac robi taliansko -rusko ☹

martinamil
1. bře 2009

Na cestě do Itálie je na Vippitenu, pak určitě 1 pumpu pod Neapolí a v Padově u nákupního centra. Až se vrátí Aleš okopíruju tu jeho mapu. Taky to je někde na Truck-foru co tam Aleš hodí, ale to nevím přesně kde

Do Ruska? No tam to má asi zábavu. To jsem zažila jen jednou. Pak tam stál 6 týdnů, protože ho nechtěli složit. Už více krát ne. Brrr. Obdivuji Tvého muže, že tam jezdí pravidelně.

jarus74
1. bře 2009

no vyzera to dobre za tym volantom ani nevidno ze si nizsia postava 🙂 a to normalne si sa striedala z muzom v soferovani?

jarus74
1. bře 2009

aj moj chce taku motorku pre syna zatial ma kupene len odrazadlo 🙂 🙂 aby trenoval 🙂 🙂

martinamil
1. bře 2009

Jeli jsme normálně na dvě karty - dva řidiči. Jen se přiznávám, že nad Polárním kruhem jsem se už bála. Silnice se tam vůbec nesolí ani nesypou, jen je pluhují. Na to nemám dostatečnou praxi, abych jela po tom ledu. Brrr. Ale tím, že jsme jeli na dvě karty, tak jsme byli v Muoniu o 2 dny dříve a mohli jsme se tam pořádně rozkoukat.

No ono to vypadá, že nrzy přijdu i o tu opravdovou. Mám jí sundanou na pérech, abych dosáhla na zem, takže mi jí mimísek asi brzy zabaví 😉

exjanka
1. bře 2009

Ahojte,mozem sa pridat?Aj nas ocik je kamionista 😉 ,my sme si uz aj zvykli no zo zaciatku to bolo tazke ,deti to nevedeli pochopit kam odisiel.Dva mesiace som sa bola aj previezt s nim a klobuk dole kamionistom ja by to nerobila.

martinamil
1. bře 2009

Exjanka, já bych to taky dělat nemohla. Pořád na ně někdo nadává, všem vadí a všichni je potřebují 🙂

exjanka
1. bře 2009

Presne ako pises Martinka,ale ked som chodila s muzom dost zien som stretla kamionistiek 🙂 .Myslim ,ze je to dost aj nebezbecne,ked si spomeniem na tie uzasne cesty talianske 😒 ,ale vozenie sa mi pacilo 😀 .Moj muz chodi tri tyzdne a tyzden doma,necely.

katarinka1107
1. bře 2009

vitaj exjanka 🙂 🙂

martinamil
1. bře 2009

U nás je to nepravidelné, záleží na práci. Nemá žádné turnusy. Ale tím, že jezdí na speciálu, tak mu vychází docela dost víkendů. V loni to bylo 46 víkendů za rok. Takže většina ☹

A o té bezpečnosti, máš pravdu. Žena sama brrr. Aleš jezdí 10 let ven. Za tu dobu mu už 1x vykradli kabinu, když spal a 1x mu vlezli běženci do návěsu, když jel do Anglie (obojí ve Francii).

exjanka
1. bře 2009

Dakujem Katka.
Jedna kocka mlada co s nami stala vo Francuzku chodi so psom 🙂 .No nasho ocika tiez vykradli,dva telefony,laptop fuc,este aj navigator 😠 .No tak to aj nas varovali ked sme stali v pristave,ze zvyknu sa kdekade napchat aby do Anglicka sa dostali

martinamil
1. bře 2009

Aleše vybrali na jihu. Peníze, foťák, laptop, navigaci, říkala jsem si, že ještěže ho nevzbudili. Ale asi mu tam něco stříkli, protože ho pak 2 dny bolela hlava jako po kocovině.

A do auta mu naštěstí vlezli až v přístavu nebo na lodi. Protože, když najížděl na terminál, tak byl na kontrole a nikdo tam nebyl. Až v Doveru. Ale zaplať PánBůh, že byl na kontrole, protože jinak by to byl trestný čin pašování lidí a neř by se vysvětlilo... už takhle to trvalo asi 8 hodin.

exjanka
1. bře 2009

Aj my sme z Doveru isli,riadne nas tam prevetrali a potom znova v Anglicku,asi sme podozrivi vyzerali 😀 .
Mojho vykradli vo firme kym bol s papiermi ,vylomili mu zamok.Tvoj si na noc negurtnuje dvere?Ja sa len to bojim takyto lumpy co chodia aby ho nezahlusili ☹

martinamil
1. bře 2009

Nekurtuje, ale když jel do Ruska, tak si kurtu koupil a nakonec jí vůbec nevyužil protože všechny noci stál v areálu celnice. A teď na tom novém autě nemá ani jak kurtovat. Tak jen vozí dvě peněženky a tu pravou uklíí do lehátka a notebook dává do kastlíku u hlavy.

Já se spíš bojím, že jednou příjde pěšky. Když vozí 4 závodní Ferrari, nebo 6 výstavních aut (např. Superbů), tak mám strach, že mu ukradnou celé auto kvůli nákladu. 😒

exjanka
1. bře 2009

Moj nastastie vozi papir zelezo,kto uz by to chcel 😀

matap
2. bře 2009

Ahoj exjanka
môj mužíček jazdí len po Taliansku (občas Francúzsko), takže túto krajinu mám "zbehanú" celú. Okrem toho tam bývame, on je totiž odtiaľ
pozerám, že si Zvolenčanka - aj ja 🙂 si z okolia či z mesta?

exjanka
2. bře 2009

AHOJTE
matap ty si tiez martinka?aby ste sa mi nezacali pliest 😉 .Ak som spravne pochopila tak si Zvolencanka ale byvas v Taliansku.
Ja som zo Zolnej ak ti to cosi hovori,ale povodne/za slobodna/som byvala na Lipovci.

katarinka1107
2. bře 2009

ahojte 🙂 Co sa tyka kradezi, bojim sa aj ja 😔 Moj manzel ma tiez bohuzial taku skusenost, ale "nastastie" mu ukradli "len " doklady a peniaze a mobil, inak sa mu nic chvalabohu nestalo 🙂

katarinka1107
2. bře 2009

lebo co som pocuvala, ze si aj nic nepamätali a ine , tak nastastie ho "len" vykradli"

exjanka
2. bře 2009

no nie je to sranda
ja aj v tv ke nieco o kamionistoch vravia,havarka,krades,tak len tak ztrpnem 😖

katarinka1107
2. bře 2009

no moja aj ja . A uz som si povedala, ze nebudem nic take pozerat radsej. Ked boli asi 2-3r dozadu vo francuzsku tie bitky a podpalovali auta pod, tak som bola s nervami v koncoch, lebo moja polovocka bezne robi francuzsko. nakoniec ma upokojil, ze to take ani nebolo 😀 No fasa, ale ja som to v danu chvilu nevedela 😀

greta24
2. bře 2009

Vitaj Exjanka 🙂
Moj muz sa tiez na noc gurtnuje, zatial nemal zlu skusenost, len mu vo Francuzsku rozrezali plachtu. Jeho kolegu vykradli v Madarsku, zobrali mu vsetky doklady a mobily, tiez mu nieco strekli do auta.

montinka
2. bře 2009

nasmu ocinovi rozrezali plachtu tu na SK sila co?

exjanka
2. bře 2009

No Katka u nas to vseeetko sleduje muzova stara mat a potom sa ku nam ruti ,ze kde je Janko lebo ona to a to videla 😕 .
Ahoj Gretka,ja kym som to porozvezovala skoro som sa pocikala 😀 😀 .Neviem z ich firmy chlapci nadavaju na Taliansko,aj mojho tam okradli,priamo v arealy firmy 😠 😠 😠 .
Martinka matap a pozeram ze mame skoro rovnaky rozdiel medzi prvym a druhym kuskom 😉 .
Montinka tak to je fakt sila,no ale lumpov najdes vsade.

montinka
2. bře 2009

exjanka no veru pravdu mas

jarus74
3. bře 2009

ahojte tak ja mojho okradli v madarsku tiez doklady ,telefon a plachtu prerezali 😠
no vcera dosiel domov drahy a dnes uz isiel do talianska ☹

katarinka1107
3. bře 2009

ahojte, tak my este do nedele budeme komplet rodinka 🙂 . potom zas 3t sami. A kedze Jurasek spi a Barka si pise ulohy, prisla som Vas pozriet. 🙂 Co ma nove caruzo?Malinka je v poriadku?Uz su doma?

greta24
3. bře 2009

Caruzo dnes pustaju domov, musim jej napisat, dufam, ze si rychlo zvyknu a najdu svoj rezim.
Tata nam dnes rano odisiel na 2 tyzdne, maly strasne plakal, buohuzial, treba zarabat na chlebik ☹