Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
18. kvě 2009

Nejlepší je,že máš tzv.tipické holčičkovské bříško....a já měla tip.klukovské... 😅 A,máme to přesně opačně.

Já,už se těším na Kryštůvka. 🙂
Hodně bašti sladké.On ještě pěkně nabere.Alespon pár dek. 😉
Ahojky a dobrou.

martinamil
19. kvě 2009

Dobré ráno Marti. Já jsem to jednou přsně vypočítávala. Pokud překročíš hranici své původní váhy o 20%jsi velryba, pokud o 40% jsi vorvaň a o 60% plejtvák. Tak je to i v přírodě. Zkusím najít ten výpočet 😀

Nám taky říkali, že to bude holčička, vlastně říkají všichni známí. I podle čínského kalendáře by to měla být holka. Bude sranda, až na nás i vykoukne po porodu. 😀 Ale ne, na UTZ to bylo jasně vidět. Několikrát. Ale stejně všem říkáme, že to bude na 50% kluk 😉 😅

jaa
19. kvě 2009

Ahojky.
Tak já měla 48kg a dostala jsem se na asi 60.Ale břišulo jsem měla,jako slon.Žádnou plodovou vodu,všude jen malá.Chudinka tam neměla vůbec místo.
Jinak mě vycházel dle toho čínského kluk.Tak jsem na tu vaši Elišku zvědavá... 😅 Ale stát se může vše.nedávno tu jedna mamina psala,že čekali kluka a na sále šok,ona to byla holčina.A naopak.Pak jedna čekla dvě a porodila 3.Jinak nám se zase malá na UTZ jevila,jako kluk,ale kde nic tu nic. 😀 😀 😀 Ale dr se už většinou trefí. 😉

martinamil
19. kvě 2009

Jaa, to jsi přibrala krásných 12 kg. Já už mám 74kg, tj. +26. No což, přeci se z toho nezlázním! 😉

marti457
19. kvě 2009

Marti to musí být zátěž 26 kg 😖 , já při prvním měla 12kg a bylo to v poho a u druhého jsem měla 15kg a nemohla jsem nic, nikam jsem nedošla, bolely mě pěkně nohy, v noci mě chytaly do nich křeče 😢 ale to je prd proti tvým těhotenským problémům ☹

Jinak Andrea Vránová ( znám ji osobně, pochází z Roudnice) nabrala 30kg a už je zase modelka 😉 cvičí a předcvičuje PILATES, prý je to dobrý cvičení. Teď ani nevím jestli už čeká 2. a zase nenabírá 😅

martinamil
19. kvě 2009

Marti, je. Človek je absolutně neschopný cokoliv udělat. Otočit se na druhý bok, zavázat si boty.... Byl tu synovec (9 let) a koukal na mne, jak si zavazuji boty. Nednu si na zem na zadek, funím jak lokomotiva. Nasadím si tenisky, nadlidský úkol, přitáhnu nohu, zavážu tkaničky - hraničí s akrobacií, pak si kleknu na všechny čtyři a pak teprve stoupnu. On na mě koukal dost vyděšeně a ptal se, proč si sedám na zem a proč si nestoupnu normálně? Předvedl mi jak. Tak jsem mu dala do batohu 3x 2 litrovou láhev vody, pod mikinu míč, ať si to zkusí. Měl z toho strašnou srandu 😅

katarinka1107
19. kvě 2009

marti, ty sa vies vynajst teda 😀 chlapec aspon videl, preco sa obuvas, ako sa obuvas 😀 😀 . Inak teda proti mne ste slabucke stebielka, ja som pri jurkovi mala vyse 80kg, to uz som bola ozaj obr vorvan 😀 😀 . No pri kojeni mi sla vaha dolu. Hlavne nemozme byt pre nase deticky nervozne maminy, aj ked nie vzdy to ide s usmevom 😉 Inak pekny den slnieckovy damy 🙂 . Nasi chlapci pridu uz v sobotu naraz a bude tu prazdno 😉

jaa
19. kvě 2009

marti.Já,už pak tu mou váhu moc nesledovala.Začala jsem poslední měsíc dost otékat.Takže nevím,jestli těch 12,nebo 14,ale šlo to. 😉 Já jsem hodně chodila.Ještě týden před porodem jsem byla na tůře 12km a den před ní na koupálku.To byl poslední teplý den.Tak jsem ho využila. 🙂

Jinak tu váhu máš pěknou....ale určitě něco půjde dolu.Ono to jde jinak,když je mamina 20letá,nebo starší.Já po té třetí zhubla na 42 a ted se to moc nedaří a to kojím...Po porodu jsem měla 52 a ted mám 56.Nevím,jak je to možné.Snídám,obědvám a pak už jen ovoce...Asi ty hormony..... 😠

Jinak jsi to synovci pěkně názorně předvedla. 😀 Ted může kamarádům tvrdit,že už byl taky těhotný. 😅

katarinka.A,kolik jsi měla před těhu??? 🙂

marti457
19. kvě 2009

Holky pomoooc ! Mě nejde na seznamu email, je to nějaké seklé. seznam mám domovskou stránku, normálně se přihlásím na mail a skočí mi tam BAD REQUEST, co to je? Jak se toho mám zbavit? Já na seznamu vidím ty mý maily v malém okénku, ale když to chci otevřít tak to nejde a vždycky tam skočí tohle 😠

marti457
19. kvě 2009

Ještě že vlezu sem na konika a můžu komunikovat s váma 😀

katarinka1107
19. kvě 2009

jaa pred tam druhym porodom som mala asi 74kg, ja som ina väzba ako vy asi 😀 . Ale pred Barkou som mala 69, nabrala som 10kg a polroka po porode som mala 64 o 5kg menej, kojila som a jedla a mala nejakych 23rokov, asi aj vek zohrava nejaku rolu, pri jurkovi sli kg dolu, ale pomalsia, ale sli a mala som celkom dobry pocit zo seba . .

jaa
19. kvě 2009

marti.Vydrž.Ono to zítra už bude fungovat. 😉 Taky jsem to měla.

katarin.Tak to jo. 😉 Podle mě se taky lépe hubne ,když jsi mladší a tělo pružnější. 🙂

marti457
19. kvě 2009

No pořád hledám co to může být a čím to může být ☹ 😢 a nic.
Tak dobrou, očka se mi z toho zavírají 😵

jaa
20. kvě 2009

Ono to zlobí,jen tak samo od sebe.Dneska,by ti to už mělo fungovat. 😉

marti457
20. kvě 2009

Tak email stále nefunguje 😢
Co vy všichni, jak jste se dneska měli? Dneska bylo tak krásně a teploučko, byly jsme na zmrzce 🙂

martinamil
20. kvě 2009

Ahoj holky, tak Aleš dnes ráno v 8 hodin dorazil. Od pondělka 6 hodin nespal. A důvod? Kuk sem http://www.facebook.com/album.php?aid=2008435&i... 😀 😀 😀

jaa
20. kvě 2009

To je divný. ☹ ☹ ☹
My byli taky na zmrzce. 😉
Co Martˇa?Nerodí nám už??? 😕 Dneska tu,ani nebyla. ☹

martinamil
20. kvě 2009

Marti, ne fakt ještě ne až příští týden 😀

marti457
20. kvě 2009

Jéé Marti TO JE SUPER ! G R A T U L U J I 😉 Tak dneska svatební noc 😀

martinamil
20. kvě 2009

´Marti díky. Myslím, že umře, hned jak lehne.

jaa
20. kvě 2009

Jé.Marti...My jsme daly stejně přízpěvek a já myslela,jestli už nejsi vporodnici. 😀

jaa
20. kvě 2009

Marti Fotka č.32 😀 😀 😀 Tak ta nemá chybu 😉 A,cože tak najednou,,,,?????To to nešlo dříve???

jaa
20. kvě 2009

Tak tě vítám mezi nás "paní...Alešková... 😉 A hezky si to užijte.Měli jste krásné počasí.Věděli jste,kdy si to vybrat,viď. 😉
Hezkou a dobrou noc. 🙂 🙂 🙂 Blahopřeji...

katarinka1107
21. kvě 2009

marti gratulujem 🙂 skratka do porodnice ides ako vzorna a milujuca manzelka 😀 stihli ste vsetko, pekne . 😉

montinka
21. kvě 2009

ahojte nas ocino je doma a s nim aj notebook tak sa hlasim. no jaa veru mala som brusko ako slon ale pribrala som len 13,5 kg hm ale mala zato vazila 4250g tak sa tam musela nejako zmestit xi xi. a marti gratulujem

martinamil
21. kvě 2009

Tak já jsem na propustku do zítra doma, ale zítra nástup zpátky. Nějak nic nestíhám.

Díky za přání

Marti, nějak nám to nevycházelo. Svatba měla být za 14 dní v pátek, ale když pan profesor rozhodl, že příští týden císař, tak zavolal v pondělí odpoledne na úřad, domluvil to, v úterý mu to telefonicky potvrdili a ve středu bylo hotovo 😀¨

On ten prstýnek totiž vůbec nešel nasadit, jak jsem oteklá. A to jsme ho rovnou nasazovali na malíček 😉

Já bych klidně brala i chladnější počasí, alespoň bych nevyla tak oteklá. Musela jsem si vzít boty na podpadku a i když byl obřad fakt rychlý, tak mě braly křeče do stehen.

Montinka, ahojky! Já zapomněla, že Ty vždy čekáš na tatínka + PC 😉 Už jsem se začínala bát, že je s vámi něco.

jaa
21. kvě 2009

Marti.
Zítra budem držet palečky,ať je vše ok.A, ty brzy s malým doma. 🙂
Budeš mít celkovou,nebo epidurál???Já měla celkovou.

Jinak s tou svatbou...proč ne dříve...???Jsem myslela,třeba hned z kraje těhu. 😉

greta24
21. kvě 2009

Marti, srdecne gratulujem !!!! 🙂

montinka
22. kvě 2009

martimal no nastastie sme v poriadku ano vzdy cakam aj teraz pojde zajtra uz prec tak od zajtra bude zo mna zase ticha ryba.😀 inak no budes mat epiduralku ci celkovu? ja som mala pre zmenu epiduralku a bolo to fajn.🙂 aspon som ako prva videla malu

jaa
22. kvě 2009

Jé.Monti.Já i ,kdybych měla epi,tak bych malou neviděla.Byla jsem tak mimo ze ztráty krve (1,5litru),že si vůbec nepamatuji,že mi ji chtěli ukázat ap.Mám úplné okno tak těch 12h po porodu.Museli mi dát i kyslík,protože jsem nemohla dýchat.No,ten můj císař stál za všechny prachy.Doufám,že Marťa ho bude mít ok. 😉