Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

katka755
7. led 2009

babule dakujem pekne dufam ze to zvladnem stahujem asi vsetko male ja aj malujem a to velke nabytok a spotrebice cakaju na tatka.....................
uz teraz mi z toho sibe a to este len balim doma.........

caruzo drzim palce.......aby si to cim skor vybavila.........

montinka
9. led 2009

ahojte ako sa mate? pocujte neviete ako sa disciplinarne tresta v praci?

greta24
9. led 2009

Montinka, co sa stalo ? Disciplinarne potrestanie moze byt rozne - Clovek dostane pripis, nedostane odmeny, strhnu mu percenta z platu, hodinova vypoved, preradenie na ine pracovisko.... Zalezi, co ten clovek spravil a ako k tomu pristupuju nadriadeni

montinka
9. led 2009

hm no super dufam ze to strhnutie z platu to nebude.

caruzo19
10. led 2009

montinka aj vam sa dari? co muzicek bol nedisciplinovany?

nam sa tiez teda dari,tata tahal cely stvrtok a potom celu noc vykladal,aby isiel v piatok rano domov,lenze auto ani neskytlo,tak som musela ist prenho do viedne a kusok od domu zistujem,ze mamasi prasknuty vyfuk,zvuk mam superturbo 😀 .no ale teda dnes rano isiel s bratom pre to auto a ze ma niekam nieco nastriekat mu poradili a jak sa tam chcel v motore dostat,tak odtrhol vzduchovy filter,tak ho tahaju a on tam mrzne v kabine chudak a ide to mechanikovi.tak si dame na narodeniny ja jemu autobateriu,lebo aj ta ze je slabsia nez auto potrebuje a vzduchovy filter a on mne vyfuk na hondu 😀 😀 😀
ale zdravi sme a plyn este zatial ide,tak co sa budeme rozculovat,ved peniaze aj tak kazia charakter 😀

no a gretka,tvoj drahy mi sahal na brucho vcera,snazil sa tomu mojmu pomoct natocit,vraj je to nakazlive,tak davajte pozoooor 😅 😅 😅 😅

nika2007
10. led 2009

montinka , nechcem nic v zlom,ale sukromnici-nasi chlebodarci si radi zgustnu v prvom rade na peniazkoch 😠 😠 😠

greta24
10. led 2009

Caruzo, nestras 😀 Inac, uz aj suseda, ktora stale obdivovala Alexa je teraz v 7. tyzdni 😀 😀 😀 Drahy uz ide do Amsterdamu, dufam, ze na narodeniny pride domov, nech mozem upiect nejaku torticku

marta82
10. led 2009

Ahojky,nechce nekoho manzel vysilacky radiostanice CB INTEK 490 PLUS a antena model OMEGA 27. Uplne nova,nepouzita,vcetne zarucniho listu,dodaciho listu a navodu. Cena byla vcetne posty 3900 a ted ji prodam za 2500 Kc. Kdyz tak napiste do IP,diky. Fotky jsou tady v bazaru

montinka
10. led 2009

hm caruzo ani on sam nevie presne za co ho chce potrestat. 😖 tak uvidime. a musi mu dat potrestanie pisomne ci neviete? viete kebyze chce potom nieco ci by sa dalo odvolat alebo tak ...

nika2007
11. led 2009

montinka neviem co sa stalo,ani nechcem vediet,ale radsej by som TO nerozmazavala,nech mu to RADSEJ strhne z platu,ako DOSTAT VYHADZOV...nechcem strasit,ale vies kolko soferov je bez roboty ??????hlavne teraz je taka doba,viem len o dvoch firmach kde maju 60 ziadosti na miesta vodica mkd!!!tych ,,,par korun"radsej obetujte,ale aj s vysvetlenim a bez hadok 😉 😉 😉

caruzo19
11. led 2009

no vies,v tychto firmach kde je tazko povedat ako su vlastne plateni,to sa tazko vyhadas.v normalnej organizacii daju pisomne vyrozumenie o priestupku.mozno len sef robi bububu,aby si posilnil postavienie.zial,takychto chudakov je vela.je dobre mat zmluvu s das-to je pravnicka poistovna,my mame poistenie pre vodica profesionala,platime 1900rocne,ale sme kludni ze nam napriklad nedaju platit dalsich 100tisic ked sa nedajboh nieco stane
u manzela v robote teraz kazdu chvilu niekto vyleti,tiez dost nejasne,ze nesiel vylozit cez kruzky a podobne,nevieme co je na tom pravdy,ale kazdy zamestnavatel si je teraz vedomy toho,ze soferi mozu byt radi ked najdu nejaku robotu.kamarat bol teraz vyse mesiaca doma a cely cas hladal robotu a NIC NENASIEL.vsetky firmy,kde sa jazdilo vo 2,jazdia teraz v 1,holt,doba je zala,ako pise nika,radsej suchat nohami a ozeliet par tisic ako sediet doma a nemat za co plienky kupit

caruzo19
11. led 2009

inac montinka,ak mu daju pisomny pripis a nieje si vedomy priestupku,treba tam napisat-nesuhlasim a az potom podpisat.akonahle to raz podpise,tak na seba berie ze to tak bolo

nika2007
11. led 2009

no caruzo,to je dalsi dovod na vyhadzov...nesuhlasis ?mozes ist,,,,za dverami je dalsich 100 soferov.ktory ,,BUDU SUHLASIT A SKAKAT AKO MY PISKAME" ☹ nieje dobre ani tak ani tak,ale radsej sa PONIZTE a uvedom si ze chodit na urad prace by bolo asi horsie... 😠 nieje robota,vela soferov pani si mozu vyberat,ale aj zneuzivat 😢 😢 😢 ale NAJHORSIA JE TA BEZMOCNOST!!!!!!!!!!,Takze asi by som ten VAS PROBLEM pretrpela-nieje dobre vyskakovat a hlavne TERAZ 😉

caruzo19
11. led 2009

no ked mas zmluvu s das,tak si to sakra rozmysli zamestnavatrel,ci ta vyhodi,alebo nie
neviem ako je to montinka u vas,ale v kamionistickych firmach aj ked ta nevyhodia,proste ti nedaju robotu a uziv rodinu z 9000 zakladu,ked prestojis mesiac na dvore a nenajazdis km

nika2007
11. led 2009

Tak to neviem ci a aky maju respekt takyto zamestnavatelia pred daskou,ale oni si potom ten dovod urcite najdu,lebo si si nieco ,,dovolil proti nim "no a v tom ,,lepsom" pripade ako pises nechaju ta stat a staraj sa...montinka v kazdom pripade drzim palce 🙂

montinka
11. led 2009

ale on chce ist aj tak odtial prec len musi najprv nieco najst ale on ho nevyhodi lebo by mu musel dat vraj odstupne to muý uz oznamil ze on mu vypoved neda ak chce ma si ju napisat sam. pvch

greta24
12. led 2009

Bohuzial, dnes sa obycajny clovek pravdy nedovola, a najhorsie je to vtedy, ked je jediny, kto zaraba... ☹

nika2007
12. led 2009

montinka a ma uz nieco nove vyhliadnute ? lebo je to fakt TAZKE teraz najst takuto robotu... ☹ ☹ ☹

hanculka
12. led 2009

ahojte, môžem sa k Vám pridat? môj manžel by chcel ist na kamion, kde pracuju Vaši mužičkovia v akej firme? kolko zarobia? Dakujem

montinka
12. led 2009

nika zatial nema ale hlada aj on by chcel ist na kamion ale nema Ecko. tak najprv to musi urobit.

nika2007
13. led 2009

montinka-drzim vam palce,nech to DOBRE dopadne 🙂 🙂 🙂

caruzo19
13. led 2009

hanculka vitaj 🙂

montinka aj ja sa pridavam

montinka
13. led 2009

dakujem akoze potrestat ho asi chce ze medzi sviatkami ked boli pracovne dni tak mu nevolal ani nic asi preto a teraz je doma uz pomaly mesiac a ten hlupak nie je schopni najst mu robotu no je normalny????a ako sa inak mate

nika2007
13. led 2009

ale ved ked to dobre chapem mal mu volat vas ocino ? ved nato su dispeceri pripadne majitel sam,ze ked je robota tak zavola a ide sa....fuha mesiac ,to je dlha doba-no skoro mesiac,tak to je dobry .......ale pravdy sa nedovolas 😠 JE TO SILA

montinka
13. led 2009

no ano mal volat ocino aj teraz mu vola ocino ci nie je robota nie aby mu zavolal majitel ze nasiel som idete. no nie je to "super"?

nika2007
13. led 2009

teraz je majitelko na koni!!!!ale oni radi tak ponizuju soferov ale to VSADE...ale vydrzte to ja viem je to tazke,ale ina moznost asi nieje 😠 😠 😠 a co nasiel mu nieco ?????

greta24
13. led 2009

Hanculka, vitaj medzi nami 😀 Montinka, musim povedat, ze nezavidim tvojmu muzovi takych nadriadenych, dufam, ze vsetky krizy coskoro prejdu a pani majitelia sa prestanu hrat na bohov. Drzim palce 😀

nika2007
13. led 2009

och,pardon Hanculka,vitaj 🙂

montinka
13. led 2009

hanculka vitaj. hm hej ide do nemecka (az) a aj to nenasiel ten majitel sam ale mu znamy zavolal och babrak jeden ten jeho sef

nika2007
13. led 2009

nie babrak,ALE PAN DOLEZITY-PODNIKATEL....majitelkovi to nejak UNIKA cez prsty-montinka PEVNE NERVY-neboj potrebujeme ich viaceriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii