Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

marti457
9. dub 2009

Pane Bože Marti, to je tedy těhotenství - samý starosti ☹ ale až se to narodí to malý škvrně tak se na vše zapomene a malý bude dělat jen samou radost 😉 PŘEJI VÁM TO MOC 🙂

dandulik
9. dub 2009

ahojte holky....píšem vám aby som sa svami podelila o moju radosť.............manželík mi príde na sviatky domov...som šťastnááá....bol až v Holansku a bála som sa že nebude nákladka domov a že tam ostane.... 🙂

..prajem vám všetkým krásne veľkonočné sviatky ..........a vela vodičky zo studničky.... 🙂 😉 ..len nech je vlažná, že??? 😉

....marti......myslím na tebe.....a dufam že všetko dobré dopadne a maličké ti bude robiť potom leln a len radosť... 🙂 ......

martinamil
9. dub 2009

Marti - už vím co znamená výraz - Vysoce rizikové těhotenství 😅

Dandulík, tak to blahopřeji. To je super. Já budu mít Aleše taky doma, v pondělí má svátek a 28.4. odjíždí na ty Azorské ostrovy.

katarinka1107
9. dub 2009

juj marti teda musis mat vsetko asi co hrozi? To hadam prejde a vsetko bude ok. To uz hadam nejako dobojujete. Dandulik dalsia nasa tehulka, vidis nvysiel ples, vyjde aspon velka noc

martinamil
9. dub 2009

Katarinko, taky mám ten pocit 😉. Ale ne,věděla jsem do čeho jdu a už se to chýlí ke konci a na konci bude ten krásnější uzlíček na světě a ještě k tomu bude jenom náš!!!!

hanka.h
9. dub 2009

martinamil - jak píšeš ... věděla jsi do čeho jdeš, ale už se ti to krátí a pak už bude vše super 😉

katarinka - já vím, že ji asi nic nechybí, když pěkně prosípívá a vypadá zdravě, směje se, hraje si, je úplně jak všechny děti... ale ani doktorka si nedokáže vysvětlit, že ju ani 24hodinový půst nepřiměl sníst vařené jídlo nebo to pečivo se sýrem, salámem.... radila se i s primářkou dět.oddělení a nejspíš když bude vše OK tak nastupujeme do nemocnice, aby se zjistilo kde má nějaký blok.... chtěla nás poslat už teď, ale říkala, že nás přes velikonoce nechá doma a ve čtvrtek jdeme ještě na sono bříška a taky by měli být výsledky ze stěrů a ze stolice....

dandulík - to je super 😉

martinamil
9. dub 2009

Hani, pořád držím palce, ať je to jen rozmar. Třeba jí teď něco z těch velikonočních pochoutek naláká. Je pravda, že normální jídlo potřebuje.

hanka.h
9. dub 2009

marti - jóóó to by ju lákalo, ale možná tak čokoládky...

Všem moc děkuju za oporu 😉 a marti tobě taky držím moc palečky... každý den si na tebe vzpomenu a je dobře že se miminko stále drží v bříšku 😉

katarinka1107
9. dub 2009

hanka , prajem nech to vsetko dopadne dobre. drzim palceky

hanka.h
10. dub 2009

Ahojky, dnes tady bude zase nááádherně 🙂

Karolínka chtěla pustit DVD s Dádou a teď tady tančí.... je to prďolka jak je napodobuje 🙂

Katarinka - děkuji, doufám, že bude vše OK a má opravdu jen nějaký blok....

martinamil
10. dub 2009

Ahojky holky!

Dnes je tak nádherně a Alešovi pokračuje den D. Včera odpoledne, když se vracel mu u Doks bouchlo kolo na tahači (zničený celý zadek auta, utrhané hadice atd.) a ještě do toho zbytku vletěl nějaký osobák. Pak ten zbytek kola nemohl vůbec povolit, tak museli volat servis, dovezli mu jiného tahače, s kterým ve 3 hodiny ráno odjížděl do Břeclavy. V 5 hodin mi volal, že už zase nejede. Na tom druhém autě mu úlétaly štešty z kola a to se vyvrátilo. Takže zase čekal na servis. A to měl do 8 hodin skládat v Břeclavy, pak naložit v Brně a do 15 hodin složit v Neratovicích. Takže šílenost při pátku. ☹

martinamil
10. dub 2009

Ježiš STYDÍM!!! Do Břeclavi samozřejmě! 😔 Těhu demence útočí. 😒

marti457
10. dub 2009

Marti a bude hůř, já už ani neumím mluvit jak jsem jen s klukama. A když někam jdem tak se stydím jak se přeříkávám a zadrhávám 😀 aspoň tady trochu komunikace s vámi 😉 ale to je jiný, mám čas přemýšlet než něco napíšu 😀 😀 😀

martinamil
10. dub 2009

Marti no právě, člověk má čas a zjistí to až když s tím nic nejde udělat. Protože u toho psaní nepřemýšlím. 😖

hanka.h
10. dub 2009

marti - tak snad už si to vše vybral a teď už to bude v pohodě 😉

Taky někdy napíšu hrubku jak blázen, ale než posílám mail nebo když píšu sem tak si to ještě přečtu. Ale i tak se mi stalo že jsem něco přehlídla.... no co, člověk se přece může splést, že? Třeba včera - šla jsem odnést Karolinčiny vzorky a na obálku jsem měla napsat HYGIENA... napsala jsem to teda správně, ale jak jsem si to furt četla dokola tak jsem znejistila a nevěděla jestli je to fakt správně, no a raději jsem zavolala mamce 😀 😀 😀

A s tím mluvením je to samé... až si kolikrát říkám, že příště budu raději držet pusu 🤐 a občas mi normálně dělá problém i čtení 😅 ale začala jsem víc číst s Románkem pohádky a teď i tady... tak je to dobrý 😀

katarinka1107
10. dub 2009

ahojte maminky 🙂 U nas je sviatok, tak je tu tak ticho 😀 . Mam otvorene fr. okno a vonia mu tu jaaar. ako je krasne. varime si zeleninkovu, pol. Jurko sledujE Nema(to som ale mama)ja som vas prisla pozriet. Inak ja ked sa mam niekde vyjadrovat, tiez hroza velika, ale prsi prsi by som im vedela na uradoch zaspievat 😀 😀 . No co hlavne ze sme ssuper pre nase detusice 😀 Martinka, teda Ales musi tiez vsetko vycerpat naraz, vy nie ste ziadni trochari 😀 😀 . Hadam uz teraz bude dobre u oboch. Inak hanka aj nasa Barborka mala rada dadu a tesila sa na nu aj frantiska a celu kuzelnu skolku, co chodila na ct1.

marti457
11. dub 2009

Ahojky Marti, tak jsem na Vás tak dneska myslela a "záviděla" to Vaše ležení 😕 (nemyslím to zle), udala jsem toho našeho staršího a mohla se pustit do úklidu a žehlení 🙄 hrůza - jste od toho aspoň osvobozená.
Pak jsem ale šla s klukama ven na pískoviště a taky jsem na Vás myslela a bylo mi Vás zase líto - venku tak hezky 😒
Musíte to už zvládnout a vydržet! Všichni co tu jsme, jsme s Vámi 😉 a všem se nám uleví až porodíte zdravé a krásné miminko 🙂

martinamil
11. dub 2009

Marti moc děkuji. Dnes tedy ležím opravdu poctivě. Od večera mi není zrovna hej. Bolí břicho - jako menstruační bolest, ale nechá se vydržet. Tak raději opravdu ležím, aby se nic nestalo. Venku bylo fakt nádherně, ale dělal pracovnu (maloval) a do kuchyně přišrouboval novou skříňku. Šikula! Teď už leží vedle mě. Chtěl jít na 2 točená, ale už 10 minut hlasitě přemýšlí 😀

marti457
11. dub 2009

Jé to kdyby se povedlo tomu mýmu - včera šel taky na 2 a přišel ráno 😠 prý šli ještě s klukama do nonstopu a on tam usnul 😒 tak nevím. Člověk je rád, že je doma a on zlobí ☹ ale teď večer jsem zavelila a aspoň vykoupal kluky 😎
Snad se bude aspoň krotit o Velikonoce 😉
Jo a náš táta když jde na pivko tak říká, že jde na litr 😀 😀 😀
Tak ať je vše ok, dobrou noc 😵

martinamil
12. dub 2009

Dobré ráno, tak já se probudila do nového slunečného dne. Břicho nebolí, ale pokoušt ho nebudu 🙂

Marti znáš ty 3 nejčastější lži všech mužů?

1) Jdu na dvě
2) Dopiju a jdu
3) Od zítra nechlastám 😀

Aleš nakonec spal až do rána, respektive ještě spí 🙂 To vstávání ve 3 hodiny ho asi dostalo. A to včerejší malování k tomu dodalo. Ale stálo to za to (kuk do albumu). 😅

Všem vám přeji krásný slunečný den!

marti457
12. dub 2009

Dobré raníčko, Marti znám a moc dobře 🙂
Přeji krásné Velikonoce všem 😉

katarinka1107
12. dub 2009

ahojte maule, pekne sviatky prajem . Inak tie 3 najcastejsie vety poznam 😀 , ale co uz. A dobre sa ti dari zatial martinka. Inak ten jakubko u teba v albume ☹ Ako sa mu vodi, malicky a uz bojuje

martinamil
12. dub 2009

Katarinko, Jakoubek zatím bojuje, ale cestu má ještě hodně dalekou. Za první týden zhubnut a dostavil se první pleumotorax. Ale snad je to teď dobré. Co a jak se rozhodne tak na konci května. Bohužel, byl moc malinký.

Marti, tak Aleš šel na to točené dnes. Jen na zahrádku na dvě, že je do 6 hodin doma. Ale zapomněla jsem se zeptat, zda 6 ráno nebo 18 večer. Ale vzhledem k tomu kolik je hodin, tak určitě myslel do 6 rána 😉 ☹

martinamil
13. dub 2009

Marti tak jsem se nedověděla, kterou šestou měl na mysli. Přišel asi ve 2 hodiny a teď se modlí, aby nepřišli koledníci, aby nemusel znovu pít (má dnes svátek) 😉 No jo, krušná rána ....

marti457
13. dub 2009

Teda Marti, jsou to chlapi ☹ mě to ale dokáže pěkně vytočit 😠 tak proč hlásej v kolik přijdou a pak to nedodržej ? Už jsem si na to docela zvykla, bejval horší, ale teď co máme kluky mi to pořádně vadí - on si přijde ožralej a smradlavej a prospí celej den místo aby se trochu věnoval klukům 😢 No jo, asi je jen můj brácha výjimka - on nepije, jen malinko (daj si třeba jen doma s mou švagrovou) a jezděj pořád někde po výletech 😒 ACH JO!
Jsem zvědavá jak to dneska dopadne, ten můj šel hodovat s Kubíčkem a vyzvednou jednoho kamaráda (ale Lukášovýho) a pak přijdou k nám aby prý nešli někam do hospody - stejně tam večer zdrhnou.
Tak si večer nebo zítra písnem 😉

martinamil
13. dub 2009

Mě teď Aleš s koledníky taky odešel. Já s tedy nemůžu moc stěžovat. On moc nepije, dává si bacha, protože táta je alkoholik, ale určití sklony v něm samozřejmě jsou a tak 3x do roka to fakt zvládne dost. Já mu vždy říkám, aby se na sebe podíval, jestli chce, aby ho jeho syn viděl stejně jako on svého otce, kteréhoza ten chlast nenávidí. Pomáhá to. Ale nikdy bych se nesnížila k tomu, abych pro něj do hospody jela. Na druhou stranu, jemu bude zítra zle, né mě.

Já sama piji minimálně - tak 2 l vína za celý rok a moji bráchové to samé. Honza udělal vloni rekord - 5 piv za rok! 😀 Je to asi opravdu geneticky dané.

hanka.h
13. dub 2009

Ahojky všem 🙂

Marti - ty tři věty jsi vystihla dokonale. Manžel teda už teď skoro na pivo nechodí 🙂 Byl minulý týden po půl roce. Ale říkal, že přijde o půl noci.... no a nakonec z toho bylo 5 ráno 😠 Ale kašlu na to... budu se zbytečně nervovat? No nebudu... tak říkám, nechám ho spát a jdu s dětma ven bylo asi 9hod. No a jak jsem se oblíkali tak se vzbudil a šel s náma 😲 a pak se dospal přes poledne s Karolínkou 😀

Jinak já mám otce notorika 😖, ale když mi bylo 11 roků tak se mamka rozvedla.... nijak extra se nestýkáme, jen přijde na velikonoce, na vánoce se s ním potkáme u babičky (jeho rodiče) na narozeniny babičky (jeho rodiče) a v létě občas zajedeme na zahrádku k babičce (jeho rodiče) a tam se taky potkáme... na narozeniny nám nepřeje, protože bych řekla, že snad ani neví kdy je máme a my mu taky nepřejeme. On není zas tak špatný, ale chlast je sviňa...... a je pravda, že je v lihu v podstatě furt - teda když je v práci tak ne...
Já nepiju dalo by se říct vůbec... teď jsem měla 2 štamprlky vaj.koňaku na dědečkových narozeninách a naposled jsem něco málo vypila před půl rokem - měli jsme sraz se základkou a před tím, to už si ani nepamatuju 😵

Románek odešel koledovat v 9 a ještě nejsou doma 😕, ale manžel s Románkem chodí jen po rodině a tak všude posedí a většínou jsou ve 12 doma. To bude zase dobrůtek.... mňam 🙂

hanka.h
13. dub 2009

marti - to je prďolka malinký.... Kamarádka taky rodila ve 26tt a teď má Tadeášek rok a měsíc a je úplně zdravoučký a čilý..... tak přejeme Jakoubkovi hodně štěstíčka, zdravíčka a síly 🙂

martinamil
13. dub 2009

Hani, já proti tchánovi nemůžu říci nic špatného. Ke mě se chová dobře a jelikož bydlí na samotě, daleko od civilizace, tak nemá ani přísun alkoholu. Ale je pravda, že když byl nalitý, tak nám dokázal v pokoji vykrást peněženky (má malý důchod), aby mohl požádat chlapy, co tam jezdili na kombajnu, aby mu koupili a dovezli. Když je ovšem čistý, tak je to v pohodě. Horší jsou ty zážitky z dětství, kdy měl peníze i možnost si koupit. Aleš ho nenáviděl, teď už to bere tak, že táta je nemocný, ale jinak není zlý. Např. k Vánocům nám udělal kolíbku pro malého. Vyřezal ze dřeva. Nemá peníze (dost dá mámě a zbytek nějak prochlastá - chodí - 8 km do hospody), ale vždy se nám snaží něco dát - vyrobit. Chlast je sviňa!

Já taky neřším, že se Aleš napije. Jemu bude zle, ne mě. Alevadilo by mi, kdyby to bylo pravidelně, nebo kdyby šel pít, hned jak se vrátí z cesty. A že bohužel taky takové znám. Přijedou v pátek večer, domů hodí špinavé prádlo, jdou do hospody, přijdou ráno, sobotu prospí a v neděli večer odjíždějí. A mají doma malé děti! 😲 ☹

hanka.h
13. dub 2009

Já to taky neřeším..... jak píšeš není to každý den.... To by mi taky vadilo, kdyby sotva dojel a hned letěl do hospody. Navíc bych to nevydržela ani s Románkem, protože ten se na něho vždy strašně těší a teď si na něj moc zvykl a když je pryč třeba týden tak už je smutný a někdy si i popláče. Nevím jak to s Románkem vydržím až manžel nastoupí do té nové práce.... to bude i 2-3 týdny pryč.... no snad si na to zase zvykneme 😔