Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

lenkavano
8. únor 2010

teda holky kde jste:nejeli jste taky nějakou točku? 😀 😀 😉

marti457
8. únor 2010

Já jsem tu 😉 co nového? Dětičky už máme snad všichni zdravé 😝 U nás je akorát mírná rýma 😎
Lukáškovi jsem uháčkovala čepičku s Františkem, má radost - u nás jede školka pořád dokola 😀 😝 Přidám ho do albíčka 😵

jola2
8. únor 2010

čauvec holky tak manža ještě tento týden marodí na jednu stranu jsem i ráda v té kalamitě co je po světě jsem ráda že ho mám u sebe a aspoň si užívá holek
😉

U nás je tady v okolí každý nemocný no hrůza z jedné nemoci se člověk vylíže a do druhé spane 😒 . I němčina nám odpadla kam nás chodilo kolem 30žáků teď jich bylo sotva 5!

marti457:ty jo to jsi šikovná! Ta tvoje šálička s kytičkama je moc hezká 😉 a samozřejmě i ostatní věci

marti457
8. únor 2010

Jola děkuji 😉 už si připadám jak chlubivý střevo 😀 ale já mám z každý čepičky takovou radost 😀 😀 😀
Kdybys chtěla mrkni a já Ti podle přání nějakou uháčkuji 😉 http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=560848
Tady Vám hokám nechávám kus za 100,-

marti457
8. únor 2010

Ach jo, zase někomu vaděj čepičky v albu 😠 Nechápu, jiný tam mají vyfocenou třeba výbavičku oblečení tak co bych nemohla mít naši výbavičku čepiček 😀 😀 😀 😅

lenkavano
8. únor 2010

holky ted jsem mluvila s manžou na kauflandu dalo dnes výpověd 5 chlapů a další se chystají je to tam ostrý,nutí je jezdit přes aetr a navíc o jeden den.je to ted opět novinka to už fakt není možný.
Joli jen si tatky užívejte my si ho taky užívali 😀 😀 😀 ale pak už jsme na sebe občas i vrčeli,ted už je to zase tutununu po telefonu 😀 😀 😀 😀
marti oni ti ty krásné čepičky smazali?proč?

marti457
8. únor 2010

Nevím 😒 někomu tam vadí, vždyť může být každýmu jedno co dávám klukům na hlavu, i třeba holčičí bekovky 😀 prý komerce 😝 😝 😝
No nic, máte tu ten odkaz na MMB http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=560848 Tak vžycky můžete mrknout tam 😉

katarinka1107
9. únor 2010

ahoooj 🙂 Marti457 ciapocky su peknucke, ty si taka sikulka, pacia sa mi vsetky, ale kedze mame mladenca, tak ta so siltom , s frantiskom a so psikom 😉 😉 🙂 Ako ze niekomu vadia ciapocky???? Presne ako vravis, niekto tam ma celu vybnavicku znackovu .......... tak nam nechavaj odkazy a my si aj tak tvoje pekne vytvory pozrieme 😉 Joli , chodis na nemcinu?? *Super, ja som sa vratila k francuzstine 😝 😝ale ako zaciatocnik zas, lebo 4roky na strednej a hups.... npo bala som sa ako pokrocila, ze tam budem za blba 😀 😀. My sme volali vcera s m cez skype, ma cestu do Holandska, a v piatok ide domov, vcera bol na firme v B , tak sme konecne mohli cez skype. U ans zase zamracene , a zima , len nech uz nesnezi , pekny den 😉 😉 😉

enilora
9. únor 2010

marti
krásne čiapočky máš si šikulka velká škoda že syn je už veľký chlap 🙂 a čiapky nosiť nechce .Jedine v zime ale to už musí byť fakt zima 🙂

martinamil
9. únor 2010

Holky, takto vypadá kamioňák na mateřské http://www.facebook.com/photo.php?pid=30453472&... 😀 Dnešní fotka (přišla mi teď do práce). Podotýkám, že Kryštof je ještě v pyžámku 😉

jaa
9. únor 2010

Naprostá Hawai🙂))))

marti457
9. únor 2010

Kluci to zvládaj 😉 taky se mi stalo, že když jsme nikam dopoledne nevyrazily, že Lukášek šel po obědě spinkat pořád oblečený od večera v pyžamku 😀 No co, vždyť jim je jedno co mají na sobě 😀

katarinka1107
9. únor 2010

🙂 marti457 😀 hlavne ze boli v pohode 😀 . Marti (mil) no Alesovi to ide nie ? Krystof ma ako jaa pise hawai 😀 😀

jaa
9. únor 2010

Jo,holky .Koukám,že ženské mají Mateřskou pracovní a chlapi DOVOLENOU 😀 😀 😀 😀

adricc
10. únor 2010

ahoj holky,tak jindra od pondeli opet pryc zacal marodit adamek teploty ryma chudinka je uplne hotovej jsem stoho uplne hotova no snad to zvladneme a vzdy me pak sere ze jsem na to sama ☹ domcu mam taky doma do skolky nechoi ma kasel holky co rikate na to litani miminek no jsou to kryplove chudinky deti ze se naroili takovym debilnim rodicum ja jsem obcas taky blbec ze rvu atd. ale tohle bych nikdy neudelalla 😠 bych ji ty ruce vykloubila taky jestli by se krava pak smala nebo brecela no nic tak jsem se opet rozcilila 😀 😝

zuzik31
10. únor 2010

Ahoj holky,
taťka nám včera na otočku přijel, najedl se a zase frčel. Daneček opět šílený řev, rvalo mi to srdce a manža měl taky na krajíčku.

jaa: tak s tou dovolenou máš pravdu. My, když jsme se s manžou střídali v hlídání Karolínky, tak on byl úplně vysmátý a já pak strhaná. Spinkali si do 10, napapali se a vyrazili ven. No a pak, když jsem měla šichtu já, tak jsem uklízela a dávala byt dohromady 😀.

adricc: o tom létání miminek jsem něco slyšela v televizi, ale myslela jsem si, že je to reportáž o "divných" rodičích. Nějak jsem tomu nevěnovala pozornost. To je jako teď nová metoda cvičení s dětmi nebo co?

adricc
10. únor 2010

jo koukni na kojence a tam to je i reportaze

lenkavano
10. únor 2010

adric to chce klid já už tam byla nazvaná mimonem že jsem použila pojmenování jako ty.je to šílené.

zuzik31
10. únor 2010

tak jsem to teď shlídla, šílený. Ty matky to asi namají v hlavě v pořádku ☹ . Takhle týrat svoje děti, vždyť tam všechny brečeli. Já bych jim udělala to samé, třeba by se jim po tom létaní v hlavě rozsvítilo 😀 . No úplně jsem se vytočila, jak může tohlo matka dělat vlastnímu dítěti.

adricc
10. únor 2010

no tak to jsou dalsi krav.. kdyz jim to prijde normalni ja byla v soku kdyz jsem to vydela se jeste divim ze ty deticky jsou v pohode co uz jim jinyho zbejva kdyz breci tak rodice pokracujou idioti jsou 😉 😠

ma.minka
10. únor 2010

ahojky holky právě tet jsem to viděla vždyt tomu miminku můžou taky utrhnout ruce toto přece nemůže udělat milující matka chudák to rok a půl staré to mělo v očích úplně hrůzu a třáslo se dyt s toho můžou mít následky tonení možný co ty krávi s nimi dělaj ježiš marja chudinky já bych jim je hned vzala a ulámala jim ruce svině jedny jak jinak to nazvat jo a jinak muž je už čtyři týdny pryč snažíme se o druhé dítě ale bohužel pořád pracuje u nicotrancu ach jo ale strašně vám děkuji za vaše typi na jinou práci

katarinka1107
10. únor 2010

😠 😒 ☹ 😨 nechápem ako mozu brrrrrr. Inak pekny vecer, hlasim ze aj my mame maroda, Jurko lapil nejaku virozu, tatina mame vo F , vravel ze blbe cesty , v piatok maju odchadzat domov tak dufam , ze v sobotu ho mame doma 😵 Barka nam sla cvicit, tak som sem nakukla, ze VAs pozriem 😵 😵

lenkavano
10. únor 2010

ahoj holky tak mě přijede tatka zítra na 24 a ještě mi rovnou přiveze Kubíka.pak pojede na jeden den do práce a pak bude mít klasickou pauzu.už se těším.
jinak Lenča má zelenou rýmu,takže noci nic moc.

lenkavano
11. únor 2010

martinamil prosím tě chtěla bych se zeptat je možné dělat v týdnu 6 třináctihodibnových výkonů potom 45hod.pauza a pak zase šest13hodinových výkonů a tak pořád dokola?není to porušování aetru?Tibor říká že se přesahuje 14denní výkon,ale zajímal by ho i tvůj názor ,jak to je.

adricc
11. únor 2010

ahoj holky,dnes jsem sla s adamekm k doktorce ma teploty 39 brala mu krev s prstu a ma nejaky hodnoty crp zvyseny tak ma antibiotika a zejtra moc mel 59 hodnotu nemate stim nejakou zkusenost co by to mohlo bejt rikala zanet ale ceho no zejtra se zeptam vic mam celkem strach a to je boj mu davat ty sirupy snad zejtra jindra dorazi a pomuze mi je hrozne protivnej uknouranej nosim ho celej den aspon ze ten domik uz je velkej ze me tolik nepotrebuje vubec si neumim predtavit malinky dite k nemu 😒

marti457
11. únor 2010

Ahoj adricc, taky jsme měli teplotu, zvýšený nějaký ty hodnoty a dala nám dr. antibiotika. Oni z krve poznají, že je někde v těle zánět, ale čeho to se z toho snad nepozná. Já tvrdila dr, že to má k zubům a ona mi řekla, že ty hodnoty má zvedlý a to by nebylo k zubům. Neboj, antibiotika zaberou a bude vše ok 😉 Taky jsme měli boj s tím sirupem, já malýho musela skoro zalehnout 😀

kaliska
11. únor 2010

Lenkanovo:
Pracovní režim dle Dohody AETR
Doba řízení:
• Denní – 9hodin (2x týdně 10 hodin)
• Týdenní – max. 6 denních dob řízení
• Čtrnáctidenní – 90 hodin
Přestávky:
• Po době řízení trvající nepřetržitě 4,5 hodiny,
minimální doba – 45 minut (lze rozdělit na 3x15 minut, nelze započítávat do
doby denního odpočinku)
Denní doba odpočinku:
Jeden řidič – 11 hodin (během 24 hodin) lze zkrátit nejvýše 3 x týdně na 9
hodin (nutno nahradit před koncem následujícího týdne)
- 12 hodin (během 24 hodin) lze rozdělit na 2 nebo 3 oddělené intervaly
během 24 hodin, přičemž jeden interval musí být nejméně 8 hodin
(např. 8 + 4; 8 + 2 + 2 )
Dva řidiči – 8 hodin v průběhu 30 hodin

kaliska
11. únor 2010

http://soubory.proridice.eu/aetr/Evropska_dohod...
Nebo tady je úplně všechno 😉

jaa
11. únor 2010

Leni.At se tvůj mm ,co nejdříve sbalí a schání jinou práci.To ,co jsem ted četla na Truck shopu,tak to je síla.Co se děje v CSC....A,i na kaufu...děs....A,to,co píšeš tam taky probírali......zachvíli jim tam nikdo nezbyde.nemají auta a na tři auta jsou 4 řidiči.Plno aut prodali a není v čem jezdit.vytahují i odstavené vraky,co jim svítí tisíc kontrolek poruch...hrůza... 😲 😲 😲To,jestli nezkrachuje.....

adric.CRP.zvýšené znamená zánětlivý proces v těle.Tj.angína ap....Tak neboj...Pokud je vyšší hodnota,je třeba nasadit ATB.. 😉

jola2
11. únor 2010

čauvec holky Lea před chvíli začala chodit 😵 😵 😵 😵 je to kráský 😵

katarinka:jj chodím na měnčinu. Na základce jsem měla RJ, na střední FJ,AJ tak jsem se teď dala na němčinu a hl. protože bydlíme kousek od Rakouských hranic.

marti457:jj určo se ozvu na jaro čepičku pro Jolu 😉