Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

zuzik31
3. bře 2010

Leni: jsou, řekla bych, že j to počítačová animace. Jestli máte barandov, dávají je každý všední den kolem 19:45. Trvá to max. 5 minut a je to hezky udělaný.

lenkavano
3. bře 2010

zuzko myslíš v animáčkovi?dávají tam i šmouly?

zuzik31
4. bře 2010

ano, v animáčkovi. Dávají i kačery

lenkavano
4. bře 2010

zuzko na animáčka děti koukají,dneska juknu s nima 😉 ale my ho pouštíme až v půlu,koukáme totiž na Ulici,ale ty jsi vlastně psala že to dávají kolem 19.45hod.dnes se podívám. 🙂

zuzik31
4. bře 2010

no, já jsem jim ustoupila a nechávám je koukat celou hodinu. Ani Ulici, ani zprávy jsem už pěkně dlouho neviděla. Vlastně n to koukám, jenom, když barandov nejde 😀 . Ty mrňouskové jsou hned po šmoulích, ale mezitím je reklama, tak nepřepínej 😉

andrejka10
4. bře 2010

Lenkavo, pekná fotka v pase. 😀
Náš tatino zaúča nového šoféra, tak jazdia dvaja. A chudákom stále im jazda vychádza v noci. Cez deň naložia, potom idú až do druhého rána. Tak náš tatino veľa nenaspí, pretože stále dáva pozor aj na kolegu, keď jazdí. Myslím, že začína byť unavený. Dúfam, že to nejako vydrží. ☹

lenkavano
4. bře 2010

holky jsem na prášky,technik zakázal Tiborovi jen tak bezdůvodně jezdit trasy Trutnov,Náchod,Jičín,přitom si to v Jičíně vyběhal aby mohl jít z mezinárodky na kauf,právě kvůli Kubíkovi a ten kripl ted tohle.vyloženě se po těch chlapech vozí.nevím co budeme dělat.

andrejka10
4. bře 2010

Óooo, moja zlatá. A nedá sa dispečerovi vysvetliť, že potrebujete práve túto trasu. Verím, že to pochopí, veď sme ľudia.Skúste si to vykonzultovať, poprípade obísť tohto dispečera a vysvetliť to niekomu nad ním. Držím palce.

lenkavano
4. bře 2010

andrejko nejde to nahoře nad ním někdo drží ochranou ruku,šíleně věcí mu tam prochází,navíc věděli důvod proč přechází tam.nevím co dělat.

jaa
4. bře 2010

Leni..Pěkná fotka🙂))
Víš,mě přijde,že oni na CSC dělají tě, řidičům samé naschvály,aby se jich zbavili.Pak naberou nové,vyfasují od ÚP peníze a vyhodí je...Z čeho jiného by jinak CSC přežívalo... 😠 Jsou to pěkní neřádi..

Jinak mi odešel notebook půl roku po skončení záruky.. 😠 Hlavně,že je to jeden z těch drahých...šmejd jeden..
Tak jsem u holek na pc..a zítra mi ségra vrátí můj druhý levný notes..Je to taky krám,ale šlape jakš,takš.. 😅

Nella dobrala ATb na hemofila..Nějak se ho nemohla zbavit..A ráno jse si všimla ,že má na nožkách na patách nalité pupece,vystouplé a růžové plné tekutiny.To samá i mezi prstíky na ruce..Tak uvidím ráno,jak to bude vypadat a případně směr dr...Spálu mít nemůže...Zase máme nějakou spešl nemoc.. 😅

A dál jedm v mluvení:blbej,blbá,tenhle,.....kůn...Ale auto máme pořád brm,brm.. 😀 Hlavně,že se snaží vše opakovat... 😀

jaa
4. bře 2010

Jo a krásně si hraje s panenkama.Dá je do kočárku ,vozí a říká u toho pš,pš,spí...Pak ji vyndá a dává ji pínu(plínu)a čuchá k ní,jestli je hamba a dělá fuj...Pak ji dá na nočník,pochválí a uloží na deku ,přikreje,pak zase dá do kočárku.Nakrmí...svlékne...Dneska jsem ji udělal bungr z deky a sušáku na prádlo.Tak hned ,jak přišly holky ze školy,tak je vedla a říkala:moje dům.. 😀

lenkavano
4. bře 2010

jaa dík to víš příšera 😎
napadlo mě nemohla by malá mít ty puchýřky jako reakci na atb?
jinak je teda opravdu šikovná,takhle byla šikovná naše Klárka ,taky nám z ní šla často hlava kolem 😉

jaa
4. bře 2010

Leni,nevím...Uvidíme zítra..Mě se to začalo dělat na rukách sem,tam.Mívala jsem to jako malá holka,jako reakci na nějaký bacil.Dr říkal,že spálový.Ale malá včera dobrala atb,tak ho mít nemůže..Jsem zvědavá,jak zítra bude vypadat.Ale dneska večer mi pořád knourá.. 😠
Jaká příšera????Je to pěkná potvůrka... 😀

jaa
4. bře 2010

Už zase knourá

lenkavano
4. bře 2010

jaa já myslím tu příšeru v pase 😉

lenkavano
4. bře 2010

jo koukám že si mě asi pochopila správně už blbnu 😝

lenkavano
4. bře 2010

lenča se mi ted taky vzbudila.

jaa
4. bře 2010

Tak knourání přešlo v au,au...My se z toho snad nevyhrabem...Od té laryngitidy to stojí za prd.Ppředtím nebyla 10 m marod.. 😠
Jsem ji uhourala bez prsa.nechci ji ho pořád dávat.Když není ve své kůži...A prdí!!!!Tak možná květák.. 😀 😲
.Ona si teda řekne,když chce.. 😅 Ted byl doma mm a ona se v noci místo knourání dožaduje mami bumbat.. 😀 Tak z toho byl paf... 😀
Já jsem včera jen tak ze srandy zkusila odstříkat a mlíko mám pořád pěkně tučný.. 😲

jaa
4. bře 2010

No,nic.jdu spát.dej vědět,jak jsi pochodila.taky dám.. 😉 Doufám,že se vyspím.. 😅

marti457
4. bře 2010

Ahoj holky, jste se tady nějak rozjely 😀 😀 😀 Jo když děti nespinkaj 😝 mě je malej pořád vzhůru, pořád pokňourává a já chvilku počkám a někdy dál usne, ale většinou se rozeřve. Už jsem ho měla 2 noci u sebe v posteli 😝 😝 😝 😝 Rostou mu špičáky. A jinak se už taky trochu rozmluvíváme - říká ttečeč - krteček 😀 a zpívá jede jede šš - to je jede jede mašinka 😀 Nějak nepřestává kňourat, běžím k němu DOBROU 🙄

marti457
5. bře 2010

Jéé Marti, to je paráda 😎 😎 😎 Takže vlastně může zůstat dál na mateřské a zároveň může jezdit 😀 😉

martinamil
5. bře 2010

Marti, teoreticky ano 🙂

Tady byla výhoda, že nenakládal přímo v areálu firmy, ale na venkovním parkovišti. Přijela tam i naše máma a tu hodinku hlídala v kabině, aby mohl v klidu naložit a nenervoval se, jestli mu v kabině pláče. Ale až bude teplo, může o ve sporťáku nechat venku a on bude koukat 😉

katarinka1107
5. bře 2010

no marti teda to mas chlapakov svetakov 😀 😉 Krystof aky spokojny 😉 Jaa ako je malej Nelis?Lenka nic nove s cestami? nenapravili to manzelovi ?Amdrejka teda v noci to nemaju bohvieco ☹ chlapci, snad sa to upravi. My spime , teda Jurasek , tak som nakukla , co nove .prekny den 😉 😉

zuzik31
5. bře 2010

Ahoj holky,
Marti, máš to dobře zařízené 😉 a Aleš spojí příjemné s užitečným. Ideální rodičovská dovolená 😀 😀 😀

Leni: manža měl v bývalém zaměstnání taky problémy s dispečerem. Šéf nad ním držel ochrannou ruku, ale když zjistil, že i ostatní řidiči s ním mají problémy, tak ho z firmy vyštípali. Na každýho jednou dojde a na ně taky.
Co mrňouskové, koukala jsi?

jaa
5. bře 2010

Tak holky.malá má nějaký vzácný virus.nemoc se jmenuje MHL...Má tu divnou nalitou vyrážku i v pusině... 😲 Ale zatím to zvládáme i bez teplot.A prý je může mít i kolem 40!!!!

No,Marti...super...Kryštof se zacvičuje.. 😉

zuzik31
5. bře 2010

Jaa: chudinka Nelinka, ta teda zkouší. Léčí se to nebo to samo odejde?

jaa
5. bře 2010

Ale.co koukám na fotky malého,tak by jste měli přesedlat do větší sedačky...Už mu přečnívá kebulka....a není to bezpečné... 😉

jola2
5. bře 2010

čauvec holky!!! Jolanka na prázdninách dnes večer dojede manža vyfasoval druhý kamion tak budem o víkendu luxovat, leštit a prát 😀
martinamil:super tatínek je šikovný já si to teda nedovedu přectavit že bych mojemu dala malou 😀 . Kolikrát je tak chudák zničený a ještě se starat o ní.Už to vidím měla by celý den jednu pkínku max dvě 😀 za den no ona by tam asi už ani nevydržela celou dobu sedět No ale já říkám když chlap nemůže tak ještě třikrát může 😀 😀 😀 . Jak dlouho jel Kryštůfek s tatínkem????
zuzík:na mrňousky se rádá dívá Lea Jolanka se toho bojí nevím proč 😒

jaa
5. bře 2010

zuzik-Ono ji přes den nic není.Knourá jen v noci.Jen ta vyrážka... 😉