Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

andrejka10
19. zář 2010

@lenkavano , tak to som rada. 😉

katarinka1107
19. zář 2010

@jaa 😀 😵
@zuzik31 prajem skoré uzdravenie
@lenkavano krčné mandle su o trošku horšie, držím palec , nech Vám to dobre dopadne . Aj keď ja by som sa tiež bála ako ty , krčná či nosná , pri vlastnom dieťati je to aj tak strach
Inak Vás zdravím maminky, pekný zbytok nedele
@andrejka10 aj mne sa občas stane, že nestíham všetko dočítať 😀 😀 potom keď nemôžem spať , dočítavam 😅 😅ale to je málokedy

zuzik31
22. zář 2010

Tak jsme byli na kontrole a Daneček má ouška už v pořádku. v pondělí jdeme zase a to už mu budou dělat vyšetření na tu nosní mandličku. Ptala jsem se doktorky, jaká je pravděpodobnost, že se stane to, co se stalo Matějovi. Říkala mi, že 100% mi nikdo neřekne, že operace proběhne bez komplikací, ale tohle byl ojedinělý případ. Neřekla to na rovinu, zaobalila to, ale z její řeci jsem pochopila, že se to stalo kvůli zanedbání péče. Tak mě trošku uklidnila, protože mi říkala, že děti po operaci pořád hlídají a pouští je domů, až si jsou 100% jistý, že je vše ok.

katarinka1107
23. zář 2010

@zuzik31 tak nech Vám to dobre všetko dopadne 😉

jaa
23. zář 2010

@zuzik31 neboj..Nosní mandel je jen banalita...Ona je jen jedna adrží jen na ždibíčku tkáně.ne jako krční.Ty drží na velkém kusu tkáně,dosti prokrveném a je to klasická operace.Mě dělali nosní mandli ještě při plném vědomí.. ☹ Dceři v narkoze a za pár hodin jsme šly domů... 😉 nekrvácí to a je to hned v pořádku.. 😉

jaa
24. zář 2010

Něco z dneška 😉

ada80
25. zář 2010

Jaa.fotky super.Nellince přejem k druhým narozeninám všechno nej
jinak holky za 14 dnů se nám vrací taťka to to uteklo

jaa
25. zář 2010

@ada80 Děkujeme 🙂 Nám přijel tatka po měsíci.Tak jsem zvědavá,kdy přijede příště.. 😅 Jinak,oslava bude ,až asi dorazí...

jaa
25. zář 2010

@ada80 Odkud jsi?

jaa
27. zář 2010

Holky,kdyby jste některá měla zájem... 😉
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6083803

andrejka10
2. říj 2010

Maminky, fíha, kde ste sa postrácali??? 😀 😀 Či už vianočné upratovanie na vás doľahlo?? U nás je dnes strááášna zima brrrr. Dnes mi začína semester a strááááášne sa mi nechce ísť. Čo už, nevzdám to v "tretiaku" 😝 😝 😝 A vy čo porábate? Máte doma drahých??

jaa
2. říj 2010

Andrej,to víš..každá si užívá ještě pár těch krásných slunečných dní,než bude opět zima... 😅

katarinka1107
3. říj 2010

halooo 😉
@jaa malá Nelis je krásna , fotogenická 😉
@andrejka10 teda ty si aká šikulka , že škola..... aj u nás je chladno a áno máme doma tatina 😀 😀 . Prajem peknú nedeľu 😉 🙂

zuzik31
4. říj 2010

Ahoj holky,
co školkové děti, jak to zvládají? My dneska měli zase slzavé údolí. Daneček šel po 3 týdnech do školky a už když vstával, tak hystericky plakal, že nikam nechce. No a celou dobu doma a potom celou cestu do školky. Před školkou se uklidnil, ale jak jsme přišli do šatny, tak ho rozplakal jinej chlapeček. Jsem myslela, že mě už klepne 😠. Tak doufám, že ho to brzy přejde.
O víkendu jsme tvořili do družiny skřítka Podzimníčka. V životě jsem ho neviděla, nikdy jsme takové aktivity nedělali a hlavně já nikdy na ruční práce moc nebyla. Ale asi mateřství ve mě nějaké vlohy probudilo, protože se nám docela povedl. Dám fotky.
Jaa: máš krásné holčičky 😉

marti457
4. říj 2010

Ahoj holky 😉
já se hlásím z práce, doma nám stále nejde počítač - už ho ale poslali na reklamaci, naštěstí je ještě v záruce tak uvidíme jestli nám ho spraví 😕
Dneska jsem jak po koťatech, všechno mě bolí a jsem jak pitomá tak doufám, že na mě zase něco leze 😠
Ráno jsem byla s Kubikem u dr. má na krku nějakou bouli tak dostal antib. že má zánět uzlin ☹ ale byl rád, že nemusí do školky 😖

marti457
4. říj 2010

Jinak jaa holkám to moc sluší na fotkách a ta s Nelčou na té fotce Ti je hrozně podobná 😉 Netroufám si ji jmenovat - jestli Dáda ??? Mám v těch tvých holkách guláš, jsou všechny stejný 😀 ale stejně ta nejmenší je vždycky nejroztomilejší 😵
Mě taky každej říká, jak je Lukášek roztomilej - to proto, že je ještě mrňavej 😀

marti457
4. říj 2010

Jo a Zuzik - krásnej skřítek 😉 😉 😉

ada80
4. říj 2010

Ahoj holky u nás pohoda,teda malá má rýmu,ale řádí pořád jak čert.v sobotu se nám vrací taťka tak se už těšíme,konečně....

katarinka1107
4. říj 2010

ahojte 🙂 veru Zuzik škriatok sa Ti vydaril. My do škôlky chodíme s radostou, dúfam , že to tak ostane, Jurko tam má kamarátov a vraj tam tento rok niiiikto neplakal 🙂 🙂 🙂 tak sa teším , U nás tak jesenno , tak studeno 😝 😝 sme komplet rodinka, tak je tu tak inak 😀 😀 , Maródom skoré uzdravenie ..

lenkavano
4. říj 2010

ahoj holky teda tady to zase frčí já zdravím a letím ale pak písnu... 🙂

jaa
4. říj 2010

Holky děkujeme za komplimenty... 🙂
Skřítek je úplně super.... 🙂
Malá byla dneska nějaká divná..Slzavé oči,tak doufám,že nebude marod.radši jsem s ní ani ven nešla...Marti..zítra mrkám,jo??

jaa
4. říj 2010

@marti457 JJ.Dáda..Má moje jen oči a pusu.Jinak je to tchán... 😉 😅

andrejka10
5. říj 2010

Aáááhojte. 😉

@jaa , naozaj malá je už dnes "veľká" modelka. Je vďačný fotoobjekt. 😉 Krásne zábery, neuvažovala si o tom, že si vytvoríš vlasný kalendár na rok 2011 zo svojich fotiek. Niektoré su fakt umelecké. 😉

@katarinka1107 , žiadna šikulka, len mi je ľúto toto času venovaného škole a aj vrazených peňazí. Takže, keď som sa raz rozhodla, tak nech to už dokončím. Aj keď len zotrvačnosťou 😀 😀 😀 A uži si tatinka 😉

@zuzik31 nádherný škriatok. Podaril sa ti. Fakt krása. 🙂

@marti457 , fajn, že to máte ešte v záruke. Oni to musia opraviť, alebo dať nový kus. Len u nás oprava môže trvať aj 30 dní. 😒 Tak snáď to budeš mať opravené rýchlejšie.

Jooj, babulky aj mňa všetko boli, ale nie z choroby. 😀 Chodím na zumbu. Veď nech sa páčim drahému, veď raz isto budem kráásne štíhla ako za mlada. 😎 😎 😎 .

jaa
5. říj 2010

@andrejka10 díky za poklonu...nějak mě to chytlo.Ale potřebuji kvalitnější foták..Spíše zrcadlovku.Pak budou fotky zase o něčem jiném...🙂))Už jsem i kalendář dělala🙂

chillinn
5. říj 2010

Ahojte damy...ja sice nemam priatela "kamionaka",ale ma taktiez pracu,ze je cely tyzden prec,v zahranici, z celeho roka je to takto dokopy 6 mesiacov...ako to zvladate ked sa vidite len raz za cely tyzden?Lebo ja to zvladam dost tazko.....:(

katarinka1107
5. říj 2010

@chillinn neboj zvykneš si, je to ťažké niekedy, ale dá sa to vydržať. No a potom sme tu aj my , my sa sem prídeme vyrozrávať keď je mám smutno a ťažko 😒 😉 A inak vitaj medzi nami 😉 😉
@andrejka10 tak nad tým som rozmýšľala aj ja , je to super , že? Lešie ako aerobick 🙂 😉 😵

chillinn
5. říj 2010

@katarinka1107 dakujem pekne 🙂

andrejka10
6. říj 2010

@jaa , keď kalendár máš, tak teda vianočné pohľadnice s fotkami malej. 😉 A jednu mi môžeš poslať. 😀

@katarinka1107 , zumba je supriš. Keď máš možnosť a chuť, tak neváhaj. Uvidíš perfektne sa zabavíš a oddýchneš. 😉

@chillinn , vitaj medzi nami. 😉

Náš tatino bude mať teraz "kratší" turnus. Bude von len 4 týždne. Musel si to rozdeliť na dva kratšie, lebo náš Lukáš bude mať v novembri stužkovú. Páááni, ten čas tak letí. Pamätám si ešte svoju stužkovú a hľa už sa idem nadŕdať na stužkovú vlastného syna. 😀 😀 😀

jaa
6. říj 2010

@andrejka10 tak,až bude v pořádku stolní Pc.Tam mám napojenou tiskárnu..Odešla nám zákl.deska:-((((